Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. jún 2010

zatiaľ...som xcela... 😉 😉 😉

nika07
23. jún 2010

@bejca pozrela som fotky, ty si ale kočka, to si kde kupila 😉
už trošku lepšie, Linda ešte zopárkrát zakašle, ale ja mam asi priedušky chytene, ale čo už ked to nemôžem vyležať ☹

ani ja neviem čo to je NT 😀

nika07
23. jún 2010

@annika sme na tom rovnako, ani ja si nemám čo obliecť 😝 skôr by som povedala, že oblečenie by bolo, len do ničoho nevojdem, asi s tým budem musieť začať niečo robiť 😅

bejca
23. jún 2010

Anika dakujem si ma potesila 😵 su krasne veru len to moje brucho a zaludok neviem kam dam 😀 a u nas v obchodnom dome maju celkom pekny a dobry vyber 😉 tak si sprav vylet do TT aj s Robkom a hodime stretko 😵 😉

bejca
23. jún 2010

Nika dakujem 😵 a v obchodnom dome na poschodi som ich kupila 😉 a boli fakt zlate a mali trpezlivost ze mi ich vymenili 😅 😉 no a s vecami som na tom podobne tiez mam plnu skrinu ale nic neobleciem z normalnych veci ......takze ak neostanem co najskor tehu tiez musim nieco so sebou robit 😠 😒 😅

riki1
23. jún 2010

@ssonusa ...ahoj ,tu je najlepšia stránka ,ktorú som o tom našla : http://www.femicare.org/?run=content&id=2194&la...

annika
23. jún 2010

Bejka, ja by som aj išla, len s tým malým partizánom sa nedá nakupovať také veci...vždy sa mi stratí....a najprv by som mala aj na to ušetriť peniažky.... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

@riki1 , 7.7. ti držíme palčeky!!! 😉 😉 😉

bejca
23. jún 2010

Anika ja ked idem do obchodu jedine s kocikom 😉 takze zbal aj kocik a sup sup do TT 😉

Riki ahaaaaaaaaaaaaa 😀 😉 drzime palce 😵

lubii
23. jún 2010

Ďakujeme Riki 😉 a držíme palce

Beji, vyzeráš perfektne

ssonusa
23. jún 2010

@bejca Bejus, tie saty su velmi pekne - vyzeras v nich elegantne.... 🙂

@riki1 - dakujeme za info a drzime palecky....

@annika.... mozno uz som sa pytala ale si nepamatam... kde to robis? teda kam sa to vratis?

riki1
23. jún 2010

@annika Ďakujem ! 🙂

veronkaj
25. jún 2010

ahojte , môžem sa vás na niečo opýtať??

mám 37 a polovička 43 a teraz zisťujem že som asi tehotná, neplánovane, cez HAK, a všetko tomu nasvedčuje, v nedeľu by som mala dostať ms ale viem že nedostanem, jednoducho to cítim a spolu s prejavmi .

doma už mám veľko 14 r. slečnu a priateľ má dve dospelé deti.

prosím môžete mi napísať ako to zvládate a ako ste to zvládali to maličké a všetko okolo a čo na to v práci poprípade ako ste si našli po materskej prácu?

máme zobraný teraz čerstvo vysoký úver na bývanie a aj ked sme sa volľakedy rozprávali o miminku tak priateľ nikdy nechcel lebo že už je starý a že by sme to neutiahli a že už nemá na také malé nervy a tak.

sme spolu 2,5 roka a máme aj naplánovanú svadbu takú maličkú ale o na dieťa sa mi nikdy nepodarilo presvedčiť hoci ho presviedčala aj rodina, ironiou je že bude na jeseň dedom a teraz mu oznámim že aj znovu otcom.
bojím sa že to nebudem zvládať a už je to dávno čo som mala maličké a bojím sa čo potom kto ma zamestná pracujem v súkr. firme takže tam nie.

pizzamati
25. jún 2010

Ahojte dievcata kde ste? 😀

pizzamati
25. jún 2010

Baby co je s vami? 😀 😀 😀 😀

annika
25. jún 2010

@pizzamati ja som tuuuu, len som zníčená trošku... ale zajtra to už bude lepšie... asi..
@veronkaj Je to veru ťažké sa rozhodnúť, ale to predovšetkým musíte obaja spolu. Ja len k tomu môjmu príbehu... náš Robko je tiež "prekvapenie", neplánovali sme tretie dieťa, ale manžel to asi v podvedomí veeelmi chcel... Ja som sa bála viacej, než on...ale sme sa rozhodli spolu, že to zvládneme, ja mám teraz 39,manžel 41 rokov...ja som musela dať pauzu v práci, hneď ma doki poslal na PN-ku, bolo to ťažké obdobie aj v práci, aj doma, ale teraz fakt by som nevedela čo robiť bez toho malého prcka, lebo moje puberťačky ma dennodenne vytočia a vtedy sa len pozrem na malého a hneď ma to prejde a sa teším zo života... 😉 😉

l.lara
26. jún 2010

ahojte 🙂

tak snad sa mi konecne podari nieco napisat, vcera v noci som zacala asi 3 krat a zakazdym mi sem prisiel moj maly zazrak, tak som isla uspavat..znovu a znovu.. 😝

beji, v tych satkach si super, su elegantne, krasne a svedcia ti.. 😵 uzi si svatbu! 😵

riki, ozaj krasny datum, drzime pasticky.. 😵

wodana, ja som to tu uz pisala, mne ked robili amniocentezu, tak som bola strasne vyplasena, ale sestricka mi vravela, ze pred samotnym odberom sa este raz pozrie ultrazvukom poloha babatka, aby sa nieco nestalo. moje bolo otocene udajne tak, ze aj keby chceli, tak ho netrafia..aspon sestricka mi to tvrdila. a som sa pytala, ze keby bolo zle otocene, tak co, udajne by ma poslali domov a prisla by som inokedy. ze to neriskuju. u mna bol skor ten problem, ze sa im nepodarilo nakultivovat bunky z odberu, prezila len jedna jedina..a ta bola nastastie negativna. ale mi povedali, ze to nie je smerodajne, ze im chybaju, ale na dalsi odber ma uz nepresvedcili. potom som si zaplatila 3D ultrazvuk u lekara, o ktorom som citala v casaku a ten mi povedal, ze malike je uplne zdrave. tak som tam plakala od dojatia ako besna.. 😅 😅 😅

veronkaj
28. jún 2010

ahojte, no ked môj priateľ vytrvalo nechce, bojí sa, že je starý a ešte aj ten úver

a ako to zlvádate ked už predsa len 20 nemáme napríklad to nočné vstávanie a nevyspatosť a podobne, teda také tie praktické veci, ja ked mám ráno vstať tak mám problém ale zase si myslím, že ked nemám problém vstať ked treba že sa niečo deje to som jak rybička, len do práce to je horšie. a tak teda také tie praktické veci , behanie za drobcami a pod.

vladkaz1
28. jún 2010

@veronkaj ahoj moja ,pozeram ze sa stale tocite okolo toho isteho .. a je nejaka zmena ? si tehu ? 😵

veronkaj
29. jún 2010

ahoj vladkaz,
gratulujem k synčekovi ako to ubehlo už 4 týždne, šťastná mamina,
no tehu nie som už som si myslela že áno, lebo prsia sa mi naliali a boleli, stmavli, na wc som stretávala pomaly samu seba, bolesti v podbrušku a krížoch a pod a prišla mrcha síce slabá ale prišla a tak

a tak som sa pomaly začala tešiť a tu som sa mamičiek chcela opýtať ako to zvládajú ked už nemáme 20 a nik mi neodpovedal.

a vy to ako zvládate?,

vladkaz1
29. jún 2010

@veronkaj no skoda priala by som vam to ,skuste sa nejako rozumne porozpravat .
My zvladame musime 😀 ,jak bol maly dobrucky nejaky je nesvoj s toho tepla asi alebo co a dost ho boli brusenko tak masirujeme ,lubi plackat 😀

veronkaj
29. jún 2010

vladkaz, chlapci sú na brušká citlivý s tým len treba vyčkať a postupom to prejde, ako moja známa vraví chlapy sú od narodenia citlivý a treba okolo nich skákať až do staroby 😀

držím palčeky 😉

vladkaz1
29. jún 2010

😀 no to si dobre napisala veru 😀

ssonusa
29. jún 2010

@veronkaj - sorry moja, ale ja som ti teda odpovedat nemohla, lebo moje "deticky" uz maju 12 a 17 rokov 😀
a to ze si dostala mrsku a hlavne ak je slaba neznemena, ze nie si tehu... ja som pri prvej mala mrsku prvy mesiac uplne normalnu... tak sa drz...

@vladkaz1 - Vladi, pevne nervy s tym brusom - ja vazne nepoznam ani jednu maminu, ktora ma chlapca a nemala s tym problemy 😀

vladkaz1
29. jún 2010

@ssonusa veru veru ,dnes take prdy jak som ho prebalovala ,no len som kukala ,jemu to chudakovi nejde .. cvicim s nozkami a tak sa jeduje aj ked masirujeme brusenko pupikom nervy ma chudacik ..

krivka5
29. jún 2010

@veronkaj ...ahoj 🙂 ja mam o dva roky viac ako ty a cakam babo 🙂 . moj manzel je mladsi a deti nema a velmi po nich tuzil. nam to klasicky neslo tak sme podstupili ivf. ja si myslim ze by ste babo urcite skvelo zvladali. ved dcerku uz mas velku a urcite by ti bola napomocna. my sme tiez teraz menili byt za vacsi a mame s nim dost vydavkov, ale ked sa uskromnime zvladneme to. a to mi ide este syn na vysku ... vsetci sa na drobca tesime a verim ze u vas by to bolo tak isto 🙂

larisa
29. jún 2010

ahojte mamičky,
možem sa pridat viem, že sa tu už poznate roky, tak neviem čo napisat... 🙂

annika
29. jún 2010

@veronkaj Je to niekedy vyčerpavé, ale tie roky a mesiace nám tak ubehli moja, že ani sama neviem ako... 😉

veronkaj
30. jún 2010

krivka
gratulujem k miminku aj k takému šťastiu aké máš v podobe skvelej rodiny, lenže u nás je problém , že partner je starší a má už dve dospelé deti a máme úver dosť vysoký, prídem tak o byt aby sme ho znížili a ked on si myslí, že bude nervozny a že už chce mať večer kľud a v noci spať.
a že je starý, navyše môj partner má šedivé vlasy a moje argumenty že a kolký sú aj plešatý a pod.

no čo s tým

annika - áno verím ale tá radosť za to stojí nie? 🙂

l.lara
30. jún 2010

krivka gratulujem k tehu.. 😵

larisa, vitaj.. 😵

veronkaj, presne ako pises, ta radost stoji za to, za vsetky tie neprespane noci, unavu......... 😵

bejca
30. jún 2010

@krivka5 gratulujeme k tehu a tesime sa s vami 😵

@larisa vitaj medzi nami 😵

u nas je nadherne tak sa tesim s tale sme skoro vonku alebo chystam ozdoby na tortu 😉 no ideme sa sprchovat a pod. pripravy na spanok a potom sup robit opat ozdoby 😵