Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
15. feb 2008

Ahojte mamulienky a kinderká.
Nám nešiel 3 dni internet tak som si myslela, že už máme čerstvé mamičky a aha ich. Nechce sa im rodiť. Držím palce a nech už to máte za sebou. A pekné starosti pred sebou 😀
Elli, cúďatko malinké, kde to chytil? To z toho hnusného počasia. Ani zima ani teplo. Buď nech napadá meter snehu alebo nech už príde jar. Dnes bolo u nás neuveritľne. pol hodinu fujavica, pol hodinu krásna modrá obloha a slniečko. A to sa vystriedalo asi 3x. Elli, ty ešte kojíš? Ja sa hlavne na mlieko spolieham cez toto chrípkové obdobie. Tak vám prajem, nech rýchlo vyzdraviete.

bejca
16. feb 2008

dobre ranko 😉 hlasim sa stale ako kinderko 😖 co uz no 😀

aja7
autor
16. feb 2008

dobre rano 😉 hlasim sa stale ako kinderko 😖 ..ale uz NAPOSLEDY!!!!!!!!!!....odtiekla mi voda a teraz cakam, ze dostaneem castejsie a hlavne silnejsie kontrakcie 😀

lubii
16. feb 2008

Jéj, ahojte, kinderka.
Ajka, takže dneska rodíš, držíme ti palčeky 😵 😵 😵
Ideš už do nemocky, alebo už si šla?

bejca
16. feb 2008

ahoj lubii vo februarovkach sa bola rozlucit ze uz ide 😀 takze jej drzime palceky 😀

annika
16. feb 2008

jéjjj!!! Držíme aj my s Robkom!!! Všetko do toho, Aja!!!

bejca
16. feb 2008

ajka ma babatko 😀 dnes o 22:10 sa jej narodil Adamko 3600g /53cm 😀

a ja som este stale doma 😅

annika
17. feb 2008

JééJJjjj!!!!! Jupiiiii!!! Gratulujemeee!!!!Krásne miery a že Adamko??? Nie Filip??? Aj Adam ja krásne meno!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
13 hodín od plodovej vody...To je dobrý výkon, Ajka! Dúfam že nám napíše aj podrobne čo bolo... Som zvedaváááááá.....

bejca
17. feb 2008

no veru chlap ako hora 😀 a Adamko nakoniec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je to pekne meno 😉

a my sle este stale 2v1 ☹ aj mi vcera bolo vselijako a nic .... no uvidime dnes 😉 a ked nic zajtra rano ideme na prijem 😅

bejca
17. feb 2008

anika ajke odtiekla plodova voda o 5 rano a zatka jej odisla cca o 6 😉 tak pisala vo februarovkach 😉

vanilka32
17. feb 2008

Pripajam aj moju gratulaciu k narodeniu maleho Adamka. Nech je zdravy, stastny a robi radost svojim rodicom 🙂 🙂 🙂

vanilka32
17. feb 2008

bejca, ty uz tyzden prenasas? mna mama strasi, ze ona mna prenasala dva tyzdne a ze sa na to mam pripravit aj ja 🙄

bejca
17. feb 2008

ahoj vanilka 🙂 nie neprenasm tyzden iba od piatku 😉 a chlapci ze chodia neskor takze snad uz zajtra 😉 kedze idem na prijem 😉

duracelko
17. feb 2008

ahojte zienky. aj ja sa pripajak ku gratulacii Ajka. chlapcek mal krasne miery. mne tiez pred 15 rokmi pri Dodkovi odtiekla plodova voda vo stvrtok ráno, nemala som žiadne kontrakcie tak sme isli este ku znamym k večeru na návstevu - a ti ma odviezli hned do nemocnice- ze vraj je nebezpečné byť doma, hrozila mi infekcia, co ja som taka mlada baba 18 rokov vobec netušila. takže plodová voda odtiekla vo štvrtok ráno -a dodko da hlásil na svet až v sobotu večer (dodnes sa čudujem že ma zvolensky doktori nechali tak až do soboty

annika
17. feb 2008

Bejca, moja, tak sa drž zajtra!!A odkial sa dozvieme, že je Petko je už na svete?????
Mne voda odtiekla hodinu pred pôrodom. Pri dcérkach detto.
Vanilka, každá žena je iná, neznamená že aj ty budeš prenášať, keď mamka prenášala.
Dnes je u nás krásne počasie, tak asi ideme na prechádzku. Včera bol taký vietor, a studený,jujujujuj!!!! Kedy príde už jar????

vanilka32
17. feb 2008

u nas v Bratislave je tiez chladno, mne sa nechce ani nos vystrcit von, tak som sa pustila do varenia 🙂 dnes to bude kuraci perkelt mnam mnam 😉 tak to som rada ze prenasanie nie je dedicne annika 😀

bejca
17. feb 2008

dik anika , no snad vam da niekto s februaroviek vediet 😉 a volala som so sestrou a jej pri vsetkych 3 detoch odisla voda az na porodnom stole ... tak neviem , mne tvrdne brucho stale ale take nieco ako bolest nejaka + stvrdnutie viac mam asi cca kazdych 20 min a trva to asi cca 40 sekund 😅 , Petko sa tak divno aj obcas vlni ako od zaludka po spodok 😅 aj krize ma trochu bolia a hlavne lono ma boli 😅 asi tak ...ale asi poobede zavolam doki pre istotu xixixiix

lubii
17. feb 2008

Ahojteeeee
Ajke z celého srdca gratulujeme ku krásnemu synčekovi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lubii
17. feb 2008

Mne odišla voda o 4 ráno a malý sa narodil o 2 poobede ale s infúzkou. Mne dr povedal, keď ma prijímal, že po prasknutí vody ak sa do 10 hodín bábo nenarodí, tak musia dať antibiotiká. Malý to presn stihol. Ja som infúzku -urýchlovačku nechcela, ale asi radšej to ako ATB
Beji to vyzerá na zajtra, možno aj dnes??? 😉 Držíme ti palce, drž sa 😵 😵

lubii
17. feb 2008

Beji, som bola kuk vo februárovkách, ty nečakaj na puknutie vody, mne pri Danke vôbec neodtiekla, dr mi ju na stole prepichla

bejca
17. feb 2008

lubii dik 😉 ved ja necakam na odtok vody ... muz isiel prec pride za chvilku tak zavolam doki a uvidim co povie - ja sa zatial nez pride muz idem osprchovat , ozmyvat a oholit 😉 aj ked povie doki ze az rano mam prist tak aj tak by som si spravila udrzbu celkovu 😉 a ak povie hned tak budem nachystana 😉

bejca
17. feb 2008

no volala som doki a mam ist do nemocnice tak uvidime co a ako - tak sa tu majte paaaaaaaaa 🙂

annika
17. feb 2008

Pa pa, Bejca! Štastnú cestu!

annika
18. feb 2008

Tak pekné ránko, mamičky! Bejca sa nám premiestnila do nemocky a už nám tu aj chýba, veru. No, nevadí, len aby to v pohode zvládla a aby bolo všetko v poriadku!
Ja som bola včera zase u zubára, vymenil mi plombu , zase som dostala takú bielu, no teraz to má inú chuť...
Robko bol v noci úžsný, zaspal o desiatej a zobudil sa o pol ôsmej, Teraz je v postielke a vykrikuje. Komunikuje s tými zvieratkami , figúrkami na stene. Bruško plné, gaťky čisté, tak sa cíti fajn. Niekde som čítala, že ich musíme nechať trošku samých v postielke, tak to skúšame...

mima07
18. feb 2008

ahojte kočky
po kratkej odmlke idem pismenkovat 😀
ajke gratulujem k adamkovi a bejci drzim palce aj ked si myslim ze to uz ma za sebou 😀
alex mal 1,5 dna teplotu doktorka ze ma virozu ze teraz ju ma vela deti ale mne sa to nechcelo verit ani nekakal ani nesoplil ani nekaslal ale ona je doktorka 😲 a vysledok dnes ideme na kontrolu a mne sa zda ze mu vakukaju 2 zuby ale nie tie ktotre vyliezaju prve ale tie vedla 😀
a doktorka chce dnes aj hovienko tak alexko sa krasne pred chvilou vykaka no zlatucky 😀

vcera som tu mala svokru tak som predtym luxovala mam to tu tusim sterilne 😀

annika
18. feb 2008

Dala som fotky do albumu o krstinách,kuk na to!
Ahoj.Mima! gratulujeme k zúbkom!

pizzamati
18. feb 2008

Ahojte dievčatá. Anika krásne fotky a malý je na zožratie velmi krásny taky mudrcko. 😀 Dúfam že Anika je už po a malý Peťko je na svete. Hádam nám da nejako vedieť. A ajke gratulujeme ved čo chvilka pride domkov a popíše ako bolo. 😀 Teraz tušim som na rade ja , dufam že to rýchlo preleti. 😵 😵

pizzamati
18. feb 2008

joj sory nie anika ale myslela som bejcu, už som celá zmagorená. 😀

lubii
18. feb 2008

Ahojte,
Annika, pekné fotky. Aký je už Robko veľký. Zlatučký je.
Pizza, máš pravdu, si na rade 😵

vladkaz1
18. feb 2008

Ahojte tak aji drzime s Lucinkou paste asi uz mas po tom a drobceka v naruci tesime sa s tebou .Bejuska a ty co moja?? Nemam na vas cas aj ma to mrzi nebola som tu tyzden stale nieco prerabame len umyvam a upratujem.Ani nadherny je Robko,vsimla som si ze predavas kocik ako to budes riesit dalej s karou? Som zvedava lebo chcem kupit Lucke karu a kocik podarovat niekomu ,ale neviem ci este neni malicka na karu.