Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
31. mar 2008

No ani my nie sme veľmi na takéto špeciality, xixixixi. Manželovi len vyprážané mäso s mäsom... Riasy nehrozia...
Ja by som to aj vyskúšala, ale len keď mi to niekto uvarí. Nie som taký typ kuchárky, aspoň že teraz, že by som mala čas skúšať novoty. Som rada, že mám energiu a čas uvariť menu.
Dnes som bola zase u zubára, jaj asi je to moja karma, či čo tie zuby. Bolieval, bolieval celý víkend, tak som skočila pre termín zubárovi a on že pozreme to teraz. Pozrel... Vyvŕtal aj mozog, teraz so 400 Ibalginom som happy. 😅 😅 😅 😅 😅 čo bude zajtra, uvidíme.... 😝 😝 😝
Krásne sníčky prajem!

bejca
31. mar 2008

jaaaaaaaaaj anika ty si uzijes s tymi zubami 😅 dufam ze aspon pospis 😉 😕

vanilka32
31. mar 2008

dievcence, mame doma postielkuu 🙂 kuk do albumu, aj seba som pridala aby ste vedeli s kym si pisete 😉

lubii
31. mar 2008

Ahojte,
Azuzi, keď naberiem odvahu tak vyskúšam 😉 , ďakujem. Len musím nájsť, kde predávajú u nás tie riasy 🙂
Annika, drž sa, aj moje zuby ma nemajú radi ☹
Vanilka, pekná izbička aj postieľka, aj mamička 😀

annika
1. apr 2008

Pekné ráno!
Vanilka, krásne vecičky! Pekná je aj mamička s tým bruškom! A šikovný je aj ocino s tým maľovaním!
Bejca, díky, spala som s Ibalginom. aJ nadránom som si dala jeden, lebo som začala cítiť znova. Uvidíme cez deň. Dnes som aj tak nervôzna kvôli očkovaniu, neviem či manžel stihne nás tam hodiť, má poradu v Komárne.Ani na prvom očkovaní nebol, tak neviem či to nerobí naschvál.
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
1. apr 2008

krasne slnecne ranecko 😀 😀 😀
vanilka 😀 krasna postielka 😉 super maminka - svadci ti to brusko 😉 a nadherna malovka - tatino je sikulka 😉 pochvalujeme ho 😀
anika drzime palceky na to stepenie 😅 a dufam ze pojde aj tatino 😉
my ideme dnes na nozicky 😝 som zvedava co a ako 😅 dnes ma Petko v noci budil na papanie kazde 2 alebo 2,5 hodinky 😝 no strach ... neviem co to mal 😖 naposledy ma zobudil o 4,35 tak som potom vychystala aj muza do roboty a ja som zaspala okolo 6,15 ale Petko mrncal od 7,20 ale spinkal - potom som pocula ako "prdi a kaka" 😀 a spinka on dalej a ja uz som hore ☹ no co uz .. aspon som sa osprsila , umyla a pocvicila aj najedla 😉

annika
1. apr 2008

tak si dnes šikulka, bajca!Aj Robko je už hore, tu sedí pri mne a cmúľa si prsty. Aj on je už vykakaný...xixixi.A j on bol hore o jednej a o štvrtej.Asi mu vyskúšam na noc nejakú kašičku, nech už aspoň presní štyri hodiny v noci!držím palčeky na kĺbikoch!

azuzi
1. apr 2008

Vanilka, zavidim Ti ze mozete si uz zariadovat miestecko pre babatko. Nam vsetko uz v tomto byte pada na hlavu, vcera policka, kde som mala strasne vela veci - tak vsetko co nepotrebujeme odnasam k nasim do domu. Moja mama je z toho nadsena 😖 😖.
Na mieste kde momentalne mam home office (inak pracujem v spalni, co podla feng sui nie je bohvieco) - bude postielka a ani sa uz v tej spalni nebudeme mat kam hnut. 😒 .
Dnes mi odpadol kohutik v kuchyni. 😀 . Moj drahy uz na nejake opravy kasle, ako tu este vydrzim cca 6 mesiacov tak neviem, v lete budeme hlavne na stavbe sa na slniecku vyhrievat s mojim chlapcekom 🙂 🙂 . Uz sa tesim. 🙂 🙂
Vanilka a Annika drzim palceky u lekarov, nech je vsetko v poriadku.

vanilka32
1. apr 2008

dakujeme za pochvaly, aj tatina som pochvalila, tak podrastol o par centimetrov 😀 vidim ze dnes vas caka narocny den, klbiky, ockovanie, brrrrr. Drzim palceky!!! A ja sedkam v praci a tvarim sa ze pracujem 🙂 este mesiac a hura koniec!! 🙂 azuzi, ved ja som aj vravela ze naco montuje postielku tri mesiace dopredu, tiez nam to bude zavadzat, ale manzel sa z toho evidentne tesi viac ako ja, proste to tam chce mat a basta. Ale aspon vidim ze sa zaujima a tesi z takych veci 🙂 On je taky kutil, akonahle cosi odpadne uz aj nastupuje v plnej zbroji s naradim v rukach 😝

bejca
1. apr 2008

azuzi dik 😉
aj nam sa pokazila bateria v kuchyni 😝 a muz to spravil tak ze tam je len taky "kyptik" aby som mohla riad umyt a pod.. takze tiez neviem kedy to spravi xixixiix a este k tomu nam ma prist v piatok navsteva .. no dufam ze dovtedy to opravi 😉
vanilka aj moj muz /ale na moje naliehanie 😀 / vsetko spravil uz pred vianocami ale tesil sa aj on to je jasne ale on ma na vsetko cas 😅 jaaaaaj jaaaaaaaaaj xixixixixii

vanilka32
1. apr 2008

beji, presne tak, snazime sa spravit vsetko pred narodenim babatka, lebo potom nato cas rozhodne nebude...este nas caka prerabka kuchyne, a nikomu sa do toho nechce ☹

annika
1. apr 2008

Ešte dobre že máte takých kutil manželov. No, aj Robo bol na začiatku taký"aktívny" , teraz už ho musím viac inšpirovať k práci...xixixixixxi Ale keď začne pracovať, tak nevie koľko je toľko. Aj včera o ôsmej som mu vykríkla na dvor, že KONČÍMEEEE!!!!

vanilka32
1. apr 2008

annika, idete na povinne ockovanie, ci ine? kupila som si aprilove cislo Mama a ja a dost strasia pneumokokmi...hruza a des tie pribehy..dali ste babatka zaockovat proti pneumokokom?

annika
1. apr 2008

Ideme Vanilka na povinné. Ja som rada, že aj to absolvujeme. Aj ja som čítala o iných očkovaniach, ale bojím sa z toho. Môj známy sa dal zaočkovať proti klieštiam a skončil v nemocnici....Aj ja som zvykla dcérky proti infuenze, no boli choré z toho viacej. Tak som s tým končila. A neviem, či moja mladšia dcérka nedostala z toho tú prekliatu cukrovku....Vieš tie očkovania ti zlepšia imunitu, no ale diabetes je zas autoimmunné ochorenie, kedy telo pracuje proti sebe...Takže fakt neviem, čo by bolo lepšie..

vanilka32
1. apr 2008

ano, je to diskutabilne tie ockovania...ale ked citam ze rocne dieta v priebehu tyzdna bolo trikrat v narkoze lebo malo pneumokok, tak asi sa skor priklonim k ockovaniu...uvidime co povie detska lekarka, ale chudence deti ked to citam, mraz mi beha po chrbte.

annika
1. apr 2008

To viem Vanilka, že my nepatríme medzi detičky, ktoré sú viac ohrozené. Tak preto váham. Keby sme mali nízku pôrodnú váhu, alebo niečo, čo tam píšu, tak určite si dám. ale takto....??????

azuzi
1. apr 2008

No tak moj manzel nie je kutil, ked nieco odpadne, tak vobec nenastupuje v plnej zbroji ako tvoj. Najskor si to musi nejaky cas odstat. 😀 😀 . Ja mu to obcas pripomeniem a potom sa k tomu priberie.
Dnes som si urobila pracovno volny den sef z Nemecka a z Prahy nevidia 😀 😀 . Teraz som sa bola ostrihat a poobede o 3:00 idem na kozmetiku. Vcera som mala kazen od muza ze sa vobec o seba nestaram 😉 😉 . Tak som to zobrala hned zhurta.
Co sa tyka pripravy na moje babatko tak ja sa snazim mat vsetko poprane a ozehlene a musim este zopar veci odniest k nasim aby som mohla vypratat jednu skrinu a tesne pred porodom asi poskladame postielku, inak ja som si vsetko po Samkovi nechala - celych 12 rokov to skladujem. 😀 😀 .

lubii
1. apr 2008

Ahojte,
Tak môj muž nie je vôbec kutil, keď sme kúpili pred rokmi starý 100 ročný dom, tak ho to bavilo a pracoval, ale odkedy tu bývame, tak sa mu už nechce. Tiež, keď sa niečo pokazí, tak to musí "odstáť a dozrieť", alebo musím urobiť vietor. 😎
Ja baby, keby som nemusela, tak nedám ani povinné očkovanie. Mám kamarátku, čo má autistického chlapca a vraj to začalo po očkovaní na polio. A zavalila ma literatúrou o tom a ja mám hlavu v smútku z toho. Nikde to nie je povinné, iba v bývalých soc. štátoch a v Taliansku. Aj v USA ale tam vraj neočkujú na TBC. V Japonsku sa smie očkovať až od 2 rokov, vtedy sa vraj dokončí vývoj vlastnej imunity. A vraj po začatí očkovania na hepatitídu B sa zvýšil počet detskej cukrovky. A hepa je aj v hexavakcíne ☹

lubii
1. apr 2008

Ak chcete, tak si prečítajte : http://iuro.awardspace.com/
A keď už idete očkovať, trebe podľa mojej homeopatky týždeň pred a týždeň po dávať deťom vitamín C. 😉

lubii
1. apr 2008

Annika, tvoja malá má cukrovku? ☹
A vraj ešte môžete dať homeopatikum Thuja , ja som dala riedenie 9CH, to som sa dočítala tu na MK.

vanilka32
1. apr 2008

lubii, no pekne, pozeram tie diskusie a neviem aky nazor si mam vytvorit na ockovania. kazdy vravi inak...

azuzi
1. apr 2008

Tiez som si pozrela stranku o ockovani a budem to este studovat, mam aj kamosku v statnom zdravotnom ustave a spytam sa jej co si ona mysli o odmietnuti ockovania. Normalne som teraz zacala o tom uvazovat. Jednoznacne si myslim, ze farmaceuticke firmy na nas riadne zarabaju a osobne som za prirodzenejsiu liecbu roznych chorob.

annika
1. apr 2008

"A vraj ešte môžete dať homeopatikum Thuja , ja som dala riedenie 9CH, to som sa dočítala tu na MK."
Lubii, to píšeš mne? Čo to je Thuja?
Ja také diskusie už ani nečítam, moja! Lebo ja to lepšie nevedieť. My sme už po očkovaní, Robko plačkal trošku. Máme 7610g a 67 cm. Všetko je v poriadku, chvála bohu. Len jazýček že je vraj trošku prirastaný, musíme zubárovi /!už zase zubárrrrr!/ aby to uvolnil, či čo. Tak ja neviem. Budeme maťasi podrezaný jazyk....xixixixix Nabudúce ideme do poradne až v siedmom mesiaci.Uff!
Bejca, vy ste ako dopadli????

annika
1. apr 2008

Lubi, dcérka je diabetička od štyroch rokov, už 8. rok si picháme inzulín. Je to veru krutá choroba, hlavne u detí.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lubii
1. apr 2008

Annika ☹ , to mi je ľúto.
To som písala aj tebe, aj všetkým, kto má záujem 😉
sú to také isté homeo guličky ako ricinus, volá sa to Thuya occidentalis 9CH a dáva sa po očkovaní 3x denne 2-3 guličku rozpustiť do vody prevarenej a dať bábatku - taký týždeň. To som čítala u "makrobiotičiek". A ešte mu daj vitamín C aj sebe keď kojíš 😉

vanilka32
1. apr 2008

juj annika, to je mi luto 😢 ja si to ani v tomto veku neviem predstavit nieto este keby som bola male dieta....

annika
1. apr 2008

Veru, to boli kruté časy pre nás všetkých. Ale naučili sme sa s tým žiť....

lubii
1. apr 2008

A ešte som zabudla, Annika, môžeš mu dať homeopaticé čípky do dupky VIBURCOL
A ešte som sa dnes dozvedela pre tých, čo chcú mať viac mliečka, vraj je super feniklová silica - od f. www.hanus.sk

vladkaz1
1. apr 2008

Annika verim ti ze je to tazke pravda ☹ drzim vam palceky a dcerka musi byť statočná... Inak vsetkym posielame pusinky aj miminkam aj v brusku!!!!

annika
1. apr 2008

Díky. Ja mám ricinus a večer pohárik čierneho piva. Tot je moja dodržiavacia norma na mlieko....xixixixxi
Ináč píšem si s jednou mamičkou , ona je taká fanatička veriaca, a minule mi písala, že tie homeopatické lieky patria do bielej mágie, či kde.... Poslala aj viac článkov na túto tému....O jednej doktorke, ktorá roky liečila s homeopatiou až do toho bola zbláznená, potom že začala mať čudné sny o všelijakých príšerách... Keď to nájdem, tak ti to pošlem link.