Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
1. apr 2008

co???Fakt?

annika
1. apr 2008
vladkaz1
1. apr 2008

ale mne to vobec nejde zobrazit Annika

annika
1. apr 2008

Skús len ww.modlitba.sk
vyhľadaj si záujem, potom svedectvá a tam bude niekde homeopatiká

annika
1. apr 2008

Už som to našla: www.modlitba.sk
Potom Svedectvá, Stretnutie so zlom a tam nájdeš článok Homeopatiká- svedecto jednej lekárky

annika
1. apr 2008

Ja som to vtedy dávnejšie prečítala, no je to sila, ale ricinus berem aj tak....

vladkaz1
1. apr 2008

Annika a to ake vieruvyznanie je?

bejca
1. apr 2008

anika dcerke daj pusinku od nas a pohladkaj ju ze je statocka 😉 a Robko ma teda pekne rozmery 😉 super 😀
a ja tiez co nemusim necitam take pribehy lebo to by clovek nic nemohol a ani nikam nechodil 😝 co by sa vsetkeho bal 😅
ja neberem nic len ten cajik pre dojciace matky pijem a sem tam "scucnem" maleho feniklovy 😉
no my sme dopadli tak ze mame jadierka dobre ale balit dalej a za 4 tyzdne na kontrolu 😅 co uz ale radsej budem balit nech to ma oki 😉 akurat na noc ho necham bez aby sa mu ked spinka dobre prdkalo a kakalo 😉 😀

vanilka32
1. apr 2008

beji, takze za normalnych okolnosti sa bali nasiroko mesiac, maximalne dva? vidim ze maly ma 1mesiac a 1tyzden podla tvojho profilu.

lubii
1. apr 2008

Ahojte, Annika, toooo bol článok 😕 ale asi sa ním riadiť nebudem 😉

My sme balili do 3 mesiacov, potom sme boli na kontrole a teta povedala, že jadierka sú už vyvinuté ale neosifikované, tak kázala do 6 ale že už nemusíme na kontrolu. 😉

annika
1. apr 2008

Vladka, ona je evanjelička.
Bejca, my sme boli prvýkrát na sone, keď mal Robko 6 týždňov. Bol v poriadku, ale naďalej sme museli baliť široko. Ďalšia KO bola len na konci 4 mesiaca. Odvtedy máme len pampersky aj cez deň aj na noc. Dovtedy som dávala aj bavlnenú jednu plienku.

lubii
1. apr 2008

No Annika, si ma riadne namotala s tým tvojim linkom, ja tu doteraz sedím a čítam - pred chvíľou o okultizme 😉
Idem spať, Dobrú noc 😉

annika
2. apr 2008

Lubi, prepáč, nechcela som ťa namotať, len vieš aj takéto názory existujú... Netreba ich brať ta vážne, aj ja používam ten ricinus a nemám zlé sny z toho vôbec.....

lubii
2. apr 2008

Dobré ránko
Veď mňa pri tom napadlo, keď písala, še te démon mal podobu Ježiša z filmu, či to nebol ten film Ukrižovanie Krista a ten som aj ja odmietla pozerať. A keď to dieťa videlo čo len ukážky, čo furt chodili v telke, tak sa nečudujem, že malo zlé sny.

annika
2. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
2. apr 2008

dobre ranko 🙂 u nas prsi 😖 juj zasa pojdem von len na skok 😝
vanilka my uz mame od pondelka 6 tyzdnov ale akosi to tu prestalo pocitat xixixixi a neviem kolko budem asi balit 😅 to sa uvidi za 4 tyzdne 😉 ale obcas ho na chvilku nechavam aj bez latkovej plienky a postoliek 😉 nech si v klude poprdka a pokopka a vykaka sa 😉 😀
no radsej budem balit este mesiac aj ked dva ako keby mal mat nejaky problem potom z nozickami .. bola tam jedna mamicka s takou ale 6 rocnou dcerou a mala nieco z nozickami a mala tie topanky take zvlastne a aj nejake popruhy ci co 😕 a aj je zakazali nosit ju na rukach .. no radsej budeme balit este nejaky ten cas 😉

azuzi
2. apr 2008

Ahojte kocky, idem este reagovat na ten clanok co Anika odkazala, tak moj muz ma s tym poslal viete kam 😀 😀 . POvedal, ze netreba vsetkemu verit a na vsetko treba si vytvorit svoj nazor a uz vobec nie tomu ze homeopatika je biela magia.
Ja som inak katolicka a on nie je veriaci, ale podla neho kazde nabozenstvo je urcitym sposobom ovplyvnovanie ludi, aby sa dali potom lahsie ovladat. Napr. mi odporucil si pozriet tento kratky film o Islame http://pravdaoislamu.cz/index.php/2008/03/28/fi.... Ma len 15 minut. Pisali teraz aj o tom v novinach a autor filmu je uz Islamom odsudeny.

vanilka32
2. apr 2008

Beji, Petko je iny model 🙂 pozeram na poslednu fotku co si pridala, krasavec na spapanie 🙂

annika
2. apr 2008

To je fakt!
Ale aj Robo vie pozerať do foťáka, ako keby z toho by malo vyletieť niečo. A keby ste ho videli pri telefonovaní!!! Ja telefonujem s niekým a on sa smeje , niekedy nahlas sa rehoce pri tom....Sranda!

vladkaz1
2. apr 2008

Ahojte dievcence tak konecne som prisla na dlhsie nez na jeden prispevok.Dnes je otresne pocasie boli sme vonku a zacalo liat ako s krhle.V poslednej dobe sme stale chori alebo nemam na nič čas.Teraz zhaname 2izb. byt mozno sa nám niečo podarí uvidíme ako to dopadne drzte palce.V poslednej dobe sme sa s muzom hadali za totalne blbosti ani ma nic nebavilo.Uz sme zasa ok pohrozila som muzovi .... 😠 a zbadal sa.Dnes ma to pocasie totalne udeptalo nemam vobec naladu..

annika
2. apr 2008

Ale, Vladka, noooo!!!!! Nestresuj sa, moja, aj u nás prší , potom slnko svieti, potom zase prší.... Aj Robko je taký všelijaký dnes po tom včerajšom očkovaní. Večer som mu musela dať aj Nurofen, lebo bol hotový, aj horúčku mal 38C. Ale v noci spal ako zabitý, zobudil sa len o piatej , napapal sa a spal do ôsmej.

vladkaz1
2. apr 2008

Ja sa nestersujem Annika ja som v pohode len nemam naladu na nic ,preto aj kolko razi nenapisem, lebo urcite vam to neprospeje citat moje nalady takze tak.Chuda Robko no su nejake vírusy .Naši malicky drobcekovia co by sme bez nich robili ze?Mate krásne fotky 😉

vladkaz1
2. apr 2008

Inak nemáte niekto snár mužovi sa dva dni po sebe snívalo ako ideme na prechádzku aj s malou a museli sme zastavit pod stromom, lebo zneho padalo strašne vela hadov a utiekli do vody.Cudne ze? Dva dni ten isty sen..

vanilka32
2. apr 2008

vladka skus www.snar.sk da sa tam vlozit slovo, vlozila som si had a ma to viac vysvetleni...mozno sa ti niektore bude hodit 😀 a uz svieti slniecko, takze uz sa ti urcite naladicka zlepsila 😉

vladkaz1
2. apr 2008

No akurat som to tam hladala citas mi myšlienky!Nalada sa mi zlepsila mala mi zaspala mam toho vela na sebe nalozene takze tak ,ale nevadi nebudem vas tu stym zatazovat.Vy sa musite teraz sustredit na seba a na svojich drobčekov myslieť pozitívne aby ste boli silný a zdravučký 😉

bejca
2. apr 2008

vanilka 😉 no veru strasne si vsima aj fotak aj kameru az mi to je cudne 😀 a dakujeme za pochvalu 😉
anika chudiatko Robko 😖 dufam ze uz mu je lepsie 😉
vladka hlavicku hore bude lepsie 😀

vanilka32
2. apr 2008

beji, uz mam kojenecky vankus, dlhy had to je 🙂 ale spalo sa mi fajne, tak neviem ci z psychologickeho hladiska som si vsugerovala ze s vankusom ma chrbica neboli alebo to fakt pomohlo 😀

bejca
2. apr 2008

vanilka super som rada ze sa vam spinka dobre 😉 😀 a snad to neni vsugerovane 😎 ale ucinne 😉 😉 😵

vladkaz1
2. apr 2008

Ale moze to byt vsugerovane 🙂 ja som dostala vankusik s kokosoveho vlakna a ties sa mi nanom straaasne dobre spinuska a muz zasa tvrdi ze je na prd tak neviem,ale viem ze bezneho uz nezaspim. 😀

lubii
2. apr 2008

Ahojte, dievčatá, asi je to jedno, či je to vsugerované, alebo nie, hlavne, že sa dobre vyspinkáte 😀

My sme sa teraz vrátili z hodinovej prechádzky v lese. Maličký sedel v šatke jak 5 peňazí. No a naša havica sa vyváľala v jednej jedinej mláke, ktorú v lese našla. Prišla domov ako prasiatko 😀

Detičky máte krásne, hotoví herci 😅 , aj ja idem dať jednu foto 😉