Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
29. apr 2008

Úprimnú sústrasť Annika ☹

annika
29. apr 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Ďakujem!

vladkaz1
29. apr 2008

V prvom rade Annika ja viem že ta nic nepovzbudí ,ale zo srdca ti prajem uprimnú sústrasť.
Chúda ,no neviem si to predstaviť ,ale v dnesnej dobe je to už tak.
😢
Ten exzem nieje iba svrbenie ale aj vyrážka vodová také pupáčiky a rozťahuje sa to dalej a dalej
V piatok ma muz volno tak idem koznemu.
Na nohe v zadu ma to aj bolí 😠

pizzamati
29. apr 2008

Ahojte maminky aj kinderká.

Anika úprimnu sústrasť ☹ .

Beji neboj malému to prejde, chce to len trpezlivosť a dobré nervy ja som si to veru zažila, tiež som plakala nad malým ked bol taký vysypaný a nevedela som mu pomôcť. A taraz je o 2 hlavy vyšší ako ja taký chlapisko. 😀

Vladka veru stale som celá už ma to nebavý taksom sa dnes nasrala sory za výraz a poumývala som okná a vyprala záclony povešala, prezliekla periny povysávala no proste nech sa v tom mojom bruchu ta naša potvorka nemá tak dobre a nech už ide von. 😀 Vladka a mala si ovčie kiahne? ked hovoríš že také vodnaté pupáčiky skus tekuty puder to ti trošku stiahne aj svrbenie neublíži ti to. 😢

Zajtra idem na poradnu tak uvidím čo múdre nám povie pan doktor. 😲

pizzamati
29. apr 2008

Azuzi neboj rýchlo ten čas letí a za chvílku budeš na rade ty a budeme čakať kedy budeš mať miminko pri sebe. 😵 .

Ozaj ani som sa nepochválila, kupili sme nový kočík takže už máme 3 apotrebujeme 2 tak jeden musíme predať. Ale manžel mi splnil sen vždy som chcela Atlantic ale zdalo sa nám že je to zbytočne vela penazi, ale napokon sa nado mnou zlutoval a máme ho doma . Je perfektný dobre sa s ním manipuluje je šedo oranžový, už len Dominika do neho chýba. 😀

vladkaz1
29. apr 2008

😀 😀 😀 Piza si zlata 😉
No kiahne to nebudu ale je to podobne a mensie pupaciky.
Kiahne som mala.
Aj ja som tak upratovala pred porodom a nic to nebolo platne len som sa unavila.
Radsej sa šetri co ma príst tak príde neboj bude to fajn

azuzi
29. apr 2008

No pizzamati aby mi to rychlo ubehlo, tak Ty mas kociky tri a mna manzel nutil aby som pouzivala po Samkovi - 12 rocny, ale som si kupila DEmu ale pouzitu. 😒 😒 .
Momentalne riesime byvanie a ostatne veci idu bokom - a aj tak neplanujem sa az tak prechadzat s kocikom, hlavne aby dobre stal na zahrade a obcas ked pojdem do obchodu po tej rozheganej ceste aby dietatko velmi neposkakovalo a ta Dema ma nafukovacie kolesa. Ozaj mohli by ste mi poradit - ta Dema ma dovnutra prenosnu tasku s krytom so zipsom na stred - ako sa to ma v lete pouzivat? a vnutro je tmavomodre - co si tam mam dat dovnutra pre dietatko - nejaku deku alebo co? 😨 😨

azuzi
29. apr 2008

A este mi vadi ten kryt so zipsom na stred - ved v lete to nie je potrebne, alebo nemam tu tasku pouzivat vobec? 😕 😕 . A dat dietatko rovno dovnutra bez tasky a co dat potom naspodok - zase je to tmavomodre? Mne sa tam ziada nieco biele alebo svetle?

bejca
29. apr 2008

Pizza dakujem a ja viem ze to potom prejde /hadam/ a pevne verim ale vies ked vidis take malinke miminko .. je to cloveku luto ☹ a aj ja som umyvala okna a pod... xixi a nepomohlo 😀 😀 😀 a teda gratulujeme k splnenemu snu 😉

Vladka skore uzdravenie 🙂 a kedy ides tej koznej ???

Azuzi my mame LUX SPORT z PL a tiez ma vo vnutri "kabelu prenosnu " ja ju tam zatial mam lebo podtym je uz len karicka a su tam tie "opraty" a keby som tam tu tasku nemala tak by ho tlacili do chrbatika aj keby tam bola deka 😝 takze je tam ta kabela je odzipsovana ten vrch co odopnes som pichla pod tu kabelu xixi xixi a striesku som zrusila 😉 a vlete mi uz hadam budeme sediet a kukat z karicky 😀

azuzi
29. apr 2008

Dik Bejca za info, bola som dnes v meste tak som kupila taku tenku bezovu deku - perfektne sa hodi do toho kocika a prave skusam, ci to teda budem nosit s tou vanickou alebo bez, my tam nemame tie remence cez stred naspodku my mame len tak dva z kraja a tie netlacia. 🙂 🙂 , takze my to mozeme mat s tou vanickou alebo aj bez. No uvidim ako sa nakoniec rozhodnem.

vladkaz1
29. apr 2008

Beji v piatok lebo nemam kam dat malu a muz si berie dovolenku skor mu neda 😝
Baby uz to mam aj na celom zadku ma porazí 😠 😠 😠 😠
Azuzi ja by som to riesila ties s tou dekou 😉 ,neboj tasku vyuzijes napr prídete domov a malicke ti bude spinuskat tak si ho vyberies len v taske pekne a nezobudi sa ti,nemusis sa nadrapovat a pohodlne si ho,ju, odnesies 🙂 .
Ja som bola taka vdacna za tasku a kupovala som ju mimo kocika lebo tam nebola.
Opraty vyuzivam až teraz v karicke nech mi Lucka nevypadne.

lubii
29. apr 2008

No my sme tie remene vybrali von kým bol malý vo fusaku a včera sme šli bez fusaku a remene sme zabudli, tak mi malý skoro vypadol v tescu, keď sa naťahoval za pomarančami v regáli 😅 . Tašku sme nemali, lebo sme nemali ani hlboký kočík, iba 20 ročnú Libertu na dvore po mojejm neteri. 😀
Vladka, tak sa drž, a skoro sa uzdrav.
Pizza, Tebe držím palčeky, som si myslela, že v nedeľu už porodíš 😉

mima07
29. apr 2008

pizza akurat dnes som videla po prvy krat ten atlantic sa mi pacil 😉
lubi ty si nejaky nocny vtacik 😀 aj vcera si tu bola posledna

mima07
29. apr 2008

vladi nech sa ti polepsi 😉

lubii
29. apr 2008

A zas budem posledná 😀 .
Aj mne sa ten Atlantic páči, teraz som si ho pozerala 😉

bejca
30. apr 2008

pekne ranko 😉

Lubii no vidis co spravia pomarance 😀 😀 keby si mu ich pravidelne kupovala nebol by sa tak nacahoval 😀 😀 😀 jasne ze srandujem 😉 a co sa tyka Liberty vsetci ju chvalia ze to boli najlepsie kociare lebo boli velke 😉

Vladka tak dufam ze nieco napisu co pomoze 😉

my sme vecer po kupkani natreli tou mastickou od detskej to bolave a uz to ma o nieco lepsie 😅 ale fakt len o nieco .. tak hadam to bude oki 😉 😅 a dnes by mal moj ocko 68 rokov ☹ dufam ze sa mi podari behnut na cintorin zapalit sviecku , lebo to vyzera u nas ze bude prsat ...

azuzi
30. apr 2008

Ahojte kocky, Vladka tiez Ti prajem velmi skore uzdravenie a tak isto Bejca malemu Petkovi, ja mavam tiez obcas alergiu na kozi ale uz dost davno som nemala - tak si musim zaklopat. 🙂 🙂 .
Dnes mam skrateny pracovny den, lebo ideme so Samkom k zubarovi - davali mu pred mesiacom ten droteny strojcek a dole mu to uz stihlo vsetko opadat. 😀 😀 . Zubarka asi setrila na lepidle. 😀 .
A potom ideme este nieco pokupit ku stavbe lebo zajtra pracujeme tam.

pizzamati
30. apr 2008

Ahojte maminky a kinderká.

Lubi aj ja som si myslela že do nedele uý budem mamina ale veru nie som. Dnes som bola na kontrole doktor sa vyjadril že to môže prísť každu chvílu, cervikálne skore mám 6, hlavička nalieha, tak že nech neplánujeme žiadne cesty. Termín mám 3.5. Ak neporodím do 12.5. tak mám prísť ráno na príjem. No uvidíme čo bude. 😀 😀 Ale poviem Vám pravdu už mi neni všetko jedno, začínam sa trošku báť, či to zvládnem a hlavne či bude malinká v poriadku. 😵

No vidíš Beji že je malinkému lepšie chce to len trpazlivosť. 😎

Mima že je pekný ten kočík. Je o,noho vyšší ako bambi alebo Dema. A naozaj sa dobre s ním manevruje. 😵

vanilka32
30. apr 2008

Annika, uprimnu sustrast... ☹

tak vam napisem vysledky z UZV v 30tt: dopadol dobre a doktorka konecne na sto percent (teda dufam) potvrdila ze to bude dievcatko a nie chlapcek ako sa javilo zo zaciatku. Prietoky su v poriadku, mala sa stale hrala s pupocnou snurou, udierala do toho ako do radiatora, aj sme sa nasmiali 🙂 uz je dole, takze ziadne vysedavanie na stolicke, prechadzky, v klude doma, nohy vylozene...aj ma vypisala na PN buduci tyzden lebo v praci sedim od 8ej do 17tej a udajne to je prave to najhorsie co v sucasnosti mozem robit...

pizzamati, drzim palce nech porod prebehne v poriadku a nech mas uz coskoro Dominecku pri sebe 🙂

pizzamati
30. apr 2008

Vanilka dík veľmi si už prajem aby to bolo čím skor. No vidíš aku malu šibalku máš v brušku? 😀 Som rada že ti to dobre dopadlo. 😀

vladkaz1
30. apr 2008

Ahojte dievcence tak ste moc nepopísali za vcerajsok.
Dakujem všetkým za podporu, neskutocne to svrbi uz nech je piatok som stoho dost nervozna.
Mám pocit že už sa to robí aj Lucke pod pazuškou no neviem ked sa jej nieco objaví
tak frčím doktorke.
Dnes je mimoriadne zla ako čert cez noc hore ja neviem chce sa mi spať 😝
Vcera som bola u nasich Lucka zaspala poobede a ja snou ,len tak som sa zobudila za hodinu este viacej znicená 😅 ,nasi len kukali.
Gratulujeme k zubom 😀 😀 😉 😉 mi este nic,ale ved aj to bude...
Beji no vidíš vsetko je už fajn, malický je v poriadku.
Pizza budeme na vás myslieť a ked porodis daj nám niekomu vediet!!!!!
Vanilka gratulujeme to je podstatne ze ste ok!!! A gratulujem budete baby hehe!!!
Azuzi ty sa šetri moja diriguj muža nech porobí 🙂
Tak vam prajem peknucky den
Annika tu dnes nebola???

bejca
30. apr 2008

Azuzi tak to potesi 😖 uz aj na lepidle sa setri 😉 😅

Pizza neboj vsetko bude oki a nemysli na somariny , tes sa na Dominiku bude krasna , nadherna , uzasna a na spapanie 😀 😵

Vanilka gratulujeme k super vysledkom na uzv 🙂 a aj nas Petko stale nieco vymyslal v brusku 😉 a teda pekne oddychuj domenka a ziadne namahanie 😉

Vladka malinkej sa akosi casto nechce spinkavat 😖 nejdu aj jej zubky ???

kocky tie co mate skusenosti chcem sa popytat na par veci 😅
po prve : kedy asi pride prvy menzes ???
po druhe : je mozne zostat tehu aj ked menzes neni ???
po tretie : ako zistim plodne dni ked nemam menzes ???
to je co taka stara a tolko blbych otazok 😅 😅

dnes tej kobyle zasa sibe 😝 uz to sem 10 minut sa snazim dat 😠 a nic ani mi to nezapise 😠

bejca
30. apr 2008

huraaaaaaaaaaaa zapisalo mi to na neviem kolky pokus 😀 este ze som si to zkopirovala lebo ma to x- krat vyhodilo 😠 kto by to stale pisal 😝 a idem spinkat pa pa

lubii
30. apr 2008

Ahojte, tak zas posledná 😀
Chcela som prísť už skôr, ale mi to nešlo 😠
Pizza, neboj, teraz sa mi dobre hovorí, však 😉 , to bol taký pekný deň. Doteraz sa mi vybavujú úplné podrobnosti z neho. Zvládneš to, len počúvaj svoje telo a spolupracuj s ním. Ja som sa tiež dva týždne dopredu bála, ale keď mi odišla voda, tak som sa nejak "odovzdala osudu", že všetko bude tak, ako má byť 😉
Vanilka, ty si pekne ľažkaj a čitkaj knižky 😉
Beji, vidíš, aká som ja matka, že nedoprajem dieťaťu vitamíny 😀
A k tvojej ankete:
1,ja ešte nemám 🙂 a ešte ani nechcem
2,áno
3,nijako, lebo kým nemáš ovuláciu, tak nemáš menzes a otehotnieť môžeš asi tak, že budeš robiť ťuťu muťu počas prvej ovulácie, o ktorej ani nebudeš tušiť. Ale možno by sa dala odsledovať teplometrom, ale nikdy som to nerobila. 😉

mima07
30. apr 2008

lubi som ta vysmirovala 😀
beji pokial plne kojis tak asi ho tak skoro necakaj ja uz mam dlho uz som aj zabudlo ako bolo bez menzesu
a mozes otehotniet aj ked ho nemas

bejca
1. máj 2008

dobre ranecko 😉 mamulky , tehulky aj miminka 😀

nam je celkom fajn sme dobre vyspinkany obaja 😉 a uz lezi v lehatku hral sa z hrackami na hrazdicke 😀 auz na mna iska a smeje sa aby som sa mu venovala 😀

kocky dik potesili ste ma 😅 to ze nemam menzes je v poho 😉 a to ci ostanem tehu .. ja by som aj bola rada len muzik este hned nechce 😅 ale ved by si zvykol xixixiixixxi

a nepredbiehajte sa ktora tu bude posledna 😀 😀 😀

mima07
1. máj 2008

dobre ranko 😉
my sme tiez dobre spali az do 7,00 samozrejme ze sme sa museli o 4 najest ale aj tak je to dobre lebo normalne vstava o 5,30 😉
dufam ze bude pekne chcem byt na zahrade tak pridem az vecer kuknut co ste popisali a ci uz nemame nove babatko ked je taky pekny datum 😉

bejca
1. máj 2008

Mima tiez ste pekne spinkali 😉 Petko zaspinkal klasika okolo 20,00 prve kojenie o 2,15 a potom o 6,00 😉 ale to som si ho zobrala k sebe a "kecali"sme a este zdriemli do 7,30 😉 takze pohodicka 😀 klop klop klop aby mu to tak zostalo 😅 😀 😵

lubii
1. máj 2008

Mima 😀
My sme dnes boli v Trebišove s Dankou, bola prvý krát hrať ligu tenisovú, jasné, že prehrala 😝 , ale som ju na to pripravila, nech sa nestresuje 😉 . Bože, niektorí rodičia to prežívajú viac, ako ich deti 😅 .

azuzi
1. máj 2008

Ahojte kocky, tak som doma zo stavby a som teda sa dnes nejak extra nesetrila, mame pozicany priemyselny vysavac a tak sme vysavali o dusu a oklepkavali z rohov zaschnutu maltu -vymyslela som si zlepsovak, vysavanie posiediacky 😀 😀 , lebo ma boleli krize pritom zohybani tak som si sadla a vysavala okolo seba a potom som a posunula o meter dalej aj so stolickou.
Vanilka gratulujem k dobrym vysledkom. 🙂 .
Bejca ja by som uz otehotniet nechcela a neviem aku antikoncepciu zacnem, velmi sa uz nechcem napchavat tabletkami. No uvidim co este vymyslim 😀 😀 .