Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
15. jún 2010

ahojte posielam nejake foto 🙂

annika
15. jún 2010

😉 Vladka, ja v ňom vidím teba!!! 😉 😉 😉 😉 Krááásne fotky!!!!Krásne detičky!!! 😉 😉 😉
Marta, je mi ľúto Vás tam na východe!!! Nepotrebujete niečo?? Joj, je to blbá otázka.. ešte raz....Môžme nejako pomôcťVám??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vladkaz1
15. jún 2010

@marta09 prepac este som nemala nabehnuty tvoj prispevok ,no to mi je strasne luto ako to tam u vas dopadlo ..
Drzkam palce a posielam slova utechy ,snad aspon na dusi pohladia ,ked neviem nejako inak pomoct . ☹ to je strasne naozaj .
Annika dakujem si tusim prva co mi to povedala ,aj ja v nom vidim seba kazdy hovori ze muz 😅 😔

marta09
16. jún 2010

Ahojte holky, ďakujem, my to zvládame, sú ľudia, ktorí sú na tom oveľa horšie 😢 , nám stačí psychická podpora...ale ste zlaté, že na nás myslíte. Ja som už v práci, ale nejak sa neviem sústrediť, ešte že kolegyňa je taká zlatá, že mi pomáha. Vladka, malý je celkom ako ty 😵 , Lucka sa teší z bračeka? Anika, ďakujem..... 😉

annika
16. jún 2010

@marta09 nemáš za čo moja, každý z môjho okolia sa snaží nejako pomôcť ,ve´d to musí byť niečo hrozné ako sa na vás tam tá voda valí a všetko zničí... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Lubi, aj unás už prší...
😒 😒 Robko sa mi tu nudí...a ja nemám chuť nikam ísť s ním.....
Marta, a ty si už v práci? A Simonka? Dala si ju do škôlky? 🙂

marta09
16. jún 2010

Annika, ano, mala som viac ako týždeň dovolenku, Simonka je s mojou mamou, aj ocko nám robí na smeny, takže na striedačku a do škôlky nastupuje od septembra. Myslím, že so škôlkou by nemal byť problém, ona je rada medzi deťmi, sem tam ju zvykneme nechať v detskom kútiku keď sme na nákupoch a nechce ísť potom ani domov 😉 . A u nás zasa slabo prší..... A ja sa už chystám domov z práce, ocko nám ide do nočnej.

lubii
16. jún 2010

Marti ahoj. No to mi je ľúto, že ste takto dopadli ☹ . My celkom dobre. Ale dnes zas prší. Včera slniečko svietilo.
Vraj Hornbach a Baumax dáva teraz na všetok tovar 20% zľavu v tých krajoch, kde boli povodne.

lubii
16. jún 2010

Vladka, ja si tiež myslím, že maličký je po tebe 😉

ozi
16. jún 2010

ahojte babenky 😉

@vladkaz1 , malý je nádherný, krásny,aký maličký, keď sa kuknem na tú moju šibalku, tak to je neuveriteľné, ako to rýchlo beží a zachvíľu bude mať rôčik 😕

@marta09 , to je strašné, čo sa tam dialo, človek sa pozerá ako mu to, čo si možno za celý život nadobudol, berie voda, koľko driny a potu, a zrazu všetko alebo takmer všetko preč. Chudák ľudia.... 😖 😖 😖 a ešte horšie, keď aj nejaké životy si voda zobrala... 😢 😢 😢 😢 😢 , my sme to kukali len v telke, ale vy, čo ste to museli zažívať...snáď už bude lepšie, a toto bude len zlou a neopakujúcou sa spomienkou, držím vám palce 🙂

ozi
16. jún 2010

@bejca , držkaj sa a príď medzi nás, prídeš na iné myšlienky, čas všetko zahojí a snáď časom ... viem, že sú to len slová, ono to asi neprebolí úplne nikdy, ale raz príde krajšie ráno...ja som to síce nikdy nezažila, ale moja skoro švagriná potratila dvakrát, a stále verí, že raz sa bude tešiť z bábätka, možno neviem voliť správne slová, ale vedz, že všetky s Tebou strašne súcitime a strašne by sme chceli, aby si sa znova tešila z bábätka, teraz sa teškaj z Peťka, a časom bude ešte lepšie...

l.lara
16. jún 2010

marta, tie povodne su strasne. ked som pozerala reportaze v palbe, tak som musela vybehnut na balkon, nech ma nasi nevidia plakat.. ☹ v zivote je aj clanok o Niznej Mysli, je to strasne.. 😢 😢 😢 😢 😢

l.lara
16. jún 2010

vladi, fotky su uzasne. podla mna ma oliverko nieco z teba a nieco z ocka.. 😵 ..stale ti tak krasne spinka? 🙂

bejca
17. jún 2010

ahojte 😵

Marti je mi velmi luto vsetkych co ich zastihli povodne je to hrozne 😔 a veru ak by si daco potrebovala tak si kludne povedz 😉 myslim na vas drzkajte sa 😔

Vladka krasne fotecky 😵

Ozi velmi pekne dakujem 😔

my sme vcelku v pohode , len som dost podrazdena a niekedy zbytocne vybuchnem na Petka 😔 no dufam ze pride krajsie pocasie a aj nalada sa trosku upravi 😉

ssonusa
17. jún 2010

ahojte kocky,,,

Vladi, krasne fotky, maly je nadherny aj so sestrickou 😀 a kedze ja tvojho manzela nepoznam, tak sa mi maly zda cely po tebe 😉

Marti, je mi luto co vas postretlo... ale je fajn, ze to beriete takto - ze ini su na tom horsie ako vy... clovek to asi tak brat musi, ze? tak sa drzte a prajem co najviac slniecka nech steny rychlo schnu a co najmenej dazda...

Ozi, clovek ani verit nechce, ako tie deti rychlo rastu, ze? a to moje jedno uz bude o rok dospele 😠

Bejuska,,,, bude dobre, nebojkaj... 🙂

babulky prajem vam pekny dnicek... tu bolo vcera krasne, nechtiac som si spalila prednu cast tela a zo zadu som biela 😀 ale dnes je tu pod mrakom,,,ale aspon zima nie je a neprsi..tak sa drzkajte

vladkaz1
18. jún 2010

Kocky dakujem za pochvalu ,len sa presusam fakt je toho niekedy vela este ze muz ako tak pomaha ... dnes sa mi nechce moc pisat ale pozdravujem vas 😵 pekny den kazdemu 😵 idem zehlit mam taku tyzdnovu kopu ble 😝

wodana
18. jún 2010

dakujem vsatkym za privitanie.mozte mi napisat ako to prebiehalo u vas na amnio? mne to doktor odporuca, no sama neviem.... bojim sa.

riki1
18. jún 2010

🙂 Dnešná kontrola dopadla dobre ,miminko je v poriadku ,mám už tehu knižku a aj nové foto z uzv ... 🙂

pizzamati
18. jún 2010

Ahojte babusky. Kde ste? Nik tu neni? Ved vonku prsi co porabate? ☹
Riki krasna fazulka drzkajte sa som rada ze ste OK. 🙂
Vladi ako? Vladzes? Deturence krasne. 😵
Marti hrozne tie zaplavy sucitim s vami ani si neviem predstavit co by som robila ja keby nas zaplavilo strasné 😢 😢 , musis byt silna zenicka. 😒 Ale dufajme ze sa pocasie hadam umudri. 🙄
Anika a vy ako? vodicak urobeny oslavujete? 😉

annika
18. jún 2010

Ahoj, Pizza!
Nie, vodičák nemáme, Gabina nenapísala test.. 😠 😠 😠 😠 😠 Pôjde na opravák, ale že kedy??? to nevieme... 😠 😠 😠
U nás celý deň prší...dokonca poobede sme tu mali aj prietrž mračien... 😝 😝 😝 😝 Ja neviem, ale je to už nenormálne!!!! RObkovi si musím kúpiť nejaké oblečko pre potápačov asi...
Riki, idem pozreť fotku!!!

annika
18. jún 2010

Gratulácia, Riki! Je to tam, xixixi a máš už aj knižku... 😉 😉 😉 super správička... 😉 😉 😉

pizzamati
18. jún 2010

@annika Juj anika mrzi ma ze Gabi nenapisla test ale ved isto nabuduce sa jej podari. ☹
U mas tiez prsalo skoro cely den, ale navecer sme boli na hodku vonku bolo celkom prijemne Dominika jasne ze v gumakoch jak maly sedlak kazda kaluza bola jej zmrzlinu sme nemohli obist takze zas trosku poolizovala a dojest musela mama, a potom sa divim preco som tucna xixixi 😀 😀 😀 .

annika
18. jún 2010

Ja tu pozerám nejaký thiller z jojky...ale tie reklamy ma už serrrr......asi pôjdem hajkať... 😔 😔 😔 😔

annika
18. jún 2010

no, veď hej, Pizza, u nás to isté...ja si neviem odolať zbytku...

pizzamati
18. jún 2010

@annika Idem aj ja do postele mm uz ma zhana ze kde som povedala som ze idem len na chvilku a ze tu sedim hodku a pol xixiix tak dobru noc. 😅

annika
18. jún 2010

dobrúúúúú!!! aj ja idem....môj mm už dááávno spinkááá....

nika07
19. jún 2010

@wodana neboj sa, nič to nieje, hlavne bud v kľude, najprv som bola na pohovore na genetike, potom som sa objednala v BA na Antolskej, ale robia to aj v Ružinove, neviem ako to je u Teba , do ktorého mesta by si šla, ale asi do BB, dali mi termín, a pokyny, kedy mám prísť,takže išla som ráno na príjem do nemocnice, potom sa ma ujala taká mladá lekárka , sme sa porozprávali , a odviedla ma do miestnosti kde už čakal lekár, potom cez ultrazvuk skontroloval kde je mimino a odobral plodovú vodu, mna bolí viacej odber krvy ako tento odber, potom som musela ležať na izbe a chodila ma sestrička kontrolovať.
Domov ma pustili na druhý deň ráno, aj s prvými výsledkami, ostatné boli až myslím o 4 týždne, fakt sa nemusíš ničoho báť.
@annika to je smola, uvidíš Gabča to spraví na druhý krát, Maťo ešte nemal skušky ☹

bejca
19. jún 2010

haloooooooooooooou 😵

Pedro sančez spinka 😵 cez obed nespal tak zalomil po 19 tej a animliecko nechcel 😅 stacila mu kasa 😉 dnes dostal uz meninove - od maminky hojdacku a od tatinka lego duplo 😵 tak sa tesil 🙂 😵 a mne hovori v aute : maminka , tesim sa velmi , krasna hojdacka , lubim ta , to ako na Vianoce 😵 jaaaaaaaaaaj zjedla by som ho lasku moju 😵 lego mu muz kupil az vecer tak si skladal a ani spat nechcel ist 😵

zajtra som sa nenapadne pozvala k svokrovcom k obedu 😀 opytala som sa co budu varit a vraj pecene kura a ja ze aj my - a oni maju taky super elektricky gril a kura je v nom uzasne 😵 tak som sa opytala ze ci ked uz budu piect ci neupecu dve no a mama ze v pohode tak zajtra som bez roboty 😀 a dnes som fakt ze unavena lebo som v noci nemohla zaspat az o cca 2 hej som zaspala a rano uz okolo 7 mej hore tak som KO 😝 pojdem dnes skoro spinkat 😉

opekali sme si dnes u svokrovcov spekacky 😵 tak sme mali " zdravy " obed 😀

bejca
19. jún 2010

par fotiek z dneska 😉

nika07
19. jún 2010

beji, super fotky, aj Linda má také lego, a strašne rada si to skladá

annika
19. jún 2010

@nika07 dík, moja, ja sa ani nečudujem, že to nespravila....Nejako na ňu je to vela, najprv tá angína, nemocnica...potom sa blíži koniec šk. roku...aj tá autoškola...no a dnes zlomila aj prst k tomu všetkému...udrela si do garážových dverí, má dlahu na ľavej ruke ... 😒 😒 😒 😒 😒

@bejca pekné fotečky!!! pedro je krásavec a šikulka veliký!!!!
Aj my sme dnes boli na gulášiku u kamošky, majú krááásny dvor, Robko sa nezastavil ani na sekundu, behal, hore-dolu...mali tam králikov, sliepky, kohúta!!!mačičku aj psa....hojdačky...takže paráááda... 😀 😀 😀 😀 😀