Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

ajduska
7. dec 2007

ja umývym okná len čistou vodou a švédskou utierkou, takže to mám hotové pomerne rýchlo, našťastie... 😉

melory
autor
7. dec 2007

dobry napad... 😎

janada
7. dec 2007

ahojte mladuchy,ja tiež umývam švédskou a je to raz dva 🙂

ajduska
7. dec 2007

robím to tak už asi 5 rokov a neviem si to vynachváliť... 😉 🙂
zajtra máme zabíjačku, zas budem večer grogy (ale nie z alkoholu 😀 )

vavka33
7. dec 2007

Ahojte.Tak tu som este nebola.Mozem sa pridat a niekedy nakuknut ako sa mate?Aj ja som uz po 30tke 😉 V marci budem mat tzv.kristove roky

jaduska
7. dec 2007

melory to akokeby si o mne písala, ja tiež umývam okná vždy "zajtra" a nejako ten zajtrajšok nie a nie dôjsť. A tiež používam iba švédsku utierku a čistú vodu.
Vavka vitaj 🙂 sa budeme stretať vo vojakoch aj tu 😵

ajduska
7. dec 2007

vavka a ktorého marca budeš mať kristove roky, ak to nie je tajomstvo? lebo aj ja budem mať v marci 33 ☹ 😔

emogeon
7. dec 2007

ahojte,tiez sa hlasim do klubu...ak nevadi 🙂

a sranda ako sa tema zvrtla do umyvania okien... 😲

vavka33
8. dec 2007

Jadus dobre 😉
Ajduska,ja mam 15.marca narodky a ty?

jaduska
8. dec 2007

jeejda vavka, tak to si rybička ako ja 😉 ja budem mať 9.3. o rok menej ako ty

vavka33
8. dec 2007

Ano rybicka,fuuuurt zmrznuta 😀 ak potom to tu na nete oslavime spolu 😀

ajduska
8. dec 2007

vavka, ja mám 26.3. , baran jak vyšitý

baby, som po tej zabíjačke grogy, to už fakt nie je pre mňa a moje prestárlé kosti, byť celý deň na nohách a makať... ☹

jaduska
8. dec 2007

no jasné, urobíme žúrku, nejake spriemerujeme deviaty, pätnásty a dvadsiatyšiesty marec a bude oslava. A možno sa dovtedy ešte niekto pridá 😀

vavka33
9. dec 2007

Jadus 😀
Ajdus,moj ocko je 25.marca a aj jeho mama 😀 a este jeho brat 😀

renca3
9. dec 2007

Takze bude dvojgeneracna, ci trojgeneracna oslava? 😀
Ak nevadi, vratim sa k tym oknam. Vcera som robila so synom vyzdobu na okna.
Sprejovala som sneh cez sablony. Takze po sviatkoch ma cakaju vnutorne znova. 😒

jaduska
9. dec 2007

vavka tak to máte marec tiež nabitý oslavami ako my 😀 narodky mám ja, moja staršia dcéra, manželova sestra, moja sestra, môj otec meniny a v apríli pokračujeme skoro všetci meninami 😀

vavka33
9. dec 2007

Marec a april su vzdy rodiace mesiace 😀

renca3
9. dec 2007

Tieto mesiace su na rodenie idealne. To najvacsie brucho si odzijes este relativne chladnejsom pocasi. Ja som rodila 2. v septembri a to boli v lete muky v tych horucavach. 😝

vavka33
9. dec 2007

JA som obe rodila v zime,ale v lete sa ro dalo prezitaj som sa opalovala.To najvacsie brusko uz som mala pod vetrovkou 😀

bubulik
9. dec 2007

Ahojte kocky aj ja sa pridavam. Patrim tiez medzi "mlade korytnycky" 😀 😀 😀 A co sa tyka upratovania, robim to tak ako som sa docitala asi pred piatimi rokmi v jednom casopise pre zeny. Rozdelim si to tak, ze kazdy tyzden upracem jednu izbu, vratane chodby a kupelne a posledny tyzden pred vianocami uz mam vsetko. Teraz mi zostala uz len kuchyna lebo tu robievam vzdy napopsledy.Ale dufam, ze to zmaknem na buduci tyzden. 😵 😉

renca3
9. dec 2007

bubulik...ja ked upracem jednu izbu a ked tam nabehnu deti, o 10 minut nie je kde stupit. Je tam vyhadzany obsah skriniek a zasuviek, omrvinky v kuchyni aj v izbe, vyliata voda z pohara atd. Ale to tu asi viacere poznate s vacsimi detmi. 😉 Ja sa z poriadku vytesujem tak hodinu ked spia.

ajduska
9. dec 2007

reni ahoj 😀
u nás je to s poriadkom presne tak isto, ako u vás, takže sa vôôôôôôôôôôbec nestresujem pred Vianocmi 😝 😀
mne sa deti narodili na jeseň a som celkom spokojná.... u nás zasa, čo sa týka osláv, sú perné mesiace od septembra do decembra, najmä z mužovej strany, je to na figu, lebo je to pred Vianocmi, takže musím šetriť celý rok, aby sme to všetko "darčekovo" zmákli 😖

danulka2
12. dec 2007

ahojte. vidim, ze tu preberate predvianocne upratovanie 😉 mna tiez este caka okno v spalni a zaclony.A tiez pouzivam svedsku utierku

melory
autor
12. dec 2007

tridsiatnicky a vysie a piect sme uz zacali? mne prve cesto lezi v chladnicke...hura budu medovnicky. ale co dalej? 😖 kedy to vsetko? nie ze by nebol cas, ale uz nemam ten dvadsatrocny elan v sebe.

jaduska
14. dec 2007

u nás našťastie nemá kto papať koláče, tak nepečieme 😀

ajduska
14. dec 2007

melory, neboj, ja nemám ešte anijeden koláč upečený a vidím to tak, že ani asi piecť nebudem, maximálne tak 1-2, len neviem kedy, lebo teraz cez víkend zas zabíjačka a budúci to už nehrozí 😒

jaduska
15. dec 2007

a čo všetky pečiete, že sem nezavítate? 😀 😀 😀

vavka33
16. dec 2007

Ja nepeciemaz na bud.tyzden.mam cas 😉

melory
autor
16. dec 2007

ano ja som pikla tri dni - osem druhov kolacov, jeden mam este v zalohe, ale ten az neskor, nech je cerstvy. uz ma chytila mania upratovania

danulka2
16. dec 2007

no ja uz mam vygruntovane 😀 uz len dopiect par druhov a mozu byt vianoce 😵