Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

dadka28
29. mar 2009

kava,vitame ta 😉
drzim veeelmi velmi palce,nech sa zadari...a este ked mas dobre vysledky,nic neboj..a nie je to tak dlha doba,zeby si sa musela obavat..vekom to nebude,vsak este len teraz si to zacinamu uzivat,vychutnavat..

bambi09
29. mar 2009

kavaapalma,vitaj,tak sa to tu pomaly zbiera... 😀 😀 😀
drzim palceky,nech sa zadari cim skor...babenko...my sme tiez na nasu princeznu dllllho cakali...a dockali sme sa
🙂 🙂 🙂
uz som sa zmierila s tym,ze budem mat jedinacika a bum... 😀 😀 😀
ja svoje vrasky neriesim,som na nich hrda,lebo za kazdou jednou sa skryva nejaka udalost,problem,starost...nedala by som sa "vyzehlit",taka tvar bez vrasok je neprirodzena,mne sa tak velmi pacia babicky,co maju zbrazdenu tvar a mudrost v ociach,tak to ma byt...,ale ak niekto ma potrebu,nech sa da vyzehlit...toto ja divna doba,mladost sa uctieva,staroba je neziaduca...ved to je proti prirode a zdravemu rozumu ☹ ☹ ☹
nie zeby mi bolo jedno,ako vyzeram...ale tak s mierou 😀 😀 😀

tinka08
29. mar 2009

ale to tu fičííí... a to som vytiahla túto tému tuším z 3-4.tej strany 😀

dadka skús tú klokanku, ja som veľmi spokojná 😉

kavaapalma my sme nemohli mať tiež dlho mimi, liečila som sa, boli aj nejaké operácie, aj umelé oplodnenia a nič... teda 2x som prišla o mimi v 3. mes. keď som sa s tým zmierila,že nič nebude a začala som sa pripravovať na prijímačky na VŠ tak so mala 2 prúžky 😎 😎 😎
skús na to nemyslieť.... viem , je to ťažké sama som to nedokázala hneď 😅

dadka28
29. mar 2009

kavaapalma,ja tiez som prisla o mimi,bola som skoro v 3mesiaci,len mojmu babu nebilo srdiecko,tak mi to museli zobrat ☹
ale nastastie,ked sme sa po pol roku pokusili o babo,tak nam to vyslo hned na prvy krat a teraz je z neho Matusko 😀
Kamoska tiez podstupila 2umele oplodnenia,nevyslo to,laparoskopiu a este kadeco ine..nakoniec otehotnela spontanne,bez pomoci lekarov...tak drzime palce

dadka28
29. mar 2009

tinka este chvilu pockame,ale viacmenej uz som tiez rozhodnuta..dik za info

bambi09
29. mar 2009

tinka,ale ficiiime,co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je mi luto,co sa vam stalo,ale uz mate babenka a dalsie snad pribudnu,tym,co tuzia... 🙂 🙂 🙂
drzim palce... 🙂

tinka08
29. mar 2009

čo ťa nezabije, to ťa posilní 😉

bambi09
30. mar 2009

tinka,to je pravda,len sa mi obcas zda,ze niekto ma nalozene nejako moc... ☹ ☹ ☹
a kde ste baby??? som to zakrikla? ze ficime? 😀 😀 😀 tak sem sa... 😀
ako znasate zmenu casu? ja som jak vymletaaaa... 😀 😝

tinka08
30. mar 2009

no ja na MK dostanem len po hodine 12-tej, málokedy inokedy 😅 no a teraz so zmenou času mi riadne zavarili.... ☹

o tom nakladaní mi hovor, preskákala som toho viac než dosť.... 🙄 a furt ešte nie je koniec 😢

bambi09
30. mar 2009

tinka,tak to ma mrzi,ale aj my mame toho za sebou,ajajaaaaaj,dalo by sa na tri strany ☹ 😒 ☹
ale co nam ostava,ako vstat,zdvihnut hlavu a ist dalej,aj ked to niekedy boli,ako slak... ☹
tak sa drzte babenky a piste,piste,ja som aj v inych temach,viem,ze aj tinka,ale obcas skocte aj sem 🙂 🙂 🙂
idem chrrr-chrrr 🙂 😔 😔

dadka28
31. mar 2009

ahojte kocky..
tak uz tu mame krasne pocasie,konecne,lebo maly neznasa obliekanie,sice ktore babo to ma rado nie?konecne ta zima je prec,uz ma z nej islo porazit,uz vidim tie dlhe prechadzky,jupii
veru ani my to nemame najlahsie,ale sa pozeram uz len z tej stranky,ze velmi vela ludi-rodin-zien su na tom ovela horsie ako my,hned som kludnejsia..xi

bambi09
31. mar 2009

ahojte,tak ja dnes vela nepopisem,idem lezat,seklo ma,boli to jak cert...ked sa ohnem,mam pocit,ze mi niekto bodol noz do chrbta,nemozem sa ani nadychnut...len muz pride az okolo 18:00 a syn potrebuje pisat ulohy,tak sa musim nejako pretrapit,chvilu lezat,chvilu s malou... 😖
dadka,ano,ked clovek vidi,ake tazke to maju ostatni,ztak sa menej stazuje,ale urcite ho netesi,ze tolko ludi ma trapenie... ☹ ☹
inak,ja som byvala v Kosiciach 3 roky,na Jazere a na Vodnej,potom sme odisli...dopomohla tomu moja "draha"svokra,manzel je Kosican

kavaapalma
31. mar 2009

vdaka kocky,ste zlate 😉
ja som chora od blbej nadchy mi to preslo az na hrdlo,kaslem a som cisto zahlienena,k lekarovi necem ist ved ani nemam teplotu,tak beriem hedelix a pijem caj s domacou slivovicou od toho sa lepsie vypotis ako od paralenu a ibalginu dokopy...ani moc necem do seba trepat antibiotika jedine ze sa mi pohorsi tak pojdem...
ceme kupit domcek zacali sme s vybavovani hyposky tak snad az sa to podari a budeme to mat cierne na bielom tak budem mat ine starosti ohladom prerabania a vtedy urcite na male ani nepomyslim a mozno to vyjde bude aj dom aj babo...

tinka08
31. mar 2009

už aby bolo leto, teplúčko aby som mohla s deťúrencami von bez toho večného obliekania.... som nakapatá, bez nálady, najstarší je zaz chorý a mám po nálade lebo viem, že to chytia aj menší spolu so mnou. najradšej by som sa preliečila aj ja domácou pálenkou ale kojíme sa ... 😀 😀 😀

bambi09
31. mar 2009

tinka,tak to ma mrzi,ze ste chorucki,aj ked aj nasa este taha sopliky,ale presne,ako pises,ochorie jedno,potom,aj druhe,tretie,mama,oco a je po nalade ☹ ☹ ☹
mna teda ten moj chrbat stale boli,uvidim,co a ako zajtra,najhorsie je,ze nemozem malu na ruky brat,ked reve,co je teraz dost casto,nejaka je urevana,len sa zobud,nechapem 😒
a teda slivovicku ani my nemozeme,ani tabletky,kedze tiez sa kojime...tinka,ty kojis aj Samka aj Tamarku?
inak mas pekne mena pre deti... 🙂 😉
tak skore uzdravenie a teplo,leto,slniecko... 🙂

kavaapalma
1. apr 2009

tak to si vychutnam asi ze len sama a jeden kamos mi teraz poradil zmiesat slivku s medom no az taku odvahu nemam a uz sa mi dokonca ovela ulavilo...
chlapi teraz cumia na hokej,ten moj mi povedal,ze do osmej ho nemam rusit co uz s nim,moze byt rad,ze ma taku chapavu a peknu 😉 manzelku

dadka28
1. apr 2009

bambi a kde si byvala na jazere?celkom to tam poznam..inac som z furce,ale sestra je z jazera..vidim ze svokra je taka typicka svokra,ako sa to o nich hovori?? 😉 no zatial ja musim poklopat,nemali sme ziadne konflikty..ale aj tak je o tom skoro hovorit,lebo svoji sme ani nie rok..
dievcata viete mi poradit,maleho dnes ockovali-prevenar,hepatit.B/na 3mesiace/..ako to znasali vase deticky?od kedy sme dosli domov,maly nam vkuse place,ledva sa mi ukludni na rukach..akurat nedavno zaspinkal,dufam ze bude dobre spinkat,lebo za cely den spal dokopy 2hod ☹ teploty zatial nemame.
kavaapalma,moj tiez pozera futbal..ale nielen teraz,on pozera hocijaky a hocikedy,uz mi to pekne lezie krkom..a ked nepozera futbal,tak tenis,biliard a este ani neviem co vsetko..proste samy sport a ja som pritom sport.antitalent,ani ma to vobec nezaujima,tak si vies predstavit ako prevalujem oci 😀 ale ujde to,co pre neho z lasky neurobim nie?

bambi09
1. apr 2009

dadka,my sme byvali na Stalicovej,ako sa tocia elektricky,ale len v podnajme...k svokre sa uz nebudem vyjadrovat,nie sme v kontakte niekolko rokov a vyhovuje mi to,stresu mam v zivote dost aj bez nej 😀 😀 😀
na Furci mal muz staru mamu,ale uz zomrela,dom vidno od hlavnej cesty...aj krstny mu tam byva 🙂 😉
poznam to tam trochu...
a to ockovanie,nas Prevenar je este v chladnicke,lekarka nam odporucila odlozit ockovanie...ale väcsinou po tom ockovani su teploty,mozno maleho aj nozicka boli,musite to vydrzat,keby to bolo na nevydrzanie,asi aj konzultovat,napr.zavolat na pohotovost...ja som volala,ked mala nemala asi 8 dni stolicu,kazali prist,ale nechceli sme ju stresovat...a na dalsi den sa vykadila,teda to stalo za to 😀 😀 😀
drzim palceky,aby ste to zvladli...asi budete mat blbu noc,ale zajtra by to uz malo byt ok,lekarka ta neinformovala na ucinky vakciny?

dadka28
2. apr 2009

bambi,poznam to tam celkom..byvaju mi tam zopar znamy..niekedy sme sa tam stretavali ako partia..
nakoniec noc sme mali dobru,vsetko ok,len dnes doobeda maly mal zvysenu teplotu a bol dost umrncany,ale dala som mu sirupcek,hned bol kludnejsi a aj mi zaspinkal,lebo cele doobedie nespal..no a teraz sa ho snazim asi hodku dat spinkat a nic,pritom je unaveny..lekarka ma neinformovala,akurat ze ked bude mat teplotu tak mi dala cipky a diazepan..viacmenej aj tak som vedela co a jak,len som sa pytala ostatnych ze ake mali skusenosti,aby som vedela/viac pomoci,viac rad 😉 /

bambi09
2. apr 2009

dadka,to ano,ved ak ti dala cipky a lieky,tak ok,ono by nemalo nejako dramaticky to ockovanie posobit,ale su deticky take mrzutke ☹ ☹
my sme chodili s kocikom k Hornadu,celkom prijemne...az po Jazero,ale to bolo tak daaaavno 😀 😀 😝
syn uz bude mat 14,boze,ako to letiiii... ☹ 😒 😀
tak to vydrzte,nech je malinky dobrucky...

kavaapalma
2. apr 2009

ale ved aj ten moj furt ovladacka v ruke a furt len sport a najnovsie pozera americky futbal a mna ide porazit lebo mame 4telky ale on je stale v spalni a mna posle do obyvacky on musi mat pohodlie a potom sa cuduje ked sa tesim ked ide niekam na sluzobku ci na Lest ze mam pokoj a ovladacku v ruke ja...ale hej vela pre neho urobim aj ked sa zlostim tak len naoko aby si zas az tak nenamyslal...
idem si uz lahnut lebo sa citim jak zbity pes dnes bol dost perny den a som rada,ze som doma ...

dadka28
2. apr 2009

bambi,neviem,co tak pocuvam kolo mna,kazdy nadava na jazero,zeby tam nemohol byvat a zas co ja by som za to dala..vsak tam su tak nadherne prechadzky..je stale kde kocikovat,nie jak u nas na furci.vyjdem len hore na zastavku,trva mi to 15min urcite,samozr.do kopca ach..tu su same kopce,nie jak na jazere..
maly zas ma zvysenu teplotu,ledva mi zas zaspinkal,uz nevladzem ho nosit po rukaach,cely den som ho nosila,okrem 2hod co spinkal na obed,taaak odpadnem do postele ako kavaapalma..xi len ci nam maly dovoli pospat v noci,uvidime..

bambi09
2. apr 2009

kavaapalma,teda taky sportovy maniak,to nie je lahkeeee 😀 😀 😀 😀 😝
nech ti kupi este jednu telku... 😀 😀 😀 😀
dadka,ja tu v BA byvam na obdobnom kopci,ako je Furca,Dlhe Diely-to je bratislavska Furca 😝 😝 😝
a ked to malemu neprejde,kup si v lekarni Viburcol cipky,homeopatika,nam pri zubkoch velmi pomohli,ale su aj na teplotu,stavy nekludu aj u babatiek...ak by sa ti zdali velke,da sa rozrezat na polku,ten cipok 🙂 😉

dadka28
3. apr 2009

bambi dakujeme,ale uz si nebude treba..ale aspon budem vediet ked nieco.maly mal este len o troska zvys.teplotu vecer,potom uz v pohode..a dnes pozeram ze je fit..a to si este neviem predstavit,co budem vyvadzat,ked budu vazne teploty,nie take smiesne ako teraz.. 😒

tinka08
3. apr 2009

ahojte mladuchy, mám áčko... som nemohla tak nejak som sa nedostala... ☹
dnes sme boli celý deň s deckami na záhrade a sadili sme nejakú tú flóru. 😀 nádherné slniečko, aj zajtra bude. hneď mi je veselšie. síce synátori majú nádchu ale zvládneme to. liečený sopeľ trvá 7 dní, neliečený týždeň, tak to vydržím.
baby poraďte mi ako donútiť Samina piť, straaaašne málo pije. Ráno si dá mliečko cca 200ml, večer riedku kašu cca 250-300ml a cez deň do neho ledva nalejem pár kvapiek tekutiny. nechce ani čaje ani šťavy ani džúsiky a ani čistú vodičku... 😢 aké máte vy skúsenosti?

bambi09 kojím iba Tamarku, keď som otehotnela mal Samino 3 mes. a mne sa zastavila laktácia.

bambi09
4. apr 2009

dadka,neboj,vydrzis,vsetky sme tym presli a tu sme,aj ked clovek ma vtedy fakt pocit,ze sa uz scvokne... 😀 😝
tinka,ty dochodkyna,cau,aj tak je dobre,ze kojis,ja som len pocula o tandemovom dojceni...a s tym pitim ti neviem poradit,nasa pije z flase odmala cajiky,Pato bol s flasou caju zrasteny,bez nej ani na krok,az mi to islo na nervy a teraz tiez vela pije,vody,ako ja,ja som tava...mozno cez slamku,nejaky zaujimavy poharik,sorry,nic ma nenapada...skus poradnu na nete,Mama a ja alebo Dieta,alebo MK... 🙂 😉

bambi09
6. apr 2009

babenky,kde ste???aj vam blbne dnes kon???
co chystate na Velku noc?vypekate,ze nestihate kona??? 😝 😝 😝
ja ani okna neumyvam,na Velku noc ideme k nasim,tak ma to tento rok pocka,aj peceniu a chystaniu sa vyhnem,aj ked mame budem pomahat... 😀 😀 😀

kavaapalma
6. apr 2009

ahojte ja som bola cely vikend u svokrovcov,teraz som doma na 60percent az do 14.aprila lebo nane robota...
okna mam toho roku na salame aj ja vobec na to netankuje aspon budu mat sousedy koho ohovarat ze aka je leniva ha-ha 😀
dnes som makala v zahradke opravovala skalky,sadila kvietky a tak pre mna je to pohodicka velmi ma to bavi a je to pre mna svojim sposobom relax aj ked sa orobim 😉
tieto sviatky ma pecenie a varenie neminie lebo mamina sa vrati domov az na velkon.pondelok vecer 😅

dadka28
6. apr 2009

ahojte kocky..vidim ze je to tu troska posmutnejsie..
ja asi nestiham ani umyvat okna,aj kaslem na to..robime malemu krstiny,rovno v nedelu,aj to u svokrovcov 😉 o jake lehaaro..a mame zabite 2 muchy jednou ranou.ale sice max kolacik nejaky musim upiect,ale nerada sa motam kolo pecenia..jedine ked je to rychly jednoduchy kolac...ak mate nejaky fajny recept,hlavne lahucky..vyskusame..peknucky vecer ahojte

bambi09
7. apr 2009

dadka,ahoj,tak ak hladas inspiraciu,skus Mimibazar,daj si recepty,tam baby vypekaju odusu mnamky,aj ja,ak mam cas a naladu... 🙂 tak nech s krstinky podaria,my sme mali tusim 3.maja... 🙂 🙂 😉
a pre okna sa nezblaznime,pockaju,deti su prednejsie...
kavaa...,tak to teda potesi,ze musis byt doma,na susedy kasli,hlavne, ze sa potom pojdu pomodlit... 😒
a inak tu zahradku ti v dobrom zavidim,mna to bavi,len cez zimu mi polka kvetov vykapala 😒 ☹ ,zabudam polievat,terz mam na balkone aspon hyacinty,jeden uz kvitne,aaach,ta vôna... 😀 😀
a maminka je preco mimo na Velku noc???ak nie som moc zvedava...
my ideme na vychod vo stvrtok k rodicom,duuufam,klop,klop... 🙂 😉