Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

bambi09
29. apr 2009

baby,ta to čo to tu je???pusto-prázdno,nikde nikto??? ☹ ☹ ☹
tinka,ako pokračujete so spinkaním???

dadka28
30. apr 2009

ahojky..
ako ste sa mali..?ja vas vidim..len nemam casu pisat..ked mam casu tak rychlo bud navarim,alebo ideme von,alebo treba daco popratat..cez den malicky skoro vobec nespinka..
po novom uz celkom spinka v kociku,cize ideme von..takze vtedy by som vedela pozriet do pc... 😀 ale hold smola
Tinka veru ako zaspinkavate??
Lila ako sa mate?,
Bambi vidis..dajak nic nie??co zatvarame teeemu? 😎

lila13
30. apr 2009

ahojte maminky 😉
jajda presne ako si ty pisala dadka, malo casu, maly malo spinka pocas dna a tak treba uvarit, upratat, ozehlit, ist von a ked je vecer padnem dolu hubou a idem spat, nastastie uz 4 noc spime celu bez krmenia 😉 sa vytesujem, stavame po 6 hod.
Ale zasa nas zacali trapit licka, maly ich ma take suche s cervenymi flakmi, hlavne ked sa zobudi ked spinkal na brusku, si ich asi velmi trel o plienku ☹ idem dnes skusit kupit modru indulonu, mi poradila lekarka a ako som citala na MK tak babatkom dost pomahala, tak som zvedava, drzte palce. Mali ste to tiez?

bambi ako mala? uz je lepsie? a k tej lekarke pekne len chod, neodkladaj to aj ked to asi nemas lahke, kedze tu nikoho nemas a trepat sa k dokine aj s detmi ☹ stacilo mi ked som chodila s malym k ocnej a k chirurgovi 😠

co podnikate pocas predlzeneho vikendu?

kavaapalma
30. apr 2009

ja som babenky po nocnych este dobre ze dnes uz nejdem,pekne som si poupratovala,fajnovo navarila a cakam manzela kedy dojde z leste no a zajtra ideme na chalupu takze cez vikend budem mimo...
este som stihla zbehnut do mesta surne do poistovne a dnes aj zajtra su v MI jarne trhy tak som sa tamadial len tak presla ale nic nekupila aj ked ma bralo no ale nane love 😀
takze cez vikend chodte niekam von na vzduch,relax,pohodicka a ziadny pc potom v pondelok zraz tu 😅

mywiel
1. máj 2009

Ahoj Mel, no aj ja sa pridavam mam co robit ked chcem tri... 😵 😵 😵

bambi09
2. máj 2009

čaute babule,tak sa vám hlásim z Prahy,je tu nádherné počasie,boli sme v ZOO,tak snáď to ešte zajtra vydrží a my ešte stihneme pochodiť naše obľúbené miesta 🙂 🙂 😉
a inak svätá pravda,s tým časom 😝 😝 😝
malej už konečne vyliezol jeden zub a ďalší už-už vykukne,tak je zlá,ako čert a v jednom kuse plače,reve,piští,už som z nej na nervy 😝 😝 🙄
držte palce,nech sa z nej nezbláznim,potrebujem spánok ako soľ 🙄 🙄 🙄
tak si užívajte víkendík s blízkymi ,kavaapalma 😉 😉 😉 užite si tú chalupu s manželom 🙂 😉 😉
v pondelok sa ozvem 🙂 🙂 🙂 čaute...

tinka08
4. máj 2009

caute babenky. vidím že sme všetky zaneprázdnené... 😝
my sme Samina naučili samého spať v postieľke ale bola to fuška a tiež sme všetci ochoreli lebo nás muž oprskal keď prišiel zo služobky ale už baj z toho sa pomaly dostávame 😝 . našťastie naša detská Dr. robí za5€ vyšetrenie CRP z krvi priamo v ambulancii tak hneď vie či má predpísať ATB na baktériu alebo je to viróza a bude to bez zbytočných liekov. som naozaj rada, že sme si ju vybrali.

lila takých lekárov by sme mali minimálne prizabiť 😠, to je neslýchaná drzosť. ja mám našťastie výborného gynekológa, chodím k nemu z Rače až do Podunajských ale nevymením. môžem poslať kontakt.

lila13
5. máj 2009

ahojte 😉
bambi a tinka co nemozte spavat ? 😉

bambi ako bolo v Prahe? kedy zacal malej vyliezat prvy zubok? Kubko si stale strka rucicku do pusy, keby mohol tak aj celu past 😀 a dost zacal slintat, zeby mu uz chcel nejaky ten zubok vykuknut? nieje to skoro?

tinka, to je dobre ze si spokojna s dokinou, ozaj ake je to vysetrenie CRP?
gynekologicku hladam, ta moja je na Kramaroch, nieje zla ale uz je stara (dost zabuda 😒 ) a chcela by som niekoho blizko domu, najlepsie tak na stredisku na Strecnianskej 😉
ako ste isli na to, aby Samko spinkaval sam? inak gratulujem 😉

no ja som to prechvalila, Kubko uz nespinka celu noc, uz je to opat to stare spavanie, tak 1-2 krat za noc papame a cez den spinkame medzi papanim max. pol hodku, niekedy to je len 10 minut 😒
ta indulona nam moc nezabera, 11.5. ideme do poradne tak sa na to spytam dokiny, co s tym dalej ci nas posle ku koznej ☹
uz je hore, tak ja idem, majte sa 😉

bambi09
5. máj 2009

ahojte 😉
lila,aj by som spala,ale mali sme doma nejaké problémy,tak to človeku berie spánok,ale už sme upratali,jednu hyenu,prezlečenú za kamarátku poslali do horúcich pekiel a už som v pohode 🙂 🙂 😉
v Prahe bolo super,v lete si to zopakujeme a v júni ideme do Liptovského Jána zrelaxovať 🙂 🙂
malej vyšli naraz 3 zúbky-horor 😒 😒 😒 spodné dvojky a štvorka na ľavej strane,na pravej už asi zajtra vykukne,aj hore má hrče,tak je to veľmi náročné obdobie ☹ ☹ ☹a kedy má vyliezť prvý zúbok je individuálne, neporovnávaj malého s inými deťmi,jasné,že to treba sledovať,jeho vývoj,ale neponáhľať sa a nestresovať,všetko príde,niektoré detičky majú zúbky veľmi skoro 🙂 😉
my sme si so spaním tiež užili,od Katkinho 3.-ho mesiaca,ale mamy veľa vydržia,pre dobro svojich detí 🙂 😉
ja sa chystám do Probiosu,síce sa tam platí 2.500 v Sk na rok,ale ja tam idem kvôli lekárke,u ktorej sme rodili,lebo mi vyhovuje jej prístup,MUDr.Dubčáková z Antolskej 🙂 😉
a tinka,prosím Ťa,môžeš dať kontakt a meno toho Tvojho gyndoša?keby náhodou som tam nebola spokojná,ďakujem 🙂 😉
v sobotu je Míľa pre mamu v BA,ak bude pekne,pôjdeme s deťmi 🙂má to byť na Železnej studničke

tinka08
5. máj 2009

čaute mladuchy
lila, my s bambi sme také nočné sovy.
ja preto lebo už mám naozaj kľud pre seba a navyše čakám na posledné kŕmenie Tamarky o 00,00 - 1,00. vtedy ak nepadám na nos tak som zavesená na MK. 😉
CRP je také mini vyšetrenie, keď mimi pichnú do pršteka a odoberu hádam 2 kvapky krvičky a zisťujú či je ochorenie vírusové a ATB netreba alebo bakteriálne a ATB predpíšu. za tie eurá to stojí, lebo zbytočne sa nezaťažuje mimi liekmi, ktoré možno ani netreba.

bambi, niečo mi uniklo? hyenaaaa???? takú mám aj ja v blízkom okolí 😠 😠 😠, ale to je asi o niečom inom... 😝
kontakt na gyndoša budeš mať v IP, ináč Dubčáková je tiež OK, poznám ju z Antolskej.
bambi čo je Míľa pre mamu? podaj info.

čo sa týka zúbkov je to naozaj indi-vindi... Samino začal slintať v 4 mes. ale prvý mu vyšiel v 10 mes. a teraz sa to len tak sype....😝 už je šelma zubatá, vy 😀 kľul sa nám ďalší spodný a už ich máme 7.

ktorá chcete, môžem vám poslať tú knihu o zaspávaní mailom, je v PDF formáte, ak mi dáte na seba mailové schránky do IP.
naozaj to zaberá ale treba to naozaj pozorne čítať a riadiť sa nielen knihou ale aj srdcom. je to ináč obrovský nápor na nervy, aj pre mamu aj pre mimi, ale zvládli sme to.
tu je aj téma:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambi09
6. máj 2009

tinka,vďaka za info,o tej hyene radšej do IP,lebo je aktívna na MK,tak nemusí všetko vedieť 😀 😀 😀 ,aj mail Ti pošlem,vďaka za tú knižočku,si zlatá 🙂 🙂
my sme hore véééľmi skoro,ale už vreští,tak ju skúsim ešte presvedčiť na spánok,Bože,už mi ruky z nej tŕpnu 😖
tie zuby,to je des,chúďa moje malé... 😝

bambi09
6. máj 2009

tu je info k tej Míli pre mamu,mrknite 🙂 😉
http://www.materskecentra.sk/mila_2009/mila-pre...

lila13
6. máj 2009

bambi ja som myslela, ze hyenu myslis, ze je choroba, takze mi tiez nieco uslo? 😒

tinka posli mi prosim tu knihu, adresu mas v IP 😉 dakujem

no musim ist Kubko sa uz hlasi 😎 inak sem v pohode, mam pocit, ze licka su dnes krajsie, uvidime pocas dna.

bambi09
6. máj 2009

lila,my sme na suchú kožičku malej po narodení dávali Excipial U,na radu lekárky 🙂 😉
a hyena nie je choroba,ale kvázi kamoška-rozbíjačka rodín,matka dvoch detí žijúca v nefunkčnom manželstve 😠 😠 😠 potrebovala sponzora,aby to mohla ukončiť,tak mi chcela rozbiť rodinu 😠 😠 😠

lila13
6. máj 2009

aha, takze uz som v obraze, to je teda fakt hyena 😠 😠 😠 posli ju kade lahsie k certu 😠

bambi nebudem skusat a experimentovat, pockam do pondelka a nech povie lekarka co to je, pocas dna ma tie licka cele posiate akoby vyrazkami ale niesu biele ale cervene a ma to aj na brade, ja si myslim, ze to ma z plienok ako si obtiera hlavicku, ked lezka na brusku, ked odrgavame... 😒 ☹ dufam, ze mu to skoro zmizne... tu indulonu co poradila nejako nezabera, obcas je to lepsie ale stale to tam ma ☹ 😢

bambi09
6. máj 2009

lila,tak držím palčeky,nech sa vám to zlepší s tými líčkami 🙂 🙂 😉
a s hyenou som presne to urobila,len ona sa ešte cíti urazená a vyhráža sa mi cez IP a uráža ma,pochopíč toto??? 😠 😠 😠 jej úbohosť? 😠 😠
ale nech ide do pekla,stonásobne sa jej to v živote vráti...už o nej nechcem počuť,len ona sliedi po témach,kde prispievam 😠 😠 😖 trápne... 😀

lila13
7. máj 2009

bambi ty si si zmenila foto 😉
tej hyene prezyvka sedi ako serbel na rit 😀 😀 no total trapka...no coment

dnes som to uz nevydrzala a sla som ku koznej, vecer to mal maly velmi cervene a rano suche az mu kozicka praskala a zacalo mu to trosku krvacat ☹ au chudatko moje... kozna nam predpisala nejake dve masticky, ktore zarabali v lekarni, jedna na noc a jedna na den a potom este nejaky olejcek do kupela, tak som zvedava, dufam, ze mu to prejde, mojmu malemu drobcekovi. Ale ta kozna...poviem vam no hruza, ja neviem kde tych lekarov beru? a ta sestricka? ani nehovorim... drze a arogantne boli, doktorka mi podava pero a ja na nu, ze co snim? (vedela som, ze chce nieco podpisat ale sak jak truba ani slovo nepovie a len mi pero podava), tak sa setricka na mna ocapila, ze no ved podpisat to!...tak som jej povedla svoje!... a ked som odchadzala bola ako vymenena, mila a este sa aj na mna usmievala...no strasne jednanie. Ako hovori moj manzelik, ze ked je clovek na teba drzi ty musis byt este drzejsi a potom to uz ide po dobrom a bez drzosti, no strasne taketo jednanie 😠 😠 😠

tinka08
7. máj 2009

mladuchy moje čaute,
lila, bambi, máte v IP knižočku. treba pozorne čítať ale hlavne sa riadiť srdcom. ja som si to tiež prispôsobila na nás.

ten Excipial je naozaj dobrý, môj bracho je od narodenia ťažký alergik ale omylom sa natrel týmto mojím krémom a pomohol mu.

bambi, kašli na ňu, (to hovorím práve ja 😝 😀 ), musím povedať, že božie mlyny melú pomaly ale iste. ja som urobila tiež pár blbostí v živote a vracia sa mi to. ☹ ver mi, že aj jej sa to vráti.

tá míľa vyzerá zaujímavo, škoda, že sa nezúčastním. prídu ku nám známi zo zahraničia a už sa to nedá odrieknuť... 😖 verte mi, že by som sa radšej s krpcami prechádzala na slniečku ako panáčkovala s nimi..... 😝

bambi09
8. máj 2009

ahojte babenky 🙂 🙂
tinka,vďaka za knižočku,dúfam,že bude vhodné obdobie na to 🙂 😉
lila,chúďa moje malé,z čoho to len môže mať?taký drobček malinký,musí to preňho byť veľmi nepríjemné,tak na vás myslíme a držíme palčeky,nech sa vám to zlepší a vylieči 🙂 🙂 😉
a k tej hyene,je to presne tak,ako písala tinka,neriešim ju už,lebo viem,že tie božie mlyny platia,ale je rozdiel,či niečo robíme so zlým úmyslom alebo nevedomky ubližujeme...ja som bohužiaľ na svoj vek ešte stále veľmi naivná a to mi život už pár krát dal dobre po papuli 😒 no čo už so mnou,snáď som sa poučila a budem si dávať väčší pozor,koho si pustím k telu a do rodiny 😒 😒 😠
tinka,škoda,že nemôžeš na tú Míľu,ale tak uži si tú návštevu v rámci možností... 🙂 😉 😉
možno inokedy,veď to býva každý rok 😉
lila,ešte k tým lekárom-svätá pravda,nenechajme si na sebe drevo štiepať,treba si s prepáčením hubu otvoriť,keď sa nám niečo nepáči,aj ja sa to už učím,hovorí sa tomu asertivita 🙂 😉
tak žienky,pekný deň vám prajem,nám sa malá vyspí a ideme do mesta,potom do SJK na deku...užiť si pekný deň 🙂 🙂 😉

lila13
8. máj 2009

ahojte 🙂
tinka dakujem za knizocku,teraz maly celkom pekne zaspava v postielke 😉 ale clovek nikdy nevie kedy sa to moze zmenit 😒 a vtedy dobre rady su nad zlato 😉
take navstevy poznam 😒 tak hlavu hore, urcite to nebude take zle aby nemohlo byt este horsie 😀

bambi pevne nervy a drzim palceky nech mas pokoj 😉
myslim si, ze kazdy clovek vo svojom zivote urobil a este urobi vela chyb, dolezite je ci si to uvedomil a zoberie si z toho nejake ponaucenie a v buducnosti sa bude vyvarovat dalsim takym alebo podobnym chybam alebo sa clovek nepouci a stale tie chyby bude robit ☹ ale to je potom o nieco inom 😠

a dakujem za utechu, dufam, ze to bude dobre, si to vycitam, ze som skor mohla zajst k lekarke... ☹ som najprv skusala tu indulonu co mi poradila pediatricka...no co uz, uz je to state, takze sa teraz len modlim, nech mu tie masticky zaberu, inak ten olejik do kupela sa vola Oilatum. Neviem z coho to moze mat, nic sme nemenili, periem, zehlim rovnako...a myslim si ze ani tej koznej to nebolo uplne jasne z coho to je ☹ ja si myslim, ze z tych bavlnenych plienok, ako mu davam postolky, tak na jednej nozicke to ma tiez, tak som zacala postolky s bavlnenou plienkou davat iba na noc a na dupky a na lickach to moze mat tiez z tych plienok ako si odgrgavame alebo ked ho davam na brusko tak si tie licka tak trie o tu plienocku, takze neviem co si mam davat namiesto tych plienok, snazim sa aby co najmenej trel tie licka, ale niekedy sa to nedari 😒

prajem pekny vikendik, vyzera, ze sa to pocko umudrilo, tak si to uzite 🙂

inak ta mila vyzera fakt super, ale Kubko je este podla mna malicky na taketo akcie, alebo mozno ja nie som uplne este pripravena chodit dalej ako je nas dom 🙂 ale buduci rok keby nam to vyslo urcite by sme sa tiez zucastnili, potom sa tam mozme stretnut 😉

dadka28
9. máj 2009

ahojte kočice..
Bambi pozeram ze si mala problem,tak drzim palce ze to uz nadobro skoncilo..
Tinka,Samko ti uz spi uplne sam??ako vam to vlastne dlho trvalo?
jooj teraz som citala o tej Míle..skoda,neskoro a uz sme si zariadili den,ale na buduci rok urcite 😀
a musime sa pochvalit...uz v kociku to ide celkom dobre 😀 😀 len musim poklopat..akurat maly zacal slintat a rucky v puse-az tak ze skoro cele dlane si dava do pusinky,ked nahodou prave dopapal,tak pekne ho napina..
sme boli na kontrole na gastre a ma sprdla dr zevraj maleho prekrmujem..mi zakazala davat davky 150ml..ze mam davat 120-130ml,ale to maly sa zblazni ked mu dam len tolko,ved ta davka mu je malo..takze aj tak dr nepocuvnem..
co robite vikend??bude tych25stupnov,vsak som bola na balkone o 9ej a uz pekna horucava..kocky mozem dat malemu uz len bodycko dlhy rukav??

bambi09
9. máj 2009

ahojte všetky,dadka,aj to je život...bohužiaľ,ale ideme ďalej 🙂 😉 😉
nepôjdu malému zúbky?keď si dáva rúčky do pusy??takže robíte pokroky,gratulujem 🙂 😉
a na Míli sme boli a bolo úplne super,pohodička,kopec rodín s detičkami,vydarená akcia,fakt som rada,že sme boli,aj počasie krásne vyšlo,tak sme spokojní,zajtra máme plán ZOO BA s Katkinými krstnými,tak dúfam,že počasie vydrží...prajem aj vám krásny zvyšok víkendu...mohol by byť taký dlhý aj častejšie 🙂 😉 😉

tinka08
10. máj 2009

ahojte mladuchy
no tak vám poviem, že celý víkend u mňa horor. v piatok ako došla návšteva išli sme na večeru ale som sa musela vrátiť, lebo som bola 1.x z domu večer a obaja drobci vyvádzali a babka bola na nervy. v sobotu sme mali ísť s nimi do Viedne loďou, lístky kúpené ale babke prepukla choroba, tak som ju zaviezla domov a bola sama s najstarším a s drobcami doma, manžel išiel s nimi na výlet.... 😝 ešteže Filip ma v tom nenechal a zrušil všetky aktivity (pivo, frajerky... 😀 😀 😀 ) a pomáhal mi. chudák ten bol z toho hotový ale som na neho hrdá 😉 . no a aby nebol dobrý koniec tak muž sa v nedeľu zobudil s boľavými mandľami a horúčkou. viete ako je to s chorými chlapmi.... 😝 horšie ako s epidémiou moru v škôlke..... samozrejme, že nik neberie ohľad na to, že aj ja ledva dýcham, tiež som chorá.... no čo vám poviem- víkend na HO....
aspoň som pozerala maminovskú míľu jedným očkom v tv. budúci rok určite pôjdem. drobci už budú velkáči.

dadka, Samino okrem- terajšieho piatka -zaspinká sám. máme taký rituál: večerná očista, prezlečieme sa, asistuje pri robení večernej kaše (drží mixér a vrčí 😀 😀 😀 ), napapá sa, po chvíľke ideme do spálne, šup do vreca, vystískame sa a vyboškávame, položím ho do postieľky, do jednej ručičky dostane dudel, do druhej hrable, zaspievam kukulienku záverečná pusinka na čielko a odchádzam. občas mrnkne, ale väčšinou už ani nestihne a spí. zo začiatku to bolo hrozné lebo stál v postieľke a plačkal ale to trvalo iba 2 večery. samozrejme som za ním chodila a vždy som ho pomojkala, ale predsa si musel zvyknúť.

dadka, moja drnda mala včera 5 mes. a papká cca 120ml 5 x denne, niekedy menej niekedy viac. aj sme sa vážili a mala 6450g. hneď som pozerala váhový percentil a sme priemer. baby, ja som taká rada, ona už dobehla drobcov v narodených termíne... 😀 😀 😀
dávaj krpcovi toľko, koľko si vypýta. ja som tak tiež robila a robím.

bambi09
10. máj 2009

ahojte babulky,tinka,tak to je teda jeden horor,chúďa moje,to bol teda víkend,uf,uf...keď sa ser..,tak sa ser.. všetko-Murphyho zákony jediné fungujú stopercentne,bohužiaľ.myslím na vás a držím vám palce,nech ste rýchlo zdraví... 🙂 🙂 😉 inak na syna môžeš byť právom hrdá-staršieho,aj môj je taký typ,keď je zle,je mi veľkou oporou a pomocou... 😉 😉
my sme teda mali pekný víkend,dnes sme boli v ZOO,malá si pospala v kočíku,teda zaspala mi na rukách a potom spala v kočíku,my sme si posedeli pod slnečníkom,najedli sa,dali sme si nealko pivko-pohodička po dlhej dobe,naši chalani sami obehli celú ZOO,nechceli chodiť s nami,aj Dino park si pozreli,malej sa najviac páčili žirafky,zebry a opičky 🙂 🙂 😉
ale až mi je to blbé písať,keď tinka mala také blbé dni... ☹ ☹ ☹

bambi09
12. máj 2009

baby,kde ste všetky??ja tu stále kuk a tu nikde nikto,čo sa deje? ☹ ☹

janetina
12. máj 2009

ahojte a co hovorite druhe snazenie sa po 35? my sa neviem rozhodnut 😀

bambi09
12. máj 2009

janetina,ja by som neváhala,bolo to síce iné,ako byť tehu v 24-och rokoch,ale zvládnuť sa to dá,my teda rozhodne neľutujeme,ja by som kľudne bábo brala aj v 40-ke,človeka to omladí,aj keď je to už únavnejšie,hlavne na začiatku... 😝 😝 😝

lila13
13. máj 2009

ahojte babule 😉

no konecne som sa dostala k PC 🙂 sak to poznate, no nie?

my s Kubkom bojujeme s tou pliagou co ma na lickach, sa nam to ukazalo aj na nozkach a na loktikoch ☹ som z toho na nic az mi je do placu 😢 takze sa mu venujem maximalne a pri kazdom prebalovani ho mastim, aj na vecer zasa inou mastou, niekedy to vyzera, ze super uz to ustupuje ale za par hodin je to horsie, neviem co to je, ta kozna nam nic nepovedala, bola som aj u pediatricky, tak sme sa dohodli, ze skusim este mastit, ved to len par dni mastime a ked to nepomoze tak ma posle na Kramare, ze tam je nejaka specializovana kozna klinika, tak som zveda... 😒
inak je to nas maly sibalko, zacina sa nam v postielke tocit okolo svojej osi a vyklada si nozky hore na postielku, sa z neho smejeme, aj dokina ho pochvalila, ze je velmi sikovny ako si krasne vie drzat hlavicku ked ho dvihame a paseme koniky 😉

janetina no my sa urcite budeme snazit o druhe po 35 😉 preco sa neviete rozhodnut? myslim si, ze dvojrocny ci trojrocny rozdiel medzi detmi je idealny. Ja mam dvoch surodencov a medzi nami je velmi velky vekovy rozdiel a nieje to ono... ale zasa to zalezi aj od rodicov ako tu rodinu vedu... takze to si musi kazdy zvazit a rozhodnut sam, lebo len on vie ako to je u nich doma 😉

lila13
13. máj 2009

ozaj dadka, my sme o mesiac mladsi ako vy, a tiez papame 150ml a dokina hovori, ze je to OK na jeho vek, tak si teraz vyber 😒 no ale zasa Kubko ked sa narodil mal 4030 g a 54 cm 😝 chlapisko ako hora 😀 takze je to riadny papac ale nevidno to na nom, vobec nieje tucko ako niektore deticky ☹

ked je vonku teplo tak mu davam len bodicko s dlhym rukavom a bez capicky aby sa mu neparila hlavicka, ved je v kociku a slniecko nanho nesvieti 😉 capicku mu davam len ked fuka silny vietor.

bambi09
13. máj 2009

lila,tak to ma mrzí,že stále sa trápite,veď uvidíš,ako to bude ďalej...tak nech je to skoro ok,nemôže to byť atopický ekzém?chúďatko malé Jakubko,ale dobrý cvalinko sa narodil,naša malá vážila 2.540g,mala som problém s placentou ☹ 😒
a obliekame sa podľa počasia,v nedeľu bolo horko,tak len body s krátkym rukávom,riflíky,sandálky a klobúčik,ale ten bol viac na zemi,ako na hlavičke 😀 😒 😉