Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

dadka28
24. apr 2009

ej ej..tak to nie je vhodna chvila rypat..ved ja viem ze ked sa spusti,tak vsetko naraz dokopy..nic,nedame poldeci 😀 ?

tinka08
24. apr 2009

bambi link ti nedám lebo po nete beží kniha vo formáte pdf. takže s radosťou ti ju pošlem. a nemysli si, že Samina učím na vlastnú izbičku. má ju síce do budúcna pripravenú ale nateraz sa učíme zaspávať v postieľke v našej spálni. a keďže Tamarka už spí celú noc tak premiestňujeme dnes postieľku a kam inam ako do našej spálne 😅 😅 😅 takže nás tam bude ako hadov 😀 😀 😀 😀

občas ma zaleje zlosť na celý svet a povedala som si, že to radšej pustím von akoby som to dusila v sebe a vplývala zle na decká. tie to hneď zacítia a nie je s nimi na vydržanie. minule som hodila o stenu kvetináč - iba maličký, ale črepov bolo dosť - a hneď mi bolo lepšie. aj som sa ukľudnila kým som to upratala. hold, adrenalín je svi...a a treba ho vyventilovať.
zroluj koberce a smelo do toho, aj sa zbavíš prebytočných vecí..... 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. apr 2009

dadka,kludne 😀 😝 dnes uz vydrzim vsetko 😝 😝
tak sa vratili od MUDr.,nasa ma dovolenku,tak od zastupujucej a ze len viroza..."len",ja mam nervy v kybli 😀 😢
ale tak lepsie,ako angina alebo nieco horsie,ze vraj za tri dni je fit,som zvedvaaaaa,no,ale tak mam klud aspon,ze nic vazne 😒 😒
mala zalomila,tak idem aj ja,lebo fakt padnem na hubu,snad pospi aspon hodinu,tak zatial ahojte a bruuu noc...brum,brum... 🙂 🙂 😉

tinka08
24. apr 2009

dadka my už nekojíme, dáme si veru frťana..... 😀 😀 😀 😀

tinka08
24. apr 2009

bambi oddychuj, v noci na nete...

dadka28
24. apr 2009

bambi bru nocku..
Tinka ak nahodou bude nejaka cesta do Ke,mozme dat frtana a nie jedneho 😀 ,vas pozyvam

lila13
24. apr 2009

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat?

bambi09
24. apr 2009

lila,jasne,pridaj sa 🙂 🙂 🙂
vitame ta medzi nami... 😉 😉
baby,tak mala sa prespala fajne,skoro 3 hodiny,ja nebyt tej sprostej kavy tiez,posobi na mna mocopudne aj spankopudne...a to som si myslela,ze na mna kava neucinkuje 😝 😝 😝
ale tak trosku som oddychla,zdriemla,len to nebol spanok v pravom slova zmysle ☹ ☹ 😒
tak babulky,prajem vam pekny vikend,my teda pojdeme,potrebujem zrelaxovat a to sa tu v tomto malom byte s blbymi susedmi nedaaaa,tak pekny vikend slnecny vam prajem,uzite si ho a v nedelu vas opät pocitam a popisem,budeme na samotě u lesa,vtaciky,travicka...juuuj,uz nech sme tam,syn bude lezat a my relaxovat...snad...tak ahojte zatial 🙂 🙂 😉

lila13
24. apr 2009

jeej dakujem bambi 🙂 😉
my sme isli klasika po 16:30 na prechadzku, maly zaspal a spi stale, to uz 3 hodky spi, az sa bojim ci mu nieco nieje, chodim ho pozerat ci dycha, lebo takto dlho este nespal, v poslednej dobe mi medzi papanim spinkal len tak max. 1 hodku.
Niektora ste tu pisala, ze pouziva klokanku, som nad nou rozmyslala, kedze maly uz je dost tazky a zacina sa mu pacit ked chodime po byte a vsetko pozerame, no a moje ruky uz nevladzu niekedy ☹ ale citala som dost negativne ohlasy na nu, zevraj to nieje pre babatko dobre, tak som si to radsej zatial nekupila,ved by som ani nevedela aku, kedze je ich tolko na trhu... viete mi poradit? vdaka za rady.
tiez vam prajem pekny slnecny vikendik 🙂

tinka08
24. apr 2009

lila vitaj medzi nami mladuchami. máš naozaj drobčeka. neboj, nič mu nie je, len vonku je príjemne. mne malá zalomila tiež a dokonca vynechala papanie. však ona si to stiahne o hoďku neskôr.
klokanku som využívala a využívam ja. mám kúpenú na inzerát babybjorn. tie sú výborné. aj švagriná ju mala. o negatívnych ohlasoch neviem, viem však, že malá je kľudná, pretože podľa mňa nosenie na maminej hrudi malému mimi iba prospieva. prečo by sa potom na pôrodnici namáhali dávať mimi čo najskôr maminke na brucho, samozrejme okrem prisatia.😀 okrem toho máš voľné dve ruky a zvládneš viac vecí.
bambi, no teda, vyspatá a ešte aj do lesa sa chystáš.... ja by som tak rada, ale kam s dvomi mimi popri manželovi ktorý vyznáva iba jeden druh turistiky a to autoturistiku. ten aj hríby zbiera z auta alebo sa odvezie na miletičku 😖. a ja tak rada výletujem.... les mi dobíja energiu tak aspoň objímam tieto naše borovice na záhrade😀 😀 😝
čaute , pekný víkend

kavaapalma
24. apr 2009

baby mate zlate sikovne deticky konecne som si v klude popozerala vase fotky 😉 a tinka no na toho najstarjsieho fakt musis davat bacha sa ani necudujem ze sa na neho dievcata chytaju ved je pekny po mamine 🙂
lila ahoj vitaj hlavne pis a pis 😎
mne vcera volali z banky ze mame schvalenu hypoteku aj so statnou premiou
no v robote nam urobili poradu,ze od 1.5 sa nasa zmena rusi a v pondelok sa dozvieme ci mame padaka alebo nas prelozia na inu vyrobu...az ma z toho boli hlava 😖 😠 😝 dobre vieme ze zoznam je uz napisany ,no nema zmysel sa rozculovat...tak kaslem nato...
a je to pravda ze sme si vzacnejsi este som zatial nemala chut vykopnut ho na Mars,ale to sme kratko manzelmi,no vytocit a rozculit ma teda vie a najlepsie je ak to naschval vygraduje az sa smeje lebo mi vravi ze som rozkosna ked sa zlostim to aj vam robia vasi manzelia ci to je len zaluba toho mojho 😀

lila13
25. apr 2009
dadka28
25. apr 2009

ahojte kocky..
lila vitaj..ako sa mate?Jakkubko pocuva?my sme len o mesiac starsi 😀
Kavaapalma gratulujemeeee,jooj a to mi je luto s rob..aj manzel caka ako to s nimi dopadne,on robi v Ussteele,no ale nie priamo,ale v dcerskej spol..tak sa len modlime nech ma rob..lebo u nas je to cim dalej tym horsie s rob.a to si neviem predstavit ako je to v mensich mestach,o dedinach ani nehovorim
Bambi to ty stihas aj po horach chodit a ze mas toho vela 😝 😝 😝 ale ja len rypem,uz vopred upozornujem,nieze ta stihnem zas zo zlo naladickou 😎 a potom bude bibi 😀

kavaapalma
26. apr 2009

dakujem kocky,neviem sa uz dockat kedy budeme byvat sami aj ked tak jednoducho to zas nepojde pocitam este tak rok budeme musiet byt s nasimi kym si to tam prerobime po svojom a ved uvidime ako to pojde...
ja sa nudim-nudna nedela ze brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😖
tiez by som bola rada ak by mi to vyslo ostala som v praci a potom sa mi podarilo otehotniet a ist tak rovno na matersku,ale cloviek mieni a Boh meni.......

dadka28
27. apr 2009

ahojte dievcatka 🙂
kavaapalma,joj jak ti troska zavidim ze sa nudis,no my zas mame o nudu postaranu..budeme mat skoro 4mesiace,za ten cas vsetko hore nohami 😉 ale nech panbozko da stasticko a posle babenko............
Ako ste vikendovali?my v sob sme boli u manzelovej rodiny-maly bol uzasny,hodinova cesta tam-prespinkal,aj naspat a tak som sa strachovala..a v podstate sme cely cas boli von,cize tych 5-6hod sme boli von,vsak nadherne pocasie..len dufam zemaly neprechladol,lebo nejak kycha a ma sopliky,ale zas u nho to je bezne..tak uvidime jak dopadneme..
a vcera sme boli cele poobedie u kamosky na tahanovciach,ziadny problem v buse/prvy krat sme sli s kocikom v buse xi/tiez prespinkal,von bol tiez zlatucky..joj zeby uz bolo lepsie?nechcem zarieknut..a vy ako kocky?
Bambi usmievava,vyopekana z lesika??

lila13
27. apr 2009

ahoj dadka, dakujem za pekne privitanie 🙂
Jakubko je zlatucky a poslusnucky, tuto noc prespinkal uz celu, zobudil sa az o 6 hod rano, dokina vravela, ze krasne prospieva takze kludne ak on vydrzi moze spinkat aj celu noc 😉
dadka kedy sa narodil Matusko? Kubko 9.2.
my sme vcera boli prvy krat na navsteve u svokry, mame to cca 10-15 min peso, Kubko bol zlatucky, boli sme tam cca 5 hodin ale super 🙂 tak sa z toho vytesujem, lebo ked si spomeniem na casy ked sme prisli z porodnice 😲 😲 😲

jaj kavaapalma co je to nuda? 😉 drzim moc velmi palceky nech vam to vyde, hlavne nestresuj ak sa nedari hned otehotniet 😉 ono sa to urcite podari, len mozno este nenastal ten spravny cas 😉

tinka a bambi odkial ste presne ? niesme nahodou susedy? ja som z petrzalky.

dadka28
27. apr 2009

lila,Matusko sa narodil 4.1. aj my sme to mali hrozne po prichode domov z porod.stale plackal,mal otocene dni,noci..a ani sme nevedeli presne co a jak..teraz je to ovela lepsie,hoc je stale placlivy..

bambi09
27. apr 2009

ahojte babule,tak ste aj dačo popísali,supeeer,my sme včera prišli neskoro,bolo,super príjemne,pohodový víkend,aj keď malej tie rýchle zmeny prostredia dosť vadia asi...na chalupe mi prvú noc nevedela zaspať a včera doma tiež štrajkovala 😝 😝 😝 Paťo už teplotu nemá,ale kašle jak starý hrniec,tak keď sa vráti naša MUDr.,nabehneme tam,zatiaľ mu dávam,čo mám doma,lebo tá zastupujúca mu nič nedala,podľa nej mal byť dnes už fit a v škole 😠 😠 😒
a my sme mali dobré spanie do cca 3 mesiacov,potom otočka a trápime sa doteraz,tak snáď raz príde otočka aj na normálny režim,veď to nie je žiadna tragédia,v porovnaní s tou novou mix chrípkou z Mexika-hrôza ☹ 😒 😖
kava,nudu si užívaj,ja odkedy mám deti,neviem,čo to je 😝 😀 😀 😀 😀 😀 menila by som s Tebou na pár dní,vyložiť si nohy,vypiť v kľude kávu...no,už som sa zobudila 😀 😀 😀
lila,ja bývam na kopci,asi vieš kde?? 😝 😝 Dlhé Diely 😝 😝 😝
tinka,neviem kde...a na chalupe sme si stihli aj na návštevu odskočiť,bolo super aj tam,len Paťa sme nechali ležať,aby nenakazil detičky ich,tak bol smutný,ale dostal novú knihu,tak čítal 🙂 🙂 😉

kavaapalma
27. apr 2009

ved hej ja by som sa uz necela nudit ale asi potom co mi tu pisete si ju zacnem aj vychutnavat 😀

dadka28
27. apr 2009

tak to veru si ju vychutnavaj.. 😀

kavaapalma
27. apr 2009

je to len v nedelu inak mi nuda nehrozi

lila13
27. apr 2009

bambi ano viem na ktorom kopci 😀 , no ti doktori mi niektori pridu ako sarlatani, skusaju co zaberie a ak sa trafi tak sa tesme 😒
ja som konecne dostrihala Kubkovi nechtiky, zacala som vcera 😀 striham ich iba ked spinka a nie vzdy mi to napadne, ze jej... uz spinka tak hybaj strihat 😀 a zakon schvalnosti ako zacnem tak sa mi zobudi ☹
teraz zasa vynimocne spinka, ale zasa akosi dlho, mali sme papat o 16 hod, tak som ho prebalila pred 16 hod a ze ho dam nachvilku na brusko, ze si popasieme koniky, najprv trosku zdvihal hlavicku, potom sa zacal jedovat a plakat a o chvilku zaspinkal a spinka a spinka a stale spinka, nechcem ho budit, ved on si povie ked bude hladny a tak si tu pri nom sedim, vegetim a cakam kedy sa zobudi 😎

bambi09
27. apr 2009

lila,moja tiež zalomila pred chvíľou,tak keď sa prespí,okúpem ju a bude dúfam v pohode,už nech tie hnusné zuby vylezú,je nervózna,stále rúčky v puse ☹ ☹ 😒
a tie nechtíky,to mi ani nespomínaj,keď bola bábo,tiež som jej v spánku strihala,teraz sa nedá,to by ju zobudilo,ale u nás je vtedy taký rev,že si okoloidúci určite myslia,že ju týram 😝 😝 😝 ,ona nenávidí obmädzovanie,tak už len keď jej chcem rúčku alebo nožičku pridržať,jačí,ach jaj,ja mám z toho už dva dni stres,keď jej treba ostrihať nechty 😝 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. apr 2009

a inak tá MUDr. každému to isté hovorí,viróza,za 3 dni budeš fit 😀 😀 😀
to by som aj ja vedela,a ani nie som MUDr. 😀 😀 😀

lila13
27. apr 2009

mam jednu prihodu, s ktorou sa proste musim podelit: ked som prisla do BA isla som k novej gynekologicke podla obvodu, pytala sa ma, ze co mi je (stali sme asi 2 metre od seba), povedla som jej, ze som prisla na preventivnu prehliadku...skumavo sa dokina na mna pozrela a vysplechla:"to keby sem kazdy chodil...a skumala dalej...ved vidim, ze AIDS nemate..." ma skoro slahlo, som od udivu nevedela co povedat. Az ked som prisla domov tak som lutovala, ze som jej nepovedala a mila paninko a vy co mate oci z rontgenu??? 😖 hned som si zacala hladat novu, by som u nej asi ani na UZV nemusela v tehu chodit, ake ma dobre oci 😀 😀 😀

lila13
27. apr 2009

inak Kubko si dnes schrupol riadne, ani von sme sa nedostali 😒 uvidime aka bude noc 🙂

dominka11
27. apr 2009

lila, ja by som ju asi poslala do r... 😀

bambi09
27. apr 2009

lila,to čo bolo za MUDr.????????? 😠 😠 😠
neordinuje náhodou na Mýtnej??? 😀 😀 😀
hlavne,že stále robia osvetu,aby sme chodili na preventívky,čo??,inak ja som dosť lajdák,ale už sa musím dokopať a ísť...
a nech dobre hajáte,ani my sme neboli von,fúkalo hrozne a malá trochu soplí,tak nepokúšam,aby sme sa do tej Prahy dostali 😒 🙂 😉

lila13
28. apr 2009

ta Mudr je tu v Petrzalke, vidim, ze ich je viac, takze bambi kludne mozme ist aj my robit Mudr. 😒
a inak sup, sup k dokine, ale normalnej, nezanedbaj to 😉 kedy mate ist do tej Prahy?

inak Kubko aj tuto noc uz celu prespal 🙂 sa vytesujem, dufam, ze to zacne byt uz pravidlo 😀

jej Dominika aj ty mas Kubka 😉 ste o 2 mesiace starsi 😉 ako sa mate?

bambi09
28. apr 2009

lila,tak to ich je asi viac takých lekárov,čo nestoja za veľa,ale tak sú aj iní,našťastie,si dnes človek v rámci obmedzených možností vybrať... 🙂 🙂 😉
na prehliadku sa chystam už od januára,aj k zubárovi,len ja tu nikoho nemám-rodinu,tak to musím tak plánovť,aby mohol aj manžel ísť a keďže je veľmi vyťažený pracovne,tak je to ťažké...
ešte som si nestihla ani kartu zobrať od predošlej MUDr.,ku ktorej bohužiaľ ešte stále patrím,ale po šestonedelí som u nej nebola,bola som u lekárky,pri ktorej som rodila,chválabohu 🙂 🙂 😉
tak naša malá má už 13 mesiacov,ale kojíme sa aj v noci 😝 😝 😝 neprespí dlhšie,ako 3 hodiny vkuse 😠 😒 😝
a do Prahy asi nepôjdeme,malá má megasople,tak zajtra už bude konečne naša pediatrička,tak oboch tam musím došikovať ☹ 😝 😠