Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

bambi09
2. jan 2010

dadka,pošta odišla,dúfam,že aj dorazí,daj vedieť 😉

dadka28
2. jan 2010

bambi kde to posielas?tu na MK alebo na mailovku?nic som nedostala,ale neries... 😉 😉
malemu nakoniec nevysli pluzgiere,som stastna aaach,nie je to az take zle...ale nemuselo to byt,to je jasne..dufam ze uz pluzgiere ani nevyjdu
ved toto ze my zas mame stolicku na najvyssom,ta co uz..ale musim povedat ze obe nestastia su manzelovo triko,a to ani nehovorim jak mi on vkuse pripomina ze davaj pozor,pomalsie,pozor....stale som vravela uvidis..raz pride...nechcela som nic privolat,len mu vysvetlilt ze deti su nevyspitatelne...lebo huci stale len svoje,ako keby on bol najlepsi v strazeni deti...ale bolo ale...a teraz je ticho ako mucha...
no a zbytok ako???sviatky som mala tazke,plno ludi,vkuse som behala kolo nich,samy riad a zas riad/jak ja neznasam umyvat riad ani mi neverite-hned po zehleni/
ale uz konecne je kllud,v pondelok oslavujeme Matuskove narodky,tak sa tesim,aj tortu som dala len tak po telefone narychlo upiect,tak som velmi zvedava aka bude...Bambi uz aj vy o chvilku 2rocky oslavujete co???

dadka28
2. jan 2010

pozeram ze Tamarka oslavila rocik???hm Tinka,davaj fotky a zelame Tamarke vsetko naj naj,nech je krasnucka a krasnucka,zdravucka a zdravucka...
Lilka aj vy o chvilku nas nasledujete...

bambi09
2. jan 2010

dadka,na mail to posielam 😕 😕 😕 😕 nechápem 🤐
a teda Tamarke všetko naj,naj,naj,ako tinka nepíše,ani som si neuvedomila 😅 😅
a Matúškovi v predstihu tiež,už máte doma chlapa,čo?? 😉 no,my za chvíľu dva,nemôžem tomu ani uveriť 😅 😅
dadka,napíš pre istotu ešte raz do IP alebo na môj mail mailovú adresu,ja som ti posielala veľa vecí a nič nedorazilo??
mňa to teda štve,keď dostanem niečo pekné,preposielam a ak nedoručí,vždy zahlási,ale teba mi nehlásilo nič,to musíme zistiť,v čom je chyba 😉
a som rada,že Matúško nemá s rúčkou nič vážne a k tým ockom-ani mi nehovor,malá spadla mužovi z postele 🤐 🤐
ani si nepriznal chybu-čo už s nimi 😝 😝 😝 deti sú fakt živé striebra-vždy musíš mať jedno oko na nich,ja malú chvíľu nepočujem a už viem,že niečo robí,čo nemá 😅 😅 😅

lila13
4. jan 2010

ahojte 😉 ano sme v poriadku, uz mi prechadza to seknutie v krizoch ci co to presne bolo 😝 😝 uz ma to riadne hneva, stale nieco... 😠 😠 😠

tak do Noveho roku vam zelame hlavne vela zdravicka, ja viem sa opakujem, ale ked to zdravicko je podla mna v zivote najdolezitejsie 😉 😝

dadka Matuskovi vseeeeeeeeeetko najlepsie k rociku 😉 jejda to letiiiiiii.... hej, hej sme vam tesne v patach, o mesiac mame tiez rok 😎 😉 ake pokroky robite? joj a co to citam, ze spadol a opalil si rucicku ☹ chudacik malicky 😒 ☹ tak dufam, ze uz je vsetko v poriadku. Ti chlapi su asi vsetci rovnaki 😝 😝 😀

dadka28
8. jan 2010

no kocky kocky...zeby sme si uz nemali co pisat hm???
dakujeme dakujeme....fakt to rychlo preslo...stale som si priala nech Matusko je vacsi..a teraz mi to uteka medzi prstami..az nestiham vobec registrovat,co je za den,a nie to vobec aky je datum...
teraz pomahame sestre,lebo chodi do rob,ma 3deti,tak vacsinou ich tu mame sice len jedneho-dvoch,ale popri nasom malom uz je to jak plna skolka..ani kavu neviem vypit..a vkuse dajake navstevy..
zajtra vecer ideme dievcata,kamosky do mesta niekam sadnut,tak sa tesim..ale pravdu poviem uz dajak sa mi velmi nechce flakat..
Lilka na FB nie taka rychlovka v pisani co???

bambi09
11. jan 2010

ženýýýý,kde stééééé??? 😕 😕 😕
tinuš,ty sa už ohlás,lebo máme o teba obavy 😕 😕 😕
dadka,takže sa nenudíš,čo??a mail som kontrolovala a je taký istý,na aký som ti posielala poštu,tak nechápem 😕 😕 aj dnes som vám niečo posielala,neviem,kto dostal ,kto nie 😕
lilka,tebe ešte dlhujem odpoveď 😅 😅 dúfam,že už ste všetky zdravé,aj detičky a že tento rok fakt bude lepší,ako ten skončený 😒 a čo,čo??na FB je o čom kecať?? 😅 😅 hmmm,tak tu sme fakt málo ☹

dadka28
11. jan 2010

veru Bambi,nenudim...a sklamem ta zlatko,pošta mi fakt ani teraz žiadna nedosla,nechapem...pritom dostavam od kadekoho maily..sme oukej..musim poklopat..a zbytok podla mna-nic im nehovori mamicky po 30ke aaaaaaaaaaaaaach

tinka08
13. jan 2010

čaute mladuchy,
žijem, neumieram.
dodatočne len to naj, naj, najlepšie v nastávajúcom roku.
telegraficky: Tamarke sa prerezávajú horné 2 zuby naraz, muž po operácii nohy, teraz v sobotu sa žení brat, Samko ide od februára do škôlky, ja mám vybité baterky a mínus v banke.....

ďakujeme za gratulácie a Matúškovi tiež veľa šťastíčka, zdravíčka, lásočky......

bambi, ďakujem za sms

lila13
14. jan 2010

ahojte babulky 😉

tak po dlhej dobe sa aj my ozyvame 😉 od nedele nas Kubko chodi sam a tak mam este menej casu ako som mala 😝 ale inak je to super ked takto cupka po byte, zo dna na den je to lepsie a lepsie 😉 takze zaciname riesit prve topanocky...

inak poculi ste o tom Nurofene? do slaka my mame doma akurat tu zlu sarzu 😠 potrebovali sme ju vtedy ako mal Kubko tie 40 ☹ a ja som mala vtedy pocit, ze mu nejako nezabera az potom v nemocke mu zabral 😠 pojdem dnes do lekarne to vratit.
tu je viac o tom: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambi nerob si starosti, ked budes mat cas napises 😉

dadka esteze na FB trosku pokecame a vieme co to nove 😉 bambi nepridas sa k nam? 😉

tinka no tak to fakt na porazenie, ked sa serka tak sa serka... drzim palce nech mas cim skor pokoj
fuha a to uz Samko do skolky, skoro nejako nie? je to nejaka sukromna skolka? a tie zuby?? no nech uz su vonku, Kubkovi tusim idu tiez nejake stolicky, lebo v jednom kuse rucicky v puse a slinta ako bernardin a v noci nejako estra nespinka... tak nech uz mame po tom.

bambi09
15. jan 2010

ahojteeeee 🙂
no konečne,vy nezvestné 😀 😀 😀
tinka,ach jo,tak pevné nervy a tá káva platí aj v roku 2010,jasné?? 😀 😀 😀 december síce ďaleko,ale tak... 😅 😅 a inak máme spoločný minimálne ten mínus v banke a baterky 😀 😀 😀 a dík za mailík,už som mala fakt o teba starosť 😕
lili,o FB hútam,len ešte nie som na sto pro presvedčená-uvidím 🙂 😉 a teda ten Nurofen-to je sila 😠 😠 😠 my máme doma nejaký pomaranč,ale už začínam pochybovať,že tie lieky sú bezpečné-akékoľvek 😒 😒
a teda gratulujeme k ďalšiemu chodúňovi 😀 😀 😀 super 😵 😵 😵 to si už tak skoro nesadneš 😀 😀 😀
naša potvorka mala dva dni spavú nemoc,spala mi vkuse-teda s nacickaním a odkväcnutím raz 17 hodín a raz 15,ale dnes straší už od 7:25 a ja som dnes grogy 🙄 🙄 🙄 asi si nadrobila 😀 😀 😀 😝
a baby,ktoré ste poberali materské-nezabudnite si požiadať o zvýšený RP do dvoch rokov veku dieťatka 🙂 😉 nás sa to týka už len za 3 mesiace,ale vy ešte cez rok 😉 pomôže-nie??
dadka,mňa tak strašne mrzí tá mailová pošta-toľko som toho posielala v presvedčení,že ti to prišlo ☹ ☹ ☹ a teda asi len tie fotky ti vtedy prešli-nič viac?? ☹ ☹ nehádže ti moje správy do spamu??lebo mne to občas urobí,ja mám poštu nastavenú cez Outlook a niekedy sa stane,že kým sa neprihlásim a nepozriem spamy,ani neviem,že mi píše kamoška 😒 😒 netuším,kde je problém,skúsim sa muža spýtať

lila13
18. jan 2010

ahojte 😉
nurofen mi vymenili bez problemov, aspon nieco, ked to uz takto pokaslali 😒
bambi ziadost o zvyseny RP dnes vybavena 😉 😎 uplne bez problemov, ziadny clovek, prisla som, mila teta pozrela ci splnam podmienky na zvyseny RP, vypisala som ziadost a za cca 2 minuty som bola fuc. Zato ta cesta tam a spat nam trvala 3 hodiny 😀 😝 vsade nasnezene ze az a to som sa vcera vytesovala, ze u nas v Petrzke nieje uz sneh lebo na Kramaroch a v Horskom parku bolo este celkom dost snehu 😒 a tot co napadalo za noc ☹

ozaj baby co ste z BA, kde chodite kupovat drobcom topanocky? mate nejake oblubenu obuv, s ktorou ste spojna?

dadka28
25. jan 2010

ahojte kocice...
no cau Tinka...to co operovali muzovi,na nohe?no a jak ste sa mali na svadbe??Tamarka tiez bola??a maleho davas na cely den,alebo na skus na par hodin??bo viem ze tak zo zaciatku mamicky robia,ta sa pytam aby som znala...xi xi Sice to ho asi davas do nej.sukromnej potom,kedze ma tolko rockov..?
pocuvaj a Tamarka ma kolko zubkov,jak to zvlada hm?dakujeme za gratulaciu,Tinka
Lilka a Jakubko ako?pockaj to ma 8zubkov,kedze idu stolicky,vsak?uz aj my mame 8ks.. 😀 😀 Lilka a ako ti Jakubko v noci spinka..?bo nas pekne prespaval cele noci...a teraz uz asi 2mesiace sa vkuse budi,asi aj 3-4x a place..bud ho utisim cumlom a ked nepomaha,tak u nas v posteli.
Bambi pre pochybujes o FB?vsak popripade si tam nedaj fotky...alebo si vies priamo oznacit aj konkretnych ludi,ktori by si to prezerali..jasnacka ze ten rodin.prispevok pomoze..a Bambi nerob si starosti..nehoria tie maily,nejde o zivot,ta co uz,budem ta poznat len cez pisanie,xi xi 😎 😎 😎 😎hej hej,len tie fotky presli a koniec..muka...nic...neva mojko,ale vidis,idem pozriet tie spamy,ci nahodou

lila13
26. jan 2010

no kde ste baby? dufam, ze ste nepomrzli niekde vonku 😒

dadka ano mame 8 zubov a mam pocit, ze mu chcu ist dalsie, zatial nic nevidno ale stale ma rucicky v pusinke a slinta ako bernardin 😝 tak supis, ste nas uz dobehli s tymi zubkami, ja som Kubkovi vravela, ze kam sa s tymi zubkami ponahla 😀
joj a spanok 😢 ☹ no asi ako u vas. Zaspi celkom v poho o 20.30 pri mliecku v nasej posteli, potom tam s nim lezkam kym uplne nespinka a tak ho prelozim do postielky a vzdy okolo pol noci az jednej hod. sa zobudi, posadi sa a zacne plakat, nepomaha ani cumel, ani caj, ani pohladkanie, proste nic nezabera, dokonca place aj ked ho mam na rukach, potom sa utisi, niekedy aj po pol hodke a aj zaspinka ale musi byt na mne a uz sa mi ho proste nepodari dat do postielky, ako ho tam davam sa automaticky vzdy zobudi a strasne place, takze ho dame medzi nas do postele, tam sa utisi a uz spi s nami 😒 vacsinou sa potom este zobudi aj pri nas tak 2 krat, pomrvi sa, dam mu cumlik, pritulim si ho a spinka dalej, niekedy zasa trva aj 10-15 min kym zaspi pri placi a okolo tej 5.30 az 6 vstava a uz nechce spat, uz by sa hned siel hrat, no a ja som ako mechom prastena, uplne nevyspata a niekedy aj podrazdena ☹ Strasssssneeeeeeeee mi chyba spanok, taky ten nocny, kludny bez prestavky... ja viem, viem... ked bude Kubko vacsi tak sa to polepsi... tak sa uz teraz na to tesim 😝
Dufam, ze sa nam podari ho odnaucit s nami spinkavat, viem ze to bude tazke...
dadka a Matuskovi davas este v noci mliecko? my uz iba vecer pred spanim a potom az rano o tej 6 alebo 6.30 ako kedy.

no uz sme kupili prve topanocky, sandalky s plnou patou a kotnikove, som sa bala ako sa mu v tom bude chodit a uplne v pohode, az som sa cudovala, ani si ich nedava dolu, vobec mu nevadia a mam pocit akoby lepsie chodil ked ma topanky ako na boso 😎

dadka28
26. jan 2010

Lilka,ako tak pozeram tak,to mame o nieco lepsie..no u nas je to takto...vecer chodime spat okolo 20.45 poslednu dobu..zaspavam ho tiez u nas v posteli,zaspinka tak vacsinou za 5-10-15min,kedy ako,prelozim ho a spinka v postielke.tiez sa mi zobudza s placom,alebo uz som si vsimla ze v spanku place,ale to ho vacsinou ukludni,ked mu dam cumel a vreckovku/my sme predtym pouzivali plienku do rucky na zaspavanie-od vtedy zaspinkava jedna basen,akurat teraz nedavno som vymenila plienku za vreckovku..nech to nie je take velke/,je to cez noc tak okolo 4x,niekedy viac niekedy menej,trva to uz mozno 2mesiace..tak neviem vobec posudit ci su to zubky alebo len spekuluje ze chce spinkat pri nas..ja sa zatial snazim ho ukludnit v postielke,celkom sa mi dari..ak nie tak ho vezmem k nam do postele,ale to fakt len malokedy,nechcem aby si zvykol.vacsinou si ho beriem rano kolo 7mej do postele a to nam este dospinkava tak do tej 8mej..uz nepapame v noci od 9mesiacov..vecer krupica/kasa a rano ranajkujeme kolo 8.30klasika chlebik s kadecim..
no a ake ste kupili topanocky?posli fotecku,nech sa inspirujeme..
Tinka,Tamarke vsetko naj naj naj k meninkam....aj to sa vobec cudujem ze som to zaregistrovala,bo vacsinou si nevsimam kalendar..ved co budem rozpravat,aj na draheho mi to nevyslo-nedavno bolo Radovana..nehovoriac ze aj minuly rok som zabudla...som fakt hrozna,uz sa na seba velmi hnevam...

tinka08
27. jan 2010

ahojte mladuchy,
ďakujema za gratulácie.
jááj, bracho je už ženatý, pako jeden. 😀 😀 😀 ale držím im palčeky, ženušku má veľmi milú, len on je komplikovaná povaha. dúfam, že ho ženuška ukočíruje.... akurát dnes sme sa dozvedeli, že čakajú chlapčeka. malé decká ani muž neboli, garde mi robil najstarší synátor.
mužovi operovali ostrohy na päte 😀 = výrastky. vyzerá to veľmi dobre, už chodí bez sádry...

Tamarka má zatiaľ iba 2 zuby, ale verte, či nie, rezeň ukúše 😀 😀 😀 . je to veľký papkáč, dokonca zožuje aj čo Samko nechá... 😀 zbytočne jej vravím: pozor na líniu, dievča... 😀
už chodíme aj popri nábytku aj za ruky a dokonca prespíme bez jedla celú noc, len zas máme sopeľ tak mám steper po schodoch, keď plačká.

Samino ide do súkromnej škôlky. miesto v štátnej v Rači nezoženieš. akurát sme sa o tom dnes bavili na cvičení s ostatnými maminami. takže už budem mať velkáča. prvý mesiac bude chodiť iba 1/2 dňa a potom uvidíme. je rád medzi detičkami ale je na mňa aj veľmi naviazaný, tak uvidíme čo z toho bude. v každom prípade to je pre neho riadna zmena. ale dlhšie mi miesto nemohli držať, len do februára, ale zase mám prisľúbené, že vezmú aj Tamarku keď príde jej čas.

dadka, aj ty už máš jednoročiaka, tak všetko naj, naj, najlepšie...

dadka28
27. jan 2010

Tinus dakujeme velmi pekne...
Lilka vcera som prehnala,to ze sme na tom lepsie s nocnym spankom 😒 😒 😒 ha ha ha,lebo maly bol hore skoro kaz.polhodku,som nechapala boze...ale su to sopliky,trapime sa s nimi od piatka,ale vobec sa nic nezmenilo...
Tinka,co davas Tamarke na sopliky,ako ich riesite?ako vytahujete?my vytahujeme vysavacom,davala som nasivin do nosteka a fenistil...ale od vcera miesto fenistilu davame trifed..

dadka28
27. jan 2010

joooj Tinuska aj Samkovi zelame vsetko naj naj,uz je velikan dvojrocny...
ale pocuvaj,ty si ledva stihla dojst z porodnice a uz si bola v tom?azda planovana Tamarka hm???

tinka08
27. jan 2010

dadka, ja som si dala hranicu 35r. najneskôr na otehotnenie. my sme totiž dlho nemohli mať bábo a aj som sa liečila. potom prišiel Samino a ešte som mala 35 tak sme si s mužom povedali, aby Samino nebol sám, že to skúsime. vyjde.. nevyjde.. a vyšlo. 😀 😀 😀 to sme ale netušili, že do čoho ideme 😀 😝 minulý rok bol hrozný zaberák. teraz neviem, neviem, či by som do toho šla znovu... 😉
malý mal vtedy 3 mes. keď som otehotnela 😀
mal byť medzi nimi presne rok, ale Tamina je predčasník, tak preto 11 mes.

sople ťaháme aj my vysávačom a do nošteka dávem nasivin ale veľmi opatrne a homeopatiká.

bambi09
28. jan 2010

ahojte 🙂
tak my sme už skoro celkom po chorobe,soplíky,teploty od minulej stredy ☹ ☹ -stoličky nám lezú 😠 😠 už mi z tých zubov šibe,všetky sme si takto odtrpeli,pár nocí bolo desných,ale už je dobre-klop,klop,klop
všetkým gratulantom prajeme len to najlepšie-Matúškovi,Samkovi-hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵
daduš,ja sa na tvojich príspevkoch vždy zasmejem 😀 😀 a tá pošta ma mrzí ☹ ☹ nechápem,prečo mi to nepošle 😕 😕 ale rovnaký problém mám so synom,tiež mi neprechádza pošta na jeho mailovky 😕 😕 musím osloviť môjho správcu PC-muža 😀 😀 😀
tinka,tak kedy spáchame tú kávu??aj lilka sa dúfam pridá 🙂 😉
a teda máš môj obdiv-zvládať dvoch drobcov a nezblázniť sa 😅 😅 mne bohate stačí jedno torpédo 😀 😀
klobúk dole 😵 😵
soplíky my riešime ručnou odsávačkou,2x denne Nasivin jemný a Nivea baby sprej-morská voda a ešte sa môže Sinupret,len ten nám momentálne došiel a stále zabudneme kúpiť 😅 😅
naša malá chodí doma len v ponožkách,papuče sú do troch sekúnd vyzuté,tak už neriešim,má antišmykáče a všade máme koberce,tak neriešim 😝
ale veľmi sa mi páčia tie topánočky od Liliputi-celokožené,len neviem,či sú vhodné aj pre staršie deti a sú teda dosť drahé-že hviezdy obúvajú svoje deti do týchto topánok,tak keby som ja bola Zúfalá manželka,tiež by som si to mohla dovoliť 😀 😀 😀 😝 😅
a čo sa týka mlieka v noci-my sa ešte kojíme,aj v noci 😅 😅 😝

lila13
28. jan 2010

jej aj my sa pripajame gratulantom Tamarke aj Samkovi, to uz 2 rociky? fuha, to letiiiiiiii 😉 ale fakt velky obdiv, dve male deti Tinka, ja tiez mam dost jedneho, od kedy chodi tak je vsade skor ako ja a to beha po celom byte, tak dufam, ze uz konecne tie kilecka pojdu dolu 😀
bambi kavicka? jasne, ze sa pridam ale kavicku nebudem pit, lebo to uz nepijem asi 4 roky 😀 😝 fuha este sa kojite, no tak to klobuk dolu mamina, mas teda vydrz 😉
dadka tak vidim, ze mate tiez vesele tie noci 😒 tak nech sa to skoro upravi 😉 a to s tou vreckovkou je super napad, zacneme aplikovat asi aj my, len dufam, ze nemyslis papierovu 😀 😀 😝 to by Kubko spapal nez by zaspal 😀
tinka gratulujeme brachovi aj k svadbe aj syncekovi 😉 Tamarka uz papa rezen? uz ste presli na normalnu stravu co jete aj vy? no fakt uz je velkac ked ide do skolky, tak drzim palec nech moc neplace, toho sa bojim aj ja ako bude Kubko reagovat lebo tiez je ako pijavicka stale na mne prisata 😀 😎

dadka28
31. jan 2010

Tinka,tak predsa to vyslo..gratulujeme..to som nevedela ☹ ale uz ste z najhorsieho vonku,dufam...vsak?
aj ja by som chcela stihnut do 35ky este 1kus/jooj len ma za to slovo nebite,ale srandy neee/,len ma trapi to nase byvanie,inac by som uz pomaly brala druhe babatko/no zeby sme uz mohli zapracovat/..
Bambi diky krasne za congratulatione..a ten tvoj 14rocny..ako pocuva??kde bol oslavit narodky??booze dievky,ved sa uz dohodnite,verte tomu,keby som byvala v Blave...uz davno ste na kave.. 😠 😠 😠
Lilka,jasnacka ze bavlnenu..my uz papame viacmenej vsetko,uz zacinam varit spolocne..len ked my si davame dajake to fajne mastne masko/taka pecena krkovicka..abo podobne veci/,tak jasnacka ze mu uvarim ine..a kedy to vlastne oslavujete 1rocik..chystas nej.oslavu??daaco specialne hm?
pekne nam tu zavialo booze,pol metra snehu kolo auta,bolo co odpratavat..

tinka08
9. feb 2010

ahojte mladuchy,
ešte raz ďakujeme za gratulácie.
teda bambi, snímam klobúk, ešte sa kojíte.... skoro 2 roky... to je úžasné 😎 😎 😎
tak teda na striedačku, Tamara ok, Samko sopeľ 😅 ja už neviem čo mám robiť... 😝 dnes nešiel ani do škôlky...
jéééé, však neviete, Samino je škôlkár!!! a veeeeľmi sa mu páči. mali sme zmluvu iba na 1/2 dňa ale nezbedník tak vyvádzal, že nechce domov, že sme ho tam nechali po týždni na celý deň. no poviem vám, že som bola prvý deň riadne nervózna. až ma radšej poslali domov. 😀 😀 😀 doma som si obhrýzala nechty, nič som nedokázala urobiť, všetko mi padalo z rúk a ten huncút sa skvele bavil 😀 😀 😀

čo sa týka papania, tak Tamarka zje všetko čo nezje ju 😅 papá všetko, aj segedín s knedľou, aj rezeň, aj pečené samozrejme všetko chudé, nemáme problém ani so zeleninou. zuby jej síce vykúkajú len trošíčku ale zožuje všetko. obaja papajú všetko čo navarím, len som prestala koreniť a solím iba máličko, však my si dochutíme na tanieri. Tamara je pomaly širšia ako dlhšia, to dievčisko jedáva s každým v rodine. naobeduje sa, na to príde Filip zo školy, tak je aj s ním a ak príde aj tato, tak zje z obeda aj jemu 😀 😀 😀
snaží sa papať samostatne, mala by som kúpiť nejakú slepicu, aj tá by sa pri nej uživila, toľko natrúsi. dnes gniavila dusený hrášok, páčil sa jej najviac na tanieri, no a poobede sme sa s mužom navzájom obviňovali z nadmerného meteorizmu, 😀 😀 😀 😀 však také zvuky naša nežná princezná vydávať nemôže. mladuchy moje, môže 😀 😀 😀 😀

bambi, lila, dajte termín na kávu!!! prispôsobím sa

tinka08
22. feb 2010

fúha mladuchy, ani vy nestíhate?
ako sa vám darí? my sme konečne bez soplíka, ale najstarší zas dovliekol angínu, tak som zvedavá kto to prvý chytí 😝
Tamarke rašia zuby jeden za druhým, už ich máme za pár mesiacov 7.
Samino zas každé ráno uteká do škôlky s bojovým pokrikom Hurrrráá, čo sa mi riadne uľavilo. už je vyhlásený za huncúta škôlky 😀 😀 😀 a to tam chodí 3 týždne.

s pozdravom ani zrno nazmar, však pod Tamarou sa nájde všetko, vás nedočkavo čaká tinka 😀

bambi09
23. feb 2010

ahojte 🙂
tinka,ešte že si pripomenula,že táto téma ešte existuje 😅 😅
my ťaháme trojtýždňový kolotoč chorôb-najprv syn, potom ja, teraz malá 😝 😝 😝 😒 ale teším sa, že vonku je už tak predjarne,tak hádam sneh už nebude,jedine ak snežienky 😅 už to cítiť vo vzduchu,ten závan jari 🙂
syn mal aj ATB,ja som 3 dni ležala ako lazar a malá má super vlhký kašeľ a ukážkové sopliská-odsávačka vždy pripravená 😒 😒 😒
tak keď už budeme všetky fit,konečne pôjdeme na tú kávu-už sa neviem dočkať 😵 😵 😵
a tinuš-u nás na zemi sa tiež nájde kadečo 😀 😀 😀 malá je hlavný trúsič domácnosti 😀 😀
a super,že Samko je v škôlke rád a dobre papáte,naša tiež zroluje skoro všetko,až na paradajkovú polievku 😅 😅
ale najradšej má delenú stravu-mäso zvlášť,zemiaky zvlášť,vajíčko zásadne bez chlebíka...
tak kočky,držte sa,choroby nech už nás obchádzajú a hurá do jari 🙂 😉

bambi09
4. mar 2010

to zas niekto napíše až o mesiac??? 😅 😅
alebo už vôbec nie?? 😕 😕 😕 ženy,žijete??? 😕 😕 😅

dadka28
11. mar 2010

cafte cafte...
Bambi...prave citam tvoj zavan jari...pekne mi je do smiechu ha ha ha
my sme boli zasa v nemocke...na porazenie,maly dostal rotavirusove hnacky.ma islo trafit,ked som si spomenula ze som sa pytala nasej pediatricky,co hovori na ockovanie...a ona ze netreba netreba...bazmek s nou!!!najradsej by som jej daco povedala,ale necham to tak..este ze nebol na tom az tak zle,lebo deti su vacsinou dehydrovane,nejedia,nepiju...ale nas aspon pil,s papanim to bolo horsie,ale dostala som do nho aspon nieco..fuu az teraz sa viem troska vcitit do niektorych mamiciek,co im nechcu papat deticky a musia ich nejak "nutit".ja som to donedavna vobec nepoznala,kedze Matus jedol vsetko,aj zo zeme ked nasiel 😀 😀 😀
Tinka no to je super ze Samino tak uteka do skolky,som zvedava do kedy ho to bude bavit 😉 😉
Bambi este stale chudnes hm?
Lilka no ako po narodkach??uz je to o inom,ked nam behaju sami,co??pockaj ja teraz v rychlosti neviem ci ti uz bezka 😎 😎 xi xi
drzte sa kočeny cmuuuuuuuuk

bambi09
23. mar 2010

no helooov 🙂
tu to teda "žije" 😀 😀 😀 😀
babule,ak chcete,dáme sa do ss a túto tému necháme prípadným ďalším záujemkyniam 😅 😅 čo vy na to??
bol by záujem??my 4 z tanku??? alebo 4 statočné 😀 😀 😀 ozvite sa 🙂 😉

tinka08
24. mar 2010

mladuchy moje ahojte,
už som doma. MM ma pozval na výlet tak sme si vyrazili ako voľakedy bez našich pokladov, ale už sme zas domenko, uťahaní, nevyspatí. je krásne počasíčko, ale je veľmi zradné. už keď sme odchádzali tak Tamina ešte soplila a keď sme prišli tak bol Samino rekonvalescent po horúčkach. chúďatko moja mamina, zlizla si 2 choré vnúčence. a to rátam, že Samko bude zas doma zo škôlky, lebo zas soplí. v škôlke sú veľmi dôslední a deťúrence so sopľom a kašľom tam neopatrujú. čo som veľmi rada, lebo tak bránia rozšíreniu nákazy.

dadka, my sme zaočkovaní na rotaro, tak nás to obchádza 🙂 🙂 🙂 je mi ľúto malého. dúúfam, že ste už ok a bude sa vám to vyhýbať. odporúčam do vody pridať Kulíška. pomôže to deťom pri hnačkách a odvodnení.

bambi, chudneš? ja čo som schudla, počas výletu som zas pribrala. to viete, papkala som, okolo detí som nebehala a kysla. 😝
ale som doma, lietam ako namydlený blesk tak to ide pomaly zas dolu
a čo cvičenie a autoškola? darí sa?

dadka28
27. mar 2010

Bambi a co to znamena SS bo neviem.. 😉
Tinka no ta fajne muselo byt na vylete..len skode ze nie tak casto..co..akeho Kuliska?
a kocky pocuvajte,dr sa ma pytala ci chceme ho dat zaockovat proti kiahnam...hm?podla vas,treba to?bo zevraj su 2vakciny,co dokopy vyjde 100eur priblizne...ta radsej sa pytam,bo to nesranda...dajaky priorix a tetra ci co...nepamatam nazvy...ale ze na kiahne su to..