Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

lila13
10. jún 2009

ahojte babulky 😉
no to som rada dadka, ze ste OK, uz sme sa bali co je s tebou. Ale tinka sa tiez velmi dlho neozvala, tak dufam, ze je tiez zaneprazdnena 🙂
bambi no my nie sme velmi OK, vcera sme boli u koznej, kedze sa to riadne zhorsilo, tak dokina nam dala masticky a povedala, ze ked sa to do piatka nezlepsi, tak si maleho nechaju v nemocnici 😢 😢 ☹ nechceme ho tam s manzelom nechat, ved by s neho chudatka robili pokusneho kralika, skusali by na nom co pomoze, radsej budeme chodit kazdy den do ambulancie. Tak som zvedava ako to nakoniec dopadne 😒
A inak sa musime pochvalit od pondelka mame uz prvy zubok 😉
prikrmy som zatial odlozila kedze ma problemy s tou kozickou, to by som nevedela, ci sa mu to zhorsuje alebo je to reakcia na jedlo 😒
veronkaj bambi to napisala presne tak ako som ti chcela aj ja napisat, tazko radit kedze ty chces babo, partner nie. Jedina rada je, ze si s nim pekne sadnut a o vsetkom sa rozumne porozpravat, rozobrat pre a proti a najst riesenie aby ste boli obaja spokojni.
Ja mam 34 a vobec nelutujem, ze az tak neskoro mam prve babo. Kym som bola mladsia som sa na to este necitila a osud to zariadil tak, ze az v 30-tke som spoznala svojho manzela, takze po dvoch rokoch sme sa zobrali, potom sme kupili byt a uz v tom velkom byte nam nieco chybalo a to co nam chybalo bol nas Kubko 😉 Pravda je, ze zo zaciatku to bolo tazke, ale asi pretoze sme neboli uplne pripraveni na to co nas caka, co take male babo obnasa. Ale teraz? Je to proste super pocit byt maminou, aj ja mam pocit, ze ma to omladilo, je to proste krasny pocit a velmi nas tesi kazdy novy pokrok co robi Kubko. A ze ma staru maminu? To kto hovori? Ja si praveze myslim, ze to ma svoje vyhody 😉

dadka28
11. jún 2009

Lila drzim vam velmi palce,nech sa vam to zlepsi a pevne dufam ze ta nemocnica nebude...drzte sa
uaaauuu prvy zubok???fuuuha ste dobri..mastila si nejakym gelikom ci ani nie??bol Kubko mrzuty??lebo nas Matusko je taky vselijaky,ale nic nevidim na dasnach...tak dufam ze su to uz zubky..

lila13
12. jún 2009

aho dadka, dakujem si zlata 😉
takze sa to zlepsilo aj dokina sa potesila ake to je krajsie 🙂 mame mastit dalej a buduci tyzden na kontrolu ak by to nepreslo uplne, ak by sa to uplne zahojilo tak uz nemusime chodit 😉 ale aj tak sa bojim dalsieho ockovania ci sa mu to znova neobjavi ☹
no uz asi 3 tyzdne bol taky nepokojny a mrzuty, aj slinil a stale si strkal rucicky do pusinky, nicim som mu dasienka nenatierala. ja som to pripisovala tomu ekzemu, ze ho to svrbi a preto je taky mrzuty a potom tam bolo aj to ockovanie, takze sa to zbehlo vsetko naraz 😉 teraz uz je kludny ale stale si dava tie rucicky do pusinky a zacal ovela viac slinit 😀
no tak to kludne mozu byt aj u vas zubky 😉 drzim palceky, potom referuj 😉

tinka08
15. jún 2009

ahojte mladuchy, ešte sa na mňa pamätáte? vidím, že tu fičí čulá konverzácia... 😉

dlho som tu nebola lebo sa mi to tu doma troška skomplikovalo... mala som slovnú výmenu so svokrou a buchla dvermi, že opatrovať nebude (to som rada), tým pádom ani moja mamina ku nám nemôže (to ma už tak neteší)... ešteže som sa dohodla s jednou kočkou, že mi chodí s fafrnkami pomáhať 3x do týždňa...
bahním sa v depkách z môjho manželstva a ešte ma aj okradli v Tescu na Zlatých... 😝 😝 😢

každý večer padnem do postele ako poleno, len dnes sa mi nedá. vyliezla som z postele ako nočná mora...

celé som nečítala ale choručkým držím palčeky, rastúce zúbky nech sa už vykľujú a maminy veľa elánu a hlavne energie... ja by som sa mala napojiť priamo na rozvodnú sieť ZSE 😀

bambi veeeľmi ti ďakujem za IP

veronkaj
16. jún 2009

dakujem za odpovede, prečítala som si,
a porozprávali no povedala som mu počom túžim ale kedže akosi sa nenašiel čas a zase ho nechcem tlačiť, nechala som to potom tak, najprv sa musí vysporiadať on s bývalou a riešiť to a ostatné uvidíme potom.

občas nakuknem

bambi09
16. jún 2009

ahojte babulky moje 🙂
tinka,keď som videla,že si sa nám znova ozvala,až mi srdiečko poskočilo od radosti 🙂 😉 a nemáš za čo 😉 😉
veľmi držím palčeky,myslela som na Teba každý deň,aj babulky tu,že či si ok,no,vďakabohu si a to so svokrou ma mrzí,aj ostatné problémy,ale tak všade niečo je ☹ 😒 ja som svokru nevidela 7 rokov a som jej za to vďačná,že sa hnevá,aj bez nej mám toho dosť 😀 😀 😝 aj keď je to blbé,že ju nezaujíma jej jediné dieťa,môj muž a vnúčatká,niekedy je mi z toho smutno,ale už neriešim... 😒
a inak lili,tiež držím palčeky,aby už Kubko bol v poriadku,tak snáď vás tá nemocka obíde,fuuuu 🙂
a zúbky nech vám vylezú bez veľkých problémov,my sme si teda s Katkou užili a to ešte nemá očáky ☹ u Paťa sa nepamätám,žeby boli také problémy 😕
dadka,nech malý lepšie papá a nestresuj sa,čítala som,že nezáleží,koľko bábo zje na začiatku zavádzania príkrmov,hlavne,že ochutná nové chute 🙂 😉 naša teda šrotila statočne,ale teraz má obdobie,že sa v jedle trochu povŕta a veľa nezje,žiada si viac mliečka 😕 snáď to bude len prechodné,ale som rada,že nie je moc na sladké,je skôr mäsová 😝
my sme teraz od nedele na dovolenke v Liptovskom Jáne,tak mi je úžasne,ale dnes pršalo,malá je dnu,tak je upišťaná,ale meníme režim,chválabohu,večer už pre ôsmou odfukovala a spala s prestávkami na kojenie 12 hodín 😨 až som nechápala 😀
pred chvíľou som bola na masáži,teda,bolelo,jak čert,som stuhnutá,masérka ma sprdla,že málo pijem 😅 nechápem,ako to uhádla 😕 a to ešte kojím,odporučila cvičenie,ja síce teraz chodím na aerobik,ale odporučila mi niečo kľudnejšie,tak asi budem kombinovať a na masáž pôjdem častejšie...kurňa,človek si odopiera a nemyslí na seba a tak to potom vyzerá 😖 😖
tak babuľky,držte sa a tinka by mala zmeniť oslovenie:ahojte mladuchy a bambi 😀 😀 😀

tinka08
18. jún 2009

bambi, ja mám bližšie k 40-ke ako k 30-ke a cítim sa byť mladucha... aspoň duchom, keď tie vrásky a šediny nechcú zmiznúť.... mladá musím byť kvôli fafrnkom, čo by už robili s dinosaurom... 😀 😀 😀

bambi09
21. jún 2009

ahojte 🙂
tinka,ale veď aj ja,malá pôjde do škôlky a ja budem mať 40,a čo,kašlem na nejaké blbé reči,neviem,prečo si nejaké 25-ky myslia,že oni 40 mať nebudú 😀 😀 😀 😀
ale nesťažujem sa,ako zrelá žena sa cítim fajn 🙂 😉 viem,čo chcem,čo nechcem a malé dieťa vždy človeka omladí,ja sa stará necítim a ani nie som,to až okolo 60-ky možno príde ten pocit,ale tak asi budem rada,že som sa jej dožila,keď takí mladí ľudia umierajú,bohužiaľ ☹ ☹ ☹ a budem riešiť iné veci ako vrásky atď., snáď sa budem tešiť z vnúčat a budem so svojim starkým brázdiť svet na choperke 😀 😀 😀 to mi sľúbil namiesto svadobnej cesty 😀 😀 😀 nakúpime kožu XXL a fičíííííme,len ešte nejakú dobrú poistku zriadiť,aby deťom po nás niečo zostalo 😅 😅 😅
a že s dinosaurom 😀 😀 😀 tak veru,detičky nás držia vo forme,mne sa muž vždy čuduje,koľko vydržím,aj keď nespím,jeho by to zložilo 😀 😀 😝

tinka08
21. jún 2009

presne o tom to je. deti ťa trénujú a ty nemáš čas zostarnúť... 😀 pretože sa pýta a ty musíš dať odpoveď, nemyslím len na techniku (môj 16-ročný nevedel, že telky a filmy boli iba ČB - na Pyšnú princeznú sa sťažoval , že máme pokazenú telku, nejde farba a nepozná kotúčový magneťák 😀 😀 😀) ale aj na život. nemáš čas zakrnieť v určitom veku a duševne sa nevivíjať a nemôže z teba zostať zlá zlostná stará baba - tvoje deti to nedovolia a ani o tom nevedia.
a nielen to, ale v neskoršom teda našom veku ak má žena deti, jej hormonálny systém sa znova naštartuje a tehotenstvo po 35 ju zrevitalizuje a dlhšie nielen vyzerá mladšie ako vrstovníčky ale aj zdravotne je to ok. viem o čom hovorím, moja mama rodila bracha v 40-ke.

choperka je dobrá 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. jún 2009

tinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre pobavila 😀 😀 😀
tak veru,keby som mala istotu,že malé bude zdravé,rodím kľudne ešte raz,je to zázrak 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
26. jún 2009

babulky a kdeže všetky ste??? 😕 😕 😕
napíšte,čo nové,my máme konečne po očkovaní,tak len sledujem,či sa niečo neprejaví 😕
počasie sa zas kazí,ach jaj,už nech je konečne to leto...

tinka08
26. jún 2009

čaute mladuchy,
nás dnes, vlastne včera poštípala osa - teda Samina. našťastie opuch nie je taký hrozný, tiež stále sledujem, čerstvá cibuľa a fenistil v pohotovosti.
no, malá mademoiselle sa budí, idem na posledné kŕmenie a do hajan.... teda ja 😀

čo by som dala za 24 hodín spánku bez prerušenia.... 😅

bambi09
28. jún 2009

ahojte 🙂
tinka,pre boha,dúfam,že je Samko v poriadku a nemá žiadne problémy z toho,chúďatko malé ☹ ☹
mňa raz ako decko uštipla osa,ale teda bolelo to riadne,som si na prázdninách u tety v Ostrave sadla na panel a osa ma štipla do stehna,aúúúú 😅
a Paťa raz niečo štiplo na líci,ty brďo,tak opuchol,že skoro nevidel na oko,sme aj na pohotovosti boli,ale prešlo to,len on je alergik,tak sa bojím takých vecí,aj on sám sa bojí osy,včely,sršňa... 😝
a tiež si viem predstaviť spať viac,ale čo sme boli na dovolenke,tak sa malá pretočila na normálny režim,aj keď vstáva trochu neskôr,ako tam,hlavné je,že spí celú noc(klop,klop,klop) teda s prestávkami na kojenie,ale menej častými,ako predtým,zato cez deň by sa aj sama obslúžila,keby nemám podprdu 😀 😅 príde ku mne,vyhrnie tričko a slastne sa usmieva 😀 😅
dadka,lili a kavaapalma sa dlho neukázali,dúfam,že sú v poriadku 😕
a tinka,neboj,drobci vyrastú raz-dva a Ty sa konečne vyspíš 🙂 😉

dadka28
28. jún 2009

ahojte kocky,
pozeram ze rady nad zlato..o materstve po 35ke..budem to potrebovat,rada by som/sme este jedno babo ak sa vydari..no ale jasne ze nie hned teraz,ale coskoro 😀 😀
som mala doma brata,dosiel z Ciech domov,z rodiny sme tu mali svadbu..my sme neboli aaa Bambi doniesol nam Fabulu orandzovu..jee aka je krasna..v Cechach 1800kc..pekny rozdiel nie?ale malicky este nesedi tak to nie je ono..snad uz o nejake dni bude sediet,lebo vkuse sa taha na sedenie,ale ked ho dam sadnut,pada k nozkam ako taka tasticka xi xi
Mate sa ako kocky..vidim ze je to tu pobiedne..aj mojou vinou ja viem..
Katka má samoobsluzny box 😎 😎 doma??
papame uz lepsie,spapka nam 120-150g prikrmu na obed,uz som mu vylucila aj obed.mliecko,musi si zvykat..ale mliecko stale vitazi nad kade cim..len aj dr nam povedala ze mam davat stale menej mliecka,lebo zacal z neho dost grcat...
vecer nam papka kasu,ja ze bude spat ovela dlhsie,houby..vstal presne tak isto ako po mliecku..a to kasicky mal 200ml,ja neviem mozem mu dat viac hm??lebo dnes aj plakal ze este chce..ale ked my mame s tym vecne problemy ze malo mu malo mu..no to sa tyka len mlieka,teraz kase a mlieka..
sme vytiahli aj sportak..no prvy den nadhera,ja ze uuu ta bude super,druhy den mi pekne reval v kociku,ale kedze som chcela dojst domov cim skor,tak si poplakaval az az..ale uz som si zvykla.az ked isla jedna stara kolo mna,tak pekne vrazivo na mna pozerala ze co ho necham plakat..jooj tie stare baby..
zelam peknucky vecer..drzte sa baby

lila13
28. jún 2009

ahojte babulky 🙂
dlho som tu nebola, nestiham ☹ Kubko cez den skoro vobec nespi a vecer padnem ako kabela do postele. Je to inak nas sikula, otaca sa na brusko, spat este nevie tak sa jeduje 😉 zacina sa dvihat, akoby si chcel sadnut, tak je taky podareny. Uz ma 2 zubky a zacali sme s prikrmamy, no des a hroza, presne ako pisala dadka, ked mu dam zeleninku tak ho chudatko napina 😒 potom zacne taky rev, ze mu proste musim dat mliecko, no uvidime ako to pojde dalej.
No a stale sa trapime s tym ekzemom, po tych hormonalnych mastickach to zmizne ale nevylieci, tak uz neviem co robit, tak ak je chvilku cas tak citam diskusiu o atopickom ekzeme a skusam babske rady, teraz Kubka kupem v odvare z ovsenych vlociek a mastim modrou indulonou...tak som zvedava 😒 rozmyslam aj nad nejakym homeopatom...
tinka dufam, ze je Samko v poriadku, chudatko male ☹ mrzi ma, ze mas problemy a drzim palceky nech to skoro vyriesis.
bambi tak ty uz mas aj dovcu za sebou? dufam, ze bolo super a si si riadne oddychla 😉

tinka08
29. jún 2009

čaute mladuchy
štípanec od osy ok, ani nie je vidno... 🙂 teraz zase nočný kašeľ .... zajtra, vlastne dnes MUDr...😝

lila, ten tvoj je naozaj šikulo ak sa už otáča a ešte nemá ani 5 mes. tá moja nedonosená sa tak vypásla, má obrovské šune, že sa ešte nedokáže prevaliť na bruško. holt , ritisko po mame. 😀 😀 😀 ....však aj príkrmov (100-120g) sa natlačí a za tým aj mlieko(100-120ml), chúďatko predčasné.
a tie zuby.... no my ešte nič. a Saminovi už vyliezajú stoličky... 😝
a čo sa týka alergií, tak môj brácho chytil tuším všetko. výborná vec je tá, že v puberte sa mu kopec vyrážok a kýchačiek upravilo. dokonca počas puberty mu zmizla epilepsia. chce to dobrého MUDr. a vydržať dovtedy, kým sa nezačnú plašiť hormóny...

dúfam, že vykukne konečne slniečko. z toho dažďa sme všetci nešťastní. Samino je zvyknutý ráno vybehnúť do záhrady a večer ho vtiahnem do domu za uši. ináč to nejde. 🙂 🙂

dadka, ja som toho názoru, že ak mimi chce jesť, tak mu daj na čo má chuť. ale opýtaj sa MUDr.. mne tá naša povedala, že sa môžem podľa toho riadiť. samozrejme už však Saminovi nedám to čo si vypýta, lebo by od rána do večera pojedal piškóty.
a staré ochechule si nevšímaj. 😀 😀 😀

držte sa všetky, mimčá nech poslúchajú. idem do hajan.

bambi09
29. jún 2009

ahojte 🙂
tinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa vždy nasmejem pri Tvojich príspevkoch,aj keď ten čas moc na smiech nie je,ty brďo,to ste sa kŕmili?? 😕
no,u nás sa hormóny búria,ale alergia zatiaľ odoláva,aj keď je pravda,že sa to pomaly lepší,manžel mal 3 roky desenzibilizačnú liečbu,bral kvapky drahé jak šľak robené vo Francúzsku jemu na mieru a aj keď nie je z toho úplne vonku,je to oveľa lepšie,predtým ani šoférovať nemohol,keď mal najhoršie obdobie 😒
no,my máme vysvečko doma a práááázdniny pred sebou,huráááá 😀 😝
a s tým jedlom súhlasím s tinkou,pokiaľ sa neide do extrémov,naša teraz "fičí" na syrových tyčinkách Kidiboo 😀 😀
ale miluje polievky a chce jesť to,čo my,tak varím zdravšie a menej solím 🙂 🙂
ochechule nech idú viete kam...a nech sa počasie už dojaší a je pekne 🙂
lili,dovolenka bola super,len máááálo 😀 ja ešte čem 😅 ale tak v polke júla ideme na 9 dní na chalupu na Myjavu,tak sa neviem dočkať-nie je to naša chalupa,ale našich super kamošov,ktorí nám ju každé leto na týždeň prenechajú 🙂 len ich nedávno vykradli,tak sme boli v šoku,som myslela,že tam sa to nestáva ☹ ☹
no,prajem našim drobcom pohodové leto,aj maminkám,veľa energie a zážitkov a slniečka 🙂 🙂 😉
lili,tú homeopatiu by som skúsila,aj ja chcem nejakú homeo lekárku nájsť,len je to dosť drahé ☹ 😒

lila13
29. jún 2009

ahojte 😉
tinka aj ja sa na tvojich prispevkoch vzdy dobre narehlim 😀 😀 😀
no ide ma porazit z toho pocasia, tak dnes doobeda som si trosku poupratovala, poobede bol riadny hic takze sme sa schovavali doma a ked uz sme sa vyberali von tak zacalo prsat, takze sme nakoniec skoncili na balkone 😒 fasa prechadzka 😠
ozaj babule, zhanam sportovy kocik kedze Kubko sa uz riadne zdviha, tak nech vidi ten svet 😀 . Neviem sa rozhodnut, vy tu skusenejsie co uz mate postarsie deti, co radite, co by takemu kociku nemalo chybat? Ja uz som niekedy zufala a manzel na mna nahnevany, lebo si neviem stale vybrat. Na nete je to pekna fotka ale ked ho kuknem v skutocnosti vzdy mi na nom nieco vadi, asi nenajdem uplne idealny, co? toto su moje kriteria: musi byt 4-kolka, sedacka v aj proti smere jazdy, vysoke madlo, kedze ja som vysoka, nerada by som chodila po kolenach na prechadzkach 😀 , nafukovacie a otocne predne kolesa, zatial tot moj favorit akurat mu chybaju tie nafukovacie kolesa ☹ , co poviete nan? :
http://www.hej.sk/display-illustration/36313.jpg
mozno hlupa otazka ale neda mi ju nenapisat: tie prikrmy normalne vazite na vahe?
aj ja prajem vsetkym drobcom zdravicko a pohodu a oddychnutu a vysmiatu maminu 😉
bambi ano, pocula som ze su drahi, ale uvidime ak nic nebude zaberat tak pre zdravie maleho kaslat na prachy, tie boli, su a budu, aj ked niekedy pomenej ale sa uskromnime, no nie? 😉

bambi09
30. jún 2009

ahojte 🙂
lili,ja som príkrmy nevážila,uvarila som viac a čo nezjedla malá,som jej odložila na neskôr v chladničke 😅
a kočík pre vysoké Ti moc neporadím,ja som krpatá 😀 😅 😀 ale čo si hodila link,vyzerá dobre,aj Nurse sú také pre vyššie maminky myslím...my máme šporťák Pierre Cardin,má preklápaciu rúčku,ale až tak suprový,ako som si myslela nie je,ale už som si zvykla na "šoférovanie" s ním 😀 😀 😀
ozaj babenky,neviete poradiť nejakú autoškolu dobrú v BA???zbieram odvahu a rada by som si spravila vodičák 😝
a k tým homeopatom,mám rovnaký názor,len keď na niečo nemám,sa tam netrepem,bohužiaľ ☹ ☹ ☹
síce nehladujeme,nechodíme holí ani bosí,dokonca sme aj na dovolenke po dlhej dobe boli-nebyť toho,že deti mali v tom pobyte všetko zdarma tak by sme nešli,ale vychádzame len tak-tak,to vieš,hypotéka,2 deti,materská,muž mi zarába priemerne...tak musím aj na peniažky pozerať ☹ 😒
je zle,keď ich človek potrebuje viac,ako má,ale tak hlavne,aby sme zdraví boli,uskromniť sa dá 🙂 😉

lila13
30. jún 2009

bambi velmi dobre viem o com pises, ohladom tych peniazkov, my to iste hypoteka a ja na materskej 😒
akurat mi konci materska a prechadzam na rodicovsku, tak mam dilemu ci si vybrat dovolenku v praci alebo si ju nechat ked sa vratim do prace, ale kedze nasa prevadzka sa zrusila v januari tak sa bojim, ze by mi dali vypoved pocas dovolenky ale zasa na druhej strane peniazky by sa hodili, ale rozum mi vravi vybrat si ju az po RD 😉 je pravda, ze tu vypoved mi ju mozu kludne dat aj ked sa bude chciet vratit po RD do prace... takze je to na ... 😠
tak to ste super pochodili s tou dovcou, kde ste to presne boli ? my tento rok planujeme len na par dni ist k mojej mame, ona byva v rod.dome takze aspon tak sa na dvor vyvalit, napustit si bazen s vodou, pustit CD so sumom mora, zavriet oci a mysliet si, ze sme niekde pri mori 😀 😀 😝
pozriem na tie Nurse 😉
jaj vodicak? neporadim, ja mam uz vodicak 16 rokov ale truba nejazdim odkedy som mala havarku ☹ to som mala tiez take "stastie" ☹ v praci mi dali prvy krat auto a ja som s nim hned naburala ako som vychadzala z parkoviska 😀 nastastie to odniesli len plechy a neviem sa zbavit strachu zo soferovania ☹ teraz ale ked mam Kubka by sa to soferovanie zislo, snad sa este odhodlam soferovat.
bambi drzim palceky, a moja rada po ziskani vodicaku zacni hned soferovat ako budes moct, neodkladaj to 😉

bambi09
2. júl 2009

ahojte 🙂
lili,my sme boli len na SK,v Liptovskom Jáne ale bolo super krásne 🙂 😉
a ten šum mora budem počúvať zvyšok leta a prázdnin 😀 😀 😀 aj spev veľrýb a delfínov 😀 😀 😝
a rada by som čím skôr po získaní vodičáku jazdiť,ak ho teda urobím,ale teraz kupujeme rodinné auto-vlastne taký malý bus,tak asi ťažko si trúfnem 😝 😝
ale keď raz budem veľká,kúpim si krátku Fabiu 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

jééééééj,tu nikto pár dní nebol??? 😕 😕 😕
ale čo sa divím,je krásne leto,tak asi ste všetky vonku 😀 😀 😀

dadka28
12. júl 2009

Ahojte kocky..no jak dovolenkujete??
my chodime stale doobeda na take 2hodky von a poobede na 2hod,mozno viac..ale nic moc,len kolo bloku,max niekam do obchodov,svokre atd,bezny zivot
Lila ja tiez vazim zatial,lebo je to take klamlive..kolko ti uz papka Kubko?Matusko sice papa 160ku max,ale to musim ho zabavat a saskovat pred nim,lebo des a hroza..jak to ide tazko.zo zaciatku celkom ok,ale jak zacne druha polovicka,no koniec..
Bambi no ako autoskola??ja ti tiez radim zacni rychlo,no lebo ja co som robila vodicak v 18ke,tak aj naposledy som sedela v aute xi xi tak mi treba a teraz placem ze neviem soferovat a som len a len zavisla na manzelovi..joj a to mi kazdy vravel ze soferuj,soferuj..ale vies,ked ti druhi radia,aj tak urobis po svojom
fuuuu a v sportaku konecne oukej,lahoda..uz ziadny plac...boooze konecne,dakujem
a mame ist na svadbu 1eho augusta,dnes som si hladala nejake saty/inac saty neznasam a ani nikdy som nenosila/ale som na nich nejak dostala chut..a co myslite??vyzeram v kazdych ako zruda..lebo hore som stihla/prsia musite hladat/,boky,zadok,stehna-prisera..vsak rozdiel vrch-spodok 3cisla..taze domov som dosla so zvesenym nosom a pekne krasne pocupkam na svadbu ako stale,v nohaviciach..co mate nove..ahojte

bambi09
15. júl 2009

ahojte 🙂
no,vidno,že je leto,chodíme sem stále menej 😅 😅 😅
my sme doma,vonku je to teraz o držku,komáre nás idú dožrať a dnes je tak hnusné teplo,že sa ani dýchať nedá,ja teda horúčavy nemusím,leto áno,ale nie také teplo 😝 😝 😝 😒
sused nám nad hlavou prerába byt,tak máme o "zábavu"postarané 😠 😠 😠
my prehadzujeme nábytok,aby sa tu dalo pohodlnejšie bývať a spať a malú čaká učenie na spanie v postieľke,tak to bude boj ☹ ☹
inak nič nové,len sa učíme pomaly na nočník,teda zatiaľ na ňom malá vydrží tak 3 sekundy a nechápe,čo po nej chcem,ale tak raz začať treba 😀 😀 😀
a od nedele ideme na týždeň na chalupu na Myjavu,kamoši požičali,tak sa konečne vyspíme a zrelaxujeme,len aby aj počasie vyšlo,ak nie,budeme hrať Človeče,nehnevaj sa 😀 😀 😅 😝
a dadka,neverím,že Ti šaty neseknú,Ty máš dobrú postavu,ja na tom len pracujem,rozpúšťam sadlo aerobikom a orbitrekom 😀 😀 😅 no,ale to ešte potrvá,ale váha už išla pekne dole,za necelé 3 mesiace skoro 10 kg,ale ešte mám čo dať dole 😅 😅 😉

bambi09
10. aug 2009

to tu skoro mesiac nikto nebol???? 😕 😕 😕 😕 😕

tinka08
17. aug 2009

ahojte mladuchy,
svieti slniečko, chodíme povonku, čľapoceme sa vo vode, prehovárame rajčinky aby rýchlejšie dozrievali ...
boli sme aj na dovolenke ale v diaľke zdá sa , že je rozvod, takže času a hlavne energie niet.

bambi, my máme už spinkanie v pohode. oddýchni si na chalupe. ja by som najradšej zmizla ako gáfor. samoška , že aj s deťmi. môj sen je stratiť z očí, stratiť z mysle.... aspoň na chvíľu 😝

dadka, ako svadba?

bambi09
17. aug 2009

tinkáááá,ahoj Ty starenka 😀 😀 konečne sem niekto prispel,už som myslela,že táto téma zapadne prachom,mladuchy nás v tom nechali 😀 😀
tinka,naša nám už tiež dobre spala,ale sused prerába tretí mesiac byt,tak režim je v keli,zas 😠 😠 dnes sme mali zvlášť blbú noc,plakala a plakala-očáky,jeden je zž vonku a tri sa tlačia 😝 😝 už nech sú vonku 😖
a vy pekne rastiete,malinká Ti za chvíľu začne chodiť 🙂 😉 a to s tým vzťahom ma mrzí,naozaj,asi je to blbé takto písať,ale Ty si silná a vydržala si veľa,ak je to nevyhnutné,vydržíš aj toto...a možno sa ešte všetko dá do poriadku 😉 veľa žien rieši podobný problém,ach jaj,koľko tie ženy musia vydržať-za koňa 😒 😖

dadka28
20. aug 2009

ahojte kocky..ako sa mi tu mate???
svadba celkom sa dala...ale ja take nemusim.saty nakoniec som kupila,take presne ako som chcela,joj som bola rada..
Tinka,to fakt rozvod,aaach drzim palce..
Bambi ako ste sa mali na Myjave?my sme este neboli nikde,akurat sa chystame zac.septembra len na nejake 2noci niekam blizko..do nejakeho hotela,necham to na Rada,nech si vyberie,mne je to jedno a ani nechce sa mi to hladat na nete,bo to si treba sadnut za pc na dlhsie..
ideme v pondelok s malym do nemocnice,na nej.vysetrenie co si vyzaduje hospitalizaciu/ohladom oblicky/.ale by ste neverili ake su kolo toho opletacky,keby sme nemali znamych,cakame na to vysetrenie 2mesiace,budu maleho operovat,nevieme este termin cca o 2tyzdne/na tu operaciu by sme cakali pol roka/...akoze fakt hroza tie nase poistovne su jedna basen...ani by to nevadilo,ved nie je problem prejst do inej..ale nema to ziaden vyznam.znamy co v tom robi nam vravel-nerobte to,lebo napr. pre urologiu je najhorsia poistovna dovera a napr gynda zas najlepsia dovera,takze mozme si fakt vybrat,to zeby sme najprv vedeli choroby a az potom sa poistili do frasa...ale to bol len vymysleny priklad
Lila kde si?

tinka08
26. aug 2009

ahojte mladuchy,
s mužom na vážkach, no neviem.... schoval sa za obrovskú kyticu ale rozprávať sa s ním je nemožné. schováva hlavu do piesku kým mu niekto nenakope prdel. teraz je na zas služobke...
ale deťúrence všetky 3 sú úžasné. Samino začína už bľabotať zrozumiteľnejšie, už máme prvé slovíčka okrem mama, tata...🙂 máme kololo=koleso, mraučí ako trnavská mačka MNÁÁÁU, všetok letiaci hmyz je pich-pich a samozrejme mnam, mnam. to počujem 1x za deň= od rána do večera sa mu držka nezavrie. furt niečo to decko žuje.... 🙂
a Tamara? že chodiť 😀 😀 😀 😀 lemra malá, pohodlná je zo všetkých mojich detí najviac. len by sa to hebedo nosilo, sedelo ale pohnúť zadkom??? ani nápad! nedonosenča jedno. 😀
Filip ako každý rok trávi leto s antibiotikami ☹ tiež obličky ale "iba" zápal.

dadka, držím vám palčeky. nech maličkému všetko dobre dopadne. v takých situáciách si človek uvedomí, že zdravie je to najcennejšie...

bambi, ako vodičák? kedy sa v BA zrazíme?

tinka08
28. aug 2009

mladuchy, kde steeee???
mám doma babku, muža na služobke a ja mám čas kuknúť na MK. len vás niet....
píšte čo nové a preháňajte 😀