Snažilky, tehuľky a mamičky po 30 - tke. Pridáte sa?

melory
27. sep 2007

😅 kdo sa prida?

ajduska
16. dec 2007

vy ste ale šikuľky 😉 ...

mna ešte nechytila žiadna chuť na pečenie a pochybujem, že ma ešte v tomto roku chytí ☹ ...

jaduska
17. dec 2007

Danulka ty si šikulka, už keď si taká rozbehnutá, si mohla aj nám dôjsť poupratovať 😀 (inak až teraz mi došlo, že si to ty 😀 -fotka pomohla)

danulka2
17. dec 2007

jaduska o 14tej mi ide bus 😀 . No a ta fotka, hm 😅 ja nem moc fotogenicka

jaduska
17. dec 2007

Dani tak to niekedy v noci ťa čakám 😀 a nevadi, že nie si fotogenická, hlavne, že som ťa spoznala 😀

danulka2
17. dec 2007

jadus uz som pred Presovom 😀 Priprav varene vinko, je strasna zimaaaa 😀 😀

jaduska
17. dec 2007

jeeeminenky, kde ti teraz vínko zoženiem 😀 skočím k susedovi? 😝 😝 😅

danulka2
17. dec 2007

oki, staci teply caj 😉 😅

danulka2
17. dec 2007

a ty mas takeho dobreho suseda ? 😉 😀 aj ja chcem 😒

jaduska
18. dec 2007

no susedov máme našťastie celkom dobrých 😅

melory
autor
22. dec 2007

caute tridsiatnicky...tak ja som chora... 🙂

jaduska
22. dec 2007

Juuujha, melory, tak to je nepríjemné 😒 Prajem skoré uzdravenie 😉

danulka2
23. dec 2007

jadus pekna fotka 😉 . Melory aj ja zelam skore uzdravenie. Ja kazdemu radim vyskusany domaci recept. Zaruceny! Uvar si silny kuraci vyvar a kopou zeleniny a pi ho co najviac. Doda ti silu. 🙂

renca3
23. dec 2007

melory...Vianoce pred dverami a choroba, nic moc. Vlani som to absolvovala aj ja o tomto case. Tak nech si coskoro v poriadku. 🙂

jaduska
23. dec 2007

ďakujem danulka 😉
A prajem vám všetkým krásne Vianoce a v novom roku kooooooooooooooooooooooooopec zdravíčka

melory
autor
27. dec 2007

caute tak bola to angina

jaduska
27. dec 2007

angína v chrípkovom období ? 😀
A už si OK? 😉

melory
autor
30. dec 2007

ja som uz v pohode, este stela sa musi vyzdraviet, dostala to odomna, mala 39 stupnov...hruza

jaduska
6. jan 2008

jujha, nič príjemné také teploty u malého dieťatka, tak ste sa už dúfam uzdravili

digysa
9. jan 2008

hej baby, aj ja som 30-nicka....a este k tomu tehotna....som si to dobre neskoro naplanovala.... 😉
Pisete tu o chorobach.....moj syn prave presiel zapalom pluc, tak sa modlim aby som to nedostala aj ja...lebo my dvaja jeme vsetko spolu...on hryzie moje jablko, ja lizem jeho lizatka a tak.... 😵

zuzkafuny
9. jan 2008

Digysa ja som si to tiež tak naplánovala a už to pomaly aj chodiť bude... škoda že ten čas tak letí 😉

melory
autor
9. jan 2008

dobre sme naplanovali, baby co su mlade su sice krasne mamicky ale mi sme boli krasne slecny 😕 😅 😀

digysa
25. jan 2008

Baby kedy ste sa vydavali? Ja som mala 25 a my sme nechceli deti tak skor, lebo sme si chceli uzit a nieco zarobit....a hlavne kupit dom...ale ja som chcela prve dieta pred 30-kou a to som povedala manzelovi este pred svadbou.
Teraz je to jednoduchsie....ale nemyslim, ze by sme boli az take stare.... 😉

elise
25. jan 2008

mne sa malý narodil, ked som mala 31,5 roka a to som už bola 6 rokov vydatá a nedarilo sa otehotnieť 😉 všetko má svoj čas a malý sa nám narodil vtedy kedy mal 😀

digysa
26. jan 2008

melory...pozerala som si tvoj album, vidim, ze onedlho budeme na tom rovnako- prvy chlapec, druhe dievca...
Aky ma pristup Hugo k Stele? Maju sa radi? Bol rad, ked dostal sestricku?

Elise: aha, takze ty si aj skor chcela, ale nakoniec si sa pridala k nam....🙂 Moja sestra mala malu ked mala 22 a ja som videla, ze potrebuje vela pomoci od starych rodicov, od nasich odomna....mala toho vela, este neboli vobec zabezpeceni....
Ja osobne som chcela mat baby tak 25-ke, ale to som sa este nepoznala poriadne so svojim muzom 😉

melory
autor
27. jan 2008

digysa, bala som sa velmi prevelmi, ale uz v porodnici sa zachoval uzasne, ked sme prisli domov, tak jej zacal nosit hrkalky aj 10ks. stale ju hladkal, pozeral sa na nu. sice som si ho musela viac tulkat, aby nemal stres, ze si ho nevsimam, ale inak dobre. najvasci problem bol, ked som kojila a on nieco chcel, ze ma volal, tak to sa mu nepacilo, ze kvoli stelke nemozem.
teraz je to este lepsie, kontroluje ju, aby sa jej nic nestalo a hlasi mi co a ako. je to velmi dobry rozdiel, lebo sa za ten cas naucil sam obliect a vyzliect.....zhruba osamostatnil sa viac. digysa vseto zalezi od vas, verim, ze to bude o.k. surodenecka laska je silna.

baby zacala som cvicit bodystiling...mam strasnu svalovicu, chodim po byte ako 100rocna babka a vzdycham od bolesti.

digysa
28. jan 2008

melory: no toho kojenia sa aj ja bojim, ze mala bude chciet jest, ked akurat budem jeho uspavat....asi sa mi to bude trochu ten rozvrh motat medzi nich...aj ked neviem aka uspesna budem ja s tym kojenim, lebo pri synovi som vydrzala 5 tyzdnov a dovidenia. A my mame este problem, ze nechodime na serblik...uz mam z toho mindraky...
A preco cvics bodystiling? Ved som videla tvoju poslednu fotku, vobec nevypadas zle...naco potrebujes schudnut? Ci chces iba spevnit svalstvo?

Inac ostatne baby, co oneee...spite???

melory
autor
28. jan 2008

digysa este 10kg alebo aspon 7kg dole musim dat....je to ukryte v stehnach, zadku a bruchu, a samozreme aj spevnit

digysa
28. jan 2008

10kg???? Fiha...co ta manzel tlaci? Moj je dost "uprimny" a ten mi hned zahlasi: "draha nejako nam priberas..." Ale ja to potrebujem k motivacii....lebo keby mi stale hovoril, ze sa mu pacim taka aka som, tak asi nikdy nechudnem...
A teraz si doma s malou? Davas maleho do skolky, alebo aj syn je doma ? A este kojis, alebo nie?

digysa
2. feb 2008

Herecky co spite? 😎

melory
autor
8. feb 2008

digysa, ano som doma s malou a hugo je v skolke, kojila som 8 mesiacov.
ja mam v spali obrovske zrkadlo a vidim sa takze sama sa povzbudzujem, inak uz cvicim a mam dole 6 kg 😵