Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
18. sep 2011

@linka vseobecna ma samostatne ziadosti, dovera spolocne. myslim ze aj union ma samostatne 🙂

@ixi drzime palce 🙂

linka
18. sep 2011

@ixi to som si vydychla 🙂 pozeram,ze sme z rovnakeho okresu 😉 este jedna otazka-pred odberom vajicok sa robia este nejake vysetrenia? myslim vytery atd..

linka
18. sep 2011

@gerena hm,no tak ja mam vseobecnu a to sa posiela naraz?

matelko1
19. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
19. sep 2011

@ixi super,budem drzat palce.....

matelko1
19. sep 2011

@cuculik1 ano robi sa to v centre,ale kolko to stoji ti uz nepoviem.....

cuculik1
19. sep 2011

@matelko1 Dakujem za info

gerena
19. sep 2011

@linka vacsinou ano, ale oni vyckavaju na seba bez schvaleneho ivf neschvalia lieky

ixi
19. sep 2011

ahojte kocky dakujem ze za palceky 😵 dufam ze vsetko pojde ako ma a v oktobri budu babulky v brusku 😀 som zvedava co vo stvrtok to mi bude robit aj usg? a napise lieky ci ako? 😅

sofia2008
20. sep 2011

@ixi drzim palce..super 🙂

sofia2008
20. sep 2011

pekny den 🙂

susesi
20. sep 2011

Ahojte!
@matelko1 na krv som bola dnes, vysledok bude zajtra, ale velmi sa netešim, testla som 2 x a bola tam len 1 I ☹((

matelko1
20. sep 2011

ahojte.
@susesi tak ako....dufam,ze napises,ze si tehu.....
@ixi ak sa dobre pamatam,tak bude ti robit utz.....
@sofia2008 co mate dnes v plane......v takom krasnom pocasi.....my asi doma,vyzera,ze bude prsat.vcera bolo tak krasne....

matelko1
20. sep 2011

@susesi az teraz citam,ze si len dnes bola na krv.....tak do zajtra si pockame......vyhoda toho,ze ked ides na krv do centra tak vysledok mas este v ten den.

susesi
20. sep 2011

@matelko1 NO ved to ze sa este musim dopovovat liekmi a mozno zbytocne☹(((. Inak som si vsimla dnes pri odbere krvi, ze ju mam strasne hustu. To bude asi z tych liekov, vsak? Dnes je 12d co som po ket , test ukazal 1 I. Ty si testovala? ak ano ukazalo ti nieco?

deni73
20. sep 2011

Ahojte, 15. deň po ET hlásim hcg 2015. 🙂 Nemôžem tomu uveriť.

matelko1
20. sep 2011

@susesi ja som netestovala,nechcela som sa zbytocne stresovat a krv je krv-ta je najistejsia.....a hustu krv si mohla mat aj preto,lebo si malo pila tekutin.....
@deni73 tak to mas vysoke hcg......super a mozno to budu aj dvojky 🙂 ....ja som mala na 10-ty den 370....blahozelam 🙂

sofia2008
20. sep 2011

@deni73 gratulujem 🙂

sofia2008
20. sep 2011

@matelko1 ahoj..ja sa chystam po roku ku kadernicke 😀 uz tri noci nespime, mala vstane o 03:00 a do 05:15 je hore, idu jej spodne zubky, tak mozno z toho..ja neviem, co tak zacala vstavat..ci nie je hladna, ale na veceru zle 240ml kase, tak sa mi nezda..zajtra uz musime ist konecne k dr. na ten vyter, aj moc mame doniest a stale este troska kriva, nasi dvaja znami ortpoedi su na stazi v USA 😠 bolo mi luto rano ju budit, vcera aj dnes spala az do deviatej, ale zajtra uz musime ist..tiez budeme doma, sice neprsi, ale asi zacne kazdu chvilu 😠

matelko1
20. sep 2011

@sofia2008 takze sa ides dat skraslit,no toto 🙂 aj to treba.....tak mozu to byt aj zubky.....aj my sme zle spali,alex kazdu hodinu hore.....o 3-tej som mu dala fenistil kvapky a spal do 6:30.maxim teraz pekne buba,akosi sa to vymenilo....aj my budeme dnes doma.....

susesi
20. sep 2011

@matelko1 Idem pracovat, lebo sa zblaznim....zajtra okolo obeda mam volat o vysledok, tak potom dam vediet.
@deni73 Blahozelam 🙂

deni73
20. sep 2011

Ahojte, oznámila som Hermanovi výsledok hcg, povedal aby som pokračovala v liečbe tabletkami, mám sa mu ozvať až o 2 týždne. Dovtedy nie je potrebné žiadne ďalšie vyšetrenie? Díky za odpovede.

matelko1
20. sep 2011

@deni73 nie ziadne vysetr.teraz netreba.....potom sa k nemu obj.urobi ti utz a potvrdi akciu srdiecka a tym padom si u neho skoncila,da ti papier pre tvojho obv.gynekologa a uz len k nemu budes chodit....duphaston som brala do 20tt a estrimax ak ti potvrdi akciu,tak ho vysadis.....
@susesi tak cakam a som zvedava a bola by som rada keby si nam zahlasila,tak ako deni....

deni73
20. sep 2011

@matelko1 Díky, ukľudnila si ma. Utrogestan si tiež brala ešte nejaký čas, alebo len do utz?

matelko1
20. sep 2011

@deni73 ani do utz mi nevysiel....ja som sla k nemu az v 9-10tt na utz,zacala so spinit a v 7tt ma hospitalizovali....

sofia2008
20. sep 2011

@matelko1 tak uz som konecne ostrihana 🙂 som zvedava, aka bude tato noc ☹ u nas hrozne pocasie 😠 kupila som dnes UM Hami vyskusame tej nasej vymyselnicke, ale urcite ho nebude chciet 😠 ako ju pozname 😠 zajtra rano k dr., tak sa potom ozvem, ako sme dopadli 🙂 pekny zvysok dna 🙂

matelko1
20. sep 2011

@sofia2008 tak my sme boli von,bolo celkom prijemne pocasie,teplo nejakychj 24 stup.....
nasim ani kase nepomahali,mohla som im hoc co dat a stale sa budili.....zubky ked im idu,tak noc mame katastrofalnu a keby jednu,ale az kym im nevyjdu a mame to na striedacku....
chlapci uz bubaju,mm siel sa pozriet na hokej,trenuje sa tu KHL,tak siel mrknut....

sofia2008
20. sep 2011

@matelko1 nam sa teraz 1x tak budi, uz ma 6zubkov a vzdy to bolo celkom ok cez noc..dnes som ju poobede uz nedala spat a ani nebola nervozna, tak uvidime, ci sa zobudi v noci 😕 teraz zaspava, mm tiez nie je doma..dnes som kupila Hami UM, par glgov si dala a potom uz nechcela, skusim jej ponukat pocas dna, lebo ona si uplne odvykla od flasky, teda caj vypije okolo 160ml denne, ale nie naraz, ale pocas dna..ale myslim, ze jej chutilo, lebo ked zacitila Nutrilon, tak hned vyplazila jazyk po jednom glgu a bolo 😠

arianat
20. sep 2011

Ahojte, pozdravujem všetky snažilky. Ja som práve absolvovala IV. IVF. Som druhý deň po prenose, tak držte palce. Je to už náročné aj po finančnej stránke, nakoľko poisťovňa nám už nič nepreplatila. Takže veeeeeľmi dúfame, že nám to konečne vyjde.

arianat
20. sep 2011

@matelko1 tvoji clapci sú náááááádhernííííííí. Aj ja chcem takých !!!!!!! Doktor Herman mi vložil znova dve embrijká, tak dúúúúfam, že sa to konečne podarí. Neviem, či si pamätáš, my sme spolu komunikovali , keď si išla rodiť a už máš takých fešákov....