Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
20. sep 2011

@arianat drzim ti velmi palce 😵

matelko1
20. sep 2011

@arianat ahoj jasne,ze si ta pamatam.....drzim ti palce.....takze uz si bola samoplatca....tak to je riadna palka,to verim.....
@sofia2008 aj ja som zvedava aka bude noc....nam idu stolicky.....

arianat
20. sep 2011

@sofia2008 ďakujem pekne, azda sa aj ja dočkám. Keby som aspň nemala vek, bolo by to veselšie, ale už mám 38 a bábo stále nikde...

matelko1
20. sep 2011

@arianat jasne dockas sa a dufam,ze nam tentokratz napises,ze si tehu....drzim palce z celeho srdca....

gerena
20. sep 2011

@cuculik1 PICSI metodu nepouzivaju, ze ju skusali, ale mali lepsie vysledky s ICSI. Mna to tiez zaujalo, som pocitala nijake clanky, vyslo mi ztoho ze PICSI sa doporucuje ked v ejakulate vela spermii s poskodenou DNA , najzrelejsi sa naviaze na hyaluronat ktorym je obalene vajicko a pri ICSI vybera spermiu embryolog (co podla mna u skuseneho embryologa nie je problem) ......a cena bude asi tiez dost rozdielna

arianat
20. sep 2011

@matelko1 vďaka, aj my dúfame, lebo ďalšie IVF si už nebudeme môcť dovoliť. Teraz ná doktor dal 50 % zľavu na samotný výkon, ale injekcie, lieky, ICSI, lepidlo atď. to bolo dosť peňazí. Za to sme sa mohli na Tahitách opaľovať ....(ha , ha...)

gerena
20. sep 2011

@deni73 2015? zeby dvojcata 😉

sofia2008
20. sep 2011

@arianat jasne, ze sa dockas..a v okoli poznam tri tehulky, co maju nad 40r 🙂 a dalsia je uz mamicka 🙂 drzim palceeee 😵

matelko1
21. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@arianat jasne,ze to vyjde....a u vas bol kde problem?.....
@sofia2008 no tak aka bola noc?.....
u nas pokojna,chlapci pekne bubali,takze aj my sme vyspati.....dnes ked nebude prsat by som chcela ist do mesta,kamoska dosla,vydala sa do roznavy a ma male babo,tak rada by som skocila s nou na kavu....uz mse sa davno nevideli.....tak pevne verim,ze nebude prsat...mame si co povedat....

sofia2008
21. sep 2011

ahojte 🙂
@matelko1 aj u nas bola noc pokojna, aj my sme vyspati konecne 😀 boli sme na kontrolny vyter, v pondelok bude vysledok, ak bude negat, tak pojdeme hned ockovat tu poslednu davku..Emmka za mesiac pribrala 380g, dr. jej pozerala dasna, tak ma jednu dolnu stranu celu opuchnutu a vravela, ze jej idu aj ocne zuby aj spodne 😠 u nas vyzera kazdu chvilku na dazd, tak ti verim, ze sa tesis ku kamoske 🙂 u mna bola minule pol dna a bolo super 🙂 ja sa chystam poobede do Maxu na nejake nakupy a malu dam otcovej sestre, byva hned oproti, tak aspon chvilku vypnem a budem medzi ludmi 😀 😀 😀 idem varit ryzovy nakyp, polievku mam sosovicovu s parkom..pa

matelko1
21. sep 2011

@sofia2008 tak my sa mame stretnut v meste a pojdeme niekam na kafe kde maju detsky kutik,lebo ja idem s chlapcami....a v kociku mi neobsedia.....ja neviem co na obed....ale asi spenatovu polievku urobim a neviem co dalej....

dicinka1
21. sep 2011

@ixi moja držím palčeky..aby to konečne bolo úspešné...

ináč baby čauko... 😵

deni73
21. sep 2011

@gerena Áno, toľko, nechcela som tomu uveriť. 🙂 Na 15. deň dosť slušné, že? Je pravda, že boli vložené 2 blastocity, 5-dňové. Uvidíme o 2 týždne, či sú tam obidvaja. 🙂 Ja dúfam, že áno.

leya
21. sep 2011

@deni73 jej, konecne dalsia tehulka v teme......blahozelam a drzim palce, nech su dvojky 🙂

matelko1
21. sep 2011

@deni73 to budu urcite dvojky pri takom vysokom hcg....veru konecne podlhom case tehulka.....
a prajem to vsetkym babam....

matelko1
21. sep 2011

@dicinka1 ahoj,ako sa mate,co mate nove....

dicinka1
21. sep 2011

@matelko1 nove nič,všetko po starom..poslala som ti IP..ináč máme sa fajn,len mala bude asi zase mat zápal,lebo ma už zvýšenu teplotu..tak uvidíme..aks a to nezlepší,tak ideme na operaciu..

matelko1
21. sep 2011

@dicinka1 tak pevne verim,ze sa to zlepsi.....

matelko1
21. sep 2011

@dicinka1 ja som este hermanovi ani fotky neposlala a mam pripravene a stale menim v obalke novsie a novsie a stale nic,ale uz fakt poslem.....

dicinka1
21. sep 2011

@matelko1 tiež som si tak menila fotky..:D ale vtedy čo som bola na KET tak som mu aj fotku dala..a ked som šla po nejake papiere,bola so mnou aj mala..tak sme sa smiali,že už tam raz bola..a ani o tom nevie 😀

susesi
21. sep 2011

Caute, takze test sa nemylil, výsledky krvi su negativne ☹( Skoda. Mrazacikov uz nemame, takze dame asi pauzu a potom skusime II. IVF

gerena
21. sep 2011

@deni73 este dve na dve ....to by bolo bomba 😉 hlavne nech je vsetko ok az do konca

gerena
21. sep 2011

@matelko1 posli ich vsetky 😀

@dicinka1 drzte sa, snad to pojde aj bez operacie

sofia2008
21. sep 2011

@susesi tak to ma mrzi..ale idete dalej..nabuduce sa to podari..drzim palce 😵 😵 😵

dicinka1
21. sep 2011

@susesi 2 IVF su úspešnejšie...robila som si štatistiku 😀
@gerena ger,snad to pojde aj bez operacie..nerada by sme obe zažili ešte raz to isté... ☹

matelko1
22. sep 2011

dobre ranko prajem.

@susesi tak to mi je luto ☹ ....ale nevzdavajte sa a dajte si pauzu,chodte niekam odreagovat sa a sup do dalsieho boja......

matelko1
22. sep 2011

@gerena a nevies co by robil zo vsetkymi 😀 😀 😀 ....co mas inac nove,pochval sa....vydavat sa nevydavas?....

sofia2008
22. sep 2011

pekny den 🙂
@matelko1 cauko..tak ako bolo s kamoskou? 🙂 nase dieta vstalo rano o 4 a do 6 sme boli hore..joooj co sa to deje 😠 😠 😠 ale hrala sa, neplakala..a vcera uz ani poobede nespala, ale nepomohlo..no co uz..

matelko1
22. sep 2011

@sofia2008 dobre bolo,pokecali sme.....aj pocasie nam vyslo,bolo celkom fajn...
u nas bola pokojna noc,len raz sa zobudili......

susesi
22. sep 2011

@dicinka1 ďakujem, aj ja dufam, ze sa to podari. 🙂))