Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

janapo
13. mar 2009

ahojte, uz som naspat 🙂 kam ste vsetky zmizli?

eva7780
autor
13. mar 2009

ahoj ja som tu 🙂 kde si bola?

janapo
13. mar 2009

ahoj evi 😵
bola som na poradni 🙂

mili1
13. mar 2009

Ahojte baby, ako sa máte? Ja som dnes upratovala a prala , a už nevládzem....
Ozaj neviete mi niektorá poradiť v ktorom programe by som vedela zmenšiť fotky?

eva7780
autor
13. mar 2009

Jani a čo nové? 🙂
Ahoj mili,u teba čo nové?ja mám photofiltre a gymp,ale zmenšujem len v tom prvom,v gympe som este neprisla ako na to 😀

mili1
13. mar 2009

Evy a napíšeš mi stránku toho programu aby som si ho vedela nainštalovať?
Evy ja sa mám po starom, malý mi nedá spávať....tak kope že ma užniekedy bolí celé bruško , som povedala môjmu že bude taký zlý ako on 😀 😀
Jani ako sa máš?

janapo
13. mar 2009

ahoj mili....tak ako sa mate? nemas sa nahodou setrit? 😉
ja nemam ziaden specialny zmensovaci program, obrazky si zmensujem v klasickom kresleni (po kliknuti pravym tlacitkom na obrazok daj upravit a potom si kliknes na ponuku Obrazok a zvolis ponuku Roztiahnut ci skosit a tam si uz upravujes percenta ako potrebujes)...je to ale take amaterske upravovanie 🙂

eva7780
autor
13. mar 2009
mili1
13. mar 2009

Evy a ty čo nového máš? Jani ved hej ale musela som upratať lebo bol už neporiadok a všade prach - už som sa nevedela na to pozerať 😀 A ako sa cítiš?

eva7780
autor
13. mar 2009

je sice po anglicky,a gymp po časky,ale aj ked neviem po anglicky nemam s tym problem, a v gympe som sa natrapila až až 😠 http://downloads.sk/program/gimp_49 tu máš aj ten gymp

janapo
13. mar 2009

evi zatial nastastie vsetko OK, troska sa mi skratil krcok ale zatial pekne drzi tak sa musim co najviac setrit aby som sa vyhla zosivaniu 🙂

eva7780
autor
13. mar 2009

tak sa len kočky šetrite,nech vás mužíkovia obskakuju,roboty budete mať vyše hlavy za pár týždnov 😉

eva7780
autor
13. mar 2009

Jani ja som to tiež skúšala zmenšovať ako ty,len nevedela som sa dopracovať k presným megapixelom,niekede beru menšie fotky

janapo
13. mar 2009

mili citim sa dobre, snazim sa setrit ako sa da, aj ked tiez mi to niekedy neda a musim schmatnut handru do ruky 😝 akurat pred pol hodinou tu bol chlapik co nam robi kuchynsku linku na mieru tak tiez som trosku upratovala a to najhorsie ma caka tento a buduci tyzden ked najprv bude manzel malovat (to bude skaza 😀 ) a potom pridu montovat linku 😖

mili1
13. mar 2009

Dobre evy idem si to stiahnuť. Krčok aj mne drží len mi začalo trocha tvrdnuť bruško ale lekár mi zvýšil Magne tak už je to lepšie.....teda dúfam.....klop

eva7780
autor
13. mar 2009

mili ked zmenšíš,šupni dáke foto aj do albumu 🙂

janapo
13. mar 2009

mili mne brusko tvrdne od zaciatku ale doki vravel ze je to OK lebo som subtilna a nemala som ziaden tuk na brusku...az teraz posledne 3 dni ho mam makucke, vraj preto ze som konecne zacala naberat tuk 😅

mili1
13. mar 2009

Evy ďakujem ti pekne, zachránila si ma, ja som to zvykla zmenšovať v našom programe ale teraz máme nový foťák a nie a nie sa do toho dostať - nevyznám sa do toho ešte a môj mi slubuje už celý mesiac že mi to dá ale nejako sa vykašlal na to, a minule chcel ale ani jemu to nešlo 😀
Fotky pridám ved zato chcem 😉
jani ani ja nemám žiaden tuk, a tvrdlo ti často alebo len niekedy? mne začalo len poobede a to aj ked malý sa oprie tak stvrdne -

eva7780
autor
13. mar 2009

ved aj vo fotaku sa daju nastavit rovno take velkosti ako potrebujes,aspon co ma sestra tak im ide

janapo
13. mar 2009

mili niekedy aj cely den som ho mala tvrdsie, ale to moze ovplyvnovat aj zapcha kt. obcas mavam 😅 A deticky sa mi zvyknu tiez vytlacat akoby von, ale to vraj nie je tvrdnutie, to sa oni tak silno vedia opriet a ukazat nam dupky alebo hlavicky 😝

mili1
13. mar 2009

Evy ale ja som z toho fotáku ešte antitalent 😀 Jani ja odkedy som zvýšila to magne nemám zápchu ale naopak - už neviem čo piť jesť aby som mala normálnu stolicu 😀 ved hej môj si tam často opiera ritku 😀

jelka73
13. mar 2009

Ahojte,takze ja som si robila druhy test,dnes je 10den od transferu,a je negativne negativny.az velmi.chi.no nic uz,ja som taka splachovacia povaha,odolna,ako sa povie,takze nevadi.na krv idem az v pondelok-ale urcite nic z toho,necitim sa tehotne vobec,a kedze som bola uz 5krat tehotna,presne viem,ako moj organizmus reaguje na hormon hcg.takze skoda velka,ale co uz,zivot ide dalej.

matelko1
13. mar 2009

ahojte baby.tak som doma od hermiho.urobil mi ultraz.a predpisal dipherel.,ale suhlas na lieky platnost mi vyprsala,tak som musela ist k hermimu,pre novy suhlas a odniest do VSZP do podatelne.

mili1
13. mar 2009

Ahojte, jelka ved ešte nezufaj, ani mne hned neukázal tehu test a to som už mala boízko ms, držím palce,
Matelko ahoj ty teraz začínaš tak ti prajem aby s ato podarilo a bola čoskoro tehuuuuuuuuuuuuu

janapo
13. mar 2009

mili a kolkokrat denne uzivas magne?
ahoj matelko 🙂 takze uz ides na to? 😉 drzkam palce
jelka to ma mrzi, snad sa Adamko jedneho dna docka surodenca...a yistovali ti pricinu preco otehotnies a neudrzis embrijko?

eva7780
autor
13. mar 2009

ahoj matelko a teraz maš aky postup?mal asi dobry sklz čo?
ahoj jelka este nezufaj,kym nebude krv 😉
mili pekne rastiete 🙂

jelka73
13. mar 2009

Ahoj matelko,no super,a pojde to rychlo?tak citas,ako som dopadla?ale ani som necakala iny vysledok,poviem vam pravdu.mne sa nejako dari skor otehotniet prirodzene,ako s ivf.mojmu telu asi nie je moc sympaticky nas doki.ignoruje ho,moj muz sa tu smeje,ze ako minuly rok v aprili,bola som na ivf,nic,nepodarilo sa,a hned v maji otehotniem prirodzene,a to sme sa ani nesnazili,ani neviem ako.ale potrat

janapo
13. mar 2009

babulky idem si trosku zdriemnut, upadam do mikrospankov 😔 vecer ideme na oslavu svokrinych narodenin tak sa uz asi na konikovi neukazem...vsetkym zelam pekny vikend 🙂

mili1
13. mar 2009

Jani ja užívam Maagne 2x 2 tbl a ešte aj šumivé mi kázal doktor a ty tiež užívaš?
Evy pomohla si mi je to super program a jednoduchy - taký pre mna 😀 díky ešte raz 😉

eva7780
autor
13. mar 2009

mili nemáš za čo,preto ho používam,lebo aj ja potrebujem jednoduchy 😀 😀 😀
jani pekny vikend aj tebe 🙂
jelka ,no ktovie či neotehotnieš prirodzene 🙂