• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
Ahoj ger :wink:
23. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Vdaka no Hermi vravel, ze je len 8percentna sanca ze budu jednovajecne a predstavte si
Jasne ze sa tesim ale vobec som to necakala este sa musim z toho spamatat no a ked som videla tie monstra kociariky pre dvojicky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
ahoj lusinkaj, ďakujem za privítanie
svetli pohoda..............sranda zacne az zacnu lozit :grinning: :grinning:
vitaj sonikah :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetli, no nie sú to až také monštrá, dnes sme videli jeden taký kočiarik, no a nebol až taký veľký. Uvidíš, aj tebe padne niektorý do oka. :grinning:
23. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gerena,
Božinku, ale Vás tu jest, normálne strácam prehľad :sweat_smile:
23. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonikah teba som tu este nevidela :slight_smile: Tak vitaj
autor
svetli blahoželám,dvojky super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahoj gerenka :sweat_smile:
veru, veru ger :slight_smile: , mám kámošku čo má dvojičky a tie keď sa rozlezú..........ale myslím si, že dvojičky sú aj tak super :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj tak to si ma potesila dufam ze nejaky vyberiem no a aj jamam strach sko to zvladnem ale ked sa musi tak musi no aj tak super
23. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caw ger... :wink:ako mas?uz vyspata?-prespata? :grinning: :grinning: :grinning:
sonikah... :slight_smile:
juuuj baby...tie dvojicky,si neviem ani ja predstavit.... :wink:
23. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetli, som tu novučká. Zajtra ideme prvý krát za Hermanom, no a zháňala som o ňom nejaké infošky, tak som zabrúsila k vám. :grinning:
23. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi ja aj hej :slight_smile:
moje dve spoluziacky maju dvojicky- gyncerovske :slight_smile: :slight_smile: 1 par mam uz 1 rok a druhy par sa maju narodit koncom marca :slight_smile:
lusi vyspata tak na 50 percent, ale si predstavte, ja mam zajtra volno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, ja snáď asi ani nezaspím. Normálne, mám také pocity. ani to neviem popísať, ale dá sa to prirovnať k silnej silnej silnej cestovnej horúčke.
23. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaa aj ja som skoro nova :slight_smile: Zajtra Ti drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca a nech sa podari ako mne na prvy krat :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ger čo sa stalo, že ty máš voľno, ti nie si workoholička :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa aj dosť bojím Hermana. Vieš ja som taký straško. Na mňa keď niekto zle pozrie, tak už mi to je ľúto. No neviem, dúfam že ho zvládnem. ale musím veď mi to za to stojí.
23. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ger ako je mozne ze ty mas volno.....no toto...
evi ja neviem,a velmi ani necem dvojky...lebo mi nema kto pomahat... :wink:
23. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonikah nemáš sa čoho báť...on predsa nehryzie :grinning: :grinning: :grinning: ......ja mám taký divný pocit ešte aj keď mu idem telefonovať :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuuuj moja soni na to sa musis pripravit hermi nie je velmi prijemny ale to nevadi ides tam za niecim inym :slight_smile: A hlavne sa vela pytaj vsetko lebo on Ti sam od seba vela nenahovori
A zvladnes to
23. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: baby hermi je zlatyyyyy... :grinning:
23. feb 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puglee aj ja mam nie najlepsi pocit ked mu idem volat
23. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááno lusi :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne puglee....ja som tam rada chodila,aj ked niekedy som z neho tahala ako z chlaptej deky nejake info... :grinning:
23. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi hovorte niečo o volaní. ja som myslela, že sa k nemu až tak skoro nedostanem. Volala som na pevnú linku, no tá pani čo mi dvihla mi hneď dala hneď jeho číslo nech mu zavolám. Tak som rýchlo dýchala, no a zavolala. No a povedal, nech mu zavolám, keď dostanem menštruáciu. No a ako na potvoru tak mi meškala, no a išiel víkend. Tak som opäť volala tej pani, že čo mám robiť. No a ona, že mu mám zavolať aj cez víkend. Božinku, až sa mi nohy triasli keď som v nedeľu vytáčala jeho číslo. No a dnes som mu musela volať opäť, lebo až dnes mi dal presný čas. Určite mi povie, že musím schudnúť, no len čo mám robiť, keď po tých hormónoch sa nie a nie zbaviť tých kg. tak uvidíme
23. feb 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonikah, akurát toto ti môžem povedať, že prvé tri návštevy u Hermiho ti nepovie nič, bude ti robiť odbery krvičky a manželovi spermijky a až potom sa s vami porozpráva :slight_smile:
23. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi čo robkáš?
23. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snáď mi povie aspoň niečo, veď mi praskne hlava ako mi bude búchať srdce. Veď určite to poznáte aj vy. Neviem, u nás trvá všetko veľmi dlho a už nechceme stratiť ani sekundu.
23. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok