Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

janapo
16. mar 2009

mili mozes mi poslat ten zoznamik 😝

eva7780
autor
16. mar 2009

ja tiež ale len tak sem tam,kukam zamenu manzeliek co bola minuly tyzden na markize

lusinkaj
16. mar 2009

evi ja ju chcem dnes kuk...

beadz
16. mar 2009

to zase chodi zamena manzeliek ? obcas som to pozrela a bola to dost velka prca. dobra cast bola teraz ?

janapo
16. mar 2009

uz som ju nestihla ☹
lusi len pekne oddychuj a pocuvni beu...minule som niekde citala statistiku ze lenivi ludia ziju dlhsie 😀

beadz
16. mar 2009

ja pozeram medzitym hokej.

lusinkaj
16. mar 2009

bea ja to pozriem z nudy a hlavne sa zasmejem nad tymi co tam sa prihlasuju.... 😀

eva7780
autor
16. mar 2009

Bea to teraz davaju z novy,a bola dobvra a spon tak vyzera,romska rod.verzus rodina psychicky tyrana otcom,aspon mne sa tak zda,ze jeho zena je pekne utlacana a syn to iste,ma 12 r. a otec ho sprchuje to asi nie je celkom ok,

janapo
16. mar 2009

vy to pozerate? ja sa vzdy pri tom rozculim, ked zacnu ti ludia vyvadzat a revat ako mali...ved vedia do coho idu 😒 ja by som sa na nieco take nedala nahovorit, prilis velky zasah do sukromia

eva7780
autor
16. mar 2009

ja by som tiež do toho nesla ,to len teraz kukam,a ked tak kukam tak ta romska rodina ma proti tej druhej riadnu vyhodu,maju sa radi

csilla76
16. mar 2009

kuk kukucky 😀 😀 😀

bea sem-tam kukám vacsoracsata 😀 aj ty?

pekny vecer zelám kazdemu 🙂

eva7780
autor
16. mar 2009

kuk aj tebe 😀

csilla76
16. mar 2009

evy muzik sa vkuse napchava kremesikom 😀 musim ist do tej kuchyne kolko je este na pekaci,lebo sa tu promenaduje s tackou jak nejaky casnik 😀 😀 😀 😀 😀

eva7780
autor
16. mar 2009

aj ja želám všetkým pekný večer 🙂

mirip
16. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 extra pre teba csillka

beadz
16. mar 2009

csillus, ta kde si sa vyparila ? ja to pozeram stale ked mozem. dost casto tam chytam napady.
tak ked bude viac casu, tak pozriem aj ja tu zamenu, ked vravite ze dobra cast. ja uz mam naplane plno casti ordinacie pozriet, aj panelak som par krat nevidela, ale kedy to mam pozerat, ked som cely den na konikovi ??? 🤐

beadz
16. mar 2009

jeej, mirip, davno si tu nebola, teda aspon sme sa nestretli. ako sa mas ?

eva7780
autor
16. mar 2009

Bea však popri konovi,myslis ze ako ja robim http://vymena.nova.cz/ nech sa netrapis,a daj si prehrat poslednu epizodu 😉

mirip
16. mar 2009

teraz celkom fajn, všetko je ok a dúfam že to tak aj bude 🙂 a ty ako beadz už sa to kráti že 😀 už nebudeš o chvílu kiderko 😀

beadz
16. mar 2009

mirip, tak pocitam ze este dva tyzdne a ideme na to.
evy, my sme si teraz objednali pizzu, takze to teraz ladujem, medzitym pozeram hokej a medzitym pisem na kona v dvoch temach... viac uz nestiham teraz.

wendicka
16. mar 2009

Ahojte dievčatá,
pravidelne si vás čítam a dodávate mi veľa energie a chuť bojovať ďalej. Chcem sa vás spýtať ako je to s darcovskými spermijkami, či sa za to dopláca a aký je tam postup. Aj ja chodím k Hermimu

lusinkaj
16. mar 2009

ahoj wendicka,vitaj...

eva7780
autor
16. mar 2009

Bea však tolko by som ani ja nestihla 😉 ale tu pizzu by som si dala aj ja 🙂
Wendicka vitaj medzi nami,kolko už chodíš k hermimu?s darc.sper.ja ososbne nemam skusenost,tak ti ani v tom neporadim

beadz
16. mar 2009

ahoj wendicka, ja neviem ako to je s darcovskymi. mali sme vlastne, aj ked chabe ale aspon nejake...
evy, jooooj, vies aka fajna je. 😝 este keby ze si mozem k tomu dat pivko... 😕

janapo
16. mar 2009

babulky idem si dat pauzu od PC, pekny vecer vsetkym 😵

beadz
16. mar 2009

ahoj jani.

lusinkaj
16. mar 2009

pizzu aj ja chceeeem...mnam... 😀

sue
16. mar 2009

Ahojte 🙂
Babulky, ja som tak strašne rozčarovaná z Hermanovho prístupu ☹ ja viem,že nemá na starosti len mňa, ale vzhľadom k tomu, že som z opačného brehu ako vy, tak by mal byť rád,že sa niekto našiel a venovať sa mi kým si to nerozmyslím...ale on na to totál kašle 😠 🙄 🤐

beadz
16. mar 2009

lusi, chytaj.
sue, to vazne ? isla si darovat vajka ? co sa stalo ?

sue
16. mar 2009

Beadz,no on sa proste neobťažuje ani odpísať na email 😔 keby som nebola tvrdohlavá...a nevedela aké to je mať babytak by som sa na to dávno vykašľala ☹ 😔