• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
mili mozes mi poslat ten zoznamik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiež ale len tak sem tam,kukam zamenu manzeliek co bola minuly tyzden na markize
16. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ja ju chcem dnes kuk...
16. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zase chodi zamena manzeliek ? obcas som to pozrela a bola to dost velka prca. dobra cast bola teraz ?
16. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ju nestihla :frowning2:
lusi len pekne oddychuj a pocuvni beu...minule som niekde citala statistiku ze lenivi ludia ziju dlhsie :grinning:
ja pozeram medzitym hokej.
bea ja to pozriem z nudy a hlavne sa zasmejem nad tymi co tam sa prihlasuju.... :grinning:
16. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bea to teraz davaju z novy,a bola dobvra a spon tak vyzera,romska rod.verzus rodina psychicky tyrana otcom,aspon mne sa tak zda,ze jeho zena je pekne utlacana a syn to iste,ma 12 r. a otec ho sprchuje to asi nie je celkom ok,
16. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy to pozerate? ja sa vzdy pri tom rozculim, ked zacnu ti ludia vyvadzat a revat ako mali...ved vedia do coho idu :unamused: ja by som sa na nieco take nedala nahovorit, prilis velky zasah do sukromia
16. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som tiež do toho nesla ,to len teraz kukam,a ked tak kukam tak ta romska rodina ma proti tej druhej riadnu vyhodu,maju sa radi
16. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kukucky :grinning: :grinning: :grinning:

bea sem-tam kukám vacsoracsata :grinning: aj ty?

pekny vecer zelám kazdemu :slight_smile:
16. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk aj tebe :grinning:
16. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy muzik sa vkuse napchava kremesikom :grinning: musim ist do tej kuchyne kolko je este na pekaci,lebo sa tu promenaduje s tackou jak nejaky casnik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja želám všetkým pekný večer :slight_smile:
16. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: extra pre teba csillka
16. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillus, ta kde si sa vyparila ? ja to pozeram stale ked mozem. dost casto tam chytam napady.
tak ked bude viac casu, tak pozriem aj ja tu zamenu, ked vravite ze dobra cast. ja uz mam naplane plno casti ordinacie pozriet, aj panelak som par krat nevidela, ale kedy to mam pozerat, ked som cely den na konikovi ??? :zipper_mouth:
16. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, mirip, davno si tu nebola, teda aspon sme sa nestretli. ako sa mas ?
16. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bea však popri konovi,myslis ze ako ja robim http://vymena.nova.cz/ nech sa netrapis,a daj si prehrat poslednu epizodu :wink:
16. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz celkom fajn, všetko je ok a dúfam že to tak aj bude :slight_smile: a ty ako beadz už sa to kráti že :grinning: už nebudeš o chvílu kiderko :grinning:
16. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip, tak pocitam ze este dva tyzdne a ideme na to.
evy, my sme si teraz objednali pizzu, takze to teraz ladujem, medzitym pozeram hokej a medzitym pisem na kona v dvoch temach... viac uz nestiham teraz.
16. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
pravidelne si vás čítam a dodávate mi veľa energie a chuť bojovať ďalej. Chcem sa vás spýtať ako je to s darcovskými spermijkami, či sa za to dopláca a aký je tam postup. Aj ja chodím k Hermimu
16. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wendicka,vitaj...
16. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bea však tolko by som ani ja nestihla :wink: ale tu pizzu by som si dala aj ja :slight_smile:
Wendicka vitaj medzi nami,kolko už chodíš k hermimu?s darc.sper.ja ososbne nemam skusenost,tak ti ani v tom neporadim
16. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wendicka, ja neviem ako to je s darcovskymi. mali sme vlastne, aj ked chabe ale aspon nejake...
evy, jooooj, vies aka fajna je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: este keby ze si mozem k tomu dat pivko... :confused:
16. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem si dat pauzu od PC, pekny vecer vsetkym :dizzy_face:
16. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani.
16. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pizzu aj ja chceeeem...mnam... :grinning:
16. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Babulky, ja som tak strašne rozčarovaná z Hermanovho prístupu :frowning2: ja viem,že nemá na starosti len mňa, ale vzhľadom k tomu, že som z opačného brehu ako vy, tak by mal byť rád,že sa niekto našiel a venovať sa mi kým si to nerozmyslím...ale on na to totál kašle :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
16. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, chytaj.
sue, to vazne ? isla si darovat vajka ? co sa stalo ?
16. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beadz,no on sa proste neobťažuje ani odpísať na email :pensive: keby som nebola tvrdohlavá...a nevedela aké to je mať babytak by som sa na to dávno vykašľala :frowning2: :pensive:
16. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok