Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
19. mar 2009

ahoj Jani 🙂 ako sa máte?

janapo
19. mar 2009

ahoj evi, dnes som sa doriadila 😖 ma seklo v krizoch ☹ sme malovali a o 12 musel muzik utekat do prace a nestihol spratat...som sa do toho pustila ja a takto to dopadlo 😒

eva7780
autor
19. mar 2009

to sme teda obe take nanič 😠

janapo
19. mar 2009

no veru 🙂 ale evi to co si pisala nie je sranda, urcite zajdi zajtra k dokimu...

eva7780
autor
19. mar 2009

jani zajdem 🤐

janapo
19. mar 2009

idem sa sprchnut a potom nieco spapat...som nejaka utahana ci co 🙂

eva7780
autor
19. mar 2009

Zase som tu len sama???????????? 😕 😕 😕

eva7780
autor
19. mar 2009

Gerenka IP,ak sem dnes prídeš,ja večer kuknem 😉

gerena
19. mar 2009

uz so tu ako na zavolanie...........ahojte 😀 😀

eva7780
autor
19. mar 2009

ahoj 🙂

gerena
19. mar 2009

evy nijako nikde nikoho..............co sa stalo? vsak som prisla pred desiatou.......... ☹

eva7780
autor
19. mar 2009

no netuším,včera som tu tiež bola sama 😒

janapo
19. mar 2009

ja som uz tu 😝 som si spravila beauty hodinku 😅

lusinkaj
20. mar 2009

dobre ranko baby... 🙂

lusinkaj
20. mar 2009

Tak tu nikde nikoho...idem ja robit zemiakove placky... 🙂

matelko1
20. mar 2009

dobre ranko baby.prajem pekny den 🙂 ...u nas snezi,hrozne...neze by uz konecne slnko svietilo,ale snezi.

matelko1
20. mar 2009

baby no moc ste toho vcera nepopisali.
ano,papiere,suhlas mam uz schvaleny,v stredu ho posielala zdravotka hermimu.uz som spokojnejsia,ze to je.
mrsku som este nedostala,ale kazdu chvilu dojde,ja to citim 🙂

lusi tak skoro robis placky?ved nieje ani 10 hod. 🙂

lusinkaj
20. mar 2009

ahoj matelko,nie este som sa k nim nedostala,to bolo len obrazne napisane,ak by som sa tu nedostala....
ranajkovali sme s muzikom a az teraz pomalicky idem pripravovat veci k tomu... 😝

matelko1
20. mar 2009

aha,ja som si myslela,ze placky mas na ranajky 😀 😀 ..to by bolo dost tazke na rano ze?
dnes mi prisla segra do prace robit spolocnost..zbavila sa malej 😀 ..omika/babka/ ju ma dnes na starost.

matelko1
20. mar 2009

kukuk,nikde nikoho..?uz sme boli na druhej str.

jelka73
20. mar 2009

Ahojky,tak ja uz oficialne aj z krvi negativne vysledky,takze uobec ma to neprekvapuje,kedze tehot.priznaky su mi zname,a tentoraz absentovali.takze dnes som mu volala a rozlucili sme sa uz nadobro,moj manza uz nesuhlasi s kosicami.bud dieta uz vobec nie,alebo ine centrum.ze bola som 5krat a nevedel mi pomoct,tak asi mi uz ani nepomoze.

jelka73
20. mar 2009

zistovala som si uz aj ine centra,a existuju uz aj ine,modernejsie metody,ktore sa robia,tak skusim nieco ine.mozno zmenit ine lieky,sposob liecby...lebo ja fakt uz neviem,co si o tom vsetkom mam mysliet,tak idem na ivf-doparoma,rovno do maternice mi to vlozi,len zavrtat sa-a nic.mesiac po ivf-otehotniem prirodzene,co je samozrejme ovela tazsie!

dianan
20. mar 2009

ahojte....
čau lusi,matelko....

jelka...škoda,že to nevyšlo....už vieš kde pôjdete??,do akého centra???

jelka73
20. mar 2009

ahoj dianan,ano,uz som si vybrala,jedna znama tam bola,ze lekari max.mili a ustretovi,embryolog ze si s tebou sadne,vsetko vysvetli,ake su embryjka,ked vkladaju,vidis to na obrazovke vsetko,vela sa s tebou rozpravaju,vsetko informuju,mne toto osobne v ke velmi chybalo.komunikacia.nikdy som nic nevedela.

matelko1
20. mar 2009

ahojte jelka,dianan.
jelka je mi to luto,ze to nevyslo...veru ta komunikacia v KE chyba.ten pristup sa ani mne nepaci.

lienka2
20. mar 2009

jelka, a ktore centrum si si vybrala?

puglee
20. mar 2009

ahojte 😵
jelka takže telo ťa neklamalo...škoda...mrzí ma to ☹ ..............a aké iné modernejšie metódy robia v tom centre?

puglee
20. mar 2009

ahoj lienka...my sme sa tu ešte nestretli 🙂

matelko1
20. mar 2009

ahoj puglee.lienka 🙂
puglee ako?..uz lepsie?

dianan
20. mar 2009

ahoj puglee....ako sa máš???