Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mili1
20. mar 2009

Pugle ahoj 😉 😉

puglee
20. mar 2009

bea..preto musíš už odteraz trénovať 😀
mili pozerám, že máš dosť veľký sortiment mien pre drobčeka 😅

beadz
20. mar 2009

puglee, a ty co nove ?

mili1
20. mar 2009

Puglee nám sa páči každý týžden niečo iné 😀

janapo
20. mar 2009

uz som tu...som trosku upratovala po manzelovi, lebo dnes este maloval a nechcela som to nechat zaschnut...

puglee
20. mar 2009

bea v podstate nič nové...v pondelok už idem do práce...aj sa teším po 2 týždňoch 😅
mili tak dúfam, že sa do 6.6. rozhodnete 😀....ináč Mathias je zaujímavé 😵

mili1
20. mar 2009

Jani ja som myslela že si objednávala flašky 😀 😀

puglee
20. mar 2009

janapko vy v tom byte bývate a zároveň prerábate?

janapo
20. mar 2009

mili este nie...ja uz ani nevladzem kukat na nete, tolko je tych produktov, ze by som bola najradsej keby niekto vybral a nakupil za mna 😀

mili1
20. mar 2009

Hej ved kazdému sa páči iné, ale asi bude Nicolas, mne sa velmi páči Marko ale to majú znami
Pugle ani dovtedy nie ako vidím 😀

puglee
20. mar 2009

mili 😀 😀 😀

janapo
20. mar 2009

puglee, ano ☹ my v podstate mame prerobeny byt, len kuchyna nam ostala stara a tu teraz prerabame...a uz ked maloval kuchynu tak som nariadila nech prebehne aj chodbu a este obtyzden detskku izbicku a kumbalok 🙂

mili1
20. mar 2009

Jani ved ja som si to isté povedala , a z tých kočíkov som už jelen, stále kukám aký a aj tak neviem ktorý kupiť 😀
Baby ja sa zajtra stahujem k mamke, ideme prerábať kupelku tak tu bude ako po bombardovaní 😀
Ale prídem už len do hotového 😀 môj slubil že to všetko uprace, som zvedavá, neviem si to ani predstaviť 😀

beadz
20. mar 2009

to je fakt, ze niekedy aj ta praca potesi 🙂

puglee
20. mar 2009

...ale potom budete mať krásne, útulne bývanička....nás to ešte len všetko čaká, až sa toho bojím 😝

janapo
20. mar 2009

mili s vyberom mena je to velmi tazke, ale vidim ze teba viac oslovili zahranicne verzie 😉

beadz
20. mar 2009

mili, tak to by som si nevedela predstavit ako by to dopadlo. to inak aj moj povie, ze neupratuj v sobotu, ja vsetko urobim, ale ja potom chodim po byte a kontrolujem, kde je ako porobene. a jasne ze to nie je take ako keby som si to sama urobila, milion takych miest je kde neutrie prach, a pytam sa ho, ze a tu si preco neutrel. a odpoved je ze co ??? aj tam treba ? a potom mi zacne "nadavat" do monka atd...
tak si to radsej urobim sama. sice uz mi to trva ooooovela dlhsie ako predtym, ale som si ista ze vsetko je tak aby som bola spokojna.
myslim ze pri simonovi uz nebudem taka "prisna", ale zatial mi to este vadi, ked nie je tak ako chcem 🙂

puglee
20. mar 2009

mili budeš mať Adama ako janapko.....poriešené 😀

janapo
20. mar 2009

vtipne je ze kazdy preraba az vtedy ked ma prist na svet novy potomok 😀 to hniezdenie asi nebude len taky vymysel 😀 😀

mili1
20. mar 2009

Jani nám to ide lepšie k priezvisku tak zato tie zahraničné 😉
Bea ja som taká istá všetko kontrolujem a musím mať všade ako lesk ,
A ked prídu naše krsniatka tak je po nich taký bordel že musím nanovo upratovať 😒
No som zvedavá ako to uprace ale aj tak neverím že tak ako ja , no uvidím 😀

puglee
20. mar 2009

bea môj má na starosti podlahy a keď minule robil s mopom také divné pohyby, tak som sa ho pýtala čo to má znamenať...povedal, že odkukal od upratovačky....keď ležal v nemocnici 😀

janapo
20. mar 2009

puglee nedbam 😀

janapo
20. mar 2009

to asi mame vsetky rovnakych manzelov...resp. mame chlapov 😀 😀
puglee ten tvoj je nejaky ucenlivy 😀

mili1
20. mar 2009

Ved mne sa Adam páči, len ich u nás majú vela 😒
Jani ja som nad tým tiež minule rozmýšlala, že prečo každý vtedy prerába 😀 a povedala som môjmu, že prečo sme to už dávno neurobili a on že nevie 😀
Pugle no ten tvoj 😀 😀

janapo
20. mar 2009

mili my sme sa podobne pytali jeden druheho... 😀 hlavne ze teraz vieme preco to robime...aj ked v podstate tym mrnusom to bude aj tak suma fuk 😀

beadz
20. mar 2009

😀 my zase prerabame vkuse. ja milujem zmenu, takze ked uz mam rovnakeho muza, tak aspon stale v byte vymyslam zmeny. moj sef ked pocuval ako stale nieco prerabame,tak odkazal mojmu ze ho veeeelmi lutuje

janapo
20. mar 2009

bea ja tiez mam take stavy ze musim aspon prehadzat nabytok a popremiestnovat dekoracie aby som bola spoko 🙂 tiez mam rada zmeny 😉

mili1
20. mar 2009

Bea aj ja mám rada zmenu ale po kupelke už ťažko budeme prerabať niečo , v dome je toho vela čo by bolo ešte treba 😒
Dobre baby idem urobiť večeru, prajem vám pekný víkend, dobre som si pokecala s ´vami 😉
ešte dobre že je ten net, neviem čo by som robila bez neho 😀

beadz
20. mar 2009

mili, aj vam prijemny vikend 😉

beadz
20. mar 2009

jani, ja som uz teraz cez vikend chcela robit velkonocnu vyzdobu, ze keby nieco, tak aby sme neboli mimo, ale drahy ma stopol, ze sa uz mam ukludnit, ze navlecieme simona do nejakeho velkonocneho kostymu a budeme ho mat ako vyzdobu 😀