• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahojteeee... :slight_smile: peknu sobotu vam prajem... :slight_smile:
bea si zlatucka,snad sa to vyriesi nas problem... :frowning2: uvidime v pondelok...
co dnes porabate?ja som bola na nakup a idem trosku popratat... :wink:
pekny dnik vam prajem...
21. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata.Volakedy davnejšie som písala do vašej temy aj ja ale pod menom Majkes...možno si niektore z vas spomenu.Ja vam všetkým posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT prajem všetko dobre.Ked mam čas vždy mrknem na vašu temu a všetkým vam držím palce,aby ste dopadli rovnako štastne ako ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vela vela sil a uspechov praje Maja
21. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: majkes dakujeme za virusiky :wink: čo si zmenila nick? :confused:
21. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte evik, margab, lusi, gerenka :wink:
margab jej to je mile, mas krasneho synceka, gratulujem :dizzy_face:
21. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a uz je vsetko popratane,pradlo sa susi na balkone,uz teraz ja odychujem...boli sme uz aj volit... :slight_smile:
a vy co robkate?
21. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ako ti je super lusi...moj kos na pradlo uz priam kypi, ale takmer 2 tyzdne mam kvoli prerabke odpojenu pracku, dufam ze dnes ju konecne zapoja :slight_smile: ani volit som nebola :grinning:
21. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano mam to uz za sebou....ale prach ten bude stale...ani nejdes volit?
21. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj baby ,aká je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,boli sme voliť,tak som skoro odmrzla po ceste
21. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahojik... :slight_smile: aj mi sme boli volit...aj u nas zima,fuka vietor...jak saleny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....ako sa dnes máte???
aj u nás je riadny vetrisko...neviem,kedy už konečne príde jar....
21. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj evi.Nick som zmenila,lebo mi museli preinštaloívat windovs koli virusom,no a samozrejme skoro všetko z počítača mi vymazalo,takže odo mna pýtalo heslo,no a to si fakt nepamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Janapo-dakujem.Ako tak pozeram,tak aj tebe budeme onedlho blahoželat,a dokonca dvojnasobne.Tak sa len pekne opatruj a davaj na vas pozor.Všetky vas ešte raz pekne zdravím.Ahojte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ja dnes nejdem volit ...prvykrat odkedy mam pravo volit :stuck_out_tongue_closed_eyes: musime byt doma lebo od skoreho rana su tu robotnici a nemozme ich nechat len tak doma bez dozoru :slight_smile: a okrem toho ja uz nevladzem chodit a volebna miestnost je tak blbo lokalizovana ze autom sa tam nedostaneme a peso by som musela zdolat riadny kopec :unamused:
21. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majkes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite baby?
ahoj majkes... :slight_smile:
21. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi tak ako na večer,spravy jednym okom a druhym pc :grinning: :grinning: čo sa chystáš variť zajtra?ja tam mám morčacie prsia,ale este neviem čo s nimi,porad dačo odskúšané a hlavne nové?
21. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj csilla tu dávno nebola :confused: :confused: :confused:
21. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
lusi ja sa momentálne nudím :confounded:
evi aj ja som vybrala z mrazničky morčacie ale tiež neviem čo s nimi :slight_smile:
21. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi som sa zabudla opýtať ako sa cítiš?
21. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi aj ja tak ako ty... :slight_smile:
a co varit evi?tak odo mna radu nepytaj,lebo ja sama neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na poslednu chvilu som vymyslela,ze budu kuracie rezne,zemiakova kasa a kuracia polievka... :wink: lebo uz fakt neviem co...
21. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puglee...nudis sa preco?
21. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...akosi sa mi nič nechce :unamused:
21. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj puglee...tak to ani mne sa nic nechcelo dnes...to vsetko je na vine pocasie...
neviem kedy moje okna umyjem...ked je taka zima... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj puglee,dik za opytanie,už je to o 100% lepšie,ale stále ešte pijem čaj a beriem aj urinal :wink:
21. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ta co ti bolo?citam ze beries urinal?asi mas to co ja...
ja som tiez prechladla ta som chodila na WC vkuse,tiez beriem urinal a cajik...
21. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru lusi určite máme rovnaku diagnozu,tiež som prechladla,ale už je to omnoho lepšie ako predvčerom a to ani netušim,kde som prechladla :wink:
21. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..už som tu...bola som si splniť svoje občianske povinnosti :slight_smile:
evi to som rada, že je už lepšie
lusi aj ty si prechladnutá...baby dávajte na seba pozor
21. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ani ja neviem evi...kde som mohla ja...ved ked take pocasie tak sa obliekam ako cibula skoro...
tiez som chodila vkuse na wc,odisla som z wc a uz aom isla lebo som mala pocit ze musim zase....strasne to je...
21. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglle ved ja neviem ani kde...
21. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem k telke ,pekný večer :slight_smile:
21. mar 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi pekny vecer... :slight_smile:
21. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok