Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
24. feb 2009

lusi nic si z toho nerob.ja mam tiez strach zo soferovania,ale uz som sa prinutila a pomaly zacinam.vodicak mam uz 16 rokov a z toho som mala 10 rokov pauzu.dobra som co? 😀

lusinkaj
24. feb 2009

matelko...ja ho nemam vobec...lebo mam taky strach si ho zacat robit... 😀
kazdy ma uz prehovara,chod si robit,chod..... 😀
dobra si... 😀

dianan
24. feb 2009

...ale ste toho popísali....nestíham čitať....
ger...čo je,že ty si doma???

beadz
24. feb 2009

lusi, vsetko je otazka cviku. ja som robila obchodacku pre zlaty bazant a mala som na starosti vsetky krcmy v michalovskom, trebisovskom a sobraneckom okrese, tak vtedy som najazdila velmi vela. ale soferovat musis rada, ked sa bojis, tak ti to nepojde nikdy.

lusinkaj
24. feb 2009

dia ty v praci?

beadz
24. feb 2009

akurat jeden problem mam teraz ze sa len tak-tak zapnem do pasa, tak mi to trochu vadi v pohybe...

dianan
24. feb 2009

ano lusi...som v práci.....a sem tam na vás mrknem... 🙂

matelko1
24. feb 2009

lusi,len si urob,zide sa ti urcite.

gerena
24. feb 2009

to je neskutocne ☹ bea..........a upratavat nema niekto chut? neviem sa ktomu prinutit 😀 😀

beadz
24. feb 2009

huraaaa. tak nikam nejdem. muz to vybavi nakoniec sam. 😵
ger, ked sa prinutis, nezajdes aj ku mne ? a lusi, co tak na zehliacu brigadu ?

gerena
24. feb 2009

mne netreba zehlit 😀 😀 to je radost..........a uz som sa rozbehla smerom kuchzna ale sa budem vracat v pravidelnych intervaloch 😀 😀 😀

lusinkaj
24. feb 2009

baby ja som sa uz prinutila,uz pomaly zacinam upratovat... 😉 kuchyna je zmyta... 😉
ale mam toho este dost,pracka este nedoprala,dam este jednu varku....a potom bude zehlenia... 😀
bea jasne pridem ti pozehlit.....nieje problem 😀 😀 😀

uz mi volali z prace,stvrtok alebo v piatok uz prinesu tovar,v nedelu ja zacinam prva pracovat..konecne 😉

beadz
24. feb 2009

a co to stretko, dievcata ? nic ?

lusinkaj
24. feb 2009

taze tak,ja v stvrtok rano budem vediet ci ideme vykladat tovar stvrtok alebo az piatok...
tak neviem ze ako sa dohodneme....
alebo baby ste spominali,ze najlepsie v piatok stretko?tak na buduci tyz.ja mam piatok volny tak to zorganizujme vtedy?hmmmm..... 🙂

lusinkaj
24. feb 2009

tak moja jedna pracka je uz vyvesana,idem rychle pozmyvat ostatne izby a trosku ma napadlo,ze idem prerobit obyvacku.... 😀 😀 😀
baby co dnes varite?

dianan
24. feb 2009

lusi,bea.....ja dnes varim ryžový nákyp....
mne buduci piatok tiež vyhovuje...
🙂

beadz
24. feb 2009

lusi, nejako vela energie mas. nezda sa ti ???
bud. piatok ok. je sice hokej, ale pre vas kocky urobim vsetko.
jooooj, ja by som mohla ist vybrat maso z mrazaku, ked chcem este dnes jest, nie ?

eva7780
autor
24. feb 2009

ahojte 🙂

dianan
24. feb 2009

ahoj evi... 🙂

lusinkaj
24. feb 2009

ahoj evi...
dobre baby tak na druhy tyz.piatok sme dohodnute....este v priebehu tyz.sa dohodneme lebo vsetko sa moze zmenit.... 🙂 asi o kolkej?

lusinkaj
24. feb 2009

bea ale to len take hluposti,nejake kvety premiestnim a tak... 😀

beadz
24. feb 2009

ahoj evy.
mne je to jedno o ktorej. prisposobim sa.
lusi, ja zvyknem mat tiez taketo nalady, aj ked teraz uz s velkym bruchom menej, lebo mne sa nikdy nechcelo cakat na draheho a vsetko som si premiestnovala sama. teraz ale uz nemozem.

gerena
24. feb 2009

postupujem 🙂 🙂 baby aj mne buduci piatok vyhovuj aby sme sa chapali 6.marca vsak? 🙂 🙂 to by bolo super

bea ty si moj clovek.....ani mna nebavi mat vzdy rovnako veci a nabytok 🙂 🙂 mam vtom prax, stahovala som sa 15x 😅

beadz
24. feb 2009

ger, tak ako ? nepostupis aj na tahanovce ? 😉
inak s tym presuvanim a stahovanim, ja kolko krat som hovorila v robote ze co som zase vymyslela, tak mi sef povedal, ze na petovom mieste by sa uz davno so mnou rozviedol, keby som tolko vymyslala 😀
ale moj drahy znasa moje maniere celkom slusne. to je vyhoda mladych muzov 😀 😀

tina1
24. feb 2009

čaute baby, už mám doma injekcie na stimulku -Menopur, Choragon a neviem, či ich mám dať do chladničky alebo majú byť pri izbovej teplote.

lusinkaj
24. feb 2009

juj tak ja som baby stale rada premiestnovala nabytok,robila som to aj doma ked som este byvala u rodicov,v detskej som stale nieco menila... 😀
tak to robim aj teraz vo svojom....mojmu muzikovi je jedno,ked cely byt prevratim hore nohami... 😀

tak baby taze piatok 6.3.mame stretko...kto pride?a o kolkej je stretko?a kde?hmmm... 😀

gerena
24. feb 2009

tina nie do chladnicky, skor do spajze alebo tak, maju byt do 20 C 😉
bea k tebe asi nevytlacim nabytok 😀 😀

beadz
24. feb 2009

tina, ja si myslim ze skladovat v chladnicke a ked si ides pichat tak chvilku predtym vyber aby to bolo ako izbova teplota. ja som si sice pichala rovno take studene, ale asi je prirodzenejsie pri izbovej teplote.
lusi, ja prideeeeeeem. ale neviem kam. ja uz do mesta moc nechodim, tak to tam nepoznam. tak navrhnite vy co sa este pohybujete po meste. a hlavne aby aj dia trafila. alebo dame spicha niekde na namesti, alebo tam kde sa dobre parkuje a odtial pojdeme spolu a budeme hladat nejaky dobry pajzel 🙂

beadz
24. feb 2009

tina, tak to mas z prvej ruky.
ako tak pozeram ja som vsetko zle robila, sa cudujem ze sa to umele podarilo...

lusinkaj
24. feb 2009

mne je to tiez jedno...len nie tam kde je to zafajcene,prefajcene.... 😀 😀 😀
a o kolkej?tak nech dia povie ze o kolkej vie byt v ke...a mi kosicke sa prisposobime,vsak?
a to je uz jedno kam,nieco najdeme....pojdeme do aidy na zmrzlinku... 😀 😀 😀 kolacik...