• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
ahojte :slight_smile: vonku je teda krasne :grinning: :grinning: som zvedava do kedy
co mate nove? konecne tu niekkoho stretavam...........
7. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko....ahoj ger.....
:slight_smile:
matelko...dorábam ešte nejaké veci...
7. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kde ste kto?..posuvam temu,ved sme uz na druhej str.
7. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bojovnicky :slight_smile: vidim ze zasa ste vsetky online :grinning:
Len som sa prisla s vami na dlhsiu dobu rozlucit, zajtra ma prijimaju do nemocnice, kde pobudnem az do porodu. Nie je to s nami ruzove tak nam drzte palce :slight_smile:
Dufam, ze ked sa sem vratim tak uz vsetky budete mat ranne nevolnosti ( :grinning: ) a rastuce bruska :wink: drzim vam palce.
7. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janapo..avoooj..co sa deje,?preco ides do nemocky?
7. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dici, no uz mam uplne kratky krcok a lekar mi dnes povedal ze kazdy tyzden v brusku bude teraz pre nas vyhrou. Chcu ma napojit na infuzky a pichat uz kortizon lebo mozno uz o 3 tyzden bude sekcia...
7. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha..to je dost skoro...tak nech babetka vydrzia co najdlhsie.....cmuk im..aj tebe..drzte sa..davajte na seba pozor.. :wink:
7. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janapo budem vam drzat palce.nech babatka este chvilku vydrzia.davajte si pozor. :wink:
dicinka ahoj.teraz mas kopec casu co?vybavicku mas uz komplet nakupenu?izbicku pripravenu?
7. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny zvysok dna prajem. :slight_smile:
7. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko avoj...no mam kopec casu..a zacinam sa nudit..vsetko pripravene na prichod malej EMMKY...uz len drobnosti...Toooooooooolko mamiciek uz chodi s kociarikmi a ja musim cakat :frowning2: chvalabohu,ze uz iba necele 2 mesiaciky a nebudeme uz sami... :dizzy_face: len chcem aby to rychlejsie slo....ked tak krasne kopka...taku chut ju mam vystiskat stale..keby som jej aspon bocu mohla dat :grinning: ale to moze len manzel..ja sa tak zohnut nedokazem :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dobru nocku vam prajem,akurat som prisla z prace,idem spinkat...
...peknu stredu prajem,ja budem odychovat... :slight_smile:
Janapo drzte sa v nemocnici a etse nech babatka vydrzia v brusku... :wink:
7. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekný den,včera som sa tu vobec nedostala,čo bolo tolko práce v záhrade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani drž sa v nemocke a hlavne vydrž čo najdlhšie s babatkami v brušku :slight_smile:
8. apr 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile: ..dufam,ze dnes tu nebudem sama.dnes budem mat 6-ty den pichania za sebou,zajtra kontrola u hermiho.
8. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
8. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi.co mas dnes v plane?
8. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko,dnes vobec nic manzel ide na poobednajsiu a ja idem ku kamsoke na navstevu a ak sa vratim,ale az vecer tak sa pustim do zehlenia... :wink: a ty ako?
8. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko..zajtra ti budem drzat palceky :wink:
8. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v pohode.gonal dobre znasam.som zvedava,co mi povie hermi.
8. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac nic necitim.pocitovali ste niektora nieco po pichani?
8. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ja nic..len mi bolo horuco :frowning2:
8. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko to je super,ze dobre znasas gonal...ani ja som nemala s nim ziaden problem... :wink:
ahoj dici...ty sa mas ako? :wink:
8. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste ma potesili :slight_smile:
uz teraz na usg uvidi hermi,kolko folikulov mam,a........
8. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUSINKAJ AJOJ..SOM SA ZABUDLA POZDRAVIT..PREPAC...mam sa fajn..dnes mi pride manzelik...velmi sa na nas tesi..aj mi na neho... :wink: a ty ako sa mas?nejdete teraz na dalsie ivf?

matelko to som rada :wink: zajtra mi napis ip..neviem ci budem na koniku..tak ked sa nahodou prihlasim,aby som nehladala kolko mas folikov..juuuuuj dufam ze vela..a kvalitnyyyyyyyyych :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna otazocka.ked si picham 225 iu,jedno pero vystaci na 2 x,a este tam ostava v tom pere,tak kolko jednotiek asi tam zostane.
8. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem presne kolko tam ostane..ale som si ista ze o trosku viac ako 75 j.......NEZE TO VYHODIS.....!!!!!to je na dopichavanie,ak by ti nahodou trebalo....

ja som z jedneho pera vytisla 2 krat po 225 a este 75 j....co som pichala posledny den..a este tam ostalo tusim..ale len maaaaaaaaaaaaaalinko :wink:
8. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja to nevyhadzujem.mne to sestricka u hermana povedala,ze sa to nevyhadzuje,ze je to na dopichavanie.len som chcela vediet,co tam ostane.
8. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojky všetky :dizzy_face:
matelko, vidím, že pichanie zvládaš výbrone :dizzy_face: a kedy ideš k hermanovi....ja som pri stimulke asi po 5-6 dni už cítila trošku vaječníky, ale je to idividuálne
8. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: matelko neoj,ono budeš ciítiť za pár dní vaječníky,tak ako píše puglee :wink: kolko vody vypiješ cez den?
8. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj vody vypijem 3-3,5 l denne.
zajtra idem k herman.
evy,puglee co robkate?
8. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matelko zajtra ti držím palce :slight_smile:
8. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok