Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dianan
28. apr 2009

matelko...kľudne zajtra zavolaj a opýtaj sa ho,aka bola hladina

eva7780
autor
28. apr 2009

asi sa bábatko/a neskor zahryzli 🙂

lusinkaj
28. apr 2009

juj matelko,verim ti co prezivas teraz... 😕
evi tak neskoro vecer idete na prechadzku?do lesa? 😀

matelko1
28. apr 2009

asi sa budem musiet.skoda,ze som sa dnes neopytala,ale aj tak duphastonu mam malo,tak sa ho opytam.
asi sa neskor uhniezdili.
zajtra sa ho opytam,ci mi bude robit nejaky kontrolny odber.

eva7780
autor
28. apr 2009

lusi neskoro? 😕 😕 ved je dlho vidno,nemusim ísť spať o 20.00 😀 😀 nie do lesa nejdeme 😝

lusinkaj
28. apr 2009

evi jasne to bolo obrazne napisane... 😀 😀

matelko1
28. apr 2009

evy a kam sa to chystas?

eva7780
autor
28. apr 2009

matelko len vonku na prechadzku 😀

matelko1
28. apr 2009

aha,tak tomu rozumiem,no jasne,von je dlho vidiet,takze teraz sa da a celkom prijemne je vonku.
ja koncim pre dnesok.prajem pekny vecer a zajtra pa 🙂

katarina822
28. apr 2009

ahojte baby matelko gratulujem duphaston budes pravdepodobne brat 12-14tyz. a ja ti tiež odporucam pn.vela odychuj a drž sa 😉

lusinkaj
28. apr 2009

co robite baby?
evi ty si uz isla na prechadzku? 🙂
dia navarene? 😉

eva7780
autor
28. apr 2009

lusi ,my sme už naspať 😉

dicinka1
28. apr 2009

matelko gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ani som uz neverila 😉 ale super,ze to vyslo 😉

lusinkaj
28. apr 2009

evi ta vy ste rychli 😀 😉

lusinkaj
28. apr 2009

kde ste baby? 🙂

lusinkaj
28. apr 2009

Prajem vam krasny vecer...dobru nocku,pekne snicky 🙂

puglee
28. apr 2009

Awojky 😵
...no vidíš matelko, sme ti vraveli, že krvička je najistejšia....ty len počúvaj nás a budeš sa mať dobre 😀 😀 😀

beadz
28. apr 2009

ahojte babeny. vsetky vas pozdravujem a vitam aj nove tvaricky.
v prvom rade matelkoooooooo hura hura hura. tesim sa spolu s tebou. davaj na vas velky pozor 😵
dia, lusi - v piatok to vyzera tak ze sa k vam nepridam, lebo asi pojdeme na vylet v trojke. keby sa nieco zmenilo dam vediet.
csillus, ako sa mas ? simonko rastie a rastie aj intenzita jeho hlasu 😀 .
ger, a ty ? pozeras to trapenie nasich "hokejistov" ?

gerena
28. apr 2009

ahojte som dosla akurat z prace 🙂 abea co sa tyka hokeja, radsej som ani nemala zapinat tv...........preco neprides do nasej hokejovej temy? 😀

beadz
28. apr 2009

ger, fiiiha, aj taka je ?
ale ved nemam cas ani tu pisat... ☹

beadz
28. apr 2009

tak dobru nocku vsetkym

gerena
28. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bea pre teba............. 🙂 🙂
dobru nocku baby a pekne sny 🙂

eva7780
autor
29. apr 2009

pekný slnečný den prajem

dianan
29. apr 2009

ahojte...a pek ný den.... 🙂
bea...nevadí....vynahradíme si to inkodey

bobooo
29. apr 2009

ahojte matelko troška neskoro ale predsa - tak ti gratulujem a fakt s tou robotou to nie je sranda ja som hneď po testoch zaľahla do postele a vstávala som sa len najesť a na wc...inak vôbec až po 12 týždni...ale to fakt - lúštila som si krížovky, spala , pozerala telku a tak dookola , ale stálo to za to...a nemyslím že budú ešte nejaké kontrólne testy už len asi v 6-7 týždni na ultrazvuk... 😀 😀 😀

matelko1
29. apr 2009

ahojte baby.prajem pekny den 🙂
boboo dakujem.ja skusim,ale dnes zavolat hermimu,aj duphaston mam len na 3 dni,ze co dalej,ci mi ma moj gynekolog predpisat,alebo ako.a na ultrazvuk sa ide potom k hermimu,alebo ako?

bobooo
29. apr 2009

ano k hermimu...on len urobí ultrazvuk, aby videl aká je reakcia srdiečka pretože v 6-7 týždni bábätku začína biť...a ak je všetko o.k. tak to je tvoja posledná návšteva a potom už len tvoj gynekológ...a myslím že tie tabletky mi predpísal ešte raz herman a potom už len môj doktor, ale s tým že herman mu po mne posielal nejaký papierik s dávkovaním alebo niečo také už sa dobre nepamätám...no a ja už som za hermim bola až keď detičky mali 7 týždňov tak som mu niesla foto... 😎 😎

petronelka77
29. apr 2009

Ahoj matelko, zavolaj co najskor Hermimu a dalej ti povie, co a ako. podla mna pojdes tento tyzden na kontrolny krvny test a v 8-om tyzdni sa chodi na potvrdenie akcie srdiecka.
Takze volaj cim skor, aby si sa zvytocne nestresovala, drzim palce 🙂

matelko1
29. apr 2009

ahoj petronelka.ja nestresujem,teraz uz v pohode,len sa pytam co a ako.jasne,ze mu zavolam a opytam sa.

boboo ty mas este nejake zmrazene embryj?lebo mne vcera sestricka povedala,ze ja mam a za to musim este priplatit,lebo doki mi to neuctoval,ale vcera ako som s nim rozpravala,tak mi nic nepovedal ohladom zmrazenia.

bobooo
29. apr 2009

no keď som bola prvý krát tak sme si dali zvyšok zmraziť bolo ich veľa oplodnených asi 11... no a na druhý pokus sem dávali mrazáčikov...vtedy som platila nejakých 3000sk. a viac nič ani sa viac nevyjadroval ani som viac neplatila tak neviem...ale asi áno len neviem čo s tým platením a ako by sa malo platiť... 😒