Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dianan
4. máj 2009

matelko...držim prsty na krv... 🙂

beadz
4. máj 2009

dia, tesim sa.
matelko... ides na krv ? ved uz si bola, nie ? boze, vobec nie som v obraze. stalo sa nieco ?

matelko1
4. máj 2009

ahojte.prajem krasny slnecny den 🙂

beadz
4. máj 2009

no, prebudza sa, tak padam. majte sa babeny

matelko1
4. máj 2009

beadz ano bola som na krv,mala som ist na kontrolnu krv,lebo som mala hranicne hodnoty.o 14-tej budem mat vysledky.

dianan
4. máj 2009

ahoj matelko...a povedali Ti aké si mala hodnoty pretým???

matelko1
4. máj 2009

len sestricka,ze hranicne,ale ,ze aj skoro som bola na krv,ze nevie preco ma na 11-ty den obj.ked zvykne 14-15 den,takze preto som mohla mat nizke hodnoty.

beadz
4. máj 2009

aha, matelko, chapem. ja som bola 12. den.
tak dufam ze sa to potvrdi.
pridala som par foto, tak ak chcete tak pozrite na zasrana 🙂

sonikah
4. máj 2009

Dievčatá, želám príjemný týždeň, nech nám krásne svieti slniečko. Nestíham všetko čítať, tak len tak narýchlo. Matelko, držím palce, ale určite to vyjde. Treba myslieť pozitívne. 😀 😀 😀

matelko1
4. máj 2009

ahoj sonikah.ty si ako pokrocila u hermana?
beadz ja dufam a verim,ze sa to potvrdi. 🙂

matelko1
4. máj 2009

beadz maly simonko je uzasny 🙂

dianan
4. máj 2009

BEA...krásne fotečky

cka
4. máj 2009

ahojte kocky...akosi vas stale nestiham, ked som tu, vy tu nieste.
Pytali ste sa, ako sa mi dari. Ja sa mam ok, bezi mi 35tt, myslim. Mala som minuly tyzden poslednu poradnu, cakam na vysledky z vyteru a krvy, a potom s vysledkami sa uz budem hlasit iba v porodnici, v Saci. Zatial je vsetko ok, som v pohode, tahsie sa mi chodi, ale aj tak sa snazim kazdy den nieco prejst, pobehat, lebo potom sa mi zasa lepsie spi, ked som unavena. Buduci tyzden ideme na svadbu bratovi, tak dufam, ze si to male nerozmysli a nepride sa pozriet osobne, bo ma drbne. Najlblizsia porodnica je 45km od miesta svadby, to bude veselo.
Tak papaaa.

lienka2
4. máj 2009

matelko, a nerobila si si doma testik?

sonikah
4. máj 2009

matelko, ja doletela teraz len kvôli tebe, aby som ti ešte raz povedala že držkam palčeky a myslím na teba, určite si tehoškooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

lienka2
4. máj 2009

matelko??? 😕

bobooo
4. máj 2009

ahojte baby tak matelko len sa nič neboj všetko bude v poriadku a tak ako má byť 😀 😀

eva7780
autor
4. máj 2009

ahojte 🙂 matelko ako?celý den myslim na teba

lienka2
4. máj 2009

baby, ja len dufam, ze matelko sa tak vytesuje ze nestiha ist na net 😉 dufam, ze je to ok... uz by to chcelo tehulku 🙂

sonikah
4. máj 2009

ahoj, ja zase len tak naskok, len som chcela vedieť čo matelko, no a stále nič, tak dúfam, tak ako lienka, že práve obvoláva všetkých a vytešuje sa z tt.

petronelka77
4. máj 2009

Ahojte babulky, takze je to potvrdene, som tehotna 🙂 🙂 🙂 .
Neviete o kolkej bola matelko na krv?

eva7780
autor
4. máj 2009

petronelka gratulujem 🙂

eva7780
autor
4. máj 2009

Bambulky z dovolením matelka odkazujem:
hodnoty stúpajú,ale začala trošku špiniť a radšej si išla domov lahnuť.dosť sa bojí a nevie s čoho to može byť,ak máte skusenosti napíšte,pošlem jej sms(hlavne ak ju to ma upokojit),o 3 dni má ísť ešte na krv,ale to pojde k svojmu gyndošovi a len zavolá hermimu hodnotu

petronelka77
4. máj 2009

Dakujem Evi 🙂
Matelko, drzim palce, bude to dobre, uvidis.

eva7780
autor
4. máj 2009

prajem vám pekný večer 🙂

lana28
4. máj 2009

ahojte baby, petronelka gratulujem 🙂 , a matelko drzim velmi palce.........
inac konecne som si dala fotecku 😉
dnes som volala Hermimu, lebo uz mame po vsetkych vysetreniach, tak nas objednal vo stvrtok k nemu, uvidime co dalej.....
baby, chcem sa spytat, co myslite bude chciet hermi aj laparoskopiu, tu akurat nemam urobenu /ale to mi nespominal /.....dik

bobooo
4. máj 2009

tak som rada že tehulky tu pribúdajú... 😀 😀
len nech sa matelko nebojí ja som tiež špinila a veľmi veľmi....posledný krát som už bola v 4 mesiaci a bolo to hrozné...bola to nejaká krvná zrazenina a tá sa vstrebávala preto to špinenie...ale nech sa radšej s prácou rozlúči nech si len doma ležká...je to ťažké ale treba vydržať.. 😝 držím palce...

beadz
4. máj 2009

ahojteeeee. petronelka, blahozelam zo srdca.
evi, ak mozes, napis matelko, ze aj ja som spinila a doki povedal ze je to normalne ale pre istotu ma dal na rizikove. mozno aj ona tak bude. a svagrina dokonca krvacala a vsetko ok.

petronelka77
4. máj 2009

Ahojte Lana a Bobooo, dakujem 🙂 ...budem tu nosit tehu virusiky, nech sa zadari aj ostatnym 🙂 .
Bobooo.mas nadherne deturence 🙂.Lana, vela stastia vo stvrtok 🙂
Matelko, drzkam palce, zvladnes to, chce to pddychovat a setrit sa.

eva7780
autor
4. máj 2009

ahojte 🙂 Bea hned jej to napíšem,lebo sa velmi bojí