Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
23. máj 2009

ahojte,tak sme spät z pohrebu bolo to velmi neprijemne,ked idete na pohreb dedkovi 😢 😢 😢
idem zjest polievku,nieco popozerat a spat,vyspat sa z toho vsetkeho....rano do prace
peknu nedelu vam prajem 🙂

beadz
24. máj 2009

ahojte bambulky.
lusi, uprimnu sustrast ☹ .
ako sa inak mate ? my sa mame rozne. simonko je zlatunky, uz aj spinka viac ako predtym, ale boli sme na kontrolu na neurologii a z toho krvacania ma este malu cystu, ktora sa vraj ale vstrebava, tak dufam ze to bude v poriadku. horsie je ze musime cvicit vojtovku, lebo nedrzi este poriadne hlavicku. darmo im hovorim ze sa narodil o 2 tt skor, oni maju podla tabuliek urcene co ma robit a ak nie tak sa cvici. hrozne pri tom chudacik place a ja s nim. uvidim ako dlho to vydrzim robit...
a este jedna pecka... si predstavte ze ta neurologicka ho pozrela a dala mi spravu a pytam sa jej, ci mu neurobi ultrazvuk. tak na mna zazrela systemom, co si predstavujem jej davat rozumy, ale urobila mu to a potom vzala spat spravu, vyciarkla tam vetu, ktoru napisala akoby urobila ultrazvuk predtym a dopisala novy nalez rukou. chapete tu drzost ? napise vysledok vysetrenia, ktore ani neurobila. taka rozculena som odtial isla, sa rozum zastavuje na tom nasom zdravotnictve !!! 😠

lienka2
24. máj 2009

ahojte,
tak vyzera to tak, ze mrcha je na ceste, uz trocha spinim, takze zajtra rano volam hermimu a som zvedava, kedy ma objedna, aby sme mohli zacat stimulovat 🙂

eva7780
autor
24. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
bea no v našom zdravotníctve je riadny chaos 😠 bea,vydrž s cvičením aj ked si šimonko pri nom poplače ☹ ale určite to pomože
lienka som rada,hned ráno mu volaj,možno ta objedná ešte v ten den 😉

puglee
24. máj 2009

Awojky 🙂
lusi úprimnú sústrasť prajem 😢
bei a ja som si myslela, že v KE je zdravotnícka starostlivosť na omnoho vyššej úrovni 😠.....teraz ste so Šimonkom taký dvaja bojovníci, len sa nesmiete vzdať a uvidíš všetko bude v poriadku 😉
lienka, ideš stimulkovať?...to by bolo super, lebo akosi stagnujeme "hermanky" 😒 ...daj potom vedieť ako si dopadla
evi rybička zdochla 😖

eva7780
autor
24. máj 2009

puglee úprimnú sústrasť ☹ držala sa statočne,pri takom lekárovi ako je tvoj muž 😀 😀 😀

puglee
24. máj 2009

evi 😀 😀 😀
Dobrú nocku prajem...a zajtra s usmievavý dník 😵

eva7780
autor
25. máj 2009

dobré ránko 🙂 a úspešný týžden

beadz
25. máj 2009

ahojte bojovnicky 🙂

lienka2
25. máj 2009

ahojte 🙂 tak som volala hermimu, sestricka mi povedala ze mam zavolat az po desiatej 😒 tak to som zvedava ako teraz vydrzim pracovat tie dve hodinky 😅

beadz
25. máj 2009

lienka, zacni si pomalicky zvykat, ze teraz budes stale na nieco cakat 😉

lienka2
25. máj 2009

akurat ze trpezlivost nie je moja silna stranka 😅
mna len stve, ze tam ma sestricku, ale nic s nou nevybavis, vsetko musi ist cez neho.. a potom ho telefon vyrusuje pocas vysetrenia.. je to dost blbe..

beadz
25. máj 2009

ano, to mas pravdu. je to blbe, ze kaze volat a nie a nie sa mu dovolat, ale na druhej strane je to neprijemne, ked si u neho a stale mu zvoni telefon.
vydrzis neboj. a trpezlivost si pri nom vytrenujes kvalitne 😉

lienka2
25. máj 2009

niekedy rozmyslam, ci som si vybrala dobre.. ci som nemala ist do spln-u 😖 ale stale si hovorim, ze je jedno aky lekar, hlavne ze budem tehu 😅

dianan
25. máj 2009

ahojte...dobre ránko prajem.. 🙂

beadz
25. máj 2009

ahoj dia. co nove ? bola si uz ?

lusinkaj
25. máj 2009

dobre ranko 🙂 dnes vyzera ze bude pekne 🙂

lusinkaj
25. máj 2009

bea so simonkom sa trosku potrapis s cvicenim,ale bude z neho chlap ako buk... 🙂

beadz
25. máj 2009

lusi ahoj.
jasne ze bude chlap. toho sa nebojim, len mi je ho luto ako ho musim teraz trapit. ☹

dianan
25. máj 2009

ahoj lusi.bea...
ano bei...bola som na odbery..výsledky budu zajtra alebo stredu ,potom dam vedieť,čo dalej...
držte sa so šimonkom...
lusi..ty ako?:??si dnes doma??

lusinkaj
25. máj 2009

bea jasne ze bude chlapisko,ale deticky si musia trosku vytrpiet ak su male...potom bude vsetko v poriadku 🙂
dia ano som doma,ale uz len chvilu ideme na navstevu ku babke,kmotre mojej a to na dedinu taze sa vycapim na slnko a nech ma opaluje trosku 🙂 este stale sa citim zle... ☹
pekny den vam prajem...

beadz
25. máj 2009

joooj, dia, perfektne ze sa to uz nastartovalo. myslim na teba 😵

beadz
25. máj 2009

lusi, co si chora ?

dianan
25. máj 2009

lusi...ano...tak na slniečkuTi bude dobre,to ti pomôže.... 🙂

dianan
25. máj 2009

dik...bei....sama som zvedavá čo z toho bude....
dotyčný p.dr.sa doteraz neozval....

beadz
25. máj 2009

dia, no comment...

matelko1
25. máj 2009

matelko1
25. máj 2009

no konecne.od rana mi neslo pridavat prispevky.
ahojte...co robkate baby.je tu akosi smutno a ticho.

dianan
25. máj 2009

čau matelko...ja poí starom...
ano nikde nikoho... 😒

beadz
25. máj 2009

matelko ahoj. tebe to nejako stale hapruje.
my sme prave docvicili a napapali sme sa, pridala som par simiho ksichtikov a teraz ideme na vzduch