Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
1. jún 2009

ahojte.prajem krasny,aj ked uprsany den 🙂
jeej,co to tu citam...dicinka blahozelam k emke a drzte sa... 🙂

eva7780
autor
1. jún 2009

ahoj dia 🙂
ahoj matelko 🙂

dianan
1. jún 2009

ahoj matelko,evi 🙂

vlnka
1. jún 2009

Dicinka gratulujem 🙂

katica1
1. jún 2009

Caute..aj ja mam poobednu...leje jak blaznivee 😕

eva7780
autor
1. jún 2009

ahoj katica,ja mám tiež poobednu,zachvilu sa idem chystať,u nás zatial neprší,ale vyzerá že bude 😝

katica1
1. jún 2009

Aj ja sa idem chystat...nechce sa mi...ked tak leje...Matelko asi maka... 😕 ,,,tak papa...

matelko1
1. jún 2009

ano pracujem,vlastne kecam s kamoskou,prisla ma kuknut.
ahoj katica.tak aky bol vikend?
evy ty si co robkala cez vikend.
ja som z manzelom zahradku obriadila,vykopala polovicu kvetov co mi svokra nasadila 😀 ..potom mi mamkina suseda nafarbila vlasy a dnes idem na obocko.uz davno som nebola.doma sama si vytrhavam,tak chcem si ho dat trosku profesionalnejsie urobit a nafarbit.

katica1
1. jún 2009

Vikend okk..som oddychnuta ako nikdy..idem pracovat poobede...citim trosku podbrusko...ale baba v teme Cakanie po transfere ma potesila..ze je tehotna po KEtku a ze ju podbrusko bolelo cely cas a aj teraz ju boli...ze nech nebojim... 😕 😕

matelko1
1. jún 2009

veru zbytocne nestresuj.urcite je vsetko ok.treba verit.

katica1
1. jún 2009

Dik..ja idem do prace..tak pekny den...papa 🙂

margab
1. jún 2009

Ahojte dievčata.Tak preventivne som nakukla k vam,posielam miliony vyrusovTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a samozrejme,Dicinka-blahoželaaaaaaaaaaam.držím vam všetkym palce a prajem vela vela sil... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beadz
1. jún 2009

ahojte bambulky.
citam tu dobre spravicky 😉 . emmku vitame na svete a dici, tebe blahozelam a nech ste stale zdravucke a aby ti dcerka robi len a len radost. a hlavne vela sil a nervov na zaciatok 😉

cka
1. jún 2009

ahojte....ja stale nic, nic, nic, nic, nic, stale 2v1.
A Dicinka, blahozelam, tisko zavidim. A to ako, mala cisarsky ci normalny porod?? Ze pisala, ze nastupuje do nemocnice.?? Bo mi to akosi uslo.

beadz
1. jún 2009

cka, ved uz to tych par dni vydrzis, nie ? a kde sa chystas rodit ?

beadz
1. jún 2009

dia, kde mam novinky ??? 😉 horim zvedavostou

matelko1
1. jún 2009

ahojte cka,beadz,mergab. 🙂
cka uz to pekne vydrz.o chvilu aj ty to budes mat za sebou.
beadz co mas nove?
mergab dakujeme za virusiky 🙂

beadz
1. jún 2009

matelko ahooooj. nic nove, stale dookola. a ty ? uzi si este zivot pred stimulkou, ja by som tak niekam vypadla a vyventilovala ze si nevies ani predstavit 😒

matelko1
1. jún 2009

ja sa snazim uzivat si zivot kazdy den 😀 ..a ja by som s tebou menila 😀 ..

beadz
1. jún 2009

ja sa nechcem menit 😉 . dost dlho som bojovala o toho chrusta, teraz si ho len tak nedam. ale tak na jeden den a noc..... 😵

cka
1. jún 2009

bea, v saci u dosedlu, ak to teda nevyjde na tuto stredu, bo je v prahe, a to by som bola dost sklamana, lebo chcem pri nom rodit.

beadz
1. jún 2009

cka, nechcem nic hovorit, ale ja som si tiez planovala kedy rodit a ako a maly mi urobil skrt cez vsetky plany. 🙂

matelko1
1. jún 2009

beadz ja len tak srandujem.kazda dlho bojuje alebo bojovala...pekne si to teraz vychutnavaj... 🙂 ..ja verim,ze aj ja budem.
v piatok bola moja znama u hermiho na prenos/nechodi na konika/.vkladai jej jedno embryo,ani lepidlo jej nechcel dat,lebo sa jej pekne delia.teraz len caka na vysledok 🙂

cka drzim ti palce.potom nam daj vediet ked bude babo na svete. 🙂

beadz
1. jún 2009

matelko, jasne ze budes. kedy zacinas stimulku ?

beadz
1. jún 2009

inak na ket-ko treba tiez taku istu ako prvy krat ? my tam mame este tiez 2 mrazacikov...

matelko1
1. jún 2009

na ketko sa uzivaju uz len lieky duphaston a estrimax,
nechcem nic zakriknut 😉

matelko1
1. jún 2009

ako je to inac pri rozmrazeni embryi.zvyknu sa este delit,alebo nie.som laik v tom.

beadz
1. jún 2009

tak uvidime co prinesie buducnost. na jednej strane ked si predstavim ze by som tu mala mat dalsieho maleho vampirika, tak mi nie je velmi do smiechu, ale nechcem ani nechat u hermiho nase babetka.

matelko1
1. jún 2009

beadz jasne.maly simonko aj surodenca bude chciet,takze nerozmyslaj a potom sup do toho/kym sa da/ 🙂

beadz
1. jún 2009

tak uvidime ci z toho nieco bude...
maly konecne zaspinkal, tak idem chytro vyzehlit a potom sa musim dat do poriadku. zajtra mam kontrolu po sestronedeli. tak papa