Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
1. jún 2009

tak ja koncim.prajem pekny vecer.
idem na obocko. 🙂

mili1
1. jún 2009

Ahojte babulky, neviem ci si na mna este spominate ale dávno som tu nebola
Minulu sobotu sa nam narodil chlapček Nikolasko s mierami 3100g a 48 cm, je krásny velmi sa tešime.................
V piatok sme dosli domov a odvtedy papame spinkame a dookola to iste.....
Jeej bea akurat pozeram, ze tvoj ma uz 2 mesiace - ako rychlo to ide.........

eva7780
autor
1. jún 2009

ahoj mili,ale pravdaže si na teba spomíname 🙂
gratulujem k synčekovi,ale ti to rýchlo zbehlo 😕 potom hod dáke fotky 🙂

mili1
1. jún 2009

Evi dakujem , ano rychlo to zbehlo ale posledne 2 mesiace velmi pomaly, mesiac som strávila v nemocke kvoli tvrdnutiu bruska a dokonca som musela len lezat ale dotiahli sme to daleko .....
Malla som super porodnika ktory sa o mna staral a som rada ze mam to uz za sebou...........
Potom prihodim nejake fotky ak bude troch casu lebo teraz nic nestiham.....
No a vam vsetkym prajem aby ste coskoro otehulkovali ...................

eva7780
autor
1. jún 2009

mili dakujem(za seba),už by bolo načase 😖

puglee
1. jún 2009

Awojky
mili gratulujem ku Nikolaskovi...pekné meno 😵 ....sledujem, že nám neúrekom rastie počet mamičiek 😵 , len nových tehuliek je pomenej 😢

eva7780
autor
1. jún 2009

veru ,a ani stimulantiek ☹ ☹ ☹

dianan
2. jún 2009

Dobre ránko...teda už pekný den prajem....
...ale neviem komu...lebo nikde nikoho.... ☹

katica1
2. jún 2009

Dobre ranko...kazdy asi pracuje... 😉 ja az poobede...hlavne ze sa pocasko umudrilo..a svieti slnko 😀

katica1
2. jún 2009

Matelko ohladom toho rozmrazovania..ja som si tiez myslela,ze bude mi kazat zavolat ako sa rozmrazuju...ale on ma len hned objednal na Ketko a na tom reporte je uvedene...po kultivacii 24hod.prenos2embrii... 😕 😕

eva7780
autor
2. jún 2009

ahojte,ja tiež až poobee,ale robila som rizoto,teraz si trošku oddychnem pri kave 🙂

katica1
2. jún 2009

Ahoj Evi..nikde nikoho..len my dve poobede pracujuce..haha 😀

eva7780
autor
2. jún 2009

ahoj katica,no veru,ale treba,ostatne pracuju asi cely den 😀 😀 😀 ako sa cítiš?

katica1
2. jún 2009

Da sa...ale dnes ma nejak dost boli brucho...tak neviem ,co si mam mysliet... 😒 nic len cakat...ale take pocity ako keby mrcha mala dojst...ale co citam ,tak to mavaju baby tiez...ja neviem...

katica1
2. jún 2009

A to som len 5den po transfere...zda sa mi ze pri prvom ma TAK brucho bolelo na 9den....jooojj

eva7780
autor
2. jún 2009

katica radšej si nemysli nič a už to dáko vydrž 🙂 asi je dobre ked ta boli brucho(aspon podla mna)

katica1
2. jún 2009

Doma na to myslim....furt...sak poletim do prace a tam uz to zbehne...mas pravdu... 😖

katica1
2. jún 2009

Tak papa.ja idem pracovat... 😨

eva7780
autor
2. jún 2009

tu zase nikoho? 😕

katarina822
2. jún 2009

ahojte baby kde ste vsetky posuniem vas vyssie 😉

eva7780
autor
2. jún 2009

ahoj katarina,ako sa cítiš?ake meno ste vybrali?

katarina822
2. jún 2009

ahoj evi meno bude asi Katka keby chlapcek tak po manzelovi.
a citim sa taka nepotrebna vsade sa buchnem vsetko mi pada stale by som len spala a jedla a ked zaspim mala ma zobudi kopanim robi este kotrmelce. mam aj strach aj radost bojim sa ci to zvladnem a tesim sa a verim v zazraky doktorovi som vravela minule ze ja este stale nemozem uverit ze naozaj som tehotna povedal mi ved pockajte ked vam bude v postielke plakat uverite.
dicinka uz ma svoje slniecko v naruci.evi a vy jak kedy sa chystate na druhy pokus.drzim palce aby vam vysiel.a vlasne vsetkym babam drzim palce prajem aby sa babetka udrzali vyvijali aby sa splnili vase sny 😉

bobooo
2. jún 2009

ahojte baby troška neskôr ale predsa pridávam sa ku gratulácii malej Emke a mamke veľa trpezlivosti a hlavne veľa veľa síl...všetkým ostatným prajem to aby čím skôr nahradili dicinku pretože ona už tehu nieje a také tu chýbajú 😀 inak pridala som nejaké fotky do albumu aj vytvorila som nový pretože sme oslavovali 😎 😎

katica1
3. jún 2009

Dobre ranko.... 😉 Katarinka..Katka je krrrasne meno.... 🙂 🙂 ...Bobooo dakujemee..my velmi radi nahradime Dicinku ...kiezby... 🙂 dnes je pekne slnecno...dam kavu... 😎 😎

shaarka
3. jún 2009

ahojte kocky,
prosim vas - mohli by ste mi napisat, ake su rozdiely medzo SPLNom a GYNCAREom? (prosim do IP)
pripadne ci je nejake dalsie centrum, napr. CAR v starej nemocnici?
pomaly sa rozhodujem, kam ist, a naozaj neviem, ake pozitiva ci negativa mam brat do uvahy. vzdialenost od bydliska je to posledne, co ma zaujima.
dakujem pekne za nazory.

mate pekne ciselka za nickmi 😉 aj ja chcem 😀

lusinkaj
3. jún 2009

ahojte,konecneeeeee som sa k vam dostala,od vcera som sa nevedela prihlasit na konika,uz som sa aj zaregistrovala pod inym menom ale ani na to sa mi nedalo prihlasit uz som bola nervozna z toho a az do placu 😢 ze vam nemozem napisat...ale uz daco manzel opravil v nastaveni pc 😉 🙂

dicinka blahozelam k malej Emmke 🙂 vela zdravicka 🙂

dianan
3. jún 2009

no ččau lusi...tak sa to podarilo...konečne 🙂

eva7780
autor
3. jún 2009

ahoh lusi,dia 🙂 🙂
no teda lusi,ešte že máš takého šikovného manžela 🙂

lusinkaj
3. jún 2009

ahojte dia,evi 🙂
veru konecne som sa prihlasila,evi jasne ze mam sikovneho manzela 🙂

lienka2
3. jún 2009

ahojte,
v piatok ma caka odber, mozete mi napisat ako to prebieha?