• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
tak ja koncim.prajem pekny vecer.
idem na obocko. :slight_smile:
1. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, neviem ci si na mna este spominate ale dávno som tu nebola
Minulu sobotu sa nam narodil chlapček Nikolasko s mierami 3100g a 48 cm, je krásny velmi sa tešime.................
V piatok sme dosli domov a odvtedy papame spinkame a dookola to iste.....
Jeej bea akurat pozeram, ze tvoj ma uz 2 mesiace - ako rychlo to ide.........
1. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mili,ale pravdaže si na teba spomíname :slight_smile:
gratulujem k synčekovi,ale ti to rýchlo zbehlo :confused: potom hod dáke fotky :slight_smile:
1. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi dakujem , ano rychlo to zbehlo ale posledne 2 mesiace velmi pomaly, mesiac som strávila v nemocke kvoli tvrdnutiu bruska a dokonca som musela len lezat ale dotiahli sme to daleko .....
Malla som super porodnika ktory sa o mna staral a som rada ze mam to uz za sebou...........
Potom prihodim nejake fotky ak bude troch casu lebo teraz nic nestiham.....
No a vam vsetkym prajem aby ste coskoro otehulkovali ...................
1. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mili dakujem(za seba),už by bolo načase :confounded:
1. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojky
mili gratulujem ku Nikolaskovi...pekné meno :dizzy_face: ....sledujem, že nám neúrekom rastie počet mamičiek :dizzy_face: , len nových tehuliek je pomenej :cry:
1. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru ,a ani stimulantiek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko...teda už pekný den prajem....
...ale neviem komu...lebo nikde nikoho.... :frowning2:
2. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...kazdy asi pracuje... :wink: ja az poobede...hlavne ze sa pocasko umudrilo..a svieti slnko :grinning:
2. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko ohladom toho rozmrazovania..ja som si tiez myslela,ze bude mi kazat zavolat ako sa rozmrazuju...ale on ma len hned objednal na Ketko a na tom reporte je uvedene...po kultivacii 24hod.prenos2embrii... :confused: :confused:
2. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ja tiež až poobee,ale robila som rizoto,teraz si trošku oddychnem pri kave :slight_smile:
2. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evi..nikde nikoho..len my dve poobede pracujuce..haha :grinning:
2. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katica,no veru,ale treba,ostatne pracuju asi cely den :grinning: :grinning: :grinning: ako sa cítiš?
2. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Da sa...ale dnes ma nejak dost boli brucho...tak neviem ,co si mam mysliet... :unamused: nic len cakat...ale take pocity ako keby mrcha mala dojst...ale co citam ,tak to mavaju baby tiez...ja neviem...
2. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to som len 5den po transfere...zda sa mi ze pri prvom ma TAK brucho bolelo na 9den....jooojj
2. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katica radšej si nemysli nič a už to dáko vydrž :slight_smile: asi je dobre ked ta boli brucho(aspon podla mna)
2. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doma na to myslim....furt...sak poletim do prace a tam uz to zbehne...mas pravdu... :confounded:
2. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa.ja idem pracovat... :fearful:
2. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu zase nikoho? :confused:
2. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kde ste vsetky posuniem vas vyssie :wink:
2. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katarina,ako sa cítiš?ake meno ste vybrali?
2. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi meno bude asi Katka keby chlapcek tak po manzelovi.
a citim sa taka nepotrebna vsade sa buchnem vsetko mi pada stale by som len spala a jedla a ked zaspim mala ma zobudi kopanim robi este kotrmelce. mam aj strach aj radost bojim sa ci to zvladnem a tesim sa a verim v zazraky doktorovi som vravela minule ze ja este stale nemozem uverit ze naozaj som tehotna povedal mi ved pockajte ked vam bude v postielke plakat uverite.
dicinka uz ma svoje slniecko v naruci.evi a vy jak kedy sa chystate na druhy pokus.drzim palce aby vam vysiel.a vlasne vsetkym babam drzim palce prajem aby sa babetka udrzali vyvijali aby sa splnili vase sny :wink:
2. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby troška neskôr ale predsa pridávam sa ku gratulácii malej Emke a mamke veľa trpezlivosti a hlavne veľa veľa síl...všetkým ostatným prajem to aby čím skôr nahradili dicinku pretože ona už tehu nieje a také tu chýbajú :grinning: inak pridala som nejaké fotky do albumu aj vytvorila som nový pretože sme oslavovali :sunglasses: :sunglasses:
2. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.... :wink: Katarinka..Katka je krrrasne meno.... :slight_smile: :slight_smile: ...Bobooo dakujemee..my velmi radi nahradime Dicinku ...kiezby... :slight_smile: dnes je pekne slnecno...dam kavu... :sunglasses: :sunglasses:
3. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
prosim vas - mohli by ste mi napisat, ake su rozdiely medzo SPLNom a GYNCAREom? (prosim do IP)
pripadne ci je nejake dalsie centrum, napr. CAR v starej nemocnici?
pomaly sa rozhodujem, kam ist, a naozaj neviem, ake pozitiva ci negativa mam brat do uvahy. vzdialenost od bydliska je to posledne, co ma zaujima.
dakujem pekne za nazory.

mate pekne ciselka za nickmi :wink: aj ja chcem :grinning:
3. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,konecneeeeee som sa k vam dostala,od vcera som sa nevedela prihlasit na konika,uz som sa aj zaregistrovala pod inym menom ale ani na to sa mi nedalo prihlasit uz som bola nervozna z toho a az do placu :cry: ze vam nemozem napisat...ale uz daco manzel opravil v nastaveni pc :wink: :slight_smile:

dicinka blahozelam k malej Emmke :slight_smile: vela zdravicka :slight_smile:
3. jún 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ččau lusi...tak sa to podarilo...konečne :slight_smile:
3. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoh lusi,dia :slight_smile: :slight_smile:
no teda lusi,ešte že máš takého šikovného manžela :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dia,evi :slight_smile:
veru konecne som sa prihlasila,evi jasne ze mam sikovneho manzela :slight_smile:
3. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
v piatok ma caka odber, mozete mi napisat ako to prebieha?
3. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok