Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lienka2
3. jún 2009

hm.. ☹ nikde nikto.. tak ak niekto pride mozete prosim aj do IP, neviem ci sa zajtra v praci dostanem na konika..

eva7780
autor
3. jún 2009

lienka ja som aj tu,len ti nemožem poradiť ☹ lebo mne bolo ivf stopnute pred odberom 🤐

lusinkaj
3. jún 2009

lienka ip 😉
evi co porabas?

lusinkaj
3. jún 2009

pekny vecer prajem 🙂 dobru nocku 😉

eva7780
autor
3. jún 2009

lusi bavkam sa na pc 😉 dobru noc

lienka2
4. jún 2009

dobre ranko 🙂 dufam ze tu dnes bude zivsie.. baby ja sa tak bojim, zajtra mam odber..

katica1
4. jún 2009

ahoj Lienka2 nebojaaaj... 😉 mas odber vajicok??...neboj nic nebudes citit...budes v narkoze...prajem ti dobru urodu... 🙂 🙂 v gycare dr Herman..??

lienka2
4. jún 2009

kati, vies mi napisat ako to prebieha? teda viem, ze v narkoze, ale ci je lepsie mat pyzamko alebo nocnu koselu, co vsetko si zobrat.. ci bude manzel po prebrati pri mne alebo bude cakat niekde vonku..

katica1
4. jún 2009

Vezmi si nocnu koselu,daju ta na izbu ,tam sa vyzlecies...aj nohavicky dolu... 😉 manzel ta bude cakat vonku ...tak pride taky mili panko a lahnez na kozu...da ti narkozu...ale su okej fakt neboj...a tak uz nic nevies a ani neviem ako som sa dostala na izbu(ale privedu ta po svojich nozkach)..... 🙂 a tak si lahnes ,budes taka otapena...polezis a potom hajde za muzickom... 🙂 🙂 🙂

katica1
4. jún 2009

Zober si vlozky do istoty...trosku mozes po odbere spinit...inak nic a pauce,ci prezuvky. 😎 .. 😎

lienka2
4. jún 2009

ja uz som narkozu absolvovala taku normalnu pri laparke v januari, takze toho sa nebojim.. skor toho ci bude dost kvalitnych vajok.. a hlavne aby nepopraskali do zajtrajsieho rana 😅 skoda ze manzel nemoze byt so mnou na izbe 😖

katica1
4. jún 2009

A potom ti sestricka povie kedy mate dojst za dr...asi za dve hodky...my sme sli do mesta sa prejst....si taka malatna,ale si rada ,ze mas potom....a doky ti potom povie aka bola uroda... 😉 😉

katica1
4. jún 2009

Manzel tam nemoze,lebo tam budu aj ine zienky....aj pokecas...sa navzajom povzbudite,,, 😎 😎 pekne je tam tri postielky ako v materskej skolke...hiii 😀

lienka2
4. jún 2009

az o dve hodinky? 😕 a nevies kedy ich budu oplodnovat? resp. kedy sa dozviem kolko sa oplodnilo..

katica1
4. jún 2009

Lienka..myslim,ze dve hodky.... ides na odber na 8 OOrano???...dr ti vten den povie iba urodu a na druhy den budes mat zavolat a povie ti kolko sa vam oplodnilo... 😎 hmmmmmm

lienka2
4. jún 2009

na odber mame dojst na 8.00.. ale oni cez vikend nerobia, vsak? takze budem cakat do pondelka?

katica1
4. jún 2009

Mam pocit ,ze budes mu volat v sobotu...on je na telefone vzdy...asi..uvidis co ti povie...hmmmm...

lienka2
4. jún 2009

ach jaj 😖 no nic, tak zase budu skusat moju trpezlivost 😀 asi si povedali, ze ma konecne naucia 😀
vravel, ze v piatok je viac odberov, tak mozno pridu do roboty v sobotu.. no ved uvidime 🙂

katica1
4. jún 2009

Zvladnes to!!!uvidis... 😉 ale verim ti ,ze sa bojis,,,ja mudra ,ale tiez som bola pokakanaaaaa 😕 😕 😕

lusinkaj
4. jún 2009

ahojte 🙂 lienka,katica

sonikah
4. jún 2009

ahoj dievčence, tak ja len tak narýchlo, šak ako vždy. Boli sme včera za Hermanom, dal nám gonal, včera som po prvý krát bojovala sam s injekciou, no boj som vyhrala. Nebolo to až také zlé ako som si najprv myslela, budúci týždeň ideme na kontrolu no a potom uvidíme čo ďalej. Krásny deň dievčence. cmuk

lienka2
4. jún 2009

sonika, s gonalom sa lahko bojuje 🙂 ja som s prvou injekciou v ruke sedela 5 minut kym som pichla 😀 tie dalsie uz isli lahucko.. tusim mi to bude aj chybat 😀

sonikah
4. jún 2009

joj, veď hneď prvé som zabudla zablahoželať dicinke, blahoželááááám, hlavne nech ste zdravučkééé a rastiete do krásy. cmuk

katica1
4. jún 2009

Ahoj Lusinkaj,Sonikah...jaaj to pichanie,,,mozno aj modrinky buduuu 😉 😉

sonikah
4. jún 2009

asi aj hej

lienka2
4. jún 2009

kati, ja som modrinky nemala.. len same bodky po ihlach 🙂

katica1
4. jún 2009

hmmmmm...dobreee...ja som mala....

katica1
4. jún 2009

Tak papa zajtra vela zdaru...pekny den!! 😉 😉

lusinkaj
4. jún 2009

ahoj sonikah,super ze si zacala,pekne pichanie injekcii 😉
tak ja uz mam poprane,pozehlene,povysavane a idem zmyvat podlahu...
vy co robkate?

lienka2
4. jún 2009

lusi, nechces prist aj ku mne? 🙂
asi vsetci pracuju.. idem aj ja 😉