Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
12. jún 2009

kkati no neviem s tou poistovnou,uvidíš po pondelku,potom nám daj vedieť,sama som zvedavá ako to dopadne 🙂 s dovolenlou veru neviem
Bei aj tebe pekný víkend 😵

gilly
12. jún 2009

kkati - ja sice som v centre v BA ale tiez mam doveru takze umna to bolo tak: ze ano chcu tri HP. komunikovala som vyslovene s reviznym doktorom v dovere a vyslovene mi to povedal. konkrete:
1. vyšetrenie hormonálneho profilu v priebehu 3 cyklov (FSH, LH, prolaktín, 17-beta-estradiol, progesterón),

2. laparoskopia u ženy,

3. hysterosalpinografia u ženy,

4. vyhodnotenie spermiogramu u partnera,

5. negatívna kultivácia na chlamýdie.

inak mne schvalili ziadost za dva tyzdne.
tak snad som pomohla
aj ked mozno toto vsetko od teba nebudu chciet, ktovie...zavisi mozno aj aku maju naladu 😉

kkati
12. jún 2009

Diky gilly, som z toho dosť sklamaná,lebo sme dúfali že už v teraz lete pôjdeme na IVF. A tak ešte dva mesiace ma bude musieť odsledovať, to je teda "super" 😠 Som si myslela že keby som to poslala do BA tak by možno nerobili problemy, ale je to asi jedno...

eva7780
autor
12. jún 2009

to teda kukám kolko toho vyždauje dovera 😕

gilly
12. jún 2009

skus napisat priamo na doveru,alebo tam zavolat a mozno ti reviznylekar poradi co a ako

lusinkaj
12. jún 2009

ahojte,tak som spät...budu nam zateplovat blok... 😉 ta sa tesim...
bea nebojaj ja nezutekam... 😉 aspon dufam... 😀 😉 sak je taky zlatucky,malicky... 😀 v tom kociari

fatimkaa
12. jún 2009

ahoj, ja som tu prvýkrát. Chcem len povedať k schvaľovaniu žiadosti, že mne ju schválili teraz 3.cyklus IVF. Na poisťovňu som len odniesla to čo mi dal lekár. Tiež mám dôveru.dokonca 2.IVF mi schvaľovali dvakrát, lebo som bola na operácií slepáku a nestihli by sme IVF absolvovať do určeného termínu. Bez problémov žiadosť stornovali a po opätovnom podaní znovu schválili.

eva7780
autor
12. jún 2009

ahoj fatimkaa 🙂

fatimkaa
12. jún 2009

čítala so príspevky trochu dozadu, skôr ten začiatok témy. ale mam pocit, že posledné obdobie tu nie je nejak veľa ľudí.

fatimkaa
12. jún 2009

mam za sebou dva neúspešné ivf a dva neúspešné ket-ka. teraz ma čaká budúci mesiac tretie ivf.

lusinkaj
12. jún 2009

ahoj fatimkaa...tak prajem vsetko dobre do tretice 🙂

fatimkaa
12. jún 2009

dufam, ked to nevýjde ani teraz, tak pojdeme dalej. len dufam, že ma ten môj optimizmus neprejde. už štyrikrát som tomu verila a nič. no snád piaty pokus bude ok

lusinkaj
12. jún 2009

mas dost toho za sebou... 😉

fatimkaa
12. jún 2009

no v priebehu roka a pol. štyri mesiace bola pauza kvôli operácií. niekedy mám pocit akoby to ani nebola pravda. možno je fajn že mám dobrú prácu, čas heuveriteľne rýchlo letí. tak nestíham sa nad tým zamýšľať

lusinkaj
12. jún 2009

fihaaaa...tak namna by to vela,tolko chemie,liekov,zakrokov...na moje telo to nieje

fatimkaa
12. jún 2009

aj ja som si myslela že to nezvládnem. ale šlo to . tak veľmi som chcela. je pravda že tej chémie bolo asi priveľa. pribrala som od začiatku 16 kíl. teraz sa ich nie a nie zbaviť. z veľkosti 36 som sa prepracovala na 42.

eva7780
autor
12. jún 2009

fatimkaa máš pravdu,v poslednej dobe je tu dáko pusto,ale som rada,že sme sa dnes rozrastli o dve hermanky, 🙂 lebo tu už pomaly nik nestimuloval ani nič podobné

lusinkaj
12. jún 2009

fiha az o tolko cisel?to som nepocula... 😒

prajem vam pekny vecer,dobru nocku,pekny vikend 🙂

fatimkaa
12. jún 2009

predtým som dosť športovala, ale po každej príprave som sa bála nejak prudko hýbať. a zas tie vzdreté kilá, stále som myslela že sa to podarí, tak som sa velmi nekrotila. teraz, ked zacína leto to aj lutujem.

bobooo
12. jún 2009

ahojte ja len opäť na skok
cka tak gratulujem k prírastku , nech vám malá princezná rastie do krásy 😀 😀
matelko nevieš si predstaviť ako sa teším s tebou blahoželám ti a dávaj si pozor 😎 😎 😎 teraz prichádzajú tie najlepšie chvíľky 😉 😉 potom budú tie najkrajšie a dúfam že dvojnásobne aby som nebola sama 😵 😵

fatimkaa
12. jún 2009

dobrú noc

matelko1
13. jún 2009

ahojte baby.prajem pekny den 🙂
od rana nesiel konik.

matelko1
13. jún 2009

boboo dakujem.aj ja sa tesim 🙂

vitam tu nove hermanky 🙂

puglee
13. jún 2009

Ahoj matelko 😵
...čítam príspevky a akurát som sa dozvedela, že si tehu 😵 😵 😵
už sme sa tu riadne dlho nestretli čooo?

matelko1
13. jún 2009

ahoj puglee.veru,nestretli sme sa riadne dlho.ty vobec zijes?...ano KET sa vydaril.ja som to ani nerozoberala na fore.

puglee
13. jún 2009

...žijem, žijem 😀 😀
dnes do ktorej pracuješ?

matelko1
13. jún 2009

do 12-tej.som sama a budem 2 tyzdne sama v praci.mamka si vala sunky na plazi v egypte 😀 😀 😀

puglee
13. jún 2009

takže o chvíľku končíš 🙂 ....júúj menila by som sa s tvojou mamkou 😉
...idem žehliť 😝 ...vo štvrtok mi vytrhli zub múdrosti 😢 ...ešte ma to poboľuje tak sa nechcem nejak extra namáhať

matelko1
13. jún 2009

aj ja by som s nou menila.
prajem pekny vikend 🙂 🙂
pa-pa 🙂

puglee
13. jún 2009

aj tebe príjemný víkend 😵
awoj