• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
A este baby dajte mi nejake rady,ze co papat alebo pit pred ivf aby bolo uspesnejsie...ja sa tak bojiiiiiim :unamused:
25. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi čo sa bojíš,zavolaj mu!!!
26. jún 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, aj mne ked ratal cenu tak ratal v korunach a potom prepocitaval na eura, ze este stale mysli v korunach :slight_smile:
a co papat alebo pit pred ivf.. no neviem ci je nieco take co pomoze.. ale niektore baby jedli chilli :sweat_smile:
26. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik zienky,pekny piatok a este krajsi vikendik :slight_smile:
26. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla,ako sa mas???ako pokracujes?navstevujes hermiho??? :wink: ..neviem ci si este na mna pamatas :sweat_smile:
26. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ale tu je dnes smutno,no ani sa nedivim,konečne neprší :slight_smile: ja som bola dnes trošku po obchodoch
26. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...krasny piatok...lusinkaj neboj zavolaj mu...ja viem ,ja tiez nervna ked mu mam volat...chapem. :confused: ..evy co si si pekne nakupila???hmmmmm :sunglasses: :sunglasses:
26. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trebalo by povysavat...zajtra pracujem,,tak si to musim nadbehnut...joj jak sa mi nechceee... :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katica ahoj,len topanky,chcela som aj botasky,ale nevybrala som si ,musim kuknuť este dakde inde
26. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,,, :confused: a mas volny vikend,? :sunglasses:
26. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru volný,ja vikendy nerobim :slight_smile: a ty ako?zajtra si chceme variť guláš,tak dúfam,že nám nebude pršať,a ani až tak horuco nemusi byť ,nech sa pri tom neuvarime aj my
26. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ..gulsik... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja makam zajtra ,ale len do jednej..asi...no ...visi to vo vzduchu ...nie a nie poprsat...ufff..mam tu kamossku z UK,,tak dakde vecer pojdeme posediet,mozno aj potancit.... :confused: :confused:
26. jún 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik,pipimiska jasné ze pamatam :slight_smile: teraz nenavstevujem hermiho,skusam iné alternativy :slight_smile: uz som vsetky 3 ivf vycerpala cez poistovnu.
a ty ako pokracujes?napis nieco,nie som v obraze bo tu chodim pomenej uz ,nez predtym.
zdravim aj ostatné babenky :slight_smile:
ja som teraz prisla zo zahradky som oberala hrasok,mám 2 velké vedra,takze sa nudit nebudem,ale uz 3 kilá hrasku mám aj v mrazaku-fantastická úroda :grinning:
26. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla76....ty si rocnik 76???bo ja hej.... :wink: .....hrasok mnam...sladucky milujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko csilla,aaa ake ine alternativy??fakt ma zaujima,bo ja idem o zruba 10 dni k nemu na pokec,aa tiez sa s nim kcem porozpravat,aby sme zvolili iny sposob,ked 2 ivf nevysli ...ja som bola u neho naposledy pred tromi rokmi...
a teraz som sa rozhodla,ze idem aj treti krat,lebo on ma velmi zly spg,aa ja mam hormony naopak,plus mi zhruba pred mesiacom zistili,ze vytvaram protilatky proti spermiam :confounded:
26. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska...ides dotretice...drzim ti prsty....mohlo by to uz vyjst.... :slight_smile: :slight_smile: ja idem na ket..asi v septembri..mame este mrazaciky.......snad sa dockame... :frowning2: :frowning2:
26. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik katica,jasne ze sa dockame :slight_smile: .. a ty kati,preco az v septembri?aa kolko mate este mrazacikov? :wink:
26. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 6....chcela som pauzu na leto...lebo som mala 1.ivf ,a hned dalsi cyklus ket...a nevyslo... :frowning2: :frowning2: a mala som dost tych tabletiek...a inak povedal ti doky dakedy ,ze preco t o nevychadza???ci to len priroda...hmmmm :unamused:
26. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedal,ze je to nahoda,ze raz sa to urcite podari :confounded: ...ze sa proste musime zmierit s tym,ze budeme k nemu chodit jak na kavu...
26. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha...tak fajn...aj ja na kavu....idemeee...ty podavas uz ziadost ,ci uz mas..?? :sunglasses:
26. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este nemam,po troch rokoch som sa mu ozvala,aa dohodli sme sa ze dojdem na pokec,aaa dohodneme co bude dalej...kcela by som ivf,ale miernejsie..som citala ze v blave vedia robit aj tak,ze zenu nastimuluju len minimalne,tym nevznikne riziko hyperstimulacneho syndromu,o tom s nim kcem podebatovat,lebo ja som ten OHSS mala,aa bojim sa toho...

inac aky je rozdiel medzi ET a KET ??
26. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Et je pri ivf cerstve embrijka...a Ketko je zmrazene...... :sunglasses: a hyperstym.synrom je co,??? :unamused:
26. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci rozmrazeneee :wink:
26. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica,jasne chapem..

hyperstimulak,je pre mna strasna vec,ktoru uz nikdy nekcem zazit...
zvecsene vajecniky,cysty na vajecnikoch,voda v bruchu,brucho zvecsene jak v siedmom mesiaci,dva tyzdne som nevedela chodit,ani jest,ani si lahnut na bok,strasne bolesti...ale je aj horsi pripad,tromboza...
26. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...to je po stimulke...aha...jasne.... :unamused: :unamused:
26. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak si vytrpime,len nech sa to raz vydariii.... :pensive: :pensive: mohlo by.....
26. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa bruuuu :dizzy_face:
26. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilla ja som tiež doteraz hráškovala :grinning: :grinning: :grinning: ale už mám všetko von,tak som rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy ahojj..a dobruuu....ja byt popratany...unava ma zmaha..... :pensive: :pensive: paaaaaaaaa
26. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú :pensive: :pensive: :pensive:
26. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok