Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

csilla76
2. júl 2009

Soni gratulujem,ani si nepisala ze si bola na ivf a cakas dnes na vysledok z krvi,ty taká tajnostkarka 😉 😵
katica veru teraz zaneprazdnena,mame velku makacku tak preto nemám na net velmi cas,ale aspon sa snazim raz-dvakrat kuknut co nové 😀 predtym som tu tyzdne nekukla takze som sa polepsila sak evy? 😉
no tak vám prajem pekny vecer a dobru nocinku 🙂

katica1
3. júl 2009

dobre ranko....nejako nemam spania..... 😒 ,,,sonikah gratulacia...konecne hermi aj pozitiv spravy.... 🙂 🙂 sak on je tiez asi rad,,,ked moze oznamit vyborne spravy....aj ja sceeemmmmm!!!!! 😀 😝

katica1
3. júl 2009

vsetky este spite,?,ze sa nehambite....hiii basnicka,,,,,, 😀 😀

sonikah
3. júl 2009

ahoj dievčence, zase len tak na chvilenku, no aspoň kúsok. Všetkým ďakujem za blahoželanie. Ani som to nespomínala, že ideme lebo bolo to strašne rýchlo. Nerátala som s tým injekcie som brala asi desať dní a potom rýchlo výber, potom vklad, veľmi ma to prekvapilo. Myslela som, že to trvá dlhšie. Teraz len dúfam, že všetko bude v poriadku, že babätká budú rásť tak ako majú, no a že to všetko pôjde dobre. Ešte sme nevideli babätká, takže to ešte nie je také ozajské.... veď viete ako to myslím. 😉
Kati neboj, ja viem že každá to raz zažije. My sme sa snažili strašne dlho a teraz keď to prišlo, tak som ani nemohla uveriť, že už že už sa skončilo to snaženie, po tých rokoch potom máš problém si uvedomiť, že už sa môžeš tešiť...Treba len veriť, viera je silná 🙂

katica1
3. júl 2009

tak supeer..!!!dik...sak hej ked ja som nedockava..haha 😉 ale je nas takychto viac... 😕 😕 drz sa!!!! 🙂 no fakt po tych rokoch sa asi clovek vobec boji tesit...aby tym daco nepokazil... 😕 😕

katica1
3. júl 2009

ta de ste babkyyyyyy 🤐 🤐 ????

eva7780
autor
3. júl 2009

ahojte 🙂 csilla presne tak :-

katica1
3. júl 2009

ide burka...aj u vas..???evi.... 😕

katica1
3. júl 2009

tak paaa---pokecala som si sama... 😀 letim na poobednu...caooo

csilla76
3. júl 2009

Ahojik tak mám chvilku casu tak som vas prisla pozriet 🙂
Akurat som mraziaci box vyumyvala.Chystala som sa do zahrady,ale zacalo prsat tak dnes taky trosku lahsi dnik ale zato jesto co robit aj vo vnutri takze sa nenudim 😀
je tu niekto alebo máte poobednajsiu siestu? 😉

dianan
3. júl 2009

ahoj csilla a ostatné babuľky...ako sa máte???

csilla76
3. júl 2009

Ahoj dia jupi ze si napisala,este somtu kade-tade citala 😉
prides na stretko bud.tyzden?

dianan
3. júl 2009

csilla...no chystám sa ibaže by mi do toho niečo prišlo...ale dufam,že nie...už vieš kedy ideš do KE??

csilla76
3. júl 2009

ano uz viem presne,vcera sme to s gerenkou prebrali,bo ona odcestovaléa domov,pride az utorok 😉
napis ip ak chces ,uz ides na ivf...alebo nieco iné?

dianan
3. júl 2009

csilla iP

katica1
4. júl 2009

ahojte dievcata::::tak ja mam volnu sobotu,plany na grilovanie ...a obloha sa zatiahla...tak neviem.... ☹

eva7780
autor
4. júl 2009

ahojte,prajem pekný víkend 🙂 🙂

lusinkaj
4. júl 2009

ahojte,prajem vam krasny vikend 🙂 🙂 🙂

katica1
5. júl 2009

ahojte peknu nedelu prajem.... 😉

lusinkaj
5. júl 2009

pekny den prajem 🙂

katica1
5. júl 2009

ahojj.ja som si pospala...som ako mechom udretaa... 🙄

katica1
5. júl 2009

tak dnes je tu pusto...kazdy sa psych.chysta na novy tyzden...asi.... 😖

katica1
5. júl 2009

tak bruuu.... 😔

eva7780
autor
6. júl 2009

pekný pracovný týžden 🙂 🙂 🙂

csilla76
6. júl 2009

Ahojte,uspesny zaciatok tyzdna prajem 🙂

ja som vycerpaná ,ledva zijem.....este 2-3 dni a snad uz bude vsetko hotové.

eva7780
autor
6. júl 2009

ahoj csilla no máš toho akosi vela ☹ ☹ ja som bola v meste,zajtra musime zaniesť pc ,lebo nám hučí,pekne nám ho vyčiatia a vymenia ventilátor 🙂 kým je ešte v záruke

lienka2
6. júl 2009

baby, neozvala sa niekomu matelko? 😕

eva7780
autor
6. júl 2009

lienka matelko mi pisala sms,pozdravuje všetkých

csilla76
6. júl 2009

no veru evy je toho az-az..ale to chcem mat do stredy hotové bo vo stvrtok mám iné plány a piatok uz cestujem ked mi do toho nic nepride 😉 aj muzikovy musim navarit na viac dni takze mám co robit...len sa necitim nejak moc fit....potrebovala by som trosku pauzu..ale snad koncom tyzdna sa dockám aj toho 🙂

veru dajte pc vycistit a vymenit co treba,pokym je v zaruke 🙂 tato moja rachotina este ide ale budem ju musiet vymenit i ja. 😉

lienka2
6. júl 2009

evi, takze sa ma dobre ? 🙂 dufam ze hej.. tak keby si s nou pismenkovala, pozdrav ju 😉