• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
dufam bea... :slight_smile: pekny vecer
8. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer :slight_smile:
8. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babenky,rozhodlo sa stretko bude v piatok o 17 hod.pred Aidou,je to vraj nedaleko od lekarne kde Ger pracuje,tak tam budeme raz-dva. :slight_smile: Dajte vediet ktorá pridete :slight_smile:

pekny vecer a dobru nocku zelám :slight_smile:
8. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte hermanky :slight_smile: dnes to vyzerá na další horúci den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile:

trosku nakuknem co nové,ale vidim ze tu okrem evy este nik nebol....

ja idem o chvilku do mesta na nákup,tak neskor este kuknem :slight_smile: pekny dnik :dizzy_face:
9. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,krasny slnecny den...
csilla,ja hlasim,ze nepridem,lebo ja v piatok idem na tu oslavu,skoda
9. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny den dnes,idem ja trosku na cerstvy vzduch... :slight_smile:
9. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčence, viem že som tu dlhšie nebola. Ležkala som doma a tam nemám prístup na net, tak som bola trošku odrezaná. Len som Vám chcela povedať, že dnes som bola na kontrolné hcg a robil mi aj ultrazvuk. No a čo nevidel 3 vačky o rozmeroch 10, 8 a 6. V tých 10 a 8 videla aj mini babatenka. Tak sa veľmi teším, priblblo sa usmievam, ale to asi patrí k tomu. Tak nech máte krásny dník. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni, to je krasne :dizzy_face: a to si bola u hermiho ci u svojej lekarky? a kolkych ti vlozili?
9. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som doma z mesta :slight_smile: nákup hotovy,vsetko vybavené :slight_smile:

lusi no skoda ze nemozes,snad najblizsie. :wink:

bea tebe vyhovuje piatok poobede?daj vediet prosim.... :slight_smile:

soni este raz gratulujem,no asi budu dvojky ak nie trojky :wink: :dizzy_face: len sa pekne opatrujte :slight_smile:

vecer este nakuknem,idem si pripravit veci na vikend :wink:
9. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sonikah ja zirammmm.....jeeejjjj 3vacky???....to je sila...supeeer... :wink: :wink: :wink: dnes je pekne,,a nie dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..všetkým hermankám prajem pekný den...

pozdravuje Vás všetkých matelko...a má super správičku...čaká trojčatá... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
9. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to co hermi robil ? :grinning:
aby som sa bala ist na usg co mne najdu :grinning: ale nie, zatial bolo len jedno vidiet.. aj to staci :dizzy_face:

dia a pozdrav matelko :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lienka-....odovzdám...
aj vy sa držte...a veľa oddychuj :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa.. oddychujem v praci :grinning:
juj to su dnes spravicky, sonika aj matelko :dizzy_face: sa tak tesim :dizzy_face:
9. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojky babenky,
...som tu poriadne dlho nebola...naším novým tehuľkám (lienke, matelku a sonikah) zo srdca blahoželám.
...ja som absolvovala 2 ivf, ale hneď po odbere som skončila v nemocnici s ovariálnym hyperstimulačným syndrómom...takže sme sa ku vkladu vôbec nedostali...opäť smola :cry:
Prajem príjemný zbytok dňa.
9. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jojo...matelko 3ky...sonikah3ky....sila!!!gratulacie..... :confused: :confused: :confused:
9. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglle skoda...fakt...ale ides dalej,ze..??? :wink:
9. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonikah :slight_smile: matelko :slight_smile: gratulujem
sonikah IP (odkaz od matelka)
9. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puggle :pensive:
9. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoj,,,to su superr spravy!!! :sunglasses:
9. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem nasim tehulkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekne sa opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja ziiiiiiiram spravami,matelko,sonikah trojcata,fiiiiiiiha :slight_smile: radost aj starost...juuuj ale hlavne nech je vsetko v poriadku,nech to dotiahnete do uspesneho konca
uz sa aj bojim ist k hermanovi,trojky ja nechcem,to si neviem ani predstavit :slight_smile:
9. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nikto nikde?sama si mam pisat? :slight_smile: :grinning:
9. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonikah, matelko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: waauuuuuuuuu super..........drzim palce :wink:
jajjjjj ahojte kocky, som tu len na skok......ze zajtra o piatej? tesim............
puglee vitaj doma, dufam ze sa uz davas do poriadku :slight_smile: skoda OHSS ale uz mas pred sebou vklad a verim ze sa to konecne podari bez tvojej "kamosky" OHSS.........

lusi, nic neboj, trojcata nie su casto.......ale ked sa ti to podari tak nam dva mozes rozdat :wink:
9. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ger cawko :slight_smile: nieeee ja trojcata?co si...sak by som sa osalila v 2izb.byte :unamused:
9. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko je tehula a ani sa nepochvali.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a vlastne ahojte.... :grinning:

tak MATELKO blahozelam zo srdiecka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj soni a lienke :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby pripajam sa blahozelam babam a prajem uspesne tehotenstvo silno drzim palce aby tych 9mes.rychlo ubehlo. :slight_smile: :wink:
10. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčence, len tak na chvíľu, lebo si musím ísť ľahnúť, len vám chcem opäť všetkým poďakovať. Želám pekný dník a príjemné stretko. :wink:
10. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

bea sa neohlasila?bea ked tu budes tak ak ti to vyhovuje tak DNES o 17 hod.pred Aidou sa stretneme :slight_smile:

inac este som doma,musela som zmenit plán cesty,idem busom len o 14 tej :wink:

pekny dnik kocky a este krajsi vikend :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok