Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
11. júl 2009

nebojaj,ja viem co prezivas,taze zbytocne budem ti tu pisat take veci,ja by som tiez taka bola
ja tiez som zvedava ako dopadne u mna v pondelok pohovor u dr.

katica1
11. júl 2009

joj ano...ale tuzba je silnejsia jak strach!!!strach bude vzdy...ale ...... 😕

lusinkaj
11. júl 2009

veru viem o com hovoris...tuzba je velmi silna po babätku 🙂 🙂

katica1
11. júl 2009

dufam,ze sa dockame...len klukatejsou cestou.... 😔 😔 inak my ideme do Chorvatska o 2tyzdne,,,aspon kus vypneme...more,slnko...jaaaaaaj 🙂

eva7780
autor
11. júl 2009

ahojte baby ,ale ste sa rozkecali 😕
jéj majkes ahoj 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
11. júl 2009

kati jasne ze sa dockame,ale ako vravis trosku tazsie...
evi pridaj sa k nam

eva7780
autor
11. júl 2009

lusi ani sa nechystám,ani nestimulujem,ani nemám mrazáčikov tak akosi nie je o čom 😔

lusinkaj
11. júl 2009

evi ved ja nevravim,ze mas kecat s nami o tom,ale mozme o niecom inom,ako stale...ci nie? 😕

katica1
11. júl 2009

o dovolenke...napriklad...... 😎

lusinkaj
11. júl 2009

napriklad...
a ako idete autom?

katica1
11. júl 2009

my sme mysleli ,ze nikam nepojdeme,pominali sme eura na gyncare,,,, 😒 no tajny zdroj sa musi najst...aspon chorvatsko,ziaden extra luxus..ale predsa... 😀

katica1
11. júl 2009

ano autom ,piati....tak mala parta... 😎

lusinkaj
11. júl 2009

ale ved to je super,ak idete viaceri,aspon bude zabava...ja by som tiez isla,ale kedze na ivf treba dost penazi,tak to uz nam nevyjde...a treba aj z niecoho zit 🙂

katica1
11. júl 2009

ved hej...peniaze idu jak salene....od nas...haha 🙂 ...tak papa idem von na kapuucco....pekny vecer... 😉

lusinkaj
11. júl 2009

presne tak,peniaze sa kotulaju... 🙂
pekny vecer

eva7780
autor
11. júl 2009

pekný zvyšok večera 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
12. júl 2009

dobre ranko 🙂

csilla76
12. júl 2009

Ahojte kocky 🙂 tak uz vas zdravim z domu 🙂

vcera som super rychlo dosla vlakom k nasim,tam som prespala a dnes rano prisiel po mna muzik,sli sme na nakup a uz sme domka 😵

stretko bolo fajne,v piatok som sa stretla s csillou a jej manzelom dosli z VK boli velmi zlati,okrem nich tam bola aj gerenka a zabkaevka som sa tesila ze sme sa stretli.so zabkaevkou sme sa uz aj inokedy stretli ale teraz to bolo ine bo sme posedeli pokecali,v oktobri sa chystaju na 4 ivf takze drzim palce vsetkym co do toho teraz idu.

csilla (tak isto sa volá ako ja) 😉 ona tiez chodi k hermimu a okolo 20-eho im povie doki vysledky vysetreni ako su na tom a co im odporucuje. 🙂

v sobotu bolo dalsie stretko s beou a lusi. 🙂 bea s muzikom dosli na aute,aj malého simonka sme videli,zlatusik maly 😵 potom sme sli posediet a pokecat.bolo super som rada ze som takto mohla spoznat viacerich 🙂

najblizsie to mozno vyjde aj s dianan,puggle....a s ostatnymi babenkami 🙂

prajem krasnu nedelu,idem cosi porobit 😉

gerena
12. júl 2009

Ahojte kocky 🙂 CSilla dik za vycerpajucu reportaz 😉 🙂 pozdravuje vas Fannyl, Veronika sa narodila 21.6 ma 3200g a 50cm a obe su v poriadku 😵 sa tesim.....
je tak strasne teplo...... 😝 😝

eva7780
autor
12. júl 2009

ahojte 🙂 Fannyl gratulujem k Veronike 🙂

csilla76
12. júl 2009

Dakujeme za pozdrav,aj mi ju zdravime a posielame cmuk malej veronike,nech rastie do krasy 🙂

ger co robkas?ja idem za obedom zehlit 😉 a ze vycerpavajuca reportaz 😀 no..khm..hm....tak sa patri 😉

a ocakávame ta gerenka v najblizsom moznom termine
ked budes moct prist sa pokochat nasim krajom 😉 😀

lusinkaj
12. júl 2009

ahojte,krasny vecer vam prajem 🙂 dobru noc 😔
zajtra idem k dr.hermanovi,drzte prsty 🙂

bonsai
12. júl 2009

ahoj lusi..ja držím už teraz..dobrú nôcku

csilla76
12. júl 2009

pekny vecer a dobru nocku ktore uz idete spinkat 😉

lusinkaj
13. júl 2009

ahojte,dobre ranko 🙂
tak o chvilu sa pojdem chystat k dr.trosku sa bojim... 🙂

csilla76
13. júl 2009

Ahojte krasny dnik prajem 🙂 neskor nakuknem,teraz len tak narychlo,idem varit a potom uhorky zavárat 😉

eva7780
autor
13. júl 2009

ahojte,ja som doma s práce,ide pracovať - tekvicu do mraziaka,fazulku do mraziaka 😝

eva7780
autor
13. júl 2009

lusi nemáš za čoho báť 🙂

csilla76
13. júl 2009

evy tak máme podobnu robotu 😉 😀 coskoro aj u mna bude treba tekvicku a fazulku davat do mraziaka 😉

ja som dala do siestich sackov hriby,sup tiez do mraziaku no bude to mnamky hocikedy vybrat na obedik a je to 😉

matelko1
13. júl 2009

ahojte baby.davno som tu nebola.bola som v nemocnici,lebo som zacala spinit,tak si ma tam nechali na pozorovani a mala som tam ostat este mesiac,len mi bolo dlho,tak som opytala,ci ma nepustia domov,ale musela som im slubit,ze nebudem nic robit.mam naordinovany kludovy rezim.dnes som u mamy,bola som rano na hematologii,musim si pichat injek.proti zrazaniu krvi.
ked mi povedali,ze cakam trojcata,tak si neviete predstavit v akom som bola soku.
v piatok 17.7.som obj.k hermimu,tak som zvedava co on mi povie.