• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
no baby halo,kde ste.po dlhej dobe som tu a nikde nikoho.
co mate vy nove?
13. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj matelko ,akurát som ti písala sms :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz pracuješ,nemáš náhodou oddychovať?ako prijal správu manžel?
13. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepracujem,som u mamky a lezim v jej posteli,pc mam na kolenach a bavim sa.skoda,ze doma nemam pc a net,chyba mi.aj cas by mi rychlejsie zbehol.musim castejsie chodit k mame.
manzel v pohode.povedal,ze doteraz sme mali kludny zivot a o chvilu zacnu stresy.
13. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ešte že tak,už ti bolo doma dlho?
13. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ndlho mi bolo.teraz sa musia o mna vsetci starat,slubila som im to v nemocke.ja som malla este mesiac tam ostat,ze rizikovy pacient,ale co by som tam robila.ved uz mi rohy rastli,nic,len styri steny,prostredie deprimujuce,stresujuce.
13. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len nech sa starajú,zaslúžiš si trocha obskakovania :wink:som zvedavá,čo ti povie hermi?
13. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedava.ved stale sa mi nechce verit.cakam na hermiho,na jejo ortiel.dam vediet ako som dopadla.
som na rizikovom a udala som socialnej poistovni dve adresy,lebo budem sa aj u mamky zdrziavat,ved nech ma hladaju.
13. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak,nech si ta najdu,ved túlať sa nejdeš :wink: ked budeš mať muža mimo domu,aspon ti nebude smutno :slight_smile: a bola si už u svojho gyndoša?
13. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dneska vybavit si marodku a caka na spravu od hermana.na tu cakam aj ja.
13. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matelko nezabudni si zmeniť pas,ved už nie si snž. :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Matelko, veeeeelmi gratulujem :slight_smile: .
Myslim, ze Hermi bude prijemne prekvapeny :slight_smile: . Uz si videla aj vsetky srdiecka? Opatruj sa a hlavne kludovy rezim.
13. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelka.ano vsetky tri srdiecka pekne bili.ale aj sa bojim ako to vsetko zvladnem,hlavne nech je vsetko v poriadku.
evy ano,zmenim si,vynasnazim sa :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy zmenila som si,ale zatial som neudala,ze trojky cakame.pockam na hermiho ortiel.potom to opravim.
13. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko, prave pozeram, ze si mala KET, ja som tiez mala, ale v Tvojom pripade bol neskutocne uspesny :slight_smile: .
Velmi drzim palce, zvladnes to, nebojkaj, len musis byt v klude :slight_smile: .
13. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa byt v klude,niekedy sa nad tym zamyslim a hned sa mi srdiecko
13. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedopisala som.srdiecko sa mi niekedy riadne rozbusi,ale to su emocie vsetko.
13. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matelko že bábo? :confused: ved ich je viac
13. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale cakam na hermiho verdikt.ja to opravim :slight_smile: ,
13. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neskor som prečítala :grinning: :grinning: idem ja na tú fazulu,manžel mi natrhal tak mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu pracu.este sa ukaz.som tu asi do piatej na nete,potom pride pre mna manzel a idem domov.
13. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pre dnesok koncim.neviem kedy zase dojdem,tak sa drzte a pozdravujem vas vsetky.
pa-pa :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som doma,uz davnejsie ale som papala,umyvala riad...
tak herman ma dnes prekvapil,vypisoval mi navrh do poistovne a neopytal sa ma vobec,ze ake inje.chcem,a ja som to nevedela ze co ako a pridem domov a citam,ze on mi napisal inj.Puregon,pri 1ivf som mala Gonal...tak som mu hned volala a vravel ze to je to iste...tak dufam...neviem preco sa ma nespytal :angry:
bral tu niekto z vas Puregon,ako ste reagovali?dakujem... :slight_smile:
13. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

lusi nestresuj,puregon je podobne ako gonal,mala som to pri 1 ivf....je to taktiez 1 kat.ako gonal :slight_smile:

ze preco sa ta nespytal...no to je zaujimavé.. :confused: ...mna sa zakazdym opytal ze aké inj.chcem,mala som 2x gonal a 1x puregon. :wink: puregon je si myslim o nieco drahsi ako gonal :wink:

matelko gratulujem k trojkám,opatrujte sa a pekne lezkaj :dizzy_face:

no ja idem este niekolko kaktusikov popresadzat,teraz uz nie je tak teplo tak idem na to.neskor mozno este kuknem :wink:
13. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ano viem,ze je to to iste,skoro ako gonal,len ma to prekvapilo,ze preco sa ma nespytal...som nastvana,preto :angry: neviem,co si mam o tom mysliet,ale dufam,ze vie co robi... :wink:
13. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak ma dopichal ten kaktus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten vacsi presadim inokedy bo potrebujem ktomu pomoc sama to neviem... :sweat_smile:

lusi jasné ze hermi vie co robi,preto je taky uspesny :dizzy_face: ale mohla si mu vtedy povedat ked dal vytlacit tlacivá na ivf ze chces gonal... :wink:

ja som tak bola tiez ,dohodli sme sa na gonale,on do tlaciv napisal merional..volala som mu tak mi povedal ze mám prist a da mi nové tlacivá s gonalom,a tak aj bolo :slight_smile:

uz si odniesla tlacivá do poistovne?
13. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neodniesla som este,lebo si musim urobit nejake vysetrenia u svojho obv.gynek.lebo moja poistovna to vyzaduje...az tak mozem odniest
ale vies ja som bola normalne v strese,tak mna to nenapadlo,ze to uz sa bude jednat o inj,mal sa ma urcite spytat :unamused:
co mam robit,neviem...
niekto varvi,ze nech to necham tak,ze teraz nech mam iny cyklus,kedze som 1ivf mala gonal... :confused:
13. júl 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vies lusi,aj podla mna nechaj tak teraz budes mat zmenu aspon :wink:

no zvykne sa opytat,a ani na kategoriu sa neopytal?gonal a puregon su skoro to iste,takze asi preto sa osobitne neopytal ze ktore chces :wink:

aké vysetrenia potrebujes?aká si poistovna?
13. júl 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved velmi ma to prekvapilo,ze sa ani neopytal aka kategoria,nic vobec...nechapem este stale :confused: :angry:
mam doveru,potrebuje nejake odbery,a este neico tam to mam zapisane,neviem presne
13. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha..tak potom odkial vedel ze chces 1 kategoriu? :confused: to sám od seba vytipoval puregon a hotovo? :confused:

kedy ides na tie odbery a vysetrenia?to su uz tie predoperacne vysetrenia alebo len také standartné gynekologické?
13. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok