• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
autor
s tým už nič nenarobíme,len sa vypytovať a vtedy odpovie :slight_smile:
21. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak :slight_smile: uz kaslem na to...
21. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky.... :wink:
21. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj kati
21. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj.....niesom tu casto,ale citam poctivo....lusinjka ty pekne postupujes,,,drzim ti paluchy....aj vsetkym...... :sunglasses:
21. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi preto ,ze uz sa nam dovolenka blizi...a tesim sa na moreeee....v piatok padime...aj ked minule v tv bolo na jadrane zralok...v okoli ostrova Brac...pomoooocccc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujem velmi pekne :slight_smile: a ty ako si na tom,som zabudla...
21. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj..ja??,sak mu mam volat v septembri....bojiim...mame tam 6snehuliacikov...len ci preziju... :pensive:
21. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj,uz viem jasne ty chces ist na ket...nebojaj,bude uspesneeeeeeee :slight_smile:
21. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe to ako teoreticky vychadza???myslim vklad,,,priblizne.... :confused:
21. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciste teoria...zeby september,,,??...hmmmm
21. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa.....idem kukat tv...a vegetit..... :sunglasses:
21. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati asi to tak vyzera,ale to neviem presne,mozno len v septembri bude stimulka... :slight_smile: uvidim... :slight_smile:pekny vecer
21. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute som doma z parce :slight_smile: konecne...............
katica le na sa nedaj tym zralokom, vsk aj oni su len z masa...............kusni prva :wink:
posledny krat k tejto vec: nie je mu jedmno co svami robi a ani to neberie zlahka.....keby to tak bral nerobil by to co robi........ale z vlastnej skusenosti viem ze musis sa obrnit, ked sa polozis pri kazdom jednom neuspechu nikam sa nedostanes a nemas co robit v zdravotnictve.....mozno sa vam to zda necitlive ale bohuzial je to tak
bru nocku :pensive:
21. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby posuvam vas vysie :slight_smile: :wink:
matelko tri babetka su vela pravdepodobne sa mozu narodit predcasne ale ked ti 1zoberu je to velke riziko a aj 2babetka sa mozu narodit predcasne 7mes.tazke rozhodovanie keby clovek vedel dopredu ako to dopadne.drzim palce nech sa akokolvek rozhodnes
ja cakam len jedno a v 7mes.sa uz chcelo babo narodit odlezala som sa v nemocnici potom v 8mes.sa chcelo narodit odlezala som si v nemocnici.a uz som chvalabohu v 37tt a 1den som otvorena tak uz sa moze narodit.ale ked som bola v nemocnici boli tam mamicky cakali ci 1babo ci dve a lezali tyz.a brali magneziove injekcie 2krat denne a len lezat a lezat.
inak baby stale vas citam a kazdej kt.sa chysta na stimulku silno drzim palce.a aj ostatnym kt.sa akurat nechystaju zeby si nasli 2// na testiku.
22. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

matelko 3 babetka je velka zataz..a narodia sa urcite skor...hlavne ked si utlej postavy...a ak ti mozem poradit ja...nedavaj si odsat babo :frowning2: je tam riziko ze prides o dalsie,alebo aj o obe....mam knizku o umelom oplodneni..aj o tych redukciach..a je to tam napisane..ja by som na to nesla :wink:

tak sa rozhodni...
22. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dnes nejak pusto.... :unamused: ved je leto,kazdy niekde vonku... :grinning:
22. júl 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katica veru pusto,už nesedíme tolko pri pc :grinning: na zajtra hlásia riadny hyc,vraj najteplejší den v tomto roku :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,krasny vecer... :slight_smile:
22. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer a dobru nocku. :slight_smile:

teraz sme prisli dnu,bola som z detmi vonku,teraz je fajne. :slight_smile:
22. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dávno som tu nebola tak pozdravujem všetké :grinning: :grinning: :grinning:
matelko no to sú mi správy tak ja ti veeeeeľmi gratulujem...som normálne v šoku dokonca si predbehla aj mňa :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ---no a inak rozhodovanie je ťažké to ti verím...ak je všetko o.k. tak ja by som to už nechala tak, ale to je môj názor tak sa drž a pekne oddychuj... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,no ked nič inšie,aspon nás posuniem,mám trošku pauzu na kávu a pokračujem dalej v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze matelko sa mala dnes ozvat a nic.. :confused:
asi sa vsetky vypekate na slniecku, len ja tu strasim v robote.. ale nevadi, tu mam aspon chladok a slnko teraz velmi nemusim.. ani by som nemala..
23. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som tu a pozeram,ze akosi to tu vazne.kde ste baby halo.
idem si vas trosku precitat aby som bola aspon trosku v obraze.
23. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Matelko, blahoželám k trojčatám. Este sa nepoznáme, ale ked si prečítaš pár strán dozadu, tak som tu už bola
23. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V sobotu idem na dovolenku. strašne sa teším. vypadnúť a na nič nemyslieť. len tak ležať na pláži
23. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lilianka.ano uz som si precitla.vitaj medzi nami.ty sa kedy chystas na ivf?
dakujem,ale stale som na vazkach a aj teraz citam clanky na nete o redukcii...najlepsie by bolo,ako hermi pov edal,ze by sa to malo samo vstrebat,dava tomu 90%,ze sa to samo vstrebe,ale ked nie?ja neviem.stale rozmyslam a.....
23. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa chystas na dovolenku.tak si pekne polenos,na nic nemysli a mozno sa zadari :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystám tak asi október. No verím, že je to veľmi ťažké rozhodnutie. mat tak čarovnú guľu a vidieť budúcnosť.
23. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do turecka. mala som najprv obavy. že ohnivý tureckí národ. presnejšie do alanie. ale asi tie rezorty sú v pohode
23. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok