Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lana28
21. aug 2009

neviem, nepocula som o tom.....
lusi ideme von, u nas je tunning zraz, tak ideme pozriet na chvilu.....pa

lusinkaj
21. aug 2009

jasne...papa

lusinkaj
21. aug 2009

Dobru nocku 😔

lusinkaj
22. aug 2009

Ahojte,no dnes ste toho tu velmi,vela popisali... 😒

lana28
22. aug 2009

ahoj lusi, akurat som prisla z robotky....... 🙂

lusinkaj
22. aug 2009

lana...aj ja takej inej,dnes som mala zavaraci den,som bola u babky-zavarali sme(leco,calamadu)som znicena 😝

lana28
22. aug 2009

a mne muzik doniesol cernice, tak ideme robit dzem....../velmi sa mi nechce/ 😉

lusinkaj
22. aug 2009

aj nas dedo bol nazbierat,tak babka robila tiez dzem,fajny 🙂

lana28
22. aug 2009

my tento mame najradsej.....tento rok uz stvrtu varku robim......sa muzik zblaznil do cernic....

lusinkaj
22. aug 2009

juuuj tak mi az tolko nie,ale co urobila babka,som dnes jedla velmi dobry urobila... 🙂

lusinkaj
22. aug 2009

pekny vecer 😉

lusinkaj
23. aug 2009

ahojte,peknu nedelu vam prajem 🙂

beadz
23. aug 2009

ahojte zienky. ako sa mate ?
my celkom dobre, manzel mal tyzden dovolenku, tak sme boli stale niekde mimo, ale uz ide zajtra do prace, tak mi je smutno ze nam konci krasne obdobie.
v piatok som volala hermiho, tak sa mam ozvat ked dostanem menzes a pojdem si po tych dvoch mrazacikov. ale chcem s nim porozpravat, ze by som dala vlozit zatial len jedno, lebo aj tak to bude narocne s takym malym vekovym rozdielom. uvidime co povie. a hlavne som zvedava ci vobec oba prezili. kedy sa to vlastne odmrazuje ? najprv budem brat tabletky a az potom ? chcela by som dat urobit aj tu predimplantacnu diagnostiku. je to sice velmi drahe ale uz nechcem zazit take stresy ako pri prvom tehu. teda ak sa to podari...

jaruska74
24. aug 2009

herman normalne ordinuje? som pocula ze je chory, ze ho dajaka zena zastupuje

katica1
25. aug 2009

cute dievky... 😉 je tu niekto???

katica1
25. aug 2009

bea aj ja si chcem ist po mrazacikov...asi dr.brknem....cakam na mrchu zac.septembra...a tak by som chcela ist na ket...tiez neviem ako to rozmrazuju....ale zda sa mi ze ano,najprv tabletky a tak rozmrazuju tesne pred... 😕 😕

lana28
25. aug 2009

caute baby,
bola som dnes u Hermiho, takze normalne ordinuje...... 😉

matelko1
25. aug 2009

ahojte.davno som tu nebola.mame sa dobre.vela oddychujem.3.9.idem k hermimu na utz.

matelko1
25. aug 2009

katica predpise ti lieky estrimax a duphaston a rozmrazuje sa to tesne pred vkladom.

jaruska74
25. aug 2009

matelko ty si v 15tt a chodis este k hermanovi?ja som myslela ze to sa tam len do vtedy chodi kym sa ukaze srdiecko a potom prejdes k obvodakovi?

katica1
26. aug 2009

ahojte...ja makam poobede..tak len doobeda mozem popisat..co to... 😉 matelko dufam,ze sa drzite okk...ja este lieky mam pozvysovane...tak ak dostanem mrchu volam a berem tabletky... 😖 lana ty uz pichas....drzim paluchy...lusinkaj kde....je tu pusto...ale uz koncia dovolenky...tak sa to tu mozno rozpise...... 😕 ja mam co vraviet ,ked to tu zanedbavam....hmmmm 😝

petronelka77
26. aug 2009

Ahojte 🙂 .
Matelko, drzim palceky, zrejme budes chodit dlhsie k Hermanovi, ked cakas viac babatiek, chce Ta mat pod kontrolou. Drzim palce na UTZ a setri sa 😉 .
Ostatne pozdravujem 🙂

lusinkaj
26. aug 2009

ahojte 🙂 vsetke vas pozdravujem 🙂
ja mam konecne 2 dni volna,uz som pozehlila,teraz pijem s vami kafe a potom utekam k dr.prisli mi vysledky z krvi-hor.profil a mam zvysene nejake hodnoty kvoli stitnej zlaze ☹ tak som hned volala hermanovi tak vravel,ze to nic,tak dufam,uvidim co mi povie dnes moj gyne.potom vam napisem 🙂

katica1
26. aug 2009

cau lusinkaj...jedna moja znama otehotnela prirodzene...a mala tiez zvys.stit.zlazu...a ze je okk...tak dufam,ze aj ty... 😉

lusinkaj
26. aug 2009

kati ahoj,tak aj mne dr.herman povedal,ze to nevadi,len som sa tak vystrasila ked mi sestricka zavolala ze mam vysledky a ze mam prist k dr.lebo su tam zvysene hodnoty 😒 tak uvidim dnes tam idem

katica1
26. aug 2009

vcera bola pri mne jedna znama...ma od Hermana rocnu dcerenku....jeeej..jaka je zlata.... 😀 ...mala uspesne hned 1.ivfko....a chce si ist po surodenca bud.rok...ujjjj 🙂 🙂

katica1
26. aug 2009

joj dobre ,ze ta upokojil,ze to nic....

lusinkaj
26. aug 2009

juuuuuj take rada pocuvam 🙂 tak ma to tesi a posuva vpred a uz aj aj chcem 🙂
joooj ked ja este musim poslat navrh do poistovne a tak...

katica1
26. aug 2009

viem viem...ale postupujes... 😉 ja mam strach...strach nabok...a hotovo..... 😔 ma herman vela...stale???asi ano...

lusinkaj
26. aug 2009

ja uz nie som v obraze...prepac,ty ides na ivf?alebo ako je to u teba? 🙂
postupujem,dufam,ze spravne a uspesne 😵 😵