Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lana28
10. sep 2009

inac aj ja som dobra stresmanka..........ale sme pripravení na vsetko....

katica1
10. sep 2009

ale vraj...treba verit...tak verime...ale zadne dvierka treba mat....ale len minimalne... 😒 😒 ...ale myslimsi,,ze ak by sme neverili,,,nesli by sme do toho... 😉 ....jajjj ta to filozofovanie...... 😀 😀

lana28
10. sep 2009

aj filozofovat treba 😀 😀 😀
idem dovarit obed....... 🙂 ...............................furt rozmyslat co varit.....

katica1
10. sep 2009

okk ..bez..ja tiez neviem...a tak supsup pracovat...paaaa 😵

lana28
10. sep 2009

tak ti zelam prijemny den v praci, nech ti rychlo ubehne...............papa

wmonika
10. sep 2009

ahojte som tu po prvý krát od včera si pichám puregon 600 ma s tym niekto skúsenosť? a ako si to odsledujem prosím vas na tom pere? poradte mi budem vďačná za každú odpoveď

matelko1
10. sep 2009

ahojte baby.
no,dnes mam den na h...vysledky z tripletestov niesu dobre.19.9 idem na 4 D utz do KE.

wmonika vitaj.a co si chces odsledovat na pere.tam si nastavis pocet jednotiek a pichnes si.

matelko1
10. sep 2009

ja som si pichala gonal a z pera vyslo 2 x vpichnutie 225 iu a este tam ostalo 100 iu....pri puregone neviem ako to je.

lana28
10. sep 2009

Ahojte zienky........
.......matelko mozu byt skreslené.........robia aj kontrolné tie tripletesty?

wmonika ja som si tiez pichala puregon, pichala som si 225 jednotiek, nastavis na pere a pichnes, 2x som pichala naraz plnu davku, potom som kombinovala z druhej ampulky, tymto sa mi zvysila jedna cela ampulka, mala som ich styri....

wmonika
10. sep 2009

ahojte baby som tu po prvý krát od včera si pichám puregon 600 17.9. idem na kontrolu a mam 1 otázku vie lekár po ivf povedať hneď pohlavie dieťatka? ďakujem pekne za každú odpoveď

wmonika
10. sep 2009

Jeej ďakujem veľmi pekne matelko 1 za odpoveď vies som tu po prvý krát bojím sa všetkého a tak veľmi túžim po maličkom babatku dúfam ze to všetko dopadne dobre paci sa mi tato stránka ako si baby pomáhajú a najmä po psychickej stránke .

lusinkaj
10. sep 2009

ahojte 🙂 prepacte,ze som vas trosku zanedbala,ale vcera rano sme odisli k babke,mi volala ci jej nepridem pomoct zavarit calamadu,tak jasne,ze som isla 😉 s radostou,ostali sme tam spat a dnes sem boli na huby ziadne nie su 😒 ale aspon fajn prechadzka bola s muzikom a teraz sme dosli domov,tak som zapla pracku a zajtra uz do prace 🙂

wmonika vitaj,ja si budem teraz pichat puregon 🙂

matelko1
10. sep 2009

ahojte.tak som tu.
lana nie,kontrolne AFP testy sa nerobia.hned mi dala papier na genetiku,ale ja pockam,lebo idem na ten 4D utz.

wmonika neboj sa a pytaj sa.my ti poradime.a co sa tyka pohlavia,tak nevie hned povedat.

lusinkaj
10. sep 2009

matelko a co je zle na tych testoch?hm?

matelko1
10. sep 2009

lusi vsetko.nervy mam v haji...je to strasne na psychiku.
v brne ked som bola,tak mi robili screening v 13 tt,4D utz a tam vysli dobre vysledky,len u nas sa to robi z krvy a tam vysli hodnoty na h....moze to byt skreslene aj tym,ze cakam dvojky.

lusinkaj
10. sep 2009

a je tam je väcsia pravdepodobnost ze je to kvoli tomu ze cakas dvojicky,alebo len tvoj predpoklad?
je mi to luto,ale urcite bude vsetko ok... 😉

lana28
10. sep 2009

och, baby, co vsetko musime prezit a pretrpiet............

gerena
10. sep 2009

ahojte baby.......matelko ma napadlo, este mozu urobit aj z plodovej vody test.........ale je tam vacsie riziko ....
ako s mate inac?

lusinkaj
10. sep 2009

ahojte lana a ger 🙂 co porabate?

lana28
10. sep 2009

ahoj ger a lusi................my pozerame spravy....a vy?

lusinkaj
10. sep 2009

lana mi tiez kuk spravy...kolko si platila za puregon?

lana28
10. sep 2009

myslim, ze to bolo 302 €

lusinkaj
10. sep 2009

diki...a co stoja estrimax a duphaston?

lana28
10. sep 2009

tie stoja ovela menej, joj, neviem uz presne, ger bude vediet.....
.....ja som potom este doplacala za cetrotide /to som si tiez pichala /....+ nejake lieciky....do 30€

lusinkaj
10. sep 2009

jasne v pohode,ja len tak informativne 🙂

lana28
10. sep 2009

jasnacka........ 🙂

lusinkaj
10. sep 2009

idem kuk panelak,dobru nocku 🙂

lana28
10. sep 2009

dobru noc vsetkym...........pa

wmonika
10. sep 2009

ahoj lusinkaj uz som po injekcii pichol mi ju manžel trosku zabolelo ale už je to OK veľmi som sa potešila že ste sa mi dievčatá ozvali a že ste ma prijali tak milo je to super pocit keď sa navzájom podporujeme a pomáhame si. Ty si prosím ťa ktorý deň picháš?

wmonika
10. sep 2009

ahoj matelko1 ďakujem ti za rady neviem čo sa ti stalo ale držím ti palce a to myslím z úprimného srdca nebuď smutná pozri moja sestra mala problém dieťatko mala zamotané pupočnou šnúrou hrozil jej cisársky lekári niekedy vystrašia na smrť človeka ale skutočnosť je iná pozri páru krát sa babatko otočilo a sama doktorka tomu nechápe ako sa vymotalo a sestra už dopredu bola zúfala teraz každú chvíľu čakám kedy zavolá že je už babatko na svete 🙂 tak neboj aj tebe to dobre dopadne buď silná a hlavu hore