Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
21. sep 2009

mozme sa trapit...ved kazda znas sa trapi...no zbytocne,,,nepomoze nam to.... 😎 musime verit ,ze Herman nam pomoze.....tak!!! 😀 😀 😀

katica1
21. sep 2009

tak ja uz pozehlene,,navarene...idem sa chystat pracovat..papa 😎 😎 😎

martina848
21. sep 2009

ja viem...preto som tu aby sme sa povzbudili 😉

lusinkaj
21. sep 2009

pekny vecer 😉 co je tu nove baby?ja uz len 4 dni a idem na kontrolnu krv,verim ze bude dobra a ide sa na ivf 😵

beadz
21. sep 2009

ahojte krasky. tak asi tu budem sama, ale aspon trochu precitam co pisete a dam vediet co s nami.
mame prvy zubok , papame uz kasicku lyzickou, sice sme sa trochu museli natrapit, lebo pusu otvaral, ale "zabudol" ju zatvorit, takze vsetko bolo von, ale uz sme sa to naucili.
v piatok sme boli na neurologii na kontrolu a pani doktorka povedala ze tu nemame co robit, tak som az plakala od stastia. myslim ze keby sme boli na prvej poradni u nej, tak asi ani vojta necvicime...
inak simon sa uz stavia na "styri", sice este je to velmi nestabilne a dlho tak nevydrzi, ale ma z toho hroznu srandu a ja tiez.
chodime cvicit na baby telocvik a o chvilu zacneme s plavanim. uz sa tesim. povedala som si ze ho musim vykoncit skor ako on mna.
tak my asi tolko.
zajtra ideme do car-u na pohovor, kedy dame nase zmrzlinky, tak uvidime. mozno to bude aj bud. tyzden.

katica1
22. sep 2009

dobre rano dievcata...kto uz nespi....,?? 😉 lusi tak to leti....tfuj tfuj,aby si mala dobru krv... 😕 bea tak fajn,ze maly rastie do krasy....a idete si po surodenca...fiiiha.... 😉 😉 😉 ja uz ligam estrimax a duphaston....a zajtra mu mam volat upresnit cas...ale vklad je v piatok......uhhhhhhhh 🤐 🤐 🤐

lana28
22. sep 2009

Ahojte zienky....
tak Kati, drzime palce, uz aby bol piatok.......

katica1
22. sep 2009

joj bojaaam.... 😔 hlavne to cakanie po........ 😔 😔 😔

katica1
22. sep 2009

este ma dost bolia krize...jooojj..este to mi tak chyba ,,aby ma seklo..... 😠 😠

lana28
22. sep 2009

na take ani nemysli........budes potom chodit do prace, ci beries marodku....

katica1
22. sep 2009

budem mat vikend a tri dni volna... 😎 😎 budem na nete,,,,casto.... 😝

lana28
22. sep 2009

jasne 😉 .....aj my tu budeme.....

lana28
22. sep 2009

Kati, kde pracujes?....mozes do ip....

katica1
22. sep 2009

mas ip... 😉

lana28
22. sep 2009

aj ty mas ip 🙂

katica1
22. sep 2009

takze tak...joj tak dufajme,ze aj my sa dockame...ja som trpezliva...ale uz dost!!! 😀 😀 😀

katica1
22. sep 2009

lana a uz si dostala mrchu,,?? ,jednu zlu.... 😠 😠

lana28
22. sep 2009

dve kolegyne vedia kam chodim a dost mi pomahaju........fakt su zlate....

.........ze cely chrup vymenený.... 😀 😀 😀

katica1
22. sep 2009

moje koleg.tiez zasvatene,,,bo musia sem tam improvizovat v praci...uhhh..ale co neurobia... 🤐 🤐

lana28
22. sep 2009

hej , mrcha dosla v sobotu, dost silna......volala som Hermimu hned......kazal mi brat estrimax / ja beriem este aj metformin /, a mame prist v pondelok k nemu......

katica1
22. sep 2009

uhmmm....jasan...ja som mala tiez silnu po ivf...si nabudena hormonmy,,,,sila...inak lieky ti nic nerobia...??,ja len citim vnutro...napatie....ale aj sem tam vyrazka... 😠 😠

lana28
22. sep 2009

ja ich znasam celkom v pohode.....

katica1
22. sep 2009

no da sa....len furt ligat tie pilulky.... 😒 ...co uz...ja mu zajtra volam...som zvedava na ktoru ma objedna...vravel ,ze maju veelmi vela....tak dufam,ze ma dakde supne..na tu pol hodku..... 😝 😝

lana28
22. sep 2009

urcite, to sa neboj....

katica1
22. sep 2009

dam si aj to lepidielko..mala som ho sice stale a nist...ale dam ho ...na zvysenie sance....

lana28
22. sep 2009

Kati, a to sa rozmrazuju vsetke embryjka? ci len urcity pocet?

katica1
22. sep 2009

sak to neviem,,,ale po trensfere sa ho nato opytam,,a ci este mame dajake...ci odznova....... 😕

lana28
22. sep 2009

daj potom vediet...

katica1
22. sep 2009

jasne...ok lana idem sa chystat...do makacky....papa..zajtra ....

lana28
22. sep 2009

ok, prijemny den v praci....................ja mam dnes nocnu..........pa