• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
smiesne? :grinning: :grinning: ani nie... :grinning:
24. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ne???aspon mame naladu.... :sunglasses:
24. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vy ste.... :grinning:
24. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aspon sme sa zasmiali trosku :grinning:
24. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,ved ja musim tasku zbalit..pyzamko,pauce....uhhh..ako na vylet....vylet do KE... :confused:
24. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vylet,ides si po deticky...to nie kazdy ide na taky vylet :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, ze sa vratite traja :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo styria..???hmmm....len aby vsetko zajtra klapalo jak ma...sak su tie obavy.... :unamused: :unamused: neze mi povie...ta nic ztoho...nieeeeeeee :frowning2:
24. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze deticky pochystane..a dari sa im.... :pensive: :pensive:
24. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su prichystane na teba tvoje deticky :dizzy_face:
24. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj obavy,aj radost...vsetko naraz sa miesa v hlave...... :confounded: asi to normalne...
24. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babky koncim na dnes...zajtra sa ozvem ked dojdeme domov....papa a diky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drz sa Kati, budeme drzat palce.............. :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zajtra poobedku, tak si ta precitam az vecer...........joj
24. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati drz sa...papa :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku,idem kuk odsudene :slight_smile:
rano idem na krv...drzte prsty :wink:
24. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, ja som teraz vstala.........
kati myslime na Teba :slight_smile:
lusi dufam, ze sa vybavis raz dva.....fredy aj ty sa drz......
25. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak krv odovzdana,vysledok by bol uz aj na druhy tyzden...ale cely tyzden maju dovolenku,taze az 5.10 budem volat aka je krv... :slight_smile:

volala som aj do poistovne,tak mam vsetko schvalene :dizzy_face: super... :slight_smile:
25. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je fajn lusi, ze to mas schvalene :slight_smile: .......mas dnes volno?
25. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam dlhe volno...uz nerobim...
super,tesim sa...len nech krv je ok..ale ona bude :slight_smile:
25. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepracujes???
......no nic, pokecame neskor, ja padam do prace.....joj sa mi nechce.....vecer na vas kuknem....dufam, ze vsetke dopadnete vyborne... :slight_smile:
25. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz nie...vies kriza,tak aj nas butik sa zatvoril :unamused: ale nevadi,teraz sa budem sustredit len na ivf :dizzy_face:
mi ideme dnes k nasim,muz ma volny vikend a zajtra ma narodeniny tak ideme oslavit :wink:
pekny vikend...ahojte
25. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata...doma sme uz od 11 00,ale lahla som si a spala som doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes to tam slo rychlo...hned ma brali,,,dali mi 2bobackoch....fakt to slo jak po masle...len zeby to aj dopadlo na vybornu....uhhh :pensive: :pensive: ..pytala som sa ho na to mrazenie,tak mrazia po dve..tak a teraz vegetim....cely vikend aj po...par dni....jaajj.. :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za drzanie prstov,,,budem to potrebovat..... :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
katica drzim palce aby sa ti bobacikovia pekne udomacnili :slight_smile:
25. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som si vas precitala v rychlosti.
my sa mame fajn.brusko pekne rastie.pribrala som uz 5 kg.
25. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Neviem, ako mám vás volať po mene a koľké sa tu stretávate?mňa volajte fredy,mám 27,bývam v starej lubovni.O mimi sa snažíme nie až tak dlho,9mesiacov.Ale pri mojej diagnoze,to bude asi na dlhšie :frowning2: Od 12rokov mám nepravidelný cyklus,niekedy aj s prestávkami.Ked som mala 22,začala so brať antikoncepciu a vysadila som ju minulý rok v decembri.Brala som aj duphaston a clostylbegyt,ale nejako nezaberali.Skoro každý mesiac chodím na vyvolávačku,lebo moje dni mi nechcú samé chodiť.Manžel má spermiogram v poriadku,takže na vine som ja :unamused: doktorka ma poslala do centra a ja som si vybrala ke.Bola som dnes objednaná na 9tu.Absolvovala som vstupný dotazník a potom pohovor s dokim.Lenže nerobil mi nič,pretože ked mi vyvolali krámy umelo,tak vyšetrenia by boli skreslené,takže som sa tam trepala zbytočne.Mám prísť,ked dostanem budúci mesiac prirodzene a potom to začne.Dosť ma to ináč aj naštvalo,že som tam bola zbytočne a mohol mi to povedať už v telefone,lebo som sním dva krát volala,ale čo už.Ako tu tak čítam,tak vy ste už asi trochu v inom štádiu ako ja,že?tak zatiaľ pa a zajtra sa možno stavím a napíšem.pa
25. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau fredy...normalne sa menami volame.,,ja katica,,,hahah....ja som tam bola tiez dnes na ketko...ale neviem ci si zbehla v tych vyrazoch ,ked si este len na zaciatku...neboj nabehnes rychlo...skratky su tu na dennom rezime... :grinning: :grinning: to sme sa aj mozno zahliadli,,ja som bola na deviatu ...ale ja uz na vklad mrazackov 2 embrijok....modlim sa aby to tentokrat uz vyslo,,,ma zasebou 1.ivf 2.ket.... neboj ,,ked dostanes kramy mu zavolas a zvkaj si ,ze tam budes chodit casto...ako na kavu..... :wink: :wink: ale co neurobime...ak nam prirodzene nieje dopriate mat dietky... :cry: :cry:
25. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko diky...dufam,ze sa udomacnia...ty uz pekne rasties 5kg...hmmmm... :wink: :wink:
25. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruu...idem ku telke... a potom drichmat... :pensive:
25. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok