• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
caw lana...ako?
1. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok.......idem do prace poobede.....az do 22.00
1. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha....kde ty to pracujes?
1. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, ip
1. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, idem sa pomaly chystat......pa
1. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..no a je to tak ako som si vcera večer myslela-po na vsteve u hermana...prichystaných tisíc otazok a položila som až dve :grinning: ..v pondelok idem na odbery vajok..a zabudla som sa spýtať ci manžel už má príst s o spermijkami z domu alebo mu vezmu v centre????
1. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som sa nespýtala kolko mám folikulov...ja som taka pipina...joooj mam nervicky...ale ked som sa pozrela n a monitor tak som videla len štyri..nie je to málo??
1. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,broskina super...jasne stale to tak je mame prichystane plno otazok a nespytame sa nic.... :slight_smile:
drzime prsty...
1. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu som-------- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katica..neprečítas si moje otázky...nik mi nedal odpoved.. :frowning2:
1. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spermijky az tam,,,cerstve......ziadne sklicko z domu...joj ja som sa o folikuly nezaujimala,,,verim ,ze dr robi co moze..... :pensive: :pensive: v pond.mas odber...navrhne ti PK...predl.kultivaciu...to je tiez vacssia istota...asi v piatok ti da vklad...alebo vo stvrtok...hmmmmm :wink:
1. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepidielko je za 100eur...ale daj si ho...nech ti to tam prilepia...nafurt... :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky kati..no tie dva ukony urcite dame :grinning: ..a nevies mi povedať co je lepsie hatching alebo lepidlo.
1. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,,ale asi to je podobne...ale bud jedno alebo druhe sa dava...sak sa ho opytaj...ale nik tu na konikovi nepisal o hatchingu...len o lepidle...tak neviem.... :unamused:
1. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja som sa to pýtala vcera.. :grinning: to mi trosku asi hrabe... :grinning: ...a ty kati ako chodis do robotky alebo si domka ked už mas v brusku navstevníka :wink:
1. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a das si dve vlozit??? :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem..čitala som tu rozne nazory...opytam sa asi dokiho...akurat som o tom vcera písala s lusi..ale asi dam dve.. :wink: od detsva som snivala o dvojíckach tak ivf to istí :grinning:
1. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si dve,,,vacssia sanca,,,,aj ked on ti asi povie,,,ste este mlada..dame jedno???potom mi napises,ci som sa nemylila....hmmmmmm :grinning:
1. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola doma tri dni..pri prvom aj druhom... teraz pri tretom som bola doma 5dni...ale podstatne su asi dva dni lezkat oddychovat...a tak uz aj sa prejst...a tak kludne zacat fungovat....lebo to cakanie....sak uvidis doma je hrozne...a v praci to rychlejsie zbehne..... :wink:
1. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne davla stale dve...a zatial nic....nechcu byt umna....teraz cakam,,som 6den po transfere...ale neviem neviem,,,brucho ma boli...akokeby sa mala mrcha spustit,,,tak neviem...som smutna....no co uz..... :pensive: :pensive:
1. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty chodis ku komu?hm ale tie bolesti možu byť normálne..neboj musí to výjst..do tretice všetko dobré.. :wink: nebud smutná..musis pozitívne myslieť..
1. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj chodila do robotky po transfere ale u mna to neprichádza do úvahy...tak mi bude doma drbať.. :grinning:
1. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak ku komu...no ku hermanovi.....no ked mas tazku pracu,,kde sa namahas velmi tak jasne... :confused:
1. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jak ku komu mam chapat ako?? :slight_smile: ze si vyskusala aj toporcerovu aj hredzaka? :slight_smile:
1. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práca nie je ani tak tazka fyzicky..ale..nebudem radšej písať kde pracujem.. :unamused:
1. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan...nie,,,sak v gycare,,,tato stranka je Herman...tam nijaky iny dr neni...hmmmm tie :fearful: mena nepoznam.....
1. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja len ze ma tri pokusy neuspesne zasebou...v gyncare..dr.herman....ty si v splne???ci co....
1. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omyl dva nespechy...teraz cakam na treti,,,dufam ,,,uspech..joooojj
1. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej..doslo mi že sme tu od dokiho hermana :grinning: to asi od hladu písem blbosti...idem daco zjest.. :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok