• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
okk..ja ze ake mena....nepoznam,,,chod papat..papa :sunglasses:
1. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej..doslo mi že sme tu od dokiho hermana :grinning: to asi od hladu písem blbosti...idem daco zjest.. :slight_smile: to fakt nepoznas tie mena alebo srandicky :slight_smile: ..dr toporcerova robi v starej nemocnici..ale neviem ako to u nej funguje a ni ake úspechy má..
1. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja niesom zos KE...nevadi,,,,,chod papat.. :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ja som myslela ze si z kosíc.. :slight_smile:
1. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a ta Pk trva iba 4 dni?ja som niekde citala že až 6 dni..
1. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze asi aj 6dni....ja som mala 5....on ti povie.... :dizzy_face:
1. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to individualne...sak kazda sme ina..... :slight_smile:
1. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem tiez daco pojest....
1. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,bola som dnes na navsteve u krsniatka teraz sme prisli domov...idem kuk odsudene a spinkat :slight_smile:
1. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi..tak dnes si toho vela nenapísala..zajtra nam to vynahradís.. :grinning: aj ja už idem spinkať..pa
1. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
broskina v poriadku :grinning: tesim sa,len dufam,ze budem mat skym... :slight_smile:
2. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze kto zanedbava? :wink: ved si tu nemam skym pisat....
2. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau lusi..no dnes pre zmenu ja nebudem mat na vas cas...budeme mať návstevu..takže musím dat trosku do poriadku byt a nachystať pohostenie.. :slight_smile:
2. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je velka skoda...ja peciem kolacik z lis.cesta...s lekvarom a tvarohom,mnamky :slight_smile:
2. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm mnamky...dala by som si..ja som tiež mala v plane nieco upiecť pre navstevu..ale som taka chrobačna stale ma bolia svaly..a nič sa mi nechce..tak manželik ide piect pizzu a ja idem robiť chlebícky.. :slight_smile:
2. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja niesom cukrarka :grinning: ale muz stale huci sak upec nieco sladke a do okola..tak som sa pustila a zase az o rok :grinning:
2. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja nie som bohvieaka kucharka..ale snažím sa..a niekedy je to hotová katasrofa :grinning:minulý tyžden som piekla pre navstevu kolacik a prvykrat som robila pizzu a vsšetko bolo na.. :frowning2:pizza mi zhorela a kolac bol divny :grinning:takže mam pauzu tiež na nejaky ten mesiac.. :grinning:
2. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlebicky sa nedajú pokaziť.. :wink:
2. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja az tak nie,varit rada varim ak sa mi chce a musim ale pecenie to vobec,raz za cas... :grinning:
chlebicky nic nepokazis,ak tam nedas nic pokazene :grinning:
2. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no..všetko cerstve nakupene.. :grinning:
2. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame katicu??
2. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: ale aj tak treba davat pozor,v tych obchodoch...
2. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flaka sa :grinning:
2. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate pravdu ...flakala som sa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som u mamky na obed,,mnam...tak sme kus pokecali....zajtra mame mangelovho dedka oslavu....tak ideme slavit....ma 90ale je ciperny...tak mu robime party... :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta super kati..zabava graduje :grinning:
2. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak brucho ma boli,,,mam nerva...len chodim na wcko....bojim sa ze sa spusti mrcha...baby.....nevyzera to somnou ruzovo..... :pensive: :pensive: :pensive: este stale dufam,no citim sa jak na mrchu....ak nedojde...to zazrak by bol----- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati neboj,ako ma byt tak bude...a kedy ides na krv?
2. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mam ist 8.10ale ak dovtedy dostanem,,,na krv nejdem..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnes som 7dni po transfere...minule sa mrcha hlasila az tak okolo terminu krvi...teraz dajak skoro.... :cry: :cry: no a ver a bud pozitivna...ked poznas tu bolest a svoje telo...
2. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka som bez nalady...ked to vnutro tak boli....kebyze ta mrcha nedosla.... :angry: no neviem neviem....... :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne poznam tie nervy...ale vies KET treba brat s takou mensou uspesnostou,lebo tam fakt je mala uspesnost
a ty uz mas 2.ket
2. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok