Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
8. okt 2009

nie lana..dnes by som mala ist na krv...no nesla som...cakam ,co moje telo.....asi kupim dnes test,,,zeby som zajtra rano testla???bojiim...no mala by som.... 😒

lana28
8. okt 2009

a kedy pojdes na krv?........................kati, ja by som asi nevydrzala a testla.....

katica1
8. okt 2009

rozmyslam,ci neist zajtra na krv..k Hermanovi.... 😖

lana28
8. okt 2009

hmmm......to co bude uz nezmenime.... 😉

katica1
8. okt 2009

lana kukni na ip...

lana28
8. okt 2009

noo, to by bolo dobre......drzim velmi velmi palce.......budes mu volat, ze prides?

katica1
8. okt 2009

nie,,,ani minule som nevolala,,,len som dosla,,,myslim,ze na lacno do deviatej rana...a sestricka mi odobrala sla som het.. 🙄

lana28
8. okt 2009

mas ip, tak chod k Hermimu na krvicku 🙂

katica1
8. okt 2009

asi dnes etse poligam tabletky a zajtra pojdem k dr.... 😕 😕 😕 as kupim test...a zajtra rano testnem..hmmmmm...boze ja neviem,,,bojim sa ze zas nic....no co uz....

katica1
8. okt 2009

uz je rozhodnute....len aby bobalky nesli von..... ☹ ☹ lana ty mas kedy ketko???

lana28
8. okt 2009

ok, kati, kukni ip 😉

katica1
8. okt 2009

musim posurfovat v inych temach o ketku a tak.....ale co som narychlo kukla...vacssinou utros...ta uz co bude bude...

katica1
8. okt 2009

ale lana najradsej by som vysadila lieky,,,pockala co somnou.,,,a az ked mrcha bude viac meskat testla.... 🙄 ja hrozna...... 😀 😀

lana28
8. okt 2009

veru..........ale verime 😉

lana28
8. okt 2009

kati, ale mrcha nedôjde.............. 🙂 🙂 🙂

katica1
8. okt 2009

zeby???ja bojam ,ze to pilulky ju ztrimuju....sak to tak ,,,po dvoch neuspechoch..clovek pesimista.... 😠 a este ze slabsia sanca je pri ketku...ale maju dost vela bab z ketka deti..... 🙂 🙂 ja sa tesim ,ze su este dnu....nechcem iich vypustit..haha....ma zmiesane pocity.....bleeeee 😝 😝

lana28
8. okt 2009

zajtra sa vsetko vyriesi.......................ja tiez co tu citam, vela bab ma deticky z ketka......

katica1
8. okt 2009

sak hej...sale musim byt pripravena vzdy na horsie...potom som veelmi sklamanaaa...... 😔 😔

lusinkaj
8. okt 2009

ahojte baby 🙂
katica hore hlavu...ved ani si netestla,ani na krv nebola a tak pozitivne mysliet... 😕
ale ako tak rozmyslam,ked tak budes mysliet tak budes tehu... 🙂

katica1
8. okt 2009

cau lusi...ja sa bojim verdiktu... 🙄 😨 🙄 ...ale mam chut vysadit tote lieky....ci lem lieky utrimuju stav bez mrchy......hmmmm

katica1
8. okt 2009

naordinujem si postup...zajtra rano testnem,,,ak bude biely...lieky dlabem.... 😝 ak by nahodou daco vyskocilo....idem k dr herm... 😕 taky postup.....

lusinkaj
8. okt 2009

zaujimavy postup 😉 len neviem preco si dnes neisla na krv ked si mala ist? 😕 ved testni...... 😀

sonikah
8. okt 2009

Dobré ránko dievčence, tak ako sa darí?
😉

lusinkaj
8. okt 2009

soni ahoj....ako sa mas?ako babatka?

sonikah
8. okt 2009

Ahoj Kati, neblázni. Lieky nevysadzuj, keby mrcha mala prísť tak príde. Daj babätkám šancu. Ver im. Neboj sa všetko bude dobré. Len sa nestresuj. My to poznáme, prešli sme tým všetkým. Ver mi. Pekne pohladkaj bruško a choď zajtra na krv. Mala si ísť už dnes. Takže hore hlavu, ak by si potrebovala dôkaz tak choď do lekárne a kúp test. Neboj, mne test ukázal pozitívny už na 10 deň po ET a potom už len silnel a verím, že ty to zažiješ tiež. Ja som testovala tak skoro, lebo som ochorela a chceli mi nasadiť antibiotiká, no na základe testu som ich odmietla. Takže šup šup oddychovať, nestresovať a hlavne dohovárať brušku, nech sa pekne zaobľuje. posielam božštek. 😉

sonikah
8. okt 2009

ahoj lusi, dá sa to, dnes som trošku v práci a vy ako?

sonikah
8. okt 2009

vôbec vás nestíham čítať. na net dorazím sporadicky. ako ste ďaleko?

katica1
8. okt 2009

ok....kupujem test...a zajtra rano testnem....ty si za 5 hlasov...... 😀 😀 😀

katica1
8. okt 2009

ja tava ...si za 4hlasy,,,uz stresujem...to sila...... 😝

lusinkaj
8. okt 2009

soni...tak ja idem na 2ivf len teraz musim trosku pockat lebo mam zvysenu stitnu zlazu...ale v novembri chcem stimulkovat 🙂
a ty vlastne,teba sa ivf podarilo,ktore?kolko si si dala emb.kedze cakas 3?