• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
Nám sa podarilo 1.ivf a dali sme 2 babätká, no a rozdelili sa na 3. Ja som si tiež musela najprv porobiť rôzne vyšetrenia a až tak ma pustil na stimulku, lebo som nemala dobré výsledky. Takže sme asi mesiac a pol stratili len vyšetreniami. Je to o držku, ale je to lepšie, lebo potom je väčšia úspešnosť.
Kati - hore hlavu, ktorý deň po ET si?
8. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni tak to je super... :slight_smile: a nechcela si ist na odsatie 1 babätka...alebo ako sa to vola? :confused:
8. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonikah som 13den po.....bojim....sak vies....dvakrat som bola sklamana....tak mam veelky boj so sebou... :rolling_eyes:
8. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám povedal, že je všetko v poriadku, akurát s tým, že to nebude jednoduché, no a my sme nedokázali len tak ukázať prstom, že teba nechceme. ľúbime ich rovnako. Iné by to bolo keby nám hermi povedal, že je to potrebné. No nám povedal, že sú úplne v poriadku a že žena vycíti či na to má alebo nie. Možno nás niekto za to odsudzuje, lebo aj s tým sme sa stretli, no čakali sme na nich príliš dlho a už sa na ne veľmi tešíme.
8. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne velmi ta chapem...velmi drzim prsty...len si to ja neviem predstavit :slight_smile: ale to je jedno...
tak sa drzte... :slight_smile:
8. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonikah chapem ta,ja by som asi tiez tak...keby bolo vsetko ok....joj budete piati....krasna velka family....cmuk..urcite vam najblizsi pomozu.... :wink:
8. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme, ani my si to zatiaľ nevieme predstaviť. No viem, že to zvládneme. Veď nie sme nejaké B-čka. No nie? :wink: Dievčence končím, veľmi vám držím palce, želám pekný zvyšok dňa a hlavne hore hlavy. cmuk :grinning:
8. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik...budeme to potrebovat.....ze lusi.... :confused: :confused:
8. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa ..ja idem dnes do prace skor... :zipper_mouth:
8. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni drz sa a prid nas pozriet castejsie :slight_smile:
kati veru mi to teraz potrebujeme... :dizzy_face:
8. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sofi..tak ako dopadla porada...nejak si sa neozvala.. :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi..mne je fakt na ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pojdem k dr,ale neviem kedy.. :unamused:
8. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nemam ani ibalgin..vlastne by som ho už ani zajtra nebrala...idem na transfer.. :slight_smile:
8. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu na skok, lebo som este v praci...debata dopadla ok, jasne, ze praca sa odsuva na vedlajsiu kolaj..idem trocha pocitat, co ste dnes popisali... :slight_smile:
8. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidís..predsa tym mm tiež zaleži na rodinke :slight_smile:
8. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dala som si dnes pauzu od pc a isla ku kamoske na kavu...teraz idem k telke a cakam manzela
baby,nejak chripka uz dolahla...mam strasne upchaty nos a nic sa mi nechce... :slight_smile:
8. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka...ani mi nehovor...ja sa uz tyzden snazim dostat z nachladenia,boli ma hrdlo, usi atd :angry:
jedine coldrex mi zabera, ale akonahle ho prestanem brat, vsetko sa mi vrati naspat :angry:
prajem pekny vecer s mm :slight_smile:
8. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi mna hrdlo prestalo,teraz zacal nos..uz nevladzem fukat,vkuse tecie...a zacina ma boliet hlava :frowning2:
8. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie na tom je, ze teraz, ked sa snazim byt zdrava a pcham do seba vselijake vitaminy, tak na mna vsetko lezie :confounded:
8. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes hotova...vobec nic sa mi nechce :frowning2: pijem akurat cajik,ale nic nevladzem ani do sprchy vojst
8. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :pensive: pekne snicky :sunglasses:
8. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som volala dr. Hermanovy a zajtra mám ísť knemu. Trochu sa bojím čo bude :confounded:
8. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka nebojaj,nehryzie...prvykrat ides ?
8. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....................betka neboj, dobre bude :slight_smile:
8. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka daj vediet, ako bolo u Dr. zajtra...............dobru noc a drzim palce :wink:
8. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre lanu28: ja mám 26 a drahý 27r.....či mám anovulačné cykly idem ešte len zistiť. Teraz mám po Duphastone MS a po jej skončení začínam s meraním BT.
8. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som vcera testla vecer,,,,aj dnes rano...biely jak lalia....ani sa mi nechce debatovat...ostatnym drzim palce..papa :cry: :cry: :cry:
9. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....kati mas ip
9. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok