• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
sofi ahoj...aspon niekto sa tu ukazal :grinning:
juuj,tak dufajme ze to pocasie nebude u nas ale v tatrach :unamused:
12. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dlho som tu nebola idem si vas precit a hlavne drzim vam palce kazdej nej sa vam splni to po com najviac tuzite. :wink:
13. okt 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
13. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,katka ako sa mas? :slight_smile:
lana,ahoj...
baby co robakte?
13. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cute babky...tak mrcha dosla v nedelu...a silna....musela som predychavat...co uz.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: dufam,ze vy mate pozitivnejsie spravy..... :unamused: :unamused:
13. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ahoj...je nam to luto...neboj,das sa do kopy a pojdem na 2ivf a to bude uspesne...cerstve embryjka a budes tehulka... :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
kati tak to mi je luto.hlavne sa nevzdavaj.uvidis vyjde to raz.

my sa mame fajn.priberame.na skok som prisla kuknut do prace,tak neda mi nekuknut sa na vas.
13. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak ti budem drzat palce.tak v novembri ano?super.
13. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko ahojky,super...babatka ako?uz kopkaju ci este skoro? :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby...no co uz....teraz davam mesiac pauzu...a tak mu zavolam....a zase...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co nam ostava..... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lusi kopkaju,ale zatial len tak jemne.je to take steklenie...ide to rychlo.ved uz som v 22 tt.
13. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica veru.treba bojovat a ist dalej.budem drzat palce.
13. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko super :dizzy_face: aj ja chcem take uz :slight_smile:
no ak bude vsteko ok tak november stimulka...
13. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky, co vam zamrzli pocitace ? idem precitat co mate nove.
14. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica, je mi to luto, ale neboj, raz sa to urcite podari. ved co by to bola za spravodlivost ?
matelko, ale ti to "odsypa" :slight_smile: . mne to prislo hrozne dlho kym som bola v polovici a teraz sa mi zda ze len pred par dnami si pisala ze si tehu :wink: . uzivaj si toto obdobie najviac ako vies a davaj na vas pozor. mate uz mena ?
lusi, ty ako ?
14. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, uz minule som sa chcela opytat ze som tu milion rokov nevidela ger, csillu ani evku. co je s vami baby ? uz sa nekamaratite s nami ? precooooooo ?
14. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea dik...no co nam ostava....ale preco to nevychadza...???:::::. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky :slight_smile:
bea,mam sa dobre...ale nemam nic nove,vsetko po starom...lieky beriem nadalej a cakam na krv :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: bea kamaratime len nestihame :angry: .........ja nemam nic nove...a vy ako? kedy hupnete do dalsej etapy? :grinning: a mimochodom aj vy by ste ma mohli zo simonkom nastivit :slight_smile: hlavne ked to pocasie dostane rozum :wink:
14. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojjj ja som take trdlo....aj ostatne baby pozdravujem.ako sa mate? :slight_smile: sorrryyyyyyyyyyyyyy :frowning2:
14. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerenka aj ja ta zdravim.....a prepacim ti... :slight_smile: :grinning:
14. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica, vsetko pride ked to ma prist. ja si aspon takto hovorim. asi este nie je vhodna doba. ale ona isto pride. neboj.
lusi, uz nech to je v norme. na nervy furt s nejakymi komplikaciami.
ger, v pondelok okolo desiatej sme tam ako na losadi. si tam ?
14. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea presne tak,strasne stale nieco....ale verim,ze teraz uz bude ok
14. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, utekam obriadit maleho, o chvilu zacne futbal, tak nech mame pokoj. a dnes mame 9ty vyrocnik sobasa, tak mame par flias vinka :wink:
14. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea tak vsteko dobre...nech ste spolu este velaaa rokov... :slight_smile: ze par flias? :grinning: pekny vecer
14. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bea :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prijemnu zabavu k manzelikovi a vino
lusi dakujem ti :wink:
14. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chodila som na túto tému veľmi často, keď sme s mm začali chodiť k dr.Hermanovi, ale našťastie nám pomohol, tak teraz mám nemej času pri naší dvoch holkách, ale vidím, že gerenka je tu stále, nevidím však Evku a Csillu, a dicinku a neviem koho ešte, matelko tešíš sa na dvojky? viem, že si zo Spišskej aj ja a dokonca poznám aj osobne sonikah :slight_smile: tak keď máte baby niejaké otázky tak kľudne, už mám toho času trošku viac tak môžeme pokecať :wink:
15. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
ika ahoj...mi sme sa asi este nstretli :wink:
15. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusinkaj, nie nestretli sme sa, chodíš k dr. hermanovi? pozerám, že si snažilka, ako dlho sa snažíte otehotnieť?a koľko máš rokov? ak nechceš nemusíš odpovedať, ja len, že debata niejak začať musí :slight_smile:
15. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika,tak ja tiez chodim k dr.hermanovi...snazime sa kratko,ale len preto,ze vieme ze sa nam prir.nepodari,iba ak zazrak :slight_smile: no ja som mlada,ale kedze vieme ze mame problem tak nieje co cakat...
momen.mam velmi zvysenu hodnotu stitnej zlazy tak nemozem ist na stimulku musim cakat a brat lieky
potom mam velmi nepr.menzes ale velmi... :unamused:
15. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok