• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
lusi...to je krásny vek!!! mňam :slight_smile: tak to áno...
4. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle :grinning: :grinning: no veru krasny.... :slight_smile: niekto povie sak si mlada,sak jasne ale ked vies ze mas problem tak naco cakat
4. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme...súhlasím s tebou...ja by som urobila to isté a ľutujem, že my sme sa dali do toho tak neskoro...len keď som mala 22...môjho mužíka som ešte nepoznala :grinning:

presúvam sa lusi ku stimulkám, všimla som si že si tam...tu sme už iba my dve...
4. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako chces...ci tu ci tam...ved to je jedno :slight_smile: a vy aky mate problem?
4. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo, fakt to je jedno...keď si píšem iba s tebou...

niekde som to už rozpisovala...7 rokov manželstva a nič...2005 potrat v 3. mesiaci, a neskôr krvácanie z vaječníka...skončila som na ARE - takmer 2 litre krvi vyliate v bruchu...odniesol si to vaječník...resekcia.no a potom som navštívila HELIOS v Martine...tam mi povedali, že všetko je ok...obaja...ale keď som skúsila aj KE HERMANA, ten mi našiel kopec vecí...manžel zlý spermiogram,ale ICSI to vyriešilo...ja myom, polyc.vaječ., cysty...hormony ako by som bola v prechode, ovulácia nikde...asi tak...

:frowning2:
4. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha..tak to je vsetko velmi neprijemne...a aka je sanca na uspesnost?
4. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...veľké nádeje som nemala ani na vytvorenie oocytov...nakoniec ich bolo 12. ...stal sa zázrak 13 mrazáčikov...ale to som už vysvetľovala predtým...

a teraz sa pripravujem na KET...na budúci týždeň idem na kontrolu... :pensive:
4. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to som citala :slight_smile: to je krasny pocet :slight_smile:
tak drzim prsty
4. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem...dám vedieť...tak pa a opatruj sa, idem si dať jabko :wink: :slight_smile:
4. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle....pekny vecer
4. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte trosku kuk :slight_smile: vidim ze ste sa vcera snazili a mame vyse 10 tisic prispevkov :dizzy_face:
Ja vám napisem v kratkosti o sebe:k hermimu chodime(?)uz od roku 2006,vlastne vtedy sme zacali.máme za sebou 3 ivf neuspesné,mrazaciky sme nemali.taze tak asi.teraz máme pauzu,práve sme sa rozhodli ze vyskusame teraz iné ,menej nárocné ako IVF.
A inác nebojte sa zienky,sme silné a zvládnete IVF je to nárocné ale dása,ja som to zvládla 3x taze aj u vás to pojde.drzim vsetkym silno palce.
sofi más peknu urodicku.ja som mala pri 3 IVF 7oocytov,a zakazdym som mala vlozené 2 embryjká,no zial saneuchytili. :cry:
5. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madonnka ahooj,a ake altrenativy ine skusate?pochval sa nech vieme aj mi...no ak chces :slight_smile:
5. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nakoniec mame 11 "deticiek" :slight_smile: v pondelok idem na vklad...je mi jasne, ze to bude od pondelka velmi dlhe cakanie :confounded:
madonnka, pevne verim, ze aj vam to raz vyjde :dizzy_face:
5. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia,tak to je pekny pocet..kolko si das vlozit,hm...??? :slight_smile: tak nech sa uchyti aspon jedno na 9 mesiacov
6. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi...tak si dam vlozit asi jedno :slight_smile: ak to nevyjde, tak potom dve..uvidime sice, akej budu kvality.. :slight_smile:
dame si aj lepidlo..ved mozno pomoze.. :slight_smile:
6. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lepidlo je super vec...to si dam aj ja urcite :slight_smile: tak nech to jedno zabojuje...
6. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi a preco len jedno si chces dat?
6. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka ta tebe tie ttt pribudaju?fiha...ty si po ivf?kolko si si dala...ktore ti vyslo ivf?
6. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, bolo to prve ivf, a dala som si dve, napriek tomu ze doki odporucal iba jedno.. a jasne dali sme aj lepidielko :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je uzasne... :slight_smile: super ak 1ivf vyslo...taze si dala 2 a ostalo 1 super... :slight_smile: a mali ste aj PK?
6. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme aj PK, co som aj chcela.. mali sme 9 odobratych vajicok, oplodnili sa vsetky, PK prezilo 7, dve doki vlozil a este tri mame zamrazene.. :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco jedno, uvidim, akej budu kvality...mozno sa nakoniec rozhodnem pre dve :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi, tak drzim palce nech uz sa rozhodnes akokolvek :slight_smile: ja som isla rovno uz s tym, ze chcem dve.. pre istotu :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze ja stale neviem rozhodnuuuut :angry:
povie mi dr. este pred vkladom, akej su kvality? aky je postup?
6. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame PK, na vklad idem v pondelok :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Mám za sebou druhé vyšetrenie u Hermana a v utorok idem na dalšie.Zase mi bude robiť to isté,to zn.ultrazvuk,krv?A kedy mi už konečne povie na čom som,hm?Stále len mlčí... :unamused: Ked má môj manžel veľmi dobrý spermiogram,umelé oplodnenie asi nie je nutné,že?Lebo,že nemôžme mať deti,som na vine asi ja. :cry:

lusinkaj..ty ako?
6. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ake lieky zvyknete brat pri ivf, a co pichate?
6. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fredy ja nechodim ku hermanovi ale hp znamena ze 3x pocas cyklu ides na odbery+usg a potom vas objedna ked budu vysledky a vsetko vam povie co a ako ak chces vediet daco od lekara musis sa pytat co ti hovorim z vlastnej skusenosti lebo inak ani clovek nevie nacom je :wink: to ze ma muz dobry spg bud rada pravdepodobne to v takom pripade na ivf nebude skor iui a na vine nemusis byt ani ty dakedy je nevysvetlitelne preco par nemoze splodit dietatko prajem ti vela sily a same uspechy :slight_smile:
6. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kde ste? :wink:
6. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
6. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok