Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
4. nov 2009

lusi...to je krásny vek!!! mňam 🙂 tak to áno...

lusinkaj
4. nov 2009

walle 😀 😀 no veru krasny.... 🙂 niekto povie sak si mlada,sak jasne ale ked vies ze mas problem tak naco cakat

walle
4. nov 2009

samozrejme...súhlasím s tebou...ja by som urobila to isté a ľutujem, že my sme sa dali do toho tak neskoro...len keď som mala 22...môjho mužíka som ešte nepoznala 😀

presúvam sa lusi ku stimulkám, všimla som si že si tam...tu sme už iba my dve...

lusinkaj
4. nov 2009

no ako chces...ci tu ci tam...ved to je jedno 🙂 a vy aky mate problem?

walle
4. nov 2009

vieš čo, fakt to je jedno...keď si píšem iba s tebou...

niekde som to už rozpisovala...7 rokov manželstva a nič...2005 potrat v 3. mesiaci, a neskôr krvácanie z vaječníka...skončila som na ARE - takmer 2 litre krvi vyliate v bruchu...odniesol si to vaječník...resekcia.no a potom som navštívila HELIOS v Martine...tam mi povedali, že všetko je ok...obaja...ale keď som skúsila aj KE HERMANA, ten mi našiel kopec vecí...manžel zlý spermiogram,ale ICSI to vyriešilo...ja myom, polyc.vaječ., cysty...hormony ako by som bola v prechode, ovulácia nikde...asi tak...

lusinkaj
4. nov 2009

fiiiiha..tak to je vsetko velmi neprijemne...a aka je sanca na uspesnost?

walle
4. nov 2009

no...veľké nádeje som nemala ani na vytvorenie oocytov...nakoniec ich bolo 12. ...stal sa zázrak 13 mrazáčikov...ale to som už vysvetľovala predtým...

a teraz sa pripravujem na KET...na budúci týždeň idem na kontrolu... 😔

lusinkaj
4. nov 2009

ano to som citala 🙂 to je krasny pocet 🙂
tak drzim prsty

walle
4. nov 2009

Ďakujem...dám vedieť...tak pa a opatruj sa, idem si dať jabko 😉 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

walle....pekny vecer

madonnka
5. nov 2009

Ahooojte trosku kuk 🙂 vidim ze ste sa vcera snazili a mame vyse 10 tisic prispevkov 😵
Ja vám napisem v kratkosti o sebe:k hermimu chodime(?)uz od roku 2006,vlastne vtedy sme zacali.máme za sebou 3 ivf neuspesné,mrazaciky sme nemali.taze tak asi.teraz máme pauzu,práve sme sa rozhodli ze vyskusame teraz iné ,menej nárocné ako IVF.
A inác nebojte sa zienky,sme silné a zvládnete IVF je to nárocné ale dása,ja som to zvládla 3x taze aj u vás to pojde.drzim vsetkym silno palce.
sofi más peknu urodicku.ja som mala pri 3 IVF 7oocytov,a zakazdym som mala vlozené 2 embryjká,no zial saneuchytili. 😢

lusinkaj
5. nov 2009

madonnka ahooj,a ake altrenativy ine skusate?pochval sa nech vieme aj mi...no ak chces 🙂

sofia2008
5. nov 2009

ahojte, tak nakoniec mame 11 "deticiek" 🙂 v pondelok idem na vklad...je mi jasne, ze to bude od pondelka velmi dlhe cakanie 😖
madonnka, pevne verim, ze aj vam to raz vyjde 😵

lusinkaj
6. nov 2009

sofia,tak to je pekny pocet..kolko si das vlozit,hm...??? 🙂 tak nech sa uchyti aspon jedno na 9 mesiacov

sofia2008
6. nov 2009

ahoj lusi...tak si dam vlozit asi jedno 🙂 ak to nevyjde, tak potom dve..uvidime sice, akej budu kvality.. 🙂
dame si aj lepidlo..ved mozno pomoze.. 🙂

lusinkaj
6. nov 2009

ano lepidlo je super vec...to si dam aj ja urcite 🙂 tak nech to jedno zabojuje...

lienka2
6. nov 2009

sofi a preco len jedno si chces dat?

lusinkaj
6. nov 2009

lienka ta tebe tie ttt pribudaju?fiha...ty si po ivf?kolko si si dala...ktore ti vyslo ivf?

lienka2
6. nov 2009

lusi, bolo to prve ivf, a dala som si dve, napriek tomu ze doki odporucal iba jedno.. a jasne dali sme aj lepidielko 🙂

lusinkaj
6. nov 2009

tak to je uzasne... 🙂 super ak 1ivf vyslo...taze si dala 2 a ostalo 1 super... 🙂 a mali ste aj PK?

lienka2
6. nov 2009

mali sme aj PK, co som aj chcela.. mali sme 9 odobratych vajicok, oplodnili sa vsetky, PK prezilo 7, dve doki vlozil a este tri mame zamrazene.. 🙂

sofia2008
6. nov 2009

neviem preco jedno, uvidim, akej budu kvality...mozno sa nakoniec rozhodnem pre dve 🙂

lienka2
6. nov 2009

sofi, tak drzim palce nech uz sa rozhodnes akokolvek 🙂 ja som isla rovno uz s tym, ze chcem dve.. pre istotu 🙂

sofia2008
6. nov 2009

ved to, ze ja stale neviem rozhodnuuuut 😠
povie mi dr. este pred vkladom, akej su kvality? aky je postup?

sofia2008
6. nov 2009

mame PK, na vklad idem v pondelok 🙂

fredy27
6. nov 2009

Ahojte baby.Mám za sebou druhé vyšetrenie u Hermana a v utorok idem na dalšie.Zase mi bude robiť to isté,to zn.ultrazvuk,krv?A kedy mi už konečne povie na čom som,hm?Stále len mlčí... 😒 Ked má môj manžel veľmi dobrý spermiogram,umelé oplodnenie asi nie je nutné,že?Lebo,že nemôžme mať deti,som na vine asi ja. 😢

lusinkaj..ty ako?

ixi
6. nov 2009

cavte kocky ake lieky zvyknete brat pri ivf, a co pichate?

ixi
6. nov 2009

fredy ja nechodim ku hermanovi ale hp znamena ze 3x pocas cyklu ides na odbery+usg a potom vas objedna ked budu vysledky a vsetko vam povie co a ako ak chces vediet daco od lekara musis sa pytat co ti hovorim z vlastnej skusenosti lebo inak ani clovek nevie nacom je 😉 to ze ma muz dobry spg bud rada pravdepodobne to v takom pripade na ivf nebude skor iui a na vine nemusis byt ani ty dakedy je nevysvetlitelne preco par nemoze splodit dietatko prajem ti vela sily a same uspechy 🙂

ixi
6. nov 2009

babulky kde ste? 😉

walle
6. nov 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂