• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
sofi...blahoželám, aj kvôli tomu som tu dnes prišla...chcela som vedieť ako si dopadla....super, tak sa opatruj a pondelok nech je úspešný :slight_smile:
6. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madonka...mňa by tiež zaujímala tá menej náročná metoda... :unamused:
6. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ixi...dobre som pochopila...3 krát KET a nič? :frowning2: mňa to čaká asi do týždňa...a beriem teraz estrimax- od prvého dňa menz....a ty si čo brala?
6. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj walle...dik..len ma stale vsetko boli po odobrati vajicok, aj brucho sa mi dost nafuklo, aj maternica ma boli :frowning2:
takze uz aj tebe sa to krati walle :slight_smile:
6. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...asi som tu sama... :frowning2:
6. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si :dizzy_face:
6. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi čauky :slight_smile: blahoželám ešte raz...takže ppondelok???možno ak sa stane zázrak...budeme mať aj rovnaký termín :wink:
6. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buĎ opatrná...ja som išla do nemocnice po odbere...ale ty si už nejaký ten deň po... :unamused: nebudem ťa strašiť OHSS...to už asi nie, len predsa by som veľa veľa pila... :pensive:
6. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam, ze budeme mat :slight_smile:
len som po odbere prestala pit, ale teraz som do seba naliala liter vody a idem si dat dalsi..som sa zlakla :pensive:
6. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri veľkých bolestiach by som neváhala a ihneď išla k lekárovi...hoci aj o polnoci, čím skôr tým lepšie...
6. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pi veľa veľa...dobre robíš...mňa prvý deň držali bez vody v nemocnici...pretože si mysleli, že idem pod nôž, až pokiaľ neprišiel primár a povedal...okamžite piť!!!a zjazdil nás všetkých... :frowning2:
6. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam az take bolesti, len citim taky tlak v podbrusku a mam ho aj take nafuknute, tvrde
6. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že to je normálne...predsa je to zásah...a ak je tam OHSS, tak to je minimálne a v norme...neboj...

čo sa týka počtu vkladu...už ste rozhodnutí? :wink:
6. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč, ja som úplne zabudla či si písala viac o sebe...rôčiky, ako dlho chodievate k Hermanovi? je to váš prvý pokus?...
6. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, dakujem ti pekne, uz som sa bala :pensive:
ja stale neviem, vsetci okolo mi vravia, ze len jedno aj muz..mame v okoli nestastne pripady s dvojickami, ktore neskoncili dobre :frowning2: ak to nevyjde, tak potom si dam dve...dame si aj lepidlo, mozno ponmoze :grinning:
a ty?
6. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle ano ja som mala ivf-ma a3x ket negat :frowning2: pri ket som brala tiez estrimax 2x1 pri dalsej kontrole sa zvysila davka na3x1 a tri dni pred ket sa pridal aj utros 2x2
6. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proti OHSS je treba pit vela vela a vela slaneho :wink: kolko ste mali vajok pri opu?ake mate skusenosti s lepidlom to vam lekar navrhol ?
6. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ty si toho uz prezila poriadne...ale urcite sa aj ty raz dockas... :dizzy_face:
6. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze sa dockam a blahozelam k vajkam :slight_smile:
6. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofinka a ty si mala teraz prve ivf?
6. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked pojdem na dalsie ivf ja chcem aspon 3 babulky vlozit
6. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mala...ale beriem to s rezervou..nerobim si velke nadeje, ze sa to musi podarit..len najhorsie na tom cele je, ze
okolie sa cele stale vypytuje, ze kedy bude babo? a my dokola stale donekonecna opakujeme, ze este nechceme :grinning: a pritom len naj kamosky vedia, ze aka je sitaucia, ale myslim, ze s tym sa asi stretava kazda z nas :rolling_eyes:
6. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak otom mi ani nehovor ja to poznam... :rolling_eyes: :grinning:
6. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonca niekto aj o mne vravel, ze moj muz je chudacik, lebo ja som karieristka a nechcem deti :grinning:
teraz sa uz z toho smejem, ale ked som to pocula, nebolo mi vsetko jedno :angry:
6. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi musis verit a modlit sa aby sa to podarilo je to velmi na psychiku ja ti verim ze dakedy ma clovek z toho najroznejsie pocity ale budes tehula a hotovo :slight_smile:
6. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia dokazu byt blby...nepochopi kto nezazil....
6. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi a co si si pichal?
6. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pichala som si Gonal 180 jednotiek
budeme tu vsetky raz tehule a hotov :dizzy_face:
6. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze zacnes teraz krasnu tehu vlnu :sunglasses:
6. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si spokojna s hermanom?
6. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok