Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
7. nov 2009

lilianka, blahozelam. a s tymi liekmi si to uz nepamatam, ale opytaj sa hermiho. mne sa vidi ze som brala este dost dlho, neviem ci nie este 3 mesiace...
broskina, je mi to luto ze vam to nevyslo a ze mas problemy. ivf je samozrejme zataz na organizmus, ale predpokladam ze ste o tom vedeli dopredu.

broskina
7. nov 2009

no jasne že vedeli..ale nie od dr..ale len to co som si sama nasla..nemala som ohss..ale dopadla som horsie...ja som len chcela napísat svoju skusenost..a myslim že centra majú daleko od profesionality...ide o prístup..a to nepísem preto že ivf nevyslo..pocas celej prípravy bolo strasne vela veci,ktoré boli divné..a co nas aj odradzalo.ale chceli sme babo tak sme sli do toho...

lilianka78
7. nov 2009

Dakujem beadz. možno matelko si to bude pamatat lepsie, kedze je aktuálne tehu.
Broskinka mrzí ma, že ti ti nevyslo. viem, že to nie je lahké. zdá sa že mne to teraz vyslo, je to moj 5.pokus. 4ivf,1ket. Neviem, síce aké si mala problémy, ale verím, že sa dáš do poriadku. a možno po čase to skúsite znovu. hlavne treba byť v pohodo, i ked je to niekedy tažké. držím vám palce.

ak môžeš popísať bližšie svoju skúsenosť, možno tým pomožeš ďalším

sofia2008
7. nov 2009

broskinka, velmi ma to mrzi, co sa ti stalo ☹
drzim ti palce, aby si sa rychlo dala dokopy 😵

lilianka..gratulujem 🙂 mna caka vklad v pondelok, tak uvidime...inac dnes sa mi nenormalne nafuklo brucho, hlavne teraz vecer, dufam, ze sa mi to nezhorsi, nic ma neboli, len to brucho mam priserne ☹

ixi
7. nov 2009

broskina pane boze dufam ze sa da tvoj stav do poriadku veru je to biznis....

walle
7. nov 2009

ahojky babenky...čauky sofi...neboj ak bolesti nie sú..a ak tam aj je nejaký mi.stupeň OHSS, hovoria, že ET je o kvapku úspešnejšie...ale to som iba počula...
.ja som mala brucho ako v piatom mesiaci min!! ☹ a Ďalších 10 vecí navyše...to vieš...

idem si prečítať o čom ste " kecuľkovali" 😉 🙂

ixi
7. nov 2009

inak ano spln je v ke...a iui pocitaj si: http://www.zdravie.sk/sz/content/461-23142/Nepl...

ixi
7. nov 2009

walle mas pravdu ak sa ohss zhorsi po et je to dobre znamenie lebo to je znak ze ide o tehu 😉

ixi
7. nov 2009

lilianka aj ja sa pripajam ku gratulacii a ty si mala ket ci et? a lieky sa beru myslim do 3 mesiaca tehulkovania..

walle
7. nov 2009

ahoooooooooooj ixi, práve čítam niečo dozadu...a chystala som sa ti napísať...

my tiež chodievame k Hrivňákovi...manžel, ak myslíme toho istého...on asi moc nemusí Hermana, ale ja si myslím, že je dobrý odborník...viem to už porovnať s iným centrom...
poslal nás na genet.testy, špeciálny spermiogram - v tom je dobrý Hrivňák, a ozaj podrobný rozbor krvi, hormony, choroby, stavy...atď.ppovzbudila ma aj lekárka zo Šace, vraj od iných centier pacientky ani nechcú brať čo sa týka OHSS a broblémov počas umelého oplodnenia...vraj najprofesionálnejší je Herman aj najskúsenejší...majú aj dobrého embryologa...ja mu verím, hoci jeho vecný prístup málo komunikatívny mi nie je až taký príjemný, ale dôležitejšia je profesionalita a skúsenosť...v Martine bol lekár strášne príjemný a ukecaný...výsledky o ničom...

walle
7. nov 2009

broskinka...po prečítaní mi normálne stiahlo hrdlo... 😖 tiež je mi to ľúto a tak ako napísala lilianka...bolo by dobré trošku priblížiť problém, možno tým naozaj niekomu pomôžeš...

ale ak nevládzeš, chápem to...opatruj sa...
ja mám za sebou OHSS, ET sa nekonal, ale mám mrazáčikov...ak ani jedno nevyjde...tiež to nechcem absolvovať znova, nemám síl ...mne zlyhával krvný obraz, hrozila mi tromboza a tak... ☹

lusinkaj
7. nov 2009

pekny vecer baby 🙂 clovek tu nepride za 2 dni a nevie sa docitat co ste tu tolko popisali 😀

broskina aj mne je to velmi luto,ze si tak dopadla...snad sa das co najrychlejsie dokopy 🙂

bea,ahooooj...ako sa mas? 😉
zdravim vsetky babenky 😵

walle
7. nov 2009

ahoooj lusinkaj.... 🙂

walle
7. nov 2009

hm...asi ste všetky odišli... ☹

lusinkaj
7. nov 2009

walle...tu som len som bola si vysusit vlasy... 🙂

walle
7. nov 2009

a ja som si bola dať dolu natáčky!!! 😀

lusinkaj
7. nov 2009

hej? 😀 tie ja nemusim... 😉 ja cakam kedy doperie pracka a idem lahnut...som velmi unavena,sice mam este jednu varku ale tu az zajtra

walle
7. nov 2009

chcela som priložiť aj foto, ale nepodarilo sa mi...fotka je veľká a neviem to zmenšiť! ☹ takže zatiaľ toto som ja 😅 😅 😅 😅

lusinkaj
7. nov 2009

ta skoda,ale da sa fotka zmensit len musis mat program nato...
ty ides na ktore ivf?niesom nejak v obraze 😝

walle
7. nov 2009

no ja si neviem vyfúkať vlasy...tak dám si na chvíľu na veľké natáčky na suchý zips a je to...stačí 15 min. 😲

ok, dievčatá už asi neprídu...tak čauky lusinkaj... 🙂

dobrú nocku

walle
7. nov 2009

bola som iba raz...máme mrazáčikov, pripravujem sa na KET

walle
7. nov 2009

pekné sníčky prajem 🙂

lusinkaj
7. nov 2009

aha jasne...tak nech mrazaciky zabojuju 🙂
ja som bola vyvesit pracku a tu poslednu varku urobim zajtra 🙂

dobru nocku baby 😔

ixi
8. nov 2009

ahojte 😉

ixi
8. nov 2009

walle ano k tomu chodi moja polovicka vlastne koli spermiogramu 😎 teraz odkedy chodime do car sme tam ani neboli

sofia2008
8. nov 2009

ahojte 🙂
uz som akurat po obede a som plnaaaa...dnesny obvod pasa 95cm.. 😠

ixi
8. nov 2009

sofi a co si varila 🙂

ixi
8. nov 2009

neboj to nafuknutie prejde ja som mala28 vajok tak viem aka som bola 😉 potom to preslo 😵

sofia2008
8. nov 2009

ja stale varim viacero jedal, lebo varenie je moj konicek..takze polievka hubova a kuracia, a druhe segedinsky a rybie file 🙂

lusinkaj
8. nov 2009

ahojte,peknu nedelu prajem 🙂 kto to tu tak vyvara?sofi...to sa ti chce? 😝
ja uz pomaly dovaram,len zemiaky a ideme papat..polievku sme uz stihli zjest 😅