Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
19. nov 2009

sofi...práve pozerám do kalendára...to možno pôjdeš na vklad v pondelok 30. teho kedy ja idem pre výsledky 😅 😅

walle
19. nov 2009

ja som išla na vklad v 17 ty deň...vychádza ti to asi na stredu?na 2.dec.?ale môže aj pondelok je to individ.ja som v deň vkladu mala sliznicu maternice 12.

a ináč, doplácala som 465 Eur za ICSI a 130 Eur som si doplatila za lepidielko...ale Hermi do toho lepidla vôbec netlačí..uškodiť to nemôže...pomôže alebo nepomôže... 😔

a sofi...vraj sa treba pomilovať pre vkladom 😉 😀 to vieš?

walle
19. nov 2009

a kde ste???? 😕 ☹

walle
19. nov 2009

sofi, veď si tu bola v tej istej minúte čo ja... ☹

a dúfam, že dnes sa prihlási a nás aj nájde moja nová spriaznená kamarátka dušička...boli sme spolu na vklad...halóooooooooooooooo...si tu? 😅 😅 😅

walle
19. nov 2009

☹ ☹ sama sama...

matelko1
19. nov 2009

no caute baby.

matelko1
19. nov 2009

veru hermi do lepidla netlaci.keby,ze clovek o tom nevie,tak on nepovie.

walle
19. nov 2009

ahoj matelko...tak to máš pravdu o tom lepidielku a Hermim...

ináč, dnes si ma poriadne vystrašila...bola som na KET a čo nevidím...vraj nejaká dievčina ktorá bola pred tebou čaká trojčatá??????? 😅 😅 😅 a vkladali dve...jedno z nich sa ešte rozdelilo????pane Bože!!! ochraňuj ju aj miminka...a mňa od toho ochraňuj ☹

matelko1
19. nov 2009

no trojky caka a uz je mesiac v nemocke.robili jej serklaz-podsivali ju...ja som bola ten isty pripad.

walle
19. nov 2009

podšívali ju??? aj teba??? 😢 moooooooooooje zlaté, čo si musíte vytrpieť...bolí to??? neviem si to predstaviť...

matelko1
19. nov 2009

mna nepodsivali-ja mam krcok dobry,musim poklopat tuk-tuk 🙂 ale aj mne sa jedno embryo rozdelilo a vznikli z toho tri.

walle
19. nov 2009

uf...trošku som bola v SPLNE miestnosti...tam to je husté...radšej tam chodiť nebudem ešte ma niektoré zbijú!!! tak sú proti Hermimu...čo už...
to je už jedno...hlavne aby nám to vyšlo nie? a nezáleží v ktorom centre... 🙂

matelko1
19. nov 2009

hermi je ale vacsi odbornik ako hredzak a hermi ma vacsiu uspesnost.je to odbornik.

matelko1
19. nov 2009

a neviem preco su proti hermimu.on je zlaty,aj posranduje a nakoniec si svoju robotu robi dobre.ja som bola s nim spokojna.vela som sa ho pytala a vzdy mi odpovedal.

sofia2008
19. nov 2009

tu som..aj ja si to myslim, co ty matelko 🙂
ja si chcem tiez dat lepidlo 🙂 a to vazne sa treba milovat? a preco? 🙂
wal, mala si super vysoku sliznicu 🙂
neviem, kedy pojdem, budem to vediet na dalsi tyzden v piatok 🙂

matelko1
19. nov 2009

a ja som o milovani pred nepocula 😀 ......ja som mala tiez vysoku sliznicu 12mm
pojdem kukat ordinaciu.

sofia2008
19. nov 2009

ja idem pozerat panelak 🙂
pekny vecer 🙂

matelko1
19. nov 2009

je reklama,tak som vas prisla kuknut.
sofia pekny vecer 🙂

walle
19. nov 2009

ahojte dievčatká...no to si píšte že s tým milovaním to myslím vážne...sofi...máš papier od Hermiho, kde ti písal stimulačný program? určite máš...tak tam na zadnej strane máš pokyny na odber, vklad, možnosti a tak...tak tento papier si prečítaj dokonca... 🙂 🙂 🙂

pekný večer...ja sa ešte sem tam mrknem tu...

matelko1
19. nov 2009

baby tak vam prajem dobru noc.
zajtra som tu. 🙂

bakosko
19. nov 2009

sofia o akom lepidle si to pisala 😀

sofia2008
20. nov 2009

ahojte..ja uz pracujem 😠
wall..ja som to tam citala, len som tomu akosi uplne neporozumela 😀 mozes mi to lepsie vysvetlit?
bakosko, myslim za 100€ si mozes dat embrya prilepit enzymatickym lepidlom,ja si ho chcem urcite dat, aj ked ak sa to nema podarit a babo sa nema uchytit, nepomoze nic 🙄
prajem Vam vsetkym pekny den..vikend pred nami..super 😵

matelko1
20. nov 2009

ahojte baby.prajem pekny den.
nechce mi odosielat prispevky.

matelko1
20. nov 2009

no konecne.
sofia takze ty uz pracujes.tak prijemnu pracu 🙂 ,nech ti to skoro zbehne.
dnes mame piatocek,vikend pred nami....sice ja mam vikend kazdy den 🙂 ...od jula som na rizikovom tehu.

matelko1
20. nov 2009

no baby kde ste?...halooo
ja mam uz aj obed pripraveny 🙂
tak dobru chut 🙂

sofia2008
20. nov 2009

aj tebe dobru chut matelko 🙂
ja uz cakam na manzela a tiez ideme niekam na obed 🙂
wal, ty nas nejako zanedbavas 😀
cakam na tvoju odpoved... 😀

walle
20. nov 2009

ahahahahahaha!!!!tu som tu som tu som!!! 😀 😵

matelko1
20. nov 2009

sofia no pekne,tak vy idete na obed 😀 ..a ja musim varit 😀
ahoj walle.kde sa flakas?si na PN?
ja mam polievku zo vcerajska a robila som bryndzove halusky.uz len nasadzat ich potrebujem,ale pockam na manzela,lebo tie su najlepsie cerstve.

walle
20. nov 2009

sofi...to lepidielko...ja som platila 130 EUR... 😨 nie 100...asi potrebovali toho viac...vieš tie blastocysty obrovské...joooooooooooj... 😉 😀 😀

walle
20. nov 2009

matelko...joo, mám takú zlatú PN...manžel ma zamestnáva.. 😀 už viac menej ani nechodievam do kancelárie...pomáha už jedno dievča....tak od septembra som sa upokojila a trošku iba povybavujem z domu...aj tak je to o komunikácii...pospeakujem a tak... 😉
matelko...no ty si ale kuchárka...ja teraz vyslovene oddychujem...mamina býva pár metrov od nás, takže navarí 😉 😉 dnes pirohy!!!